Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

elizabethm
9. júl 2009

Babulky moje....strana19 je tu uz celyyyy mesiac....????????

ivica2705
9. júl 2009

eli tak to je stresne, nejak sa to tu zadrhava, a kde je didi? aj ta chodi do prace? a janka este neprisla z dovci?
no totototoot..........
jani tak ty si takto uzivas romantiku 😉 😀 😀 no hadam si sa patricne odvdacila, hahahahha len si to pekne vychutnavaj, a tej cesty sa fakt neboj, ved si toho uz zvladla 😉 😉
Eli a vy ako prazdninujete?

ivica2705
9. júl 2009

babky dala som fotky z dovci 😉

iwanka
9. júl 2009

cafko ivica, ako??Si spat v anglicku??
my sme teraz cele leto na svk....Idem mrknut tvoju velku kocku 🙂

iwanka
9. júl 2009

velka kocka....super vyzerate cela rodinka... 🙂

Inac my uz dost fungujeme na facebooku, preto tu malokto chodi....

ivica2705
9. júl 2009

no pekne babenky, tak takto prechadzate kade tade 😠 😠
Iwi, dakujem za kompliment, si ma potesila.
tak vy ste na slovensku, tak mz ideme zatra do uk ☹ tak sa mi nechce.... ale co uz....
aj ja som na facebooku, ako si vas tam najdem ak mozem 😕

dididi30
9. júl 2009

ivica smar meno do ip, nech si ta tam najdem xixi

elizabethm
9. júl 2009

ivi napis ako sa volas aby som si ta pridala na fcb

dididi30
9. júl 2009

ivka ake krasne foto 😵 😵 😵 😵 😵 ty vole mala cely tatko 😵 😢 pozdrav buba ci ako sa vola, xixi 😀

iwanka
9. júl 2009

ivica, len hod dakomu meno a ja si ta tiez najdem 😀 😀 😀 😀

dididi30
9. júl 2009

iwanka ked si ju najdes, tak daj vediet 😀
boze, ona tu zas nieje, ivica dojde aj zduchne, xixi

ivica2705
9. júl 2009

co ste uz som tu
ja ze tu uz nik zasa nepride
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ivica2705
9. júl 2009

didi a stary je bobo 😀 😀 😀 😀 😀 ale to je ok, hahha strasne som sa na tom pobavila 😉 😉 😉

antoniab
10. júl 2009

ahoj
ako sa mame ivica vitaj naspat dufam ze cesta bude ok 😉
baby kedy mozem nastupit na matersku v uk a musim sa dohodnut s lekarom alebo v praci ako to je ?
😅

dididi30
10. júl 2009

matka, dohodnut ale zvacsa je to 6 tyzdnov pred porodom 😉 mas ip

antoniab
10. júl 2009

a skor sa neda 😲 ja tomu nerozumiem kolegyna sla koncom decembra a rodila v marci ale neviem ako to mala urobene a nik mi nevie povedat v praci a zbitok isiel tal 4-3 tyzdne a ja by som chcela ist tak 2 mesiace 😅

elizabethm
10. júl 2009

ivi podla mena mi ta nebere na fcb,ha dobre meno si dala?

iwanka
11. júl 2009

antony, myslim, ze mozes ist 11 tyzdnov pred porodom najskor, ale vacsina chodi cim neskor, len potom ked skonci payment by si mala ist do roboty, preto je najlepsie ist cim neskor a byt dlhsie s dietatom doma.

iwanka
11. júl 2009

The earliest you can get Maternity Allowance is from the 11th week before the week your baby's due. The latest you can get it is from the day following your child's birth.

tu som ti vybrala vetu, je to tych 11 weeks a hore mas vsetko o maternity allowance

antoniab
11. júl 2009

iwanka dakujem ja chcem ist skor lebo idem domov a naspat sa uz do prace nechcem vratit takze budem doma tak ci tak ale nechcem letiet na poslednu chvilu domov 😉 takze tie 2 mesiace predtym by mi mali vyst v pohode tak to je fajn 🙂

ivica2705
13. júl 2009

ahojte babky, tak my sme uz tu v UK, cesta v celku usla, boli sme na vylete v Parizi, tak bolo uzastne. mala si pomaly vzyka na nove prostredie, teraz asi hodku revala, ale uz haja, neviem sice na kolko ale uvidime, hahahha
a prepacte, ja som zabudla, mam zaplokovane, aby ma niekdo vyhladal na fc, tak si to idem rychlo zrusit, ak to tam najdem 😉
ale ja vas najdem 😀

ivica2705
13. júl 2009

ozi este som sa chcela opytat, maju tu granulovany cajik ako na slovnesku? malej som teraz robila normalny a nechce mi ho pit, a pozerala som v boots, aj v tescu a nist. ak nebudu mat tak musim malu ucit asi na detsku vodu, co? ci? 😒 😒 😒

elizabethm
14. júl 2009

ivi no ta ty sa zablokujes a ja ta hladam 😠 ,ja kupujem granulovany v polskom alebo v lidli,vitaj doma

dididi30
14. júl 2009

ja mam granulovany zo slovenska, ale nedavam, on radsej vodicku 😉
vitaj v uk 😀
a to si si ako zablokovala ivus 😀

janka196
autor
14. júl 2009

ahojte babulky tak ako sa mavate, co je noveho mk? ivi urob si aj ty facebook a uz budeme skoro kompletka ci este dakto chyba?

antoniab
19. júl 2009

ahoj
ale tu je prazdno 😅
baby potrebujem radu ako sa nakupuje na ebay 😕
nasla som kocik co sa mi velmi paci icandy apple ale nikde neviem najst cenu takze asi bude drahy 🙄 na ebay je celkom fajn cena ale ako sa tam nakupuje 😨
a co nove to uz fakt nik nekonikuje 😢
janka aka bola dovolenka 🙂
janulka a co mali ten ty isto krasne rastie
didi dnes unas boli super zlavi vsade len som sa dotrepala do mesta neskoro a vsetko co som skusala bolo nejake pomale som skonstatovala ze tucnejem 😀 a na konfekciu 6,8 mozem zabudnut 😝
a ostatne kocky dovolenkujeme ci ako 😉

dididi30
19. júl 2009

matka, ja uz mam nakupy za sebou, haha....
neboj das sa do poriadku, ked porodis 😵

katarinauk
20. júl 2009

Ivica ahooooooj.. tak ty si uz isla do anglicka a ja som teraz na svk.. dosla som asi pred dvoma mesiacmi a ostavam este, dnes mi dosli maleho papiere, tak vybavujem pas zajtra.. ale tiez som si tu nejako zvykla, a ani do anglicka ma moc netaha.. asi je to tym, ze tu su vsetci a doma len ja, muz a maly, aj to je muz stale v praci.. takze ked sme na skype kazdy den tak je to asi take ako keby som bola v uk.. ako dlho si bola doma? a bobo ako? pozerala som fotky, tak mala Michelle ti krasne vyrastla, aj ty si kocka.... 😉

monika007
30. júl 2009

ahooj 🙂 mozem sa k vam pridat? mam rocneho chlapceka a hladam nejake mamicky s ktorymi by som si mohla pokecat pripadne sa stretnut 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre