Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
23. nov 2008

janka ahoj
no my mame vydoby cez cele mesto, nie len na lampach, proste ako su ulicky v meste, tak z jednej budovy na druhu su potahane take obrovske svietiace retaze 🙂

janka sa to ten river je hnusoba , normalne taha ludi za ruku,ze podte dnu 😀 😀 😀 😀 boze vydrzime do vypredaju??? 😢

iwanka
23. nov 2008

Dobre ranko, tak aj mi sme sa prebudili do snehu 😀 Len skoda, ze dnes este neideme s malym vonku, akosi sa to uz s nim ustalilo, tak to nechcem pokazit. Teplotku uz nema ale zrejme ho este usko boli, hlavne vecer, lebo plakal, ale mozem povedat, ze sme sa fajne vyspali 🙂
O vcera sa hrame s autickom na ovladnie a maly vsetko sleduje.

Baby, za kolko kupujte tie rifle v rivery, lebo ma stale viac navnadujte 😀 Kolko stoja tak bezne??a v zlavach??

Antony, ty kde si v angliku???

janulka7
23. nov 2008

Dobre ranko kocice. tak ja mam za sebou hroznu noc . nemohla som nai dychat poriadne. sopliska ze az. kaslem ako stary tuberak.no hruza. vcera mi MM urobil grog. ak neviete co to je tak vraica voda s citronom a medom a moja mamina mu povedala nech mi da toho trosku rumu. tak mi dal ale ja som necitila nic len rum a ma zalomilo ze az. usmievala som sa jak mesiacik na hnoji. aj chute som lmala no ale sexjte ked vam z nosa kvapkka 😅
teraz som ako keby ma bili celunoc. a aj MM je uz trosku chyteny. aspon zemoja princezna sadrzi. joj dufam ze ju nenakazime.
vcera som ubbila kuraciu polievku tak sa vytesujem o jednu robotu menej lebo fakt sa dnes nanohach asi vela neudrzim. a ani neviem co idem varit ako druhychod.
inak jani posli mi recept na tie pizzove kolaciky zbuchala by som ich aj ja dnes. vecer chcem robit musle slangostinami tak dufam ze uz urobim lebo im uz slubujem cely tyzden.
ako vidim nakupujete o sto sest joj aj ja by som isla ale co? nic minie je dobre a naco ked o tyzden mmi to uz bude male 😖 😀
jani a ty si za ako farbila vlasy ? 😨 ja s teba odpadnem
didid ty si ako ja . kupila som si farbu caffe latte a vysla z toho cierna. som zurila jak pes. ale teraz je to uz lepsie po skoro mesiaci to uz vyzera na to caffe latte. 😀 no nic idem daco nasilu zpapat lebo mi nic nechuti aj hrdlo ma boli ale sa musim donutit.

ivica2705
23. nov 2008

dobre ranko babule

ja tu mam tiez sneeeeeehhhhhhh 😀 😀 😀 😀 tak sa vytesujem, je to sice len troska, ale aj tak, a to vcera tu svietilo pekne slniecko, sice fukalo aj kosa bola, ale som nepredpokladala ze aj tu teda tak skoro nasnezi ,aahhhahaha
tak ja od vcera malej vyberam sopliky, nakoniec aj malu to chytilo. zatial je inac v poho ani teplota nist, tak dufam ze to pri tych soplikoch ostane 😉

tak zachvilu hadam pojdem aj kuchtit, tak idem vymysliet co 😖
janulka ty sa len pekne liec, viem ake to je neprijemne byt chora ked si tehu, len pekne lez a nestoj ty pri sporhloch, nech chlapi varia!!!!! 😉 a ty oddychuj aj s malou princeznou 🙂
prajem skore uzdravenie..
Iwanka aj malemu Filipkovi, teda skor kdo ma s tym autickom viac zabavu vy ci maly 😀 😀 😀

dididi30
23. nov 2008

fiha vy mate sneh a mi dazd 😠 no co uz, wels je wels 😝 😀

janulka, no sak to ona vybledne za mesiac ale potom vyzeram ako prasivy pes 😀 a je to odrastene to ja uz nemozem, hned farbim 🙂
ja tiez farbim kazdy mesiac 😀

inak ti chutil ten rum v grogu? lebo mne pri malom alkohol chutil 😀 teda ak som si dala za poharik bolo mi fajne a aj malemu bol kludny ako baranok 😀

dnes varil muz o 2 rano, tak mame navarene 😀

baby peciem nufinky a uz su tak hore,ze hruza 😀 ale nevytiekli, nestihli 😀

dididi30
23. nov 2008

iwanka, no rifle stoja od 36 libier do 50 😉 ked su zlavy tak zlavnia o 10 az 15liber 😉 ale su svetove , perfetne sedia az na to,ze teraz je tam malo rifiel co sa mi pacia, tie take jak sportove siroke su na grc 😝 a cim horsie vyzeraju tym su drahsie, sila 😠 😀

janka kde si 😠 varis granadir? 😀 😀

u nas nesnezi, bo sme viac na zapad 😒

antoniab
23. nov 2008

Ahoj babulky ja som v praci ale sa mi dalo na mobile prihlasyt tak spehujem a aj my mame sneh a vela sme rano fotili tak dam potom foto ma mm a otec museli tlacit bo som sla prva s parkoviska taka kluzacka ok idem dalej makat

antoniab
23. nov 2008

Taka chyba prihlasila s y

janka196
autor
23. nov 2008

jaj baby konecne sedim. sme sa pofotili, uz mam aj navarene robila som zapekane kuracie prsia s broskynou a syrom a k tomu ryza a este som aj poprata kupelnu 😀 😀

janka196
autor
23. nov 2008

pridam potom foto ale sa nesmejte vsetci v bundach a ja vo svetriku bo som chcela vam ten novy ukazat 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
23. nov 2008

no uz su foto tam,kde ste vsetky? 😨

antoniab
23. nov 2008

ahoj jani ja som už pozerala mate tak snehu jak mi a ten svetrik je super aj ja chcem taky 😀 a varila si to same čo moj ocino 😀 idem dat aj ja fotky

janka196
autor
23. nov 2008

anotni v primarku som ho kupila za 8 libier supa cena a maju aj ine farby

antoniab
23. nov 2008

http://fotoalbumy.azet.sk/saralo/?i9=115a88643731
tak tu su moje foto snehu 😀 ale je tam MM a moje autičko
janka ta to je super ja som v primarku včera bola ale v damskom som sa nezdržala asi tam zajdem 😀

antoniab
23. nov 2008

sorry tom prvom linku foto nenačetlo 😠

http://fotoalbumy.azet.sk/saralo/?i9=755669a19031

antoniab
23. nov 2008

tak som vas čitala teraz lebo v robote na mobile to moc nešlo a som nevedela stranku vratit 😀

iwanka ja som skotcku v meste Aberdeen som blizko lochneskeho jazera aj som tam už bola len prišera nevylezla 😀

didi ja chcem tiež rifle s riveru ale včera mali tak mali vyber a minule tak vela 😠 a ktomu my tu mame taky malinky ten river tak uvidim či to vydržim až do zliav alebo si ich kupim ešte teraz
no dnes idem ešte do matalamu lebo som zabudla včera niečo kupit 😀 a žeby do primarku po svetrik 😀

elizabethm
23. nov 2008

tonka som chcela pozriet foto ale ma to nepustilo skoda

janka no si kocka ja som ho videla vcera ale pri mojich proporciach ha si v nom kocka a zavidim ten sneh baby my tu v devone nic ani vlocka

ej a vcera taka romantika ze az

jani som na foto videla mini zachodik dnes sme kupili taky maxovy ale on tam len hracky zatvara tebe tam karlinka chce sediet?

timinka1984
23. nov 2008

ahojte baby!no vidis janka, tak uz aj ty sa mozes tesit zo snehu 😀
aj tu je ho vela a stale snezi....ja dufam, ze mi lietadlo odleti buduci tyzden 🙂

monkula
23. nov 2008

avoj, my sme práve dopiekli medovníky 😵 😵 😵

janka196
autor
23. nov 2008

eliza dakujem 😉 , joj ten zachodik je super, on hra ked sa vypisa alebo vykaka tak hraje fanfary tak som chytro vyhodila baterky bo to na nervy. ona tam sada aj hadze hracky tak stale to vyhravalo 😠 a pekne tam piska kazde rano ju davam a ked sa podari aj sa vykaka. alebo ked vidim ze tlaci ta rychlo ju davam tam hopat

janka196
autor
23. nov 2008

monku caves ja este dopekam mufiny 😀 😀 jaj bazmek pred piatimi minutami som vybrala plech a uz niesu 😲 normalne este za horuca sme ich zrali 😀 😀

janka196
autor
23. nov 2008

antoni jeeej tak vy ste mali viac snehu 🙂

janulka7
23. nov 2008

ahojte. joj ja mam zapchaty nos ani dychat sa mi neda. ale sme si urobili dnes uz stromceka aj s vyzdobou celeho bytu tak potom pofotim a dam fotky.
chiara sa tak tesi .a ja s nou. 😀 sa vytesujem tak ze keby bolo na mne tak ani neskaldam a mam vianoce cely rok. 😀

janka196
autor
23. nov 2008

janulka 😀 😀 a co ten grog nepomohol?

janulka7
23. nov 2008

ba pomohol. som lahla jak drevo a neviem ci sa mi daco snivalo. ale ked som sa v noci zobudila uz som nemohla spat lebo sa mi nedalo dychat. joj take nervy som mala. ta neviem ci dnes si dat do zvysneho rumu lyzicu medu a tak to ixnut ci co uz. 😖

dididi30
23. nov 2008

ahojte kde ste 😀

janka pekny svetrik, ide ti, no ty mas taku postavu,ze si mozes dat na seba zaclonu aj ta bude dobre vyzerat 😀 😀 v dobrom 🙂

no a mne muflinky nevysli, vysmarila som ich do kosa a tym padom koncim s pecenim nadobro 😠 😀 😀 😀
no totizto ja mam problem,ze neviem nastavit teplotu, tie slahnute cislice su mi na prd, lebo neviem na ktorom cisle je napr 250stupnov celzia 😒 a takto vyzera moje pecenie, finito 😠 😀

jankando
23. nov 2008

waw Janka196...kukla som ti do alba a waaw...kopec snehu mate a my tu na nic.. 😠 to ako to? 😠 😠 😠
ja by sa hned isla snehovat.. 😀
no a svetrik je fajny...tiez som nieco podobne kupila v primarku ale v inej farbe a trochu iny styl...
toho roku nejak maju vcelku dobre veci v primarku..az mi cudno...i kabatiky nemaju na zahodenie..

janka196
autor
23. nov 2008

joj didi ta ty si 😀 😀 😀 ale dakujem 😅

ozaj babule aj my uz mame stromcek. ale este nanho pokupim asi par gul, odfotim apridam foto

janka ta vidis tolko sme mali snehu a uz po nom len dzaba ostala

janka196
autor
23. nov 2008

nooo dala som foto stromceka. ale nevyzera velmi pekne bo debilne ukaze ta zelena na fotke. v skutocnosti je krajsi 😅 😀 😀

dididi30
23. nov 2008

janka co, aj stromcek mate? no my este nie , aspon nam bude vzacny 🙂

no baby nehnevajte sa, ale ja aj ak primark nemusim, asi som sibnuta 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre