Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
13. feb 2009

janulka, ja toto vravim kazdemu, kto odide odtial, alebo od hocikial, proste na lahky zivot sa zvyka dobre ale na zly tazko 🙄 kto raz skusi, doma neoztane 😀 😀 😀 a zatim sa vzdy kazdy vratil 😉

janulka, sak som pisala, zerem cesnak cibulu, vitaminy, uz neviem ci niesom nahodou predavkovana, trasne je to somnou, nie a nie prestat, fakt uz neviem co to je 😖
ked pojdem na sk, tak pojdem homeopatikovi a budem sa cez neho liecit, stoji to prachy, ale furt lepsie ako sa takto trapit 😠

a ty ako, babo poslucha a ostatne deti? 😀 😉

antoniab
13. feb 2009

ahoj baby jej nejak nam to tu upada no čo konečne piatok 😵 😵
som pisala jak sa budem šetrit a už zas chodim k Sheile a dokonca mi dohodila ešte znamu tak budem makat ešte viac 😝 no ale peniažky naruku nezdanene no neber to 😀 😀 bude na utracanie 😅 😀 😀
janka ako doma ?
janulka tak sa zaobluješ 😉 to je dobre že sa sama sebe pačiš prihod nejake foto 😉
didi tak fakt skus nejake vitaminky ja som teraz začala jedne brat a som snich nadšena mam to na migreni a klopi klop hlava neboli 😉 😉

ivka19
14. feb 2009

ahoj babulky,pekny valentinsky vikend prajem 😵 🙂

dididi30
14. feb 2009

ahojte
aj ja prajem krasneho valentina 😵

treba sa dobre najest 😀 😉 a ostatne sa uvidi 😅 😀 😀 😀 😀

vilkakatka
14. feb 2009

Ahojte babulky 😉

Zdravi vas Slovac ... ako sa dari? Trosku som vas precitala ...
Chceme sa vam pochvalit nasim dalsim pampusikom ... takze tento rok uz budeme styria 😵

Zelam pekny zalubeny dnicek 😵 😵 😵

antoniab
14. feb 2009

dobre ránko
krasny valentín 🤐 😵 😵

ivka19
14. feb 2009

katka,gratulujem 😵 😵 vy ste si teda svihli 😉 🙂

ivica2705
14. feb 2009

ahojte prajeme vam s Michelle krasneho valentina, posielame pusinky 🙂 🙂 😵 😵 😵 😀 😀 😀

dididi30
14. feb 2009

katka aj ja gratulujem, bozenko, tak sa mas na co tesit 😀 😀 ja mam dost teraz 🙄 😀 😉

matka, ivka , ivica , janka a ostatne baby caute, ako ste stravili valentina?? my papakou, kvietockom 😵

ivka19
14. feb 2009

didi,my cakame este len na tatina,tak uvidime co vykuzli a donesie z roboty 😉 my sme mu upiekli tortu 😝 a navarili dobru veceru 😀

ivka19
14. feb 2009

ivi,aj vam krasneho valentina 😵

janka196
autor
14. feb 2009

ahojte lasky moje. krasne valentinka prajeme. trosku neskoro ale predsa 😅 😵 😵

janka196
autor
14. feb 2009

katka gratulujeme ku tehulkovaniu. 🙂

antoniab
14. feb 2009

ahoj babulky tak ja som na valentina dostala merci za to že si 😵 😀 😀 😀 inak to nejako neslavime no a moj MM dostal merci za to že si 😀 😀 😀 😀

elizabethm
14. feb 2009

ahojte babulekrasneho valentina vam vsetkym

no bola papka prvykrat playgrup sme maleho tahali skoro tak sa mu pacilo tak budeme chodit stale
a dostala som tutko tak som sok a happy 🙂

ivka ziadost sme uz podali uz sme mali aj sedenie a cakame na pridelenie ciselka ta dufam ze coskoro budeme vyberat domcek

ivica pod uz naspat 😎

elizabethm
14. feb 2009

jaaaaj katka a gratulujem aj ja neboj da sa to zvladnut

janulka7
15. feb 2009

katka gratulujem. 🙂
kocky krasneho vcerajsieho valentina. sice trosku opozdene ale o to viac so srdca. lubim vas. 🙂 🙂 🙂
ja som vcera dostala 7 ruziciek co som vobec necakala, lebo tu su hrozne drahe. a fajnove vinko kupil MM tak som si dala pohar a do toho mi vlozil jednu obrovsku jahodu. nasa chiara zase velku misku jahod a to za par sekund bolo po nej. pahltnica jedna 😀 no a ja som mojim chlapom urobila ranajky v tvare srdiecka. takze asi tak. a cely den som potom pratala az do vecera. velku generalku som robila aj zaclony som prala. lebo potom uz urcite nebudem vladat. takze asi tak. ale som sa vytesovala ked som skoncila. cely bytik mi tak krasne vonal. lebo som aj madrace cistila. dokonca som si aj obed na dnes urobila, uz len cerstvy zeleninovy salat dnes a zapiect zemiacky a hotovo. a potom chceme ist pozriet jedneho maleho psa k jednemu znamemu . lebo chiara ze hotoava z neho. tak nech sa kus pohra.
no nic zlaticka idem ja. vychadza nam slniecko aj ked je chladno len 8 stupnov ale mozno sa to este ohreje. papa

dididi30
15. feb 2009

ahojte

janulka, juj moja, to je mile, ved aj my teba a ostatne baby, sak ako by to bolo, to by sme sem len tak nechodili, keby sme sa nezniesli, vsak 😉 aj ked som niekedy protivna, ale sem tam som aj dobra, to je moja povaha 😀 😉

my sme dnes mali rybicku, zajaciu polievocku, morku a tatko robil aj zemiakovu knedlu, baby to ste nezazivali, ja sa hanbim, ja ju neviem 😅 taka fajna je, mnam
janul a my mame 8 stupnov, inak sila, ved u vas byva teplejsie nie? boze take je to s pocasim domotane
😀 ale uz nech je teplo lebo mne to robi zle, jani ja som furt chora, mam tlaky v hlave, boli ma zadna cast hlavy, trpnu my ruky a normalne sa mam krvavy vytok, boze ja sa za ziva pochovavam ci co 🙄 ☹ nasadila som si homoeopatiky a aj echinaceu, ta je dobra na imunitu tak uvidim, nic mi nepomaha, telo bojuje a bojuje, mam v sebe bacila a ten nedovoli nicomu sa dostat a pomoct mi v tele, to mi povedala alergologicka,ale na sk....chcem ist tu aj s tatinom a dat to nejako do vysetrenia, teda sa dat poriadne vysetrit, lebo to nieje sranda, ked mi nic nepomaha...uvidime...

elizabethm
15. feb 2009

baby halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ☹ ta kde sa flakate

antoniab
15. feb 2009

ahoj baby nejako prazno človeku sa ani nechce pisat lebo neviem čo 😒
ahoj elizabeth ako sa mame ? ako malinka počuva 😉
jaj babenky niečo namna lezie mam ucpani nos no otras ja to tak neznašam 😠
didi vy čo že stale taky chory urob si tie vyšetrenia lebo tebe to može byt prkotina a nakoniec to bude niečo važne nebudem ta strašit aspon budeš veidet čo ako 😉 😉
janka tak čo ako doma ?
janulka tak si mala včera krasny den aj my ta mame radi 😵 🤐

janka196
autor
16. feb 2009

dobre ranko prajeme 🙂

janulka7
16. feb 2009

dobre ranko. cau jani.
baby ja mam za sebou strasnu noc. hadam som bola aj 15 krat na wc. co ma male tak opalo ze v jednom kuse trafil mechur tak si to asi viete predstavit. inak zase ma zacali boloiet kosti ako som prestala jeste tie jogurty tak nic organizmus neobabrem musim ich zas zacat jest. 😖
didi pocuj ak ta boli hlava vzadu tak mas asi prechladnutu hlavu a zastavenu nadchu dnu. co neznamena ze musis mat teraz zapchaty nos. mne pomohol mamin recept. mi sa tak liecime stale ked ma boli hlava a daco na mna lezie. prevar si vodu daj ju do velkeho hrnceka a pridaj si citronovu stavu, a med . podla toho ci chces viac kysle alebo sladke si das viac medu alebo citronu a ak mas rum alebo konak tak trosku. a treba to vypit take horuce ako sa len da. samozrejme jeden hrncek nestaci. musis pit kym sa ti nezacne pustat z nosa. ja som myslela ze blbost lebo prvy den ked som pila tak nic akurat ze uz mi bolo z toho blbo ale na druhy den som zasla ako sa mi z nosa pustilo a sam hnis. mi isiel z hlavy. vyskusaj. je to fakt super. ale nezabudni pit horuce. lebo ak to vypijes letne alebo len teple tak to nema ucinok. joj zlatko ako by som ti este pomohla. je to na nervy ked ste taky chory.
inak mi sme mali dnes nulu 😨 som v prdeli ostala. auto zamrznute. ale uz teraz je asi 10 stupnov a vyzera to ze do obeda bude krasne teplucko.
ozaj musim sa vam pochvalit dnes mi uz dorazi kocik aj obleckom aj kadejake vecicky co som mala doma tak uz si pomali zaplnam izbu pre miminko. 😉 potom kocik odfotim a pridam a aj seba samozrejme. lebo sa nejako nerada fotim toho tehu. akosi mi ostal strac z posledneho tehu tak radsej nechcem mat foto. 😒 no nic idem pracovat. majte sa krasne.papa

janka196
autor
16. feb 2009

ahoj janulka, jaj tak male kope o106 co. s tym chodenim na zachod to mam este v zivej pamati aj ja. pocuj tak len pofot kocik som zvedava 😉

ivka19
16. feb 2009

ahoj babulky,teda moc nepisete,ale aspon stiham citat 😉

janulk,s tym wc mi to ani nepripominaj,ja som tiez chodila cele noci aj 10 krat 😝

jani,tak ako sa mate a co mate uz nove,uz ste sa udomacnili spat? 😉

eli,tak nech co najskor uz mate cisielko a zacnete,drzim palce 🙂

didi,tak to co je s tebou,nemala by si radsej zajst k gp,sice viem,ze su nic moc,ale predsa,ked ti aj ruky trpnu ☹ daj sa rychlo do poriadku 😔

antoni,a ty si si co este aj dalsiu robotu pribrala,vsak si sa chela setrit 😔

krasny zaciatok tyzdna vsetkym 🙂

ivica2705
16. feb 2009

ahojte babulky, tak vidim ze ste mali krasnych valentinkov, tak my sme nemali nist zaujmave, dokonca sme s tatinom este ani nevolali lebo mala je chora a strasne chrchle, tak sa leicime ☹ ☹
eli no este stale nemame rodny list tak nemozem nist podniknut, len cakam na to , vybavim este nejake veci a by som uz aj prisla, aj ked sa mi ani moc nehce, lebo nam zasa fajne nasnezilo, a ja to lubim, tak teraz som zasa spokojna, hahha
tak babky pochvalte sa co mate noveho? deticky posluchaju? 😀
janulka, tak uz sa poriadne chystas na babtko, tak dufam ze potom kocik odfotis nech sa pokocham 😉 pozdravujem aj malu princeznu, a ta ako v skole, dari sa jej? 🙂
tak babky posielam boztek, papa

janka196
autor
16. feb 2009

ahoj ivka, dakujeme za opytanie mame sa dobre. uz sme sa aj zabyvali. sme malovali, kupili postel koberec takze mame novo a cisto zatial 😀 😀

ivica2705
16. feb 2009

jej babky ja som si vas ani nevsimla ze ste tu, tak co noveho?
hm didi asi mi unikol tvoj zdravotny stav, je ti nieco? len sa mi opatruj gazdinka 😉
jani ahooj tak ako doma? mate kopu snehu? my sme casto na svahoch,teraz pomenej lebo mala je chora, ale aspon tak na hodku vzdy vybehneme 🙂
ivka a vy ako? co mate noveho? na babmbulka, ako, vy ste uz velke kocky pravda? poslucha, haha

janka196
autor
16. feb 2009

ahoj ivica, no veru je tu snehuu kopa ale sa topi konecne. vies mame letne gumy ta chodime jak posrati 😅

didi davaj na seba pozor neni to sranda ked ti tak ruky trpnu

no nic babky idem trosku vonku s carlou lebo fajne svieti slniecko. tak sa majte krasne

iwanka
16. feb 2009

ahojte, pozdravujem vas... 🙂
Tak my sme mali choreho Valentinka, maly dostal teplotu uz v noci z piatka na sobotu, myslela som, ze vydrzime do pondelka, lebo sak vite ako to tu funguje cez vikend. Zistila som, ze ho bolia uska , tak som sla sa popytat na dajake kvapky do usi, no ale oni tu nic take nemaju, tak sme fungovali len calpole, zacalo sa to zhorsovat, teplota stupala, tak som o pol noci volala nhs direct, tak najprv mi volala nurse, potom Dr. a tak sme isli za nou asi o pol druhej v noci.Dostali sme antibiotika, povedala, ze to vsetko dohromady, uci, hrdlo a zuby asi ocne idu.Ale teraz uz ok.Mal az 39.8, ale uz sme celkom ok, lebo ma chut na berarstva 😀
Tak snes budeme doma a pokracujeme v liecbe 😉

kivec
16. feb 2009

Ahojte zienky,
vsetky vas pekne pozdravujem, mozno si ma este pamatate 😉 . Prisla som vas poprosit o radu. Marne sa pokusam dovolat na SK ambasadu uz niekolko dni ale marne. Potrebujem vybavit cestovny doklad pre moju Estherku. Na webovej stranke su mizerne informacie, napr. neviem, ci mozem doklady poslat postou, spomina sa tam poplatok, ale suma tam nie je 😝 a vraj si po to treba ist osobne!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 . Vy uz to mate vsetko za sebou, tak mi prosim poradte, ako ste to vybavovali. Dakujem vam pekne.

Inak, my sa mame velmi dobre, Estherka mi zacala krasne spinkat cez den aj v noci, prikrmujem ju uz a papa krasne a rada 🙂 . Mam z nej velku radost. Janka, a vy ste sa uz prestahovali na SK nadobro? Preco? A co mate v plane?

Iwanka, tak to ste mali perny vikend, ale teraz od teba aspon viem, co treba robit a kam volat v takej situacii. 😉 Zelam vam, aby vam to cim skor preslo. Ozaj a kedy sa chystas spat do prace? Ja nastupujem uz zaciatkom maja ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre