Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivka19
26. jan 2009

jani,tak sorac 16 -ka 😵

janka196
autor
26. jan 2009

ivka ja taktisto. vies co teraz sa dozvedam ze tu kopec slovacok je tehuliek, doteraz som o nich ani nevedela a zrazu mi tu volaju co a ako treba povybavovat a tak. doteraz sa nikto neozval ze podte na kavu alebo tak. az ked daco treba. no otras 😠

monkula
26. jan 2009

janka, tak som to myslela, že si pomáhajú.. viem ,že keĎ slvoák stretne v Uk stlováka, tak radšej rozpráva po anglicky, aby mu nemusel pomáhať 😅
no a tie kecy Angličanov, že im Poliaci a Slováci berú prácu, už vidím Angličana, ako niekde vo fabrike šklbe sliepku. na to je až príliš veľký pán, tak ak je diera v nejakom odvetví ,ta ksa tam hrnú, no nie?

ivka19
26. jan 2009

jani,monku,presne ako pisete,ako treba vybavit papiere,kde zozeniem dobru robotu,lacne cigarety,to ano,ale inak keby som to chcela vediet ja,tak to vsetci ja nevieeeeeeeeem☹

janka196
autor
26. jan 2009

ivka 😀 😀 😀

mon ved presne,. alebo idem a idu slovaci ta sa usmejeme ale ozvat sa nestihneme bo chytro zmenia smer radsej 😠
hej a anglicania su lenivy jak vsi. mon ked sme tu prisli pred 4 rokmi toto mesto vyzeralo jak posledny zapadakov druhe najhorsie mesto v uk na zitie. vies jak sa za tie 4 roky vzchopilo odkedy tu su cudzinci a robia na nich. sak anglicania od 15 len mat deti a doma na socialke sedia a chlastu. deti hole bose behaju okolo nich. no cista hroza. tak nech mi anglicania nehovoria ze im dakto bere pracu. sak keby cudzincov nebolo ta neviem kto by na nich robil. a robo robil uz skoro rok vo fabrike a ziadny kontrakt. a priesiel angliccan a hned bol na full time takze takto to je,. anglicania su lenivy a maju aspon dobru vyhovorku

ivka19
26. jan 2009

jani,ja som ta na kavu volala a vela krat 😀 ta sa nevyhovaraj,len si neprisla ☹

dididi30
26. jan 2009

baby sak anglicania sa teraz stazuju ,ze poliaci im zobrali robotu ale ako pise monku, nesklabli by sliepky, necistili hajzle a vobec, nechapem co robi taky anglican na ulici a predava notabene ci ako sa to pise, sak tolko moznosti ma a nebude robit, svine vy..ane, proste nechce sa im robit...

janka, hm sak aj mne sa ozyvaju baby len ked im treba daco vybavit, ale ja na nich serem,sak vies aka som, nemam cas a hotovo...ale ked sa cchem zabavit,a lebo ist na nakup s nejakou babo ci na cafe, kazdy setri, tak im treba nech si pomozu.....

janka196
autor
26. jan 2009

ivka 😀 joj prestan ta pokusem 😀 😀 ta vidis to ta somnou 😀 😀 ale neboj keby si byvala za rohom tak som u teba kazdy den az by si radsej zacala po anglicky rozpravat 😀 😀

ivka19
26. jan 2009

im nikto pracu neberei,len je im lahsie sediet doma na socialke,kde im preplatia cele byvanie plus davky,kdez ja som robila 40 nikedy aj + a to som nezarobila 😠 a to nemaju v pondelok na chleba lebo cez vikend vacsinou vsetko prechlastaju,ale jasne,ze nie vsetci su taki 😒

janka196
autor
26. jan 2009

didi alebo stoja pred sainsbury a zobru od teba centy co ty robis jak debil aby si daco mala 😠

dididi30
26. jan 2009

a ako pise janka chlast a cigerety to je ich, velo dzedzi narobit a zit z cudzincov co na nich odvadzaju dane....no povedzte preco to tu nevyuzit, ked moj muz tu maka, ja budem doma, je to vyrovnanie nie 😀 😉 😉

janka196
autor
26. jan 2009

ivka jasne ze nie vsetci cest vynimkam ale vacsina urcite aspon v nasom meste 😔

dididi30
26. jan 2009

jaj baby no uz nam je lepsie ked sme si takto vyliali nervy nie 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
26. jan 2009

didi tak tak. a coby si nebola. sak mas male dieta. a muz ti maka tak nech si trhnu nohou 😉

monkula
26. jan 2009

janka, inak s tou pôrodnosťou ,to máš teda pravdu.. ja už pomaly nič iné v TV nepozerám, len dokumenty na Spektre a tam boli dokumenty o tehotenstvách, pôrodoch ,atď... jedna, 15 ročná ,čakala dvojičky ďaľšia mala 17, tehotná, no pod dvadsať tam tuším nikto nebol..
A jarko akurát pozerá Baculaté deti, ty môj bože, veď niektro édeti tam v desiatich majú viac kg, ako ja teraz 😲 😲 a to sú samú chips and fish a a čo nepochopím ,ako si môžu ako prílohu k hamburgerom sypať chipsy 😝 😝 myslí mtie naše chipsy, alebo som už videla, ako si decko na pizzu sypal ohranolky a matka nešťastná ,že má obézné dieťa a ona sama sa nezmestí ez dvere a nadáva, že sa jej decko nehýba, no určite bue, keDˇmatka leží vyvalená pred TV a žere sladkosti.. rodičia musia ísť príkladom, tie det isa inak snažiť nebudú.. 😉

dididi30
26. jan 2009

janka aj vajcami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sak som dnes vybavovala tak drzte palce aby som bez problemov mohla ostat doma, aspon kym maly bude mat 2-3 roky, sak ten moj drobec v noci len na cici a cez den nechce spat, no to srande nieje a tamca je ako chlapec 😒

janka196
autor
26. jan 2009

mon o tom ani nevravim . ja som videla jednu cast a bolo mi na grcanie. a najlepsie jak si davaju medzi sendvic cipsy tak to uz je sila. a vies na ranaky fazula, parok a hranolky ta co cakas 🙄

janka196
autor
26. jan 2009

didi 😀 😀 joj budem drzat palce nech sa ti to podari vybavit. sak si na nich makala ta co

ivka19
26. jan 2009

didi,ja som robila 4 roky,ked som chcela tych po....nych £500 co davaju ako kocikove pri narodeni dietata,tak nam to zamietli ,po odvolani znovu zamietlia poslali papiere ak by som sa s nimi chcela sudit,tak ich mam vyplnit,skoro ma roztrhlo 😠 na koniec sme ich dostali ked mala mala 5 mesiacov 😅 na 4 krat a to robili fory,ze nie je vypisane telefoone cislo midwife,tak to zamietli 😠

monkula
26. jan 2009

fuj... 😝 😝
moje deti na raňajky cereálie s mliekomm aj jogurt s roztlačeným banánom, jogurtom, k tomu mlieko, no zdav osa snažím.
Aj jarko pred chvíľkou dobehol ,že maminka ,tam je jedno jeenásťročné dievčatko ,aké je tučné... a stáel len čokoládu papá. už má rozum, čo je zdravé a čo nie 😉 😉
a tá ich fazuľa. poto msa čudujú, ž sú vzdutí 😝

monkula
26. jan 2009

ivka, ta kto je dôvod teda 😝

janka196
autor
26. jan 2009

ivka u nas to bo tak isto. tiez nam to dlho zamietali a dostali sme tie peniaze to som bola akurat na svk carla mala asi 5 mesiacov. 😠

dididi30
26. jan 2009

monku sak v mcdonalde je moj syn ako chuta, ostatne deti uz tlacia hranolky 😕 no tak ked bude mat po roku takmozno mu dam jendu okostovat ale inak nie
no a na obedoch bezne hranolky ta sak tamca by ine nejedla, preto ju nedavam na obedy....n

no a baby este taky gol, tamca nema rada ked jej davam na desiatu chlieb, tak striedame vselico no a predstavte si , deti jej poviedali,ze som nezodovedna mama , lebo jej nedavam senvic, no ty vole facka nenormalna pre mna ked mi to tamca povedala, tak od dnes ma tamca kazdy den aj senvic aj ked ho nezje, bo si pomyslia,ze sa o nu nestaram 🙄 😠

janka196
autor
26. jan 2009

mon 😀 😀 😀

did ja carle dam hranolky ked ideme do mekaca. sak zje ich maximalne 5 a aj to nie kazdy den

ivka19
26. jan 2009

didi ☹ tak ty jedna nezodpovedna,to musis davat sendvic,lupienky. 😀

monkula
26. jan 2009

didi, že nezodpovedná matka... 😲 😲
No ,jamalej sem - tam hranolku dám do ruky, ale veĎ. my ta mzase enchodíme každý deň... as itak raz a tri mesiace, a t osi ja vždy dávam šalát ,lebo ma z hambugera bolí žalúdok 😝

dididi30
26. jan 2009

monku no teraz sa podrz, moja tamca rano by len parky alebo vajicka s fazulovu jedla 😠 nemozem jej to odhovorit bo ine nezje ☹ vies ake mam nervy
a tiez lubi hranolky, obchadzame mcdonald ako sa da, ale na kazdom rohu pecu nejake hranolky a o na o tom vie, tak ju nenosim ani do mesta 😀 vies ona ma zas taky rozum......ale za doma zje vsetko ked nevidi to co lubi.inak coko ona musiu, mam taj ne skryse neviem ich najst 😅

ivka no vidis, sak preto sa teba odvolavat , do nemoty a dookola, nema sa clovek len tak odbit a tu su take debilne pracovnicky ,ze az......staci hlavu omotat.....nedudujem sa romom co si tu vedia vyvabit 😲 😒 😀

janka196
autor
26. jan 2009

didi no presne jak ivka pise 😀 😀 sak to zbytocne sa nadtym pozastavovat

dididi30
26. jan 2009

monku tak ja si dam hamburger a hranolky rada, raz za tyzdne musi byt, to by som asi umrela 😀 aj tamca si da, ale obmedzujeme, chodim do mcdonaldu sama, nech nevidi 😅

veru, no co uz, bude mat senvic kazdy den a hotovo 😀

dididi30
26. jan 2009

ivka sak neboj aj lupienky som jej dala, cibulove, tie ona moze 😀 tak tie zjedla a senvic ostal 😝 😀 😀
ona ked nevidi spapa vsetko ale najma s tatkom jej chuti ina sama nie....ale sak aj nieco je dobre nie 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre