Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

iwanka
13. jan 2009

pekne fotky a vidno, ze carlu to bavilo a aj vas 🙂 Kolko stoji vstup u vas???

janka196
autor
13. jan 2009

iwnka my s robim po libre a carla 3.95

janka196
autor
13. jan 2009

ahoj sisu 🙂

monkula
13. jan 2009

ahojte..
janak ,že to bolo otrasné ,normále nsom mala tlak veeeľm ivysoko... som radšej pozerala dokument na SPektre, záhadná diagnóza... 😀
No, pani psyhcologička nám diagnózu skrížená lateralita nepotvrdila, teeda ,ael mi spadol kameň zo srdca.. vraj je slabši v grafomotorike ,ale to sa dá za pol roka dobehnúť... odporučial nám nejaké pracovné zošit,y ukázala ,ako ho mám ennásilen "nútiť" písať, boal veľm izlatá... tak som sa trepala na druhý koniec mesta do kníhkupectva, čo mi poradila a ono bolo akurát dnes zatvorené 😖 😖 😖

a ešte sa posťažujem: Psychologička má ambulanciu v bytovke takmer oproti nám ,ta ksom sa tam vybrala ,ani som Chiarke nebrala kočík, lebo tam sú strašne úzke výťahy, tak nech sa netrápime a mala som Chiarku na rukách, a zrazu sa mi pošmykla noha, mali na chodbe také otrasné linoleum, a t oviete, samá voda z čižiem, veĎ so mvčera psíala ,ako si tu ľudia okklepávajú topánky pred vstupom kamkoľvek, no a sa mi teda pošmykla noha a už som ležala na zemi, ani neviem ako som sa zrýpala... A najhoršie bolo ,že som mala na rukách malú, ta ksom ju ešte stihal dať vyššie, aby si neublížial.... našťastie sa an ineudrela ,ani nič, ale mne strašne bolela noha, som ledva dokrivkala k stoličkám ,ael už je to v pohode.. a viete čo je najzarázajúcejšie? Že ta mv čakárni k inej lekárke čakali ľudia a ani jeden, ani jeden človek sa ma ani nespýtal, či sme v poriadku... a t ovideli ,že som spadla aj s malou na rukách 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka196
autor
13. jan 2009

mon ahoj, tak ty mas dnes smolny den ☹

boze ludia su strasne svine a slepe k tomu. ja uz ani sa nevyjadrujem ktomu. n ale este dobre ze sa mala neudrela. a ty uz si ok? ved to nebezpecne si si mohla aj zlomit tu nohu
no a super aj to s jarkom dopadlo 😉

monkula
13. jan 2009

Veru ,sú to svine....
hej, som OK, veru, mohal som si nohu dolámať, ale našťastie som v pohode, už ma to ani nebolí, ale nebol omi všetk ojedno ,keď so msa dvíhala z podlahy... as itie tukovú vankúše na zadku ma trošku zabrzdili 😀 😀
ael aj keby s mi dačo stalo ,dôležité je ,že so mmalú držala vo vzduchu ako nejakú trofej, len, aby sa mi neudrela 😀 😵

dididi30
13. jan 2009

caute

no monku to mas zazitok a moj drobcek sa dnes zrubal z manzelskej posteli ☹ 😢 chudiatko moje, jaj sak on je taky sinter a ja ze este haja a este k tomu muz pri nom spal po nocnej 😠 ale sak on nevedel 😖
tak ma napadlo preco nevyrabaju postele aj takymi putkami co su na kociku 😅

ale thomasko je ok, iba sa troska zlakol, moje zlatino ☹ 🙂

janka196
autor
13. jan 2009

mon ja som sa tak zryla s carlou doma zo schodou. no oskrela som si rit aj chrbat ale nastastie malej sa nic nestalo. a tu su take svinke strme schody 😠

didi ahoj. jaj chuda thomasko. este ze je v poriadku. viem ake to su stresy

dididi30
13. jan 2009

janka tak mi hovor o schodoch, boze, strasne..mala tu spadla 2 krat, rozbite dasna....zato sa bojim o maleho, sak vies...
inak majo tak spadol s tamcou na lodi, chvala bohu mala nic ale on bol mesiac polamany 😒

janka196
autor
13. jan 2009

boze didi ta to riadne museli spadnut. ☹ ved aj u nas sa kazdu chvilu niekto zrype. carla zatial ani raz. ona pekne ide po stvornozky ale stale jej som v patach 🙂

dididi30
13. jan 2009

janka sak to, zatim to sledujes, ale vies uz ked bude vacsia..aj tamca padla ako 2-3 rocna 😖 , dokonca aj dospeli sa moze zrubat...sak to strasne schody, jaj budem si hladat nejaky normalnejsi dom, bo toto hruza, spalna na 3 poschodi, to si predstav kolko mi treba nakupit tie ohradky

kivec
13. jan 2009

Ahojte baby,
Trosku som vas pocitala a Monkula, normalne som sa vytocila, ked som si precitala tvoj prispevok o tom pade. To je nehoraznost, aki su ti ludia u nas ignoranti. 😠 😠 😠 Aj tu v UK su ignoranti ale v inych situaciach. Ale toto by sa ti v tu teda nestalo. Co myslite ostatne ,,Anglicanky?" 😉
Janka, a ty ako? Ziadne strasenie v dome od vtedy?

monkula
13. jan 2009

didi, som rada, že je Thomasko ok....
kivec, vieš čo? Záhoráci tu nadávajú na Bratislavčanov, akú sú zlí a neohľaduplní atď

A keď som bývala v Ba, to som ešte nemala ani Jarka, som sa ponáhľala na trolejbuus z roboty a tiež to bolo v zime a prechádzala som cez cestu a sa minoha pošmykla na koľajniciach pre električku a ja som tak blbo spadla, že som si prisadla nohu a nevedela som vstať a sa blížila električka, už cengala a ja stále nič, tak sa zrazuu ani neviem skade vynoril pán v strednom veku a pomoh mi vstať, zobral mi kabelkuu a pomohol mi cez cestu, poďakovala som mu, on len mávol rukou a odišiel..... A vraj sú tí z BA arogantní...

janka196
autor
13. jan 2009

didi ta ved presne, potom isto zanou nebudem chodit ked bude vacsia. ozaj bol robo po papiere na counil ze dame ziadost o byt tak som zvedava. uz ju mame vypisanu len odniest ju treba

ahoj kivec. no ja neviem ja som sa tu zatial so ziadnou aroganciou nestretla. akurat ma vytacaju niektore moslimske manzelky. to idem jak slepa nekuka a jak buldozer. bola som s carlou v obchode a spala mi v kocicu. a isla jedna stokilova moslimka ovesana taskami a sa pchala ku regalu kde som mala kocik. ta taku supu dala do kocika s tymi taskami az sa carla zobudila. ta reku zabucim ked chcem prejst ne. a to sa mi uz viackrat stalo aj v skole ked som isla po malu tak sa trepe dobreze sa nezvalcuje lebo o sekundu uz jej dieta nedaju asi 😠
a zatial nic nestrasilo tak snad sa pobral kade lahsie 😀 😀

kivec
13. jan 2009

Monku, tak to si mala stastie v nestasti. Nebol ten pan nahodou strazny anjel? 😉 😀

monkula
13. jan 2009

tiež som si to myslela... lebo sa vynoril ako kebyz neba spadol..
Ale nerozplynul sa predo mnouu... 😀
jaaj, taak mi ti už maďarský guláš rozvoniava 😝
A povedzte, či som normálna... vyberala som z mrazničky knedľu a hodila som si ju na nárt... auuuu 😠

kivec
13. jan 2009

Janka, najdu sa aj tu veru kadejaki ludia, ale niekto by predsa len prisiel a pomohol v takej situacii. A to co opisujes dobre poznam. Oni tie zenske ,,nezabucia" lebo vacsinou nevedia po anglicky. Tak sa len ticho rypu medzi davy.

monkula
13. jan 2009

moja švagrinká pracuje v banke a teda najviac ju vytočilo, keď si prišla moslimka vybrať peniaze, dáva jej nejaký preukaz totožnosti s fotkou, a ona si chce overiť, či tá fotka na ňu sedí a moslimke len oči vidno... 😀 😀
tak musí zamknúť priehradku, zobraťju niekde, kde nie sú muži a tam jej tvár ukázala... 😀

dididi30
13. jan 2009

janka fiha, no tak so som aj ja zvedava, bodaj by ma ten domcek udelili co najskor 🙂 😉

monku, diky
jaj ty mas zazitky, sama smola....no ale ja ti poviem, ked som sa vydala, tak v tedy zacalo moje prekliatia 😀 no padla som do jarku, teda do potoka aj s bicyklom 😀 potom som sa zrubala na koberci , zodrala kozu na lici a na druhy den som mala kontrolu u lekara a ci ma muz bije 😅
ale ked som bola mensia tak mi vodny bicykel stiahol gucu vlasom , neviem co som tam robila 😕 😅

kivec
13. jan 2009

Monku 😀 . Mnaaam Madarsky gulas. Minule som ho aj ja robila a kedze tu nedostat knedlu, musela som ju spravit.
😝 Prvy krat v zivote! Ale musim sa pochvalit, podarila sa velmi dobre. 😉 Aj bez hrubej muky. Zmiesala som krupicu s hladkou mukou a podarilo sa. Taka som bola pysna, ked muz prisiel dmov... 😀

monkula
13. jan 2009

didi, ty máš vlasy dlhé ako tá princezná, čo ich hodil z veže, aby sa princ vyšplhal a zachránil ju? 😀 😀 😀 😀

monkula
13. jan 2009

kivec, keby som robila knedľu, tak by dopadla ako tá vianočka... vražedná zbraň... 😀

dididi30
13. jan 2009

monku, ja neviem ale asi som nemala take dlhe, proste som bola zvedava ci co 😅
jaj a princ uz dosiel, zijeme spolu vyse 8 rokov, asi by som ho mala uz vymenit nie 😀

monkula
13. jan 2009

a didi, pýta msa tretíkrát, TM je SLovák? 🙂 😀

janka196
autor
13. jan 2009

mon cipana ta riadne stastie si mala. veru jak hovori kivec to musel byt tvoj angelito 🙂

kivec ta presne jak teliatka. joj nervy mam nato 😠

monkula
13. jan 2009

a didi mi už zase neodpovedla na otázku 😀 😀 😀

dididi30
13. jan 2009

jaj sak robim mufiny, hladam ten recept od janky 😀 😀

ano je slovak, sme cisty slovaci , preco? 🙂

monkula
13. jan 2009

huraa ,už to konečne vieeem 😀
no ,elbo Thomas je nemecké meno, nie? 😅 ta ksom si myslela ,že ej Nemec 😀

janulka7
13. jan 2009

ahojte babulsky. tak tu sa vyvara, pada na prdelky a neviem co este.
no monku len som si nervy pohla. ked som citala o tych ludoch aky boli sama ochota. 😀
ja osm dosla od lekara z internejmediciny, no sak som pokecala, neviem na aku rit tam chodim no ale dobre. ked potrebije chudak pokecat , ta co by nie. 😀 vsetko o.k. co som vedela uz z gyndi.ale no neva.ala co to za film nas zas tak preslavil vo svete? ja som nic nepocula. kde to mam kuknu nech si pohnem nervy.ja osm zas vcera hladala tie cizmy malej a zas som nsla velke gulove. 😠 ale najlepsie na tom bolo ze som vosla do jednej obrovskej predajne s topankami. mala som cierne gate a kabat a na chrbte hnedy sportovy vak. no ja viem ze je to kus blbe ale ked ma boli chrbtica ked nosim kabelku. a okrem toho uz vidiet ze mam loptu napred seba. a predavacka rovno za mnou ze nech jej dam rubsak. tak som si vytiahla telefon a dala jej ho. s kludom lebo som myslela ze to vsetkym asi pytaju. a zrazu kuknem a kopec ludi tasky a vaky mali a nikomu to nespravila. ja som taku nervu chytila ze som sla ku pokladni vypytala si vak a sla som do riti a to este moze byt rada ze som na nu nespustila ze aky su rasisti. bazmek co myslela ze idem kradnut ved kurnik ledva s ahybem. 😠 😠 😠 no som prisla taka nasrata do auta ze keby mi taista baba davala rubsak tak ju zrusim jak gatky. bazmek. krava jedna spanielska.MM len s usmevom dodal ze ta zenska ani nevie ze sa druhy krat narodila, lebo ja by som ju tam zuboch roznosila a by som jej nadala do rasistou tak aby to vsetci poculi. 😠

janka196
autor
13. jan 2009

janulka 😲 ci pana ta to je silaa. ja to nenavidim take veci. a doma som zhnusena ked ideme niekde do obchodu a predavacka ti za ritou ide jak prd. tak sa vtedy otacam na podpatku a palim het 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre