Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
14. jan 2009

janka sak to, ja citam medzi riadkami a furt tam je 😅 jaj sak no, somnou nevies posrandovat 😒 ☹ 😀 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

didi 😀 😀 😀 no co si robila doobedu?

dididi30
14. jan 2009

jani s malou v skole som bola, v meste kupit potraviny, nic som si nekupila prisaham 😀 😉
a tak....vcera som robila spagety, tak mam trocha veget a maly s muzom spia 🙂

a ty??

ozaj rozmyslam,ci nepojdem robit cez vikend na 6 hodin do kingburgu, mam tam znameho supervajzera, slovak 🙂

dididi30
14. jan 2009

a more necitaj uz pozadu 😀 😀

elizabethm
14. jan 2009

janulka no Christian,Sebastian,Tobias......my sme mali tieto keby bol chlapcek ale mame malu okanu modrooku

dididi30
14. jan 2009

tak uz na mna seres 😢

monku kde si?? viazne tu komunikacia 😝 😀 😀 😀

dididi30
14. jan 2009

elizabet pekne mena 🙂 mne sa paci aj noel alebo noe 😵

janka196
autor
14. jan 2009

didi no ani sa mi verit nechce 😀 😀 ja som bola na poste aj mlieko kupit. robo mi rano vychlantal tak somostala bez ranajok. teraz chudnem dva tyzdne s fit and slim 😀 😀 a vcera som si na veceru miesto vlociek dala slaninu, mnam taka fajna bola slovenska
no a to mas super ked mas moznost ist takto si privyrobit

janka196
autor
14. jan 2009

eli christian sa paci aj mne ale robi ani pocut o tom. jemu sa to meno nepaci vobec. este samuel je pekne

dididi30
14. jan 2009

janka nechudne preboha, ved teraz si moc chuda, ty si ale pipi 🙂

ale aj ja chudnem, raz za tyzden 😀 😀 😀 😉

dididi30
14. jan 2009

me mame v rodine 2 samuelov, tak staci

janka a ked bude baba, tak ako sa bude volas, bo ja som ti nevyvestila este 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

didi 😀 ale treba mi shodit len 2 kilka nech som spokojna. slaninu mam na bruchu ta jak pojdem v lete do plaviek

janka196
autor
14. jan 2009

didi myslim mna ze ked bude baba? alebo janulku

dididi30
14. jan 2009

teba 😉

janka196
autor
14. jan 2009

jaj tak to ani netusim 😅

dididi30
14. jan 2009

janka ale mala by si , bo ja vidim,ze to bude opat baba 😀 😀 😉

janka196
autor
14. jan 2009

didi hej 😀 a aj vidis kedy to bude? ale ja by som brala aj keby druhe bolo dievcatko. teda az nejake druhe bude 🙂

ivka19
14. jan 2009

ahojky

jani,uz som myslela,ze is tehu 😉 ale vidim,ze to zas len didi dnes caruje 😀
a ty z coho chudnes 😅 to uz ani nemas sancu schudnut,ked nie je z coho 😉 aj my sme chceli meno zakarya keby bol chlapec ,samuel sa nam tiez velmi pacil ale muzik je sami,takze nehrozi 😀

janka196
autor
14. jan 2009

ahoj ivka, ale ono je z coho. teraz v zime je to fasa bo sa zakryju suny. ale co zachvilu je tu leto

ivka19
14. jan 2009

didi,ty aspon chudnes raz za tyzden ja len raz za den a to do obeda 😀 ale vsak ani ty to nepotrebujes,chudulky 😉

ivka19
14. jan 2009

tak ty ich zakryjes a co mam povedat ja,uz som z toho na nervy jeden mesiac schudnem aj 4-5 kg co nezerem a cvicim a druhy mesiac priberem 6 spat 😅

janka196
autor
14. jan 2009

ivka tak to mas potom jojo efekt. ved musis dajako rozumnejsie. drzala si dietu? ved aj kamoska co tu bola v lete. tak chcela schudnut zo 3 kila. a druha jej dala taku odveci dietu co mas schudnut 20 kila. ta jej zle bolo co odpadavala a miesto schudnutych 3 kil pribrala dalsie tri a uz pol roka sa ich nevie zbavit. to su svine kila co ti pridu naspat po diete

ivka19
14. jan 2009

jani,to ja by som musela drzat dietu cely zivot a nic si ani nedopriat,tak sa snazim aspon si to udrzat a nepribrat,diety som uz vyskusala asi vsetky,kavovu,kapustovu,delenu ajedine co pomohlo bolo fakt nezrat a chodit do fitka,ja mam problem so sladkostami 😅 to je moj koniec 😔

janka196
autor
14. jan 2009

ivka jaj tak potom neni o com. zo sladkosti aj ja hrozne priberam. ved aj preto som teraz pribrala. presne to viem od mikulasa. som dostala plno sladkosti. lebo ja inak nemusim ale vies ked su doma ta ich jem zaradom. droga no co. inak mi pomaha ked mam chut na daco fajne si dam mandarinku alebo jogurt.

ivka19
14. jan 2009

jani,vsak aj my ked ich nemame doma,tak ja nemusim 😀 😀 ale problem je,ze my ich mame skoro vzdy doma,lebo moj muzik,ten je tiez na sladke ale tem ma skoro 2 metre a 90kg,takze na neho sa tam zmesti,hned by som menila jeho zaludoka raniya je to iste ako on,chrume furt cosi,ale vylieta to 😉 ale ja som od malicka bola gula,takze tak 😖

janka196
autor
14. jan 2009

ivka 😀 😀 😀 to aj robo. ide mi na nervy. zje aj slona a nepribere ani gram 😠

ivka19
14. jan 2009

muzi maju ine spalovanie,aj keby sme zacali chudnut s nimi a jeme to iste a robime to iste,schudnu rychlejsie a viac ako zeny 😠

janka196
autor
14. jan 2009

svine 😠 😀 😀 😀 no ale povedz je to spravodlive? naco im take spalovanie

ivka19
14. jan 2009

no a u nas sa zacina "papkat" po 6 ked pride muzik domov z roboty,vecera,caj,nieco sladke ku telke luskanice a o 22 ovocie a ideme spat o 12-1 v noci,ale mi mame aj vela navstev aj my teda chodime a vsade je to rovnake,sladke,slane caje atd,no neviem kto by odolal 😔

janka196
autor
14. jan 2009

hahah robo zahnojil ze preto maju take spalovanie aby vladali na nas robit 😲 😀 😀 este je aj drzy 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre