Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
28. dec 2008

jani sak aj my sa doma nudime, boli sme aj na carboot nic tam 😒 tak sme sli do vedlajsieho mesta a normalne ani river ani maxx ma nenadchol, ja nechapem 😅 😕

joj to moze byt krasny kobercek, ja chcem taky s velkymi kvietkami 😉

antoniab
28. dec 2008

didi niesi chora nič fakt nič si nezahliadla 😀 😀

janka196
autor
28. dec 2008

hej krasny je. potom odfotim aj s malou modelkou 😀 😀

mati aj ja som inak dnes bola aj v maxe ved tam sme nakoniec ten koberec kupili a tiez nic, boze ani river ani h&m. este v zare sa mi pacili take rolaciky mali po 2 balene ale samozrejme same L a XL no smola ☹

janka196
autor
28. dec 2008

baby uz som pridala 😉

antoniab
28. dec 2008

jani suprovi koberček a mala čista modelka 😉
aj ja som bola v riveri ale mali len take zbitky a ja už neviem ani čo by som mala chciet ked všetko mam 😅

dididi30
28. dec 2008

mati, jaj bodaj by som bola, ale len na nakupovanie 😉 😀 😀 😀 no ja neviem, ja mam take dni, proste mania a potom utlm, len nikdy to nevydzi tyzden 😀 😀 😀

jani krasny kopercek 😉 🙂

jani to co dnes, fakt nejake chore, ze sa nam nic nepacilo 😀

janka196
autor
28. dec 2008

baby som rada ze sa vam paci, skoda mohol byt troska vacsi ale neva na hranie jej staci. akurat sa sali s robom a robi stojky len skoda ze som nestihla odfotit 😀 😀

didi ta veru dajako sme ochoreli, no ale si nestazujem aspon kusa posetrime 😉

dididi30
28. dec 2008

jani 😉

inak farbim vlasy , kupila som tu novu 10minutovu lorealku, minule som dala cokoladovu a mala som cierne, tak teraz som kupila light brown a tak hadam bude cokoladova, bo ja nenechavam 10 minut ale pol hodiny 😅

antoniab
28. dec 2008

didi ta potom vyfot ako to chytlo ja musim moju hlavu poriešit doma nejaky strich aj farba by sa hodila ale chcem naspat svoje dlhe vlasy 😉

ivka19
28. dec 2008

ahoj babulky,tak vidim,ze nakupujete o 106 😀 vy "shopoholicky" 😀 my mse chori uz od vianoc,najprv ja a teraaz moji dvaja,horuckuju,vracaju,az sme vcera museli utekat na pohotovost,ael dnes je uz trochu lepsie,taketo sviatky sme teda este nemali ☹

janka,didi krasne fotky vianocne mate 🙂

timinka1984
28. dec 2008

ahojte, aj ja vas tu zdravim vsetky 😉
vsetkym ivankam prajem vsetko najlepsie 🙂
ivka, tak veru, ste mali riadne ☹ rychlo sa vyliecte 🙂
janka, pekny je ten kobercek, mne by na nom moja nesedela, ona totizto nesedi nikde, iba ked je priviazana v stolicke a papa 😀 😀 😀
carlinka taky kludas vyzera, aj ta niekedy nastve, ze robi napriek? 🙂

ivka19
28. dec 2008

timi,kukla som foto,no mala je krasna 😵 😵 dakujem za prianie k meninam aj k uzdraveniu 😉

timinka1984
28. dec 2008

dakujem ivi 🙂
take male strasidielko, neposedne, uz spi 🙂
pokoj chvilu 🙂

ivka19
28. dec 2008

to poznam timi,ta nasa je tiez ako struna,ale tieto 3 dni je uplne ine dieta z nej,az nam chyba ten certik ☹

timinka1984
28. dec 2008

to presne, ja tiez radsej ked beha, ako ked len lezi, horucky, vtedy mi je luto, no musime si tym vsetci raz za cas prejst 🙂 tak to tiez uz velka slecna ta vasa, moja je 8.6., tak su rovesnicky 🙂
a inak ako vianoce dopadli?ci kvoli chorobe nijako ☹
malicka sa tesila?co podostavala?

ivka19
28. dec 2008

tvoja je 8.6? 🙂 nasa 15-teho 😉 a jankina carli 16-teho,tak pekne kocky si to zariadili 😀 a vianoce sme sa snazili prezit tradicne,darceky urobili radost,najviac sa tesila hojdacej zirafe,cvalala na nej jak divoch 😀 a co tvoja mala tesila 😉

ivka19
28. dec 2008

tesila sa 😉

dididi30
28. dec 2008

ivka no toto a na mojho thomaska si zabudla 😠 sak on je 12, ta ty si kamoska ☹

timka my sme mali mat termin 8, ale maly sa narodil na tatkove narodky 😉

dididi30
28. dec 2008

toni jaj cosi, sak ja nemam cas a nervy si to nejako upravit, to nebude ani vidiet, ja farbim hlavne preto, aby sa mi tolko nemastnili 😉 ale zas aj preto aby vyzerali inac 😀 tiez by sa mi hodil strich, ale pockam do aprila ideme na sk, tak sa dam doma cvajknut 🙂

dididi30
28. dec 2008

a ozaj ivankam vsetko naj 😀 😀

ivka19
28. dec 2008

didi,joooj ja nezabudla na thomaska,lenmyslela som ze,tie nase kocky su v jeden rok,tak ty uz hned na mna takto ☹ ale dakujem za prianie 🙂

timinka1984
28. dec 2008

didi, ja si pamatam tvojho malickeho, krasne si to naplanoval, sa tato tesil, coooooooooo?ci teraz neviem kto planoval ci maly, ci ocino 😀 😀 😀 😀
no nasa sa tesila, hlavne trhaniu papierov, to ju bavi najviac, s kuchynkou sa hra, dnes som jej aj cestovinu hodila nech miesa, no sa robila a potom vyjedla 🙂 🙂
didi, inak ten sampon tressame, ci ako sa to pise, je fakt dobry, sa mi tak nemastia ako predtym, mozno o jeden den lepsie, no u mna uspech 🙂
ja tiez na sk sa dam strihnut, bo sak tu za podstrihnutie a umytie palka riadna a nikoho znameho nepoznam co by to lacnejsie
dala si foto ivka?

ivka19
28. dec 2008

no ja som pouzivala tressame,ci ako sa to pise,ale zacali mi padat vlasy,sice mne skoro zo vsetkych samponov ale teraz pouzivam detsky kamilkovy a mam klud aj s mastnotou a s padanim,zaklopem 😉

dididi30
28. dec 2008

ivka sak hej doslo mi 😀 😀 😀 prepac ☹ 😉

timka ja som to tak planovala a tak to vyslo, cisto osud nenormalny 😉
thomasko uz teraz zuzle malej papiere , jaj ona sa jeduje, vsetko mu berie ani len babiku mu nepozicia
☹ a on taky plac spusit 😀
som rada,ze sa ti paci ten samponik, ja som bola tiez prekvapena, ani lupiny z neho nemam, je supis, pouzivam ho od kedy som tu, hoci viem,zeby sa mala kozmetika menit 🙂
sak to tu je to nenormalne drahe...a nemate tam nejake polky? vraj tie strihaju lacno

ivka19
28. dec 2008

no idem babulky, kukat nejaky film,dobruuuuuu 🙂

dididi30
28. dec 2008

ivi a aky kamilkovy, johnosns, ci aky?

ivka19
28. dec 2008

didi,nehnevam sa 😀 😉

timinka1984
28. dec 2008

tak fajne ze si nasla to, co ti vyhovuje 🙂
no ja zo vsetkych mastne, tiez mi padali, v tehotenstve prestali, nastastie drzi doteraz 🙂
tiez sa mi ale zdalo ze po obycajnom zihlavovom sa mi menej mastili, no zasa zle rozcesavali a ja kondicioner nemusim, bo na druhy den hlava mastna riadne..... 😀 😀 😀

dididi30
28. dec 2008

inak ivi, myslis, ze je vypadavanie od samponu? lebo mne nenormalne padaju, ale to od kojenia a v tomto obdoby mi vypadavaju furt, tak to nepripisujem samponu...proste plzneme no 😀 😀

jaj ja zihlavovy nemozem, to by som bola sama lupina, zalezi aky je vlas....bez kondicionera by som nerozcesala, uz len preto ze farbim vlasy 😒

timinka1984
28. dec 2008

no ja sa radsej budem skutovat, ja proste ako keby som si ani vlasy neumyla, ked dam kondicioner, hroza 😲
tak to potom super si planovala, no vyslo ti, este jedno na tvoje narodky 🙂
tak tamarka takto?nech sa podeli s bratom?no ma jej to pokazit? 🙂 🙂 ach tie deti, mne mala pokazila fotak z celej sily ho tresla o zem, nervy som mala a ked sa do toho moj bob the builder pustil, ze to ide opravit, dokazil este viac, no takich mam ja pomocnikov 😀 😀 😀
no zatial tu praveze nikoho nepoznam, ziadnych poliakov, no poriesim nieco, uvidim 🙂 🙂 🙂
ivka sa pytam, ci si dala fotky, no niezeby som pozrela, uz som videla, mala je tiez zlatucka, sa mi vas dom paci velmi 🙂 kde ste to vy? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre