Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
4. feb 2009

jej jani super ste dosli, potom daj vediet ako doma

ivica2705
4. feb 2009

ahojte maminky...
ako sa mi mate, trosku som si vas precitala co noveho mate, dufam ze ste zdravy a uzivate si sneziku 😝 😉
u nas sa tu otepluje, tak sa vytesujem, uz som malej dala sportovu cast lebo ju to vo vanicke uz nebavilo.
ako deturence? rastiete isto ako z vody , pravda?
ani neviem cim by som sa vam pochvalila, mala rastie, uz je velmi vnimava, a ktomu patri aj protivna, uz pekne sedi v stoĺicke, a uz beha v pavuku, sice urobi tri kroky dopredu, tak sest dozadu, hahah ale je podarena, musim stiahnut foto a vam ukazem.
pozeram ze janka je uz na slovensku, tak dufam ze masla dobry let...
tak vystriskajte deticvky od nas, pa cmuk

janka196
autor
4. feb 2009

cafte krasky.

iwanka prislo bulharske lietadlo ale nase letusky v nom bolli

inak doma je doma no co vam poviem. akurat ze leje vkuse. bola som na nakup ta ma skoro jeblo. vsetko dvakrat take drahe jak v uk a to fakt neprehanam 😠

monkula
4. feb 2009

janka, vitaj na SLovensku 😅 😅 (myslím tie ceny)

dididi30
4. feb 2009

ivica a ty co stale na slovensku?? to co 😅

janka ti verim s tymi cenami a este v obchodoch toto iste handry vsade rovnake....onicom.....
ale sak sa aklimatizujete 😉

janka196
autor
4. feb 2009

mon chapem 😉 😀 😀

didi veru na handry som este ani nekukala ale potraviny som riadne dlho rozdychavala

dididi30
4. feb 2009

a co ako doma?zmena co/ sama slovac, nik ta neoslovi anglicky 😀
jaj to ani nadavat nemozes..ja tu nadavam nenormanle, doma si davam bacha 😀 😀
a co malicka, s babkou a dedkom vegeti?

monkula
4. feb 2009

jaaj, ta na handry ani nekukaj 😀 bo Ťa šľak trafí... 😝

janka196
autor
4. feb 2009

didi veru zmena. carla vkuse mi visi na nohe ze uz na nervy. uplakana je dnes taka ze dovidenia. ani kupat sa nechcela tak plakala ta uvidime ci sa aklimatizuje lebo to na porazenie 😠

mon ta veru ani nekukam tak skoro ani nebudem 😀 😀 😀

monkula
4. feb 2009

jani, Bea mi vravela, že v UK je normálne, ťe detičky majú oblečené Next, Adams kids a tak a tu Ti to je strašná značka 😅 sedláci, no 🤐 🤐 😅

janka196
autor
5. feb 2009

dobre ranko prajeme,

mon ved aj ja carle kupujem next 😅 ten adams sa mi velmi nepaci ale next ma pekne veci a vydrzia ze sa tak strasne nesperu

dididi30
5. feb 2009

ahojte

monku ale zas musis zvazit, ze na sk nezarobis toto co tu a zas kebyze som ja na sk, tak z materskej ist nakupit nextu by som sa neodvazila, doma je to na nase pomery riadne drahe ako aj h&m....muz by mi urcite dobre zarobil, ale nenakupovala by som tolko co tu, na sto pro...
a este doma v kazdom obchode to iste, to ma odradza, preto som nakupovala v sekacoch 😉 a zas smejdove oblecko od vietnamcov, fuj...ani keby na chleba nebolo
😀 😀 😀

janka, joj malicka nezvyk, co? naucena je na ine prostredie, chudiatko ☹

janka196
autor
5. feb 2009

didi ahoj no mam s nou kriz. este kym sme sami doma ta vpohode ale uz ked su nasi ta to vkuse len mama a na ruky bo vies oni sa tesia a s nou chcu byt. a cim viac chcu tym ona viac zamnou uteka

dididi30
5. feb 2009

ta vidis, nerastla s nimi, ale sak pockaj zvykne si a budes este plakat,ze ta uz nechce 😀

janka196
autor
5. feb 2009

didi hehe ta hej dufam ze to tak bude. aj ja si myslim ze si zvykne len jej musime dat cas

dididi30
5. feb 2009

a co teraz porabas doma? nenudis sa? nechybat ti to nutkanie ist von? 😀

janka196
autor
5. feb 2009

didi nudim sa jak pes. sama som doma oco s mamou v robote. nikam ani nejdem hnusne je sychravo a sa mi nechce vobec trepat po autobusoch 😠

monkula
5. feb 2009

ale veď v ste ma nepochopiliii 😅 Aj moje deti maju Next oblečky, od Beatky, ale tam sú lacnejšie... tu na SK sú predražené. 🙂 Samozrejme, ž aj mne sa next vecičky páčia, najmä tie pre dievčatká s výšivkami 😵 😵 😵 😵

dididi30
5. feb 2009

janka sak to, aj moja svorka byva na dedine a musim sa trebat skoro hodinu a este s kocikom na nervy...
ja sa tiez na sk nudim, strasne, kazdy doma sedi a este na dedine ani nohy, len ja s malym na prechadzke, no pakaren 😀

monku , no ja tiez mam rada pre malu veci, ja som jej kupila take fajne cizmy, fialove s bundickou a vysivane a este aj brnbolce mali, take co su modrene, co aj ja aj janka mame 😵
jaj a vcera som si tam kupila kozenny opasok 😵
aj malej v mathercare bundu z 26 na 13 libier, krasna ciklamenova, joj umieram za tou farbou 😀

jaj baby, inak by ste neverili kolko snehu nam napadalo, ale uz sa to aj potopilo a predstavte si, dnes ideme do skoly a oni volno maju, na brane napisane, len ja a polka sme tam boli, sakra, ze mame radio a internet kukat do kedy budu mat volno, pre trocha snehu nenormalne, normalne sa nerobi 😅
tak neviem co by robili u nas a v tatrach 😀 😀
joj ale som sa presla a este aj s kocikom na nervy, taka som bola spotena 😠

monkula
5. feb 2009

dididi, mothercare, no, u nás stojí jeden mini pidi svetrík z Mothercare, asi 800 Sk 😅 😅 😅 🙄

iwanka
5. feb 2009

caute,

janka, tak dufam, ze si zvykne coskoro.Filip zatial nemal problem, ked sme isli domov, on rodinu rozpoznava aj cez skype.

no, kezby to uz doslo aj na svk, je to pravda s tymi vecami a so vsetkym, par krat uz sme sa popalili a tak som si povedala, ze kym sme tu, tak na svk nakupovat nebudem a aj nasim tu pokupim veci za par supiek.
Teraz som tiez momentalne nasr...lebo som kupila manzelovi sadu na vyrezavanie(lebo sa venuje rezbarstu) a na svk som dala za ni 2100sk a teraz sme kukali na ebay a este si daco dokupoval a za 10GBP tam take maju, chapete?????!!!No a tie platy na svk, ta co si potom mozes dovolit???

Dnes sme boli s malym v play groups, ta vam poviem, tak som sa unavila, lebo som len lietala za nim, on je strasne rychly a furt len ten chodat tlaciaci chcel a este jednu lodku, kde mohol soferovat. ale som rada, lebo sa unavil a spi a este sa aj tak nehambil a celkom ho to bavilo. Tak pojdeme znova 🙂

janka196
autor
5. feb 2009

jaj mon ja som to pochopila ze su to odveci veci z netxu a adamsu 😀
no to mas pravdu s tymi cenami je to o hubu popri tom ake su tu platy

didi ja som tiez carle nakupila este pred odchodom vecicky v mothercare v zlavach 😉
no ved to ze my sme tiez na dedine. sice to je cast kosic ale aj tak. kamosky v meste byvaju ta sa mi nechce trepat a este take pocasie o nicom
inak ked sme isli na letisko ta brutal vsetko zasnezene v uk

janka196
autor
5. feb 2009

iwanka ah oj, ved aj carla tak ich pozna ale predsa je to zmena. lebo vies skype je stale skype. a ona este taka cicoska je
no super ze sa filipkovi pacillo v paly groups, to je dobre nech si zvyka na deticky

inak baby rozmyslam ze zacnem zas s tymi nechtami. nasla som inzerat ze odstupia male solarko anechtove studio. zeby som si chytro urobila kurz a skusit to. neni tam ani vysoky najom tak rozmyslam az sa mi zhlavy pari 😀

iwanka
5. feb 2009

janka, super myslienka, ja cakam, tie na daco take....aby sme chytili stastie za pacesy, ked mas dobry pocit z toho, tak sa do toho daj 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
5. feb 2009

iwanka no hej nasi chcu sice nejaku restiku ale otec povedal ze mu je to v podstate jedno ze to zabezpeci a ja nech sa staram 😀 😀 no uvidime. kazdopadne cakam stale na papiere z benefitov a tak musim pobehat urady a socialky

iwanka
5. feb 2009

moj brat mal nedavno moznost ziskat bar, ale mu to dakto vysmykol, tak tak lutuje, ze as....tiez to bola super ponuka....a uz ja som o tom rozmyslala 🙂 Ze pojdeme napoly 🙂 🙂

janka196
autor
5. feb 2009

iwanka to je super, lebo robis si na seba. a fasfoody bary a krmy stale pojdu. nato si ludia najdu stale peniaze 😉

iwanka
5. feb 2009

😀 😀 😀

iwanka
5. feb 2009

no tak mojmu malemu dnes prospelo byt s detickami, uz spi viac nez dve hodky, a ja glupa cakam, ze vstane, ale aspon daco som si porobila. Dnes mi dosli sacky, tak budeme vecer balit a vysavat 😀

monkula
5. feb 2009

janka, nerozmýšľaj.... spontánne nápady bývajú tie najlepšie... 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre