Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
3. apr 2009

ahojte. baby dnes sme mali tak krasne ze nas normalne opalilo. my s carli uz od osmej na dvore sme boli. poobede zaspala za minutu co taka bola unavena. fajne sa vyhrala. aj zajtra ma byt az 22 stupnov. mama akurat pacuje bocik tak budeme grilovat. mnam

janul tak chiara je taka chorucka. moja zlata. dufam ze sa chytro uzdravi. carli jej posiela beso grande 😵

matka ahoj, no aspon jedna dobra sprava ze tie vysledky mas v norme. 🙂 no s babkou aj tetou je mi luto. ty mas nato fakt smolu stale ked prides domov ☹

janulka7
4. apr 2009

ahojte. tak ja som akurat doranajkovala. dnes sme si riadne predlzili snicek. uz sme to vsetci potrebovali. chiara nemala celu noc teplotu aj teraz je v pohode dokonca aj ranajkovala lebo vcera nic nechcela jest. tak sa tesim ze tie antibiotika zabrali hned po druhej davke. dufam ze sa skoro postavime na nohy aby sme mohli vyuzit to ze ma prazdniny 😉
jani tak ti sa uz skvaris no to si ty cela ty. ked si spon¡meniem aka si bola cierna v sopelane. ale ved len vydrz, len nech porodim budem aj spavat na balkone 😉 😀
teda ak sa tam budem mat kde vyvratit, lebo moj drahy my tam hned nasklada, cement, tehly a podobne. 😉
mati blahozelam k dobrym vysledkom. zachvilku nam hadam das spravu ze si tehu. budeme drzat paluchy.
no nic idem ja. musim popratat. a mam chut na daco pecene, tak mozno osie hniezda zbucham, ale neviem ako to tu potom dopadne kedze skorica je vysoke afrodiziakum. budem obhanat mojho draheho a dnes sa nevykruti lebo nerobi. 😉 😀 😀 😀

monkula
4. apr 2009

januli, mňam, osie hniezda, dáš recept? 😵 😵
tu je krásne, ale mňa vám zase chytá moja pravidelná jarná depka, vždy keď vykukne slniečko mi príde strašen ľúto, že nemám dvor, ani miesto, kam chodiť, a prádlo sa mi musú sušiť vnútri, a ešte aj zasrani motorky povyťahovali a teraz sa predháňajú na parkovisko, kto lepšie túruje... .tak dúfam, že mi malú nezobudia.....

janka196
autor
4. apr 2009

janul tesim sa ze sa chiarinke polepsilo super

baby ja som uz normalne opalena. 🙂 sice len tak divno podla tricka a kratasov ale som hehe. viete nemozem sa vyzliet lebo otec tu kerku nad ritou co mam este nevidel a nechcem aby skolaboval 😀 😀 😀 ale pssst nikomu ani muk 😀 😀

janka196
autor
4. apr 2009

mon ja som take depky mala ked som bola v robote. ☹

mimus
5. apr 2009

pozeram, ze sem uz velmi nepisete 😉
mys me prezili krasny vikend, aj ked dnes 3 hodky v nemocnici, kedze kamarat si na futbale vyklbil rameno a my sme boli pozriet aj s Misenkou, tak sme ho hned brali do nemocky. Nevie dobre po anglicky, takze muzik isiel s nim a ja som sa ostala prechadzat okolo. Pospominala som na porod, lebo som stala pod oknom kde som lezala na izbe 😀
Zvlasne, ze vtedy som si myslela, ze uz nikdy viac tu bolest a dnes same krasne spomienky na tlacenie 😀

iwanka
6. apr 2009

ahojte, no Mimus, tak to je, ze zostanu len krasne spomienky. Ked si predstavim ako to strasne bolelo a teraz ked pozeram na mojho maleho, tak mam len super pocity.

My sme stravili vikend na doma a na detskom ihrisku a este sme aj pozorovali havkov 😀 Teraz uz len 4 dni a potom budeme spolu s ocinkom sviatkovat.

ivica2705
6. apr 2009

ahojte babenky, prisla som vas len pozdravit, este stale nemame ten RL, uz mam strasne nervy na to...
ale uz sa tesime kedy uz dojdeme naspat..
teraz sa tu skor ukazem lebo ma mi byt kdo pri malej 😉
tak sa mi opatrujte papa
a didi nie ze tam vsetko vykupujes 😀 😀 😀
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivica2705
6. apr 2009

este musim podotknut, pozerala som foto babky tak vy mate doma uz inac velke deturenca 😀 😀 normalne odpadavam ako rychlo to uz leti, Iwanka tayk maly je uz iny chlapisko, to uz z babtkom nema nist spolocne 😉 😉
a janulka, tak brusko uz mas velmi pekne a velke, je s teba veolmi pekna maminka 😉 😉 😝 😝 tatino si ta musi inac strazit co? proste aj maly Thomasko, je velikansky, normalńe mam s toho taku radost ako keby som bola vasa suseda a som vas dlho nevidela, hmmm to chce uz asi zmenit prostredie 😎 😀

timinka1984
6. apr 2009

Ahojte 🙂
tak aj ja sa po dlhej dobe opat hlasim 😀 😝
uzivali sme si pocasie, chodime po playgrops a hladam si pracu, takze sme busy, no inak sme zdravi a mala strasne vymysla... 😝

iwanka
8. apr 2009

caute, nikto nikde???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

janulka7
8. apr 2009

ahojte krasavice. tak ja osm este v praci ale o druhej koncim a mam 5 dni volna. uz sa neviem dockat. ziadne ranne vstavanie, ani behy, len klud a pohodicka. az na to ze moj drahy aj s brachom budu robit , len v nedelu budu mat volno. takze budeme same dve baby doma a tiez nas mimusik v brusku.
dava mi riadne zabrat. hrozne ma boli prava strana rebier, co tam mlati ako divy. joj hadam aj modrinu mu urobil. a ked sa zacne vlnit tak to vyzera ze tancujem brusne tance 😀
dufam ze tento vikend sa mi uz podari dat dokopy postielku. aj ked sadu do nej mam este na sk. tak uvidime kedy to dorazi.
ivica ani ma neplas s tym RL. ved to nie je normalne . to co tolko robia? este som nepocula ze by dakomu robili list nak dlho. pani dufam ze mne ho mamina vybavi. lebo ja nemozem ostat na sk dlhsie ako 1 mesiac aj to len v auguste. 😖
no ako vidim flakate to tu zase . tak hadam teraz cez tieto sviatky sa tu viac popise. aby som sa doma sama s malou nenudila. teda ako sa poznam ja si daco urcite najdem. este neviem co ale najdem. chcela som natierat okna ale moj drahy mi skryl spachtle , takze nemozem oskrabat staru farbu z muru. 😖 presiel mi cez rozum.
joj sa unudim doma aj si dajaku robotu nenajdem. no nic idem ja majte sakrasne a opratrujte sa.papa

iwanka
8. apr 2009

janulka, len ty s tym vsetkym neprehanaj, sak uz by i mala lezat s pupinom hore 🙂 . lebo pri tvojej aktivite, to bude skor.Dokedy chces pracovat? Ja som skoncila mesiac pred.
u nas dnes strasne fuka, este sme ani nos nevystrcili, ale asi pojdeme a vecer ma caka kadernicka.

janka196
autor
8. apr 2009

caute babule, no co ako si nazivate. my sme mali posledne dni uzasne pocasie tak sme vkuse vonku a ani pisat sa mi nechce 😅 . nasi kupili carle smykalku ta je cela happy 😀 😀

mimus
8. apr 2009

no my zase az tak krasne pocasie nemame, ale i tak sme dost von. Sniecko svieti, ale dost fuka studeny vietor. Dnes sa chystame na velky nakup a zajtra uz urobim cviklu na nedelu. Tesim sa na dni s rodinkou. Muzik ma 6 dni volna, tak si urobime krasny dlllhy vikend

dididi30
8. apr 2009

caute
my mame celkom fajn pocasicko, ja chodim v tricku a tenkom svetriku 🙂 len neviem co domov pobalit, sakra 🙄 sak to mi ani kozenku netreba, ze janka? 🙂
co myslis, bude to ok, ked si zoberiem rifle, nejake tricka a tenke svetriky?

janka196
autor
9. apr 2009

caute

didi uplne ti budu stacit tricka a svetriky aj ked zas uz ku veceru je kus chladnejsie. zber pre istotu aj kozenku a hotovo. ozaj kedy idete? idete autom?

mimus hej aj sa sa tesim na to volno lebo cez tyzden si nasho ocina ani neuzijeme poriadne

jankando
9. apr 2009

Caute babule.
Jani, tak vam pocko v dobrom zavidim.. 🙂
ja sa hlasim chora..bola som par dni v nemocke..chjol...caka ma operacia...mam zlcnikove kamene..ale zvladneme...len tie bolesti teraz boli na zabijanie.. 😠

janka196
autor
9. apr 2009

janka ahoj, bozinku ta to co je s tebou? 😲

jankando
9. apr 2009

Ahoj Jani
no neviem, tedda nevedela som, len to, ze to uz pocas tehu a po porode som s tym bola stale na pohotovosti a stale nic nezistili, az teraz...asi som natrafila konecne na lekara, ktory mal zaujem i zistit co mi je..len sa trochu sekol, no...dal mi nejake cudne lieky, po ktorych som nic nedokazala len spat a vracat..... 😠 .....no ale potom zistili, ze mam zlcnikove kamene....som na low fat diete, a polezala som si v nemocke so starkymi.. 😀 tato musel ostat doma s malym, tak sa dovalila mamca so segrou na navstevu...aby pomohli....
objednali ma na ct , ale vraj cca az o 4 tt...ale ze si mam pre kazdy pripad sama zavolat tam , aby sa nahodou na mna nazabudlo, to mi moja lekarka povedala..chapete.. 😨

janka196
autor
10. apr 2009

dobre ranko prajeme

janka to je vazne o hubu s tymi lekarmi v uk. myslim ze doma by ti to zistili hned pri prvych priznakoch. no a u nich je to asi bezne ze sa na pacienta zabudne. 😠 cipana tak to bola skuska aj pre vasho ocinka ked musel ostat s malym doma 😉 , este ze mam mamku aj sestru ochotne pomoct. dufam ze sa chytro vyliecit. 🙂

dididi30
10. apr 2009

ahojte

tak za chvilu odchadzame, majte sa pekne, dufam,ze si to doma uzijem, lebo to uz fakt potrebujem, som zamorena problemamy 😠 😠 😠 😎
detickam posli9elam pusku

jankando, juj skoro da daj do poriadku, veru je to tazke ked tu nieje nikoho, ale ked ti pridu, tak to bude fajn, len aby si sa rychlo zotavila 😵

janulka7
10. apr 2009

dobre ranko fesandy.
hned na zaciatok aby som nezabudla. didi prajeme stastnu cestu a uzi si to. mozno sa aj zdravotne pozbieras na sk. doma je doma. a hadam ta aj vykupu p jednej ceste a uz budes zdrava cely rok. teda aspon u nas ked oblievali tak vraveli ze to aby si bola krasna a zdrava po cely rok. s tou krasou neviem, ale ale zdravie ako svina hned po velkej noci som bola dva tyzdne PN s anginou a teplotami. 😅
jankando tak to mi je luto ze ma s zdravotne problemy. no ale hlavne nech sa das dokopy a mamina so segrou ta uz postrazia aby si si po operacii mohla oddychnut.
aj ja sa uz neviem dockat. moji rodicia maju dojst 17.5. tak sa vytesujeme s chiarou.inak sa vam musim pochvalit, vcera vecer sme zlozili postielku , joj baby ja som tam uz brachu vcera chcela natlacit 😅 , chudak cumel na mna ako vol, ze ci som o.k. to viete 21 rokov a sko 90 kg. a ja som ho chcela vtlacit do positielky. ale dnes mi povedal ze ak ho necham spat ako male miminko a kazde dve hodiny mu dam daco zajest ani nepipne a lahne do nej. tak sme sa pri ranajkach sulali vsetci. 😀
chiara skace okolo sa nevie dockat. ta by tam uz vsetko napratala. skoda zemi este nedosla ta sada do postielky uz by som ju celu pripravila, pofotila a pridala na konika. takto si este budede musiet pockat. 😉 😀
inak vcera som bola v parku s malou a bolo tak priserne horuco ze po hodine sme museli utekat domov. aj ma trosku opalilo.no a ako na nervy MM dnes nerobi a vonku prsi. tak som ho nechala spat nech si chudat oddychne. ved robi 6 dni v tyzdni a takych 12h denne. chudacik moj. nech si oddychne a ja si idem pripravit cesto na skoricove slimaciky. to viete dos t mam salene hormony ale este si idem pacnut skoricu - afrodiziakum a potom uz neviem ci vobec moj drahy vylezie z postele. teda ci ho vobec necham. lebo uz som riadna zena 😀 tak uz ma tak lahko nepremoze. 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
10. apr 2009

Caute Babky
dik

a Dididi , stastnu cestu a hej, nech ti ta vodicka a pobyt doma len vela zdravia donesie... 😉

Janulka, tak ty to mas za par ako pozeram..... 😉 a este i take chutky mas? 😀 😝 divoska jedna... 😀

Jani, no tak mi padla sanka, ked mi povedala lekarka, nech si tam radsej volam, aby sa na mna nezabudlo.. 🙄 normalne mam dost tu z nich
ale segra s mamcou uz boli, oni su totiz len na skok z tade, v Irsku, ja sa uz citim lepsie, davam pozor co zjem a da sa, ale zit s kamenmi nechcem, rychlo nech idu von.. 😉

Pekny den prajem..

janka196
autor
10. apr 2009

didi stastnu cestu prajeme. ozvy sa ked dojdete nech sa nestrachujeme

janka tak to ti verim, musi to byt aj riadna bolest tie kamene

janul hej chytas bronz. aj ja tu je jak v pekne tiez. boli sme doobedu shopingovat. teraz carli vstala tak ideme daco vydumat na poobedie

antoniab
11. apr 2009

ahoj

K radu ďaľších vinšovníkov
aj ja podľa dobrých zvykov
pripojiť chcem keď nie inšie
aspoň ešte tieto vinše:
Pekné sviatky, dobrú zhodu,
ženám čerstvú, sviežu vodu,
mužom nech tiež sladko je,
nech si vyjdú na svoje.

prajem krsne slnecne sviatky 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
11. apr 2009

ahojte kocky

aj my vam prajeme krasne prezitie velkonocnych sviatkov.
ja som vcera ochorela tak lezim s horucku jak svina. ☹

ivica2705
13. apr 2009

ahojte dievcata, tak aj my vam prajeme krasne sviatky, hadam vas muzi vysibali, a poriadne vyoblievali 😉
my nist, boli sme sa schovat na chalupe a tam nas strazil svagor, aby nejaky chytrak tam neprisiel 😀 😀

Jani, a co ta to pochytilo v takch horucavach taka teplota? chudiatko , prajem skore vyzdravenie 😉 😉
Jankando, a ty co? mrzi ma ze mas take bolesti ☹ vienm asi co prezivas, ja som s tym bola tiez v UK v nemocnici, ale neboju isto bude o teba dobre postarane 😉 😉 drzim palce a budem na teba mysliet 🙂

janulik, neboj tebe ten rodny list isto nebude tak dlho trvat, len si to posli skor, a ty mas manzela tak isto tam nist nenajdu co by si nevyplnila, alebo by sa im nieco nestalo, lebo mne ho hlupaci poslali kvoli jednej blbej kolonke naspat, a potom to poslali naspat az po mesiaci, lebo z ambasady ide posta len raz za mesiac, 😠 😠 😠 tak hadam to uz tento tyzden bude lebo uz ma poraziiiii 😠 😠 😠
ako sa inac mate babulky? uz tu moc toho nepisete ☹
My stale valime v pavuku, a mala sa teraz uci lozit lebo sa jej doteray nechcelo, tak len vcera urobila sama meter 😀 😀 ale uz je to velka baba, hadam sa mi podari pridat aj nove foto, vykecava ako blazon, a papka uz skoro vsetko,len z mierou, a bude to zrut po mame, len jej chuti aj zelenina 😝 hahah

joj babule chcela som sa opytat ci niektorej nezacala po porode alergia na slnko, lebo ja som to nemala a teraz som kazdy vecer vyhadzana, a nemam s tym nijake skusenosti, ak viete nieco napiste mi, dakujem krasne..
tak sa mi opatrujte, asi dnes tu uz nik nepride, tak papapa 😉 🙂 🙂 🙂

danculik
14. apr 2009

ahojte dievčatá žijúce v UK...možno napíšem trošku od veci ale chcela by som od vás radu...niekedy dávnejšie som bola tiež v UK..na Slovensku som už dlhšiu dobu trápi ma však jeden problém.

Od rodiny kde som žila som odišla pred 5 rokmi ...a telefónne číslo som stratila, skúšam ho nejak vyhľadať na nete ale nejde mi to..

skúšala som aj webovú stránku yellow pages..ale tam zrejme nie sú tel. čísla na domácnosti...viete ako u nás je telefóony zoznam, neviete mi poradiť ako sa dopracovať k zisteniu telefonneho čísla?...ako sa to dá nájsť cez yellow pages?

ďakujem veľmi pekne ...je to dosť súrne....

timinka1984
14. apr 2009

Ahojte!
Danculik 🙂 My sme tak raz skusali tiez do zahranicia zo slovenska, skus si vyhladat v nasom zozname, alebo na nete cislo na anglicke informacie, tam potom zavolas a povies im adresu alebo aj meno a oni by ti to mali vyhladat....snad sa k tomu nejak dopracujes 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre