Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
27. nov 2008

ahojte
tak sa tu idem na chvilu medzi vas votriet 😀 😝
tak vidim, ze sa kraslite 🙂 😉
a opat tie nakupy, 😀 no sa uz aj ja tesim, aj my sme dnes boli, skoro cely den, no to je ine tu ako tam, sak do autobusu kym sa vytrepala s kocikom, sak my samo museli pomahat, bo schody vsade, ma ide uchytit 😠
a ked som vystupovala, tak ma vsetci obchadzali, nikto mi nepomohol moja segra ktora ma 29kg, takze sme si to nejak odhopkali 😒
a zasa sme navstivili ten detsky kutik 😀
skoda, ze som na to prisla, ked uz odchadzam, no neva 😉

timinka1984
27. nov 2008

a ozaj:janulka vam gratulujem, ze je vsetko v poriadku, nech je to tak i nadalej, aj k tomu ze to bude asi syncek, 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

dididi30
27. nov 2008

janka ty jedna 😠 😠 aj ja chcem muflinku a kavicku, vies ake je to drahe?? 😀 my chodime na kavicku a davame si vzdy inu, taku vieste take away, mnamky stale si dame nejaku s karamelom a najnovsie sme vyskusali horucu cokoladu s karamelom mnamky, kakavo je prd 😀 no a taka prihoda sa nam stala, ked sme ju prvy krat kupili tak moj muzik dal malej podrzat a ona to pustila na zem ani sme sa s nej nenapili a 3, 5 libry v kybli 😠 ale druhy krat sme ju vypili do dna 😝 😀

dididi30
27. nov 2008

monku ,ze bola janka kocka s dlhymi? ja som jej to uz pisala, ze vyzerala mladsie a sa mi viac pacila ale teraz je to nasa bechemka no ta jej odpustam 😀 😀 😀

janka196
autor
27. nov 2008

didi jej ty si zlata,cmuk, ale sa mi nezda ze sa nanu podobam, ale ked idem po ulici tak mlady na mna kricia ze posh 😀 😀
joj musim aj ja vyskusat dajaku kavu. inak nechapem preco v uk v mekaci nerobia kavu so zmrzlinou, u nas to robia aj v spanielsku ja to zboznujem maaaam

timi ahoj 😉 joj na slovensku su ludia velmi ohladuplni 😠

dididi30
27. nov 2008

janka,no vidis,oci nas neklamu 😉

inak sak my si nekupujeme dve, my jednu na poly a tak raz za tyzden si dame 😉 je to mnamka a ked je zima fajne zahreje a ked je teplo a vonku to pijes to je bomba 😉

janka196
autor
27. nov 2008

didi 😀 😀 ta ja si napoly nemozem dat bo moj drahy nepije cafe 😠

dididi30
27. nov 2008

janka ale sak to mozete aj bez coffe, no ako kakavko alebo vseliljake jahodove babanove a naj su frapuccina, to su studene s ladom ale su bomba , normalne su tam oriesky pomelte cokolada a este na vrchu slahacka, ides sa normalne z toho prezrat 😀

janka196
autor
27. nov 2008

joj didi prestan take chute mi robis 😠 😀 😀 ja zboznujem take somarinky pit

antoniab
27. nov 2008

AHOJ babenky
ej vas dnes prečitat tak to mi dalo zabrat kde začat 😨

janka ta pošli recept na mufinky tu tolko onich basniš no skusim čo stoho bude 😝 inak suhlasim z didi dlhe vlasky ti šli si bola taka mladšia 😅 😀
didi ta kde chodiš na te kavy ta aj ja zajdem ked je to dobre 😅
jojjjjjjjjjjjjj sa težžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž tešim na nakupy navypredaje na 26 😀 ale musim aj skor do mesta zajst na nejake nakupy darčeky ale aj niečo sebe nie 😀
janulka blahoželam k chlapčekovy 😉 a tiež som rada že je všetko v poriadku
monkula tak hod nejake foto nech chytnem nejaku inšpiraciu na moje škuty 😅

janka196
autor
27. nov 2008

ahoj antoni hned ti preposlem ten receptik

didus pozeras ordinaciu?

ivica2705
27. nov 2008

ahojte babky tolko ste toho popisali, joj ale sa priznam nechce sa mi to citat 😅
tak sme boli v meste a susedka malej klupila take oblecko na vianoce dalsie, ale bombove na noziskach su taky sobikovia, super,sa vytesujem 😀 😀 😀
uz som dnes pozeral aj na trhu tasku co dam cez seba lebo budem mat kufor a kocik tak prirucnu chcem mat taku aby som to ten kusok odniesla 😉 a maly tkau kozenu len za 4lib, tak uvidim , ale asi idem do nej 😀
baby na letisku celu dobu mozem mat malu v kociky, ci pri kontrole je vyberam?
ja viem ze ste isto o tom sa milion krat bavili ale ked budete mat naladu tak mi napiste, dakujeeeeemmm
janulka to mi ale neuslo, gratulujem ku syncekovi 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 pohladkaj si brusko aj za mna, a pozdravujem aj Chiarku 🙂
jankando ahoooj, ako sa mate? a co Petriiik?
baby mi uz mame 6kg!!!!!!!!! sa vytesujem 😉

monkula
27. nov 2008

avojte...
škuty sú vlasy? 😅
V podstate žiadna veľká zmena, len ich mám trooošičku tmavšie... 😉

janka196
autor
27. nov 2008

ivi ahoj, hej malu musis vybrat pri kontrole a aj zlozit kocit 😠
... no a pekne rastiete 🙂

monku 😀 😀 hej skuty su vlasy 😀 😀

monkula
27. nov 2008

čo sa mi smeješ, heeej 😠 😀 😀 😀
aj mám skade vedieť? 😀 😀

antoniab
27. nov 2008

monkula ano 😀 nesi vychodniarka čo 😀
janka jake maslo slovenske to nemam može byt aj to miestne 😅
ivica blahožema k 6kg 🙂 malinka je rozkošna tak potom pofot v novom oblečku 😉

monkula
27. nov 2008

nie so mvychodniarka, som západniarka 😀 😀 😀 😀
ael som šikofná, som si to hneDˇvyvodial, č ot oasi je 😎

janka196
autor
27. nov 2008

monku ale no nedurdi sa 😵 ty si nasa sikulka 🙂

antoni ja davam normalne to lupark kupujeme co je single salted a to normalne tam nabucham. sak to je jedno daj take jake vam chuti 🙂

monkula
27. nov 2008

ale veĎ ja sa nedurdím, čo si pipi? 😀 😀
no ,idem ja prebaliť lalu, bo nejako podozruívo páchne a aj ich oboch smradlavčekov osprchujem 😀 😀 😀

janka196
autor
27. nov 2008

jaj sak ja viem 😀 😵 , ja uz mam carlu okupanu a tu sa hrajka.

monkula
27. nov 2008

no, idem ich zobrať, už zase naháňajú mačku a tá má chúĎa taký stres, že má úplne naježený chvost a prehnutý chrbát, jogínka 😀

antoniab
27. nov 2008

janka ok možno cez vykend skusim že čo stoho vznikne 😀

antoniab
27. nov 2008

monku 😀 😀 že joginka

janka196
autor
27. nov 2008

monku ty mas s nimi doma riadnu srandu 😀

janka196
autor
27. nov 2008

antoni lahky a rychly receptik

antoniab
27. nov 2008

hej aj pre lavakov 😀

janka196
autor
27. nov 2008

antoni 😀 😀 ja som pravacka ale lava na pecenie 😀

dididi30
27. nov 2008

jaj kto vas ma citat

janka, ja aj kukam aj spehujem po nete 😀

tonka joj neviem co je to za kafu, ale je to taka speci a naj, mam vsetky v meste odskusane to su supy ale ta je fakt naj,zajtra kuknem na nazov a dam vam viediet aj ako sa to tam pyta 😀

janka196
autor
27. nov 2008

didi aj ja tak prepinam medzi oknami 😀 a este mam carlu na cicke 😀

antoniab
27. nov 2008

upiect my to docela ide ale rezat to otras 😀 no ale toto rezat netreba 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre