Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
29. dec 2008

ahoj janulka, fuuu tak to je super ze mas take dobre spravy. tesime sa s tebou. a dobre im to ukazal/a 😀 😀 😀 no co nenecha do seba stuchat bude charakter 😀 😀

ivka19
29. dec 2008

ahoj babulky

janulka,super spravy,tak maly je teda uz odteraz cislo 😀 😀 hlavne,ze je vsetko v poriadku 😉

jani,tak ty si zase vypekala 😉 dakujem za ip 😉 a co carli,dufam,ze ste ok 🙂

kamartina
29. dec 2008

JANKA VODI SA NAM CELKOM PRIBERAME ZAJTRA MA PRIST LEKARKA A ZASE NAM HO PREVAZI...SOM ZVEDAVA MAM POCIT ZE STRASNE RYCHLO RASTIE...VYDIM ZE VY TU VSETKY VYPEKATE 🙂 AKO SPRAVNE GAZDINKY JA NEVYPEKAM AKOSI NEMAM CAS 😨 NEVIEM CI TO BUDE STALE TAK ALE CELY CAS VENUJEM MALEMU....

janka196
autor
29. dec 2008

ivka ahoj, dakujeme za opytanie my sme v pohode 🙂 , uz sa tesime na silvestra. vcera robo s braskom dotiahli domov petardy tak uz sme jednu buchli slavnostne 😀 😀 carla sa tak tesila

ivka19
29. dec 2008

jani,kukla som fotky,tak to aky skero sa z nej vyklul 😀 😀 je krasna 😵 😵 no my uvidime co bude na silvestra,lebo zatial to slavne nevyzera,ale vlani sme tiez trieskali petardy 😀 ale radsej ani nenapisem co sme vyparatili s nimi.... 😅 😅 😀

janka196
autor
29. dec 2008

ivka napis dajaku historku nech je sranda 😉 , jj a carla je taky skero uz od mala ale teraz ako ma tie zuby ta to taka smiasna je 😀

kama to je super ze pekne rastiete a papate 🙂 , ozaj ty kojis? a to je normalka ze vseetok svoj cas venujes malemu

kamartina
29. dec 2008

ANO JANKA KOJIM MAM STRASNE VELA MLIECKA TECIE NA VODOPADY 😅

janka196
autor
29. dec 2008

kama to je super, tak sa necuduj ze ti maly rastie ako z vody, ci z mliecka 😀 😀

ivka19
29. dec 2008

jani,vsak prave,ze s tymi zubkami su ako male drakulky 😵 😀 😀 joooj a tu historku 😅 😀 tak vlani na silvestra sme stratili tu palicku do ktorej sa ma ta petarda vsunut,aby ju vystrelilo,vsak vies co myslim,no ale kedze sme ju nemali,resp.stratila sa sama od seba 😀 tak sme tu petardu zabodli rovno do zeme a zapalili,tak si vies predstavit,ten tlak a tu rozbusku o hluku a dyme ani nehovorim,az susedia vysli,ze ci to nejaka bomba vybuchla,vsade smrad a dym a deti vrieskali 😀 😀 😀 aj by som vam povedala ,ze vyskusajte,ale radsej nie 😀 😀

janka196
autor
29. dec 2008

ivka 😀 😀 😀 😀 odpadnem. ta sikovni ste

ivka19
29. dec 2008

jani,tak co ti poviem 😀 😀 😀 tak tento rok budu asi len prskalky,dufam,ze nepodpalime nieco 😀 😀

janka196
autor
29. dec 2008

ivi my mame az jednu prskavku 😀 😀 😀 kupili taky balik a tam same dangerous cipana varovania na celu krabicu ta som zvedava jak to dopadne. ja budem pekne z okna kukat 😀 😀

ivka19
29. dec 2008

a kde to kupili,lebo tu u nas uz nic nemaju,mali ich pred mesiacom,ale teraz ani stopy 😅
este som sa ta chela opytat,tebe carli uz bola par krat chorucka,chcela ti papat,asi blba otazka,ale raniya neche vobec nic,uz som z nej hotova,od stredy neche uz ani len mlieko ☹ pije akurat kubika dzus,take tie huste ako vyzivove,ale jedlo,to hned vyvracia ☹

janka196
autor
29. dec 2008

ivka v lidli to kupili.
... a s tou chorobou ked je chora nikdy neje iba cicku chce. teraz co bola chora mi tyzden nic nezjedla. ved schudla kilo ☹ uz to nabrala naspat ale vtedy len cici chcela tak sme sa zas vratili do cias ked sme cele dni kojili a kojili

janka196
autor
29. dec 2008

ivka a ty uz nemas mliecko? zeby si jej skusila dat cici podla mna ato by ti pila, teda aspon carla tak. a gp povedal ze to envadi ked neje ze netreba ani nutit. dolezite aby vela pila

janulka7
29. dec 2008

joj babulky vy pisete jak draky. tak ivkam vsetko najlepsioe k meninam.
tamarky mi je luto dufam ze uz jej je lepsie. urob jej varenu ryzu len tak vo vode a mala by jej hnacka prejst. ale sak mozno uz je aj v poriadku. aj tu su take hnusne vyrusy ze az. aj ja mam chiaru hrozne nachladnutu. uz mam aj herpes velky pod nostekom lebo ju boli co tolko smrkame a stale zelene sopliky 😠 a hrozne kasle. tak uvidim ci jej pomoze domaca liecba. lebo k lekarovi sa dostaneme len okolo dnanasteho vraj nemaju nic volne. tak len dufam ze pluca ma ciste. . no nic idem ja.
my chceme urobit jednu velku fiestu. tak uvidime. prisiel by aj kamarat MM a jeho frajerka, a este jedna slobodna mamicka. tak uvidime ako to pojde. dufam ze budem v stave aby sme sa vsetci zabavili. tak sa majte zlaticka.

ivka19
29. dec 2008

jani,tak my sme skoncili s cici ked mala rok a teraz sa len na nich smeje,ked sa obliekam,ze cici,cici 😀 a teraz aj zo sna len hovori ze,kola,kola,chips,chips,tak sa jej aj nasmejem,ze na chips ma chut 😔

janka196
autor
29. dec 2008

janulka ejha bude veselo 🙂 , a co aj chiara je chorucka ☹ na porazenie co

ivka 😀 😀 😀 ta ja ked sa prezliekam ta carla sa hned nalepi jak na suchy zips keby bola 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

caute, tamarka uz negrcka ale stale kaka, totalne riedke a dokonca mala teplotu 38, 6, asi treba ist zatra lekarke co? nic nejedla len jedno jabko a vodu pije ☹

janka196
autor
29. dec 2008

didi chod s nou urcite, aby ti nedehydrovala nahodou, jaj chudatko ☹

dididi30
29. dec 2008

tak zatial je cula, dala som jej paracetamol, ale to moze byt nejake crevna chripka

janka196
autor
29. dec 2008

didi ved to. uvidis jak v noci ale zajtra s nou zbehni urcite. ked mala aj teplotu tak to nedobre

dididi30
29. dec 2008

jani jasne zbehnem toto tak nenecham.....teraz som jej dala pepsi vraj to pomaha na hnacku tak uz aj pije 😉

timinka1984
29. dec 2008

ahojte 🙂
idem tu k vam na chvilu pokecat 🙂
didi tamarke prajem nech sa rychlo uzdravi, chudiatko 😒 😉

dididi30
29. dec 2008

timi diky 😉
idem umyt drobca a dat ho hajat, neskor sa ozvem 😉

timinka1984
29. dec 2008

janka kukla som ti fotky, ste zlate, mala je uzasna, naozaj taky smejko z nej 🙂 len nech jej to ostane 🙂 🙂
to ja moju furt napominam, to nerob, to nerob a ona aj tak urobi 😠 este sa mi do ksichtu zasmeje, certica mala 🙂 a ked niekto na navsteve tak sedi na kolenach ako pat penazi a sa mi cuduju ked hovorim, ze je neposedna, no vie to zahrat 🙂 😀 😀 😝

janka196
autor
29. dec 2008

ahoj timi, dakujemme 😵 ta tvoja mala je vybita jak poistky 😀 😀

timinka1984
29. dec 2008

no keby si vybila, tak mi sa mi pacilo no ona je stale nabita sa mi zda 🙂 no co uz, hlavne ze je zdrava 😀 😀
mozno aki bude druhe niekedy, bude pravy opak 🙂 🙂 v co teda dufam 🙂

janka196
autor
29. dec 2008

jaj timi ja som to myslela akoze je riadne sidlo presibane 😀 😀 😀

janka196
autor
29. dec 2008

teda aspon u nas to takto hovorime 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre