Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
20. nov 2008

ja uz rozmysla, ze by som si tiez daku tu robotku, na part time, uvidim, malu by som dala do skolky mame blizko, musim sa ist popytat, uvidime.....

timinka1984
20. nov 2008

no teraz som si na nete vyhladala detske playgroups, tak chcem ist, aj na nejake plavanie, alebo tance by som ju prihlasila, lebo africky rytmus ma uz v tele, uz si zatanci na vsetko 😀 😀 , no nezaprie sa....a mna to doma samu tiez nebavi az tak velmi

timinka1984
20. nov 2008

iwka som si pozerala vase foto, zlatuckeho mas maleho, krasny je, nech len rastie a je zdravucky.... 🙂

janulka7
20. nov 2008

didi tu do medzi spaneilov by si super zapadla s jane kocikom. tu ho kupuju vsetci spanieli len su velmi drahe. a le dorbre. ja mam kupeny casualplay . ked som ho videla uz sominy nechcela. bol este drahsi ako jane ale ..... 😅 len dufam ze teraz ho uz konecne pouzijem.

halaska22
20. nov 2008

Ahojte kocky, ja sa dnes prihlasujem neskoro lebo zvycajne som tu uz od rana ale mali sme rano hned zestu k doktorovi. maly si niekde cez viknd porkriabal prst a za mu to zapalilo a ma tam zapal tak vcera v noci sme sa nevyspali. horucku mal ceku noc az 39.5 tak sa rano islo hned doktorovi a dal mu antibiotika s penicilinom nech sa preliaci.chudatko male cely horel ☹
s tym implantatom to bolo to iste ako ste niektora uz pisali. ja som tiez zabudala brat tabletky a vysledkom toho je nas justinko 😀 😀 😀 tak som si povedala ze to riskovat nebudem a kedze vnutromaternicove som uz mala ale nebolo mi dobre a dalsie tabletky som nechcela lebo nikdy nevies kedy zabudnes. tak preto mam teraz svaty pokoj.
jankando sa pytala ake je to velke - ziadne ako si predstavovala dlhe palice alebo co - presne ako zapalka 3-4 cm dlke a tenulinke. ani to neviem volakedy nahmatat... 🙂

dididi30
20. nov 2008

juj halas, to mi je luto malickeho, len nech sa mu to rychlo zahoji 😉

janulka mne sa paci aj ten casual 😉 a to vazne, tam je tak znama ta znacka jane? to je spanielska znacka? lebo fakt neviem 😕 no a maju krasne farebne kociky, nie len cierne a sive ako v anglicku 😠 ale zas moj drobec mal cierno sedy ale vybledol a tak som sa rozhodla pre riflovu modru v kombinacii s orangovou, je svetovy 😵 povodne som chcela cerveno zelenkavy ale muzovi sa nepacilo a vraj cervene auta a kociky kupuju nervaci 😀 a ja na to,ze sak ja som nervak 😀

janka takze drzim palec nech ti ta robotka vide

iwka , tiez to mas dobre, sak 2 hodky nieje tak vela 😉

timka aj my mame v plane plavanie , len tak na plavarni, maju tu super aj pre malinke babatka, no a raz za mesiac nas nezabije 😉

ivica2705
20. nov 2008

ahojte babky ...
tak ked vam poviem co som vyviedla, tak si pomyslite aka som koza 😠 😒 😅
vcera mi uz prisiel ten jednorazovy pas, pre malu, a co cert nechcel ked som to otvorila tak tam bola malej fotka ale moje udaje, tak si predstavke 23 rocnu zenu s takou tvarickou 😀 😀 😀 no proste hned som volala ze to co a nakoniec sme na to prisli 😒 ked som vypisovala ziadost tak ako ziadatela som dala seba a mala som dat dceru, teraz mi to je uplne logicke, ale tam ked som vypisovala tolko papierov tak proste som automaticky dala seba, no proste som koza 😉 😉
ale mam im to poslat maspat a mi to opravia, chvala bohu...
normalne som s toho bola vcera mimo, aj som si poplakala, ale to boli skor hormony 😅
tak uz som aj od radosti pozerala letenky tak hadam este stihnem tie lacne terminy....

babky dnes si mala chytila prvy krat sama hracku 😀 😀 😀 😀 😀
idem s nou este von este pridem...

janulka7
20. nov 2008

didi ja neveim ci je to spanielska znacka ale tu sa za nou idu pozabijat. dokonca v niektorych obchodoch mas poradovnik. ja mam taku kombinaciu ciernej akrasnej oranzovej. hned mi padla do oka. 😀

timinka1984
20. nov 2008

ivi, tak to ti teda nezavadim, no ja by som tiez revala, ale hlavne , ze to mozes poslat spat, ved aj oni si to mohli pozriet..., no to by sme vela hceli, ja som na nasej ambasade az take dobre skusenosti eru nemala, no snad sa zmenili..... 🙂
janulka:ty si v spannielsku?ci v uk a mas spaniela.akosi som mimo 😀
janka:tak vy mate doma taku biligvalnu vychovu......super, mala bude sikulka, ved isto uz aj je. 😀 😀 😀 😀

dididi30
20. nov 2008

ivica, tak ti si ale herecka 😅 no tak to sa ti veru podarilo 😀 😀
a gratulujeme malickej k prvemu chyteniu hracky

janulka tu oranzovu mame spolocnu 😉
v anglicku zas graco, to tu ma hadam kazda, aj ja 😀 a este macleren

ale ja chcem jane, lebo je supeeeeeer 😵

ivica2705
20. nov 2008

didi to ti poviem, proste som herecka 😠 😀 😀 😀
inac aj uz na slovensku ma vela bab JANE, aj ja soim chcela, a jedna kamaratka predavala za super cenu, ale nemam mi ho tu kdo doviest, a tu novy je na mna moc drahy 😒 ale aj ja sa pridavam super znacka 😀 😀
oranzovej fanfime aj my s mamcou, mame doma aj vela doplnkov do bytu a o obleceni ani nehovorim 😅
babky zajtra idem malu odfotit s mikulasom, no ked je to za 3,50 a budeme mat peknu pamiatku 😀 😝 ja viem asi mi sibe 😀

janka196
autor
20. nov 2008

caute moje krasne no vidim ze sa rozbehujete s pisanim

janka196
autor
20. nov 2008

ivica boze no ja odpadnem z teba. no ale sa ti necudujem ja by som to asi tiez tak vypisala sak logicky ne 😀 hlavne ze ti to opravia. a neboj stihnes lacne lety. skyeurope ma stale akcie od 9 eur

janka196
autor
20. nov 2008

didi tu v uk leti aj silver cross alebo mamas a papas ten mam ja. mne sa hrozne paci kombinacia cierno-cervene takze nervacka hehe to sedi

halaska justinkovi posielame pusinky nech sa mu palcek rychlo zahoji

janulka7
20. nov 2008

timinka. ja som v spanielsku, a manzel nie je spaniel. tych by som nechela ani keby boli vsetci milionari. 😀
MM je slovak. teda opravujem napol slovak napol poliak.
ja som v uk nebola, ale s jankou sme kamosky a tak ma dotiahla do tejto temy a baby nemali nic proti. tak som tu ako doma. ako keby som bola v UK. 😀 😀

dididi30
20. nov 2008

jani hej presne mas pravdu, len to graco prevysuje 😀

jani sak aj mne sa paci cervena, oblecko , topanky vsetko, len sa tomu vyhybam nemusim este aj cez oblecko ukazovat aka som 😀

hej baby, ja mam teraz taku dilemu, su sirupy, ktore je potrebne mat v chladnicke, lenze ked mi treba tie lieky vziat, keda dat malemu , tak je to studene a ja mu to dam aj ak, to nevadi? 🙄 teraz mu davat tu cibulovu stavu na kasel a nemozem to nechat len tak vonku, jaj ja sa zas bojim aby som mu neurobila zle na hrdielko, ja koza ☹

janka196
autor
20. nov 2008

didi 😀 😀 .... a stymi liekmi aj carla mala teraz atb co mali byt v chladnicke tak som je davala take studene 😅 no trosku som nechala vonku

timinka1984
20. nov 2008

janulka:ja som sa len pytala, bo som videla vase spolocne fotky a neslo mi to nejak do hlavy 🙂
no to je super, aspon mas krasne slniecko skoro stale 🙂 🙂
nech sa vam tam dari 😀 a nech sa malicke zdrave narodi 🙂

ivica2705
20. nov 2008

babky mam prozbu nebrali ste nejake homeopatika? od vcera som strasne nachcipana, a teraz uplne skapinam v postely, dajte nejakeho typa, diik moc ☹ ☹

antoniab
20. nov 2008

ivica moja ta čo ty si nejak často chora už pomaly jak didi 😅 ta čo ty mam poradit tu mi vždy niečo radia ale ja len parlen a teple čaje 😒

antoniab
20. nov 2008

inak ahoj babenky 😉

dididi30
20. nov 2008

ivica ja beriem teraz homeo, moze byt, skus
a urob si toto
a ak kasles mam tiez recept 😉
skore uzdravenie

tonka veru, toto uk pocasie malokto znesie, ja mam astmu a aj alergiu, na astmu je toto podnebie humus a teraz co kojim, tak oslabena imunita 😒

inak ahoj tonka ako? 😀

dididi30
20. nov 2008

ivica ja mam new era sa volaju a je to na coughs a colds, takze skus 😉 kupila som ich v boots, maju tam vselijake, no ked sa vysomaris, tak ti zagratulujem 😀
a este je to aj nnnna chestiness 🙂

mimus
20. nov 2008

ahojte baby
ja zase len na skok......len citam, bo vy vazne pisete o 106 😀
ivica ta to si dobre popisala 😀 teraz urcite smiesne, ale ked si to zistila , tak ta muselo skoro porazit co? 😅
didi aj my mame JANE uz od narodenia a som veeeelmi spokojna. Aj autosedacku mame tu co sa da nosit aj na lezato, takze miska nemusela cestou na sk byt skrcena v malej sedacke. Ano su troska drahsie, ale ta co neurobime pre drobcov 😉

ivica2705
20. nov 2008

didi dakujem ti krasne, aj tebe antoni, to hej ja som stale chora, dokonca keby si ma videla aku dokazem mat anginu v lete ked su horucavi 😅
no ale teraz ma to moc mrzi lebo sa musim malej venovat a plus strasne sa bojim ze mala odo mna ochorie 😠 ☹
mimus pozerala som ten kocik je bombastiky, joj v kutiku zavidim, 😉
baby ja tu umieram ☹ 😒 ☹

timinka1984
20. nov 2008

prajem vam vsetkym dobru nocku
ivi skus sa poriadne vypotit, ak sa ti bude dat pri malej 😒 a cajiky 😉 nech ti je rano lepsie 🙂
papa

janka196
autor
20. nov 2008

ivi moja tak ty si chorucka, jaj tak dufam ze ti to chytro prejde

cavo antoni

janka196
autor
20. nov 2008

baby pozerate ordinaciu? ja som normalne kukala co to za chlap prisiel ku daniele a to ten caba. no normalne som ho nespoznala 😅

dididi30
20. nov 2008

ivica, praveze potenie nieje dobre, teda skus ale len raz, ak nepomoze kasli na to, skor sa prikry len tenkou dekou ekd budes spat a ovlazuj sa 😉

inak aj ja som mavala v lete anginy 🙄

minus, ano su pekne tie kociare, hlavne farebne, a tesim sa na tie nase nove golface a na novu papaciu sedacku od nich 😵

ivica ale ved aj ty mas krasny kocik nadherna farba 😵

dididi30
20. nov 2008

jani hej kukam aj netujem, som uz mimo ale stale ma to bavi kukat
😀 same zapletky 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre