Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

elizabethm
17. nov 2008

didi ahoj prosim ta ako sa vklada ten farebny glitter napis k foto co si sama vytvoris?
pomoooooc........

dididi30
17. nov 2008

elizabet jednoducho pojdes na moje farebne glittery a kliknes tam sa ti bojavi ta stranka a vyberas easy, no mne sa to pise, ked som nad tym plakala cely den kym som to dala do kopy, ze jani a ivi 😀 😀 😀
a potom odkopirujes to co sa ti objavi pod tvojim vytvorenym obrazkom a to tak ze tlacis prave tlacitko tam sa ti objavi copy a sa preklikas naspat na konika a otvoris zmeny v albume a tam das ctrl v , cize to tam vlozis a ulozis 😉

timinka1984
17. nov 2008

jeej, ivica aj tvoja mala je taka krasna, vsetky uz mate pomaly nakupene na Vianoce, ci veci pre deticky ako vidim a ja este ani stromcek 😀 no snad to vsetko postiham, minuly rok som bola na vianoce na SK, tak preto tak zhanam... 🙂 bezim dat malu do poriadku a ide do postele, ledva kuka po nohy, taka je unavena 😝 tak sa majte krasne dobru nocku vsetkym 😉

ivica2705
17. nov 2008

eli krasnu rodinku mas, a s Alex je uz teda velka slecna 😀 hm hadam uz aj chlapca ma co? ahahha
za program nemas zac, ale presne ako didi pise, aj ja som s toho vsetkeho bola mimo, tiez kym som si tam dala tie nazvy, no zbohom 😀 😀 😀
timi dakujem, no ja to teraz budem mat dufam naopak, minuly rok sme boli tu ale tento rok chcem ist s malou domov 😉
didi tak co mas uz oblecko kupene????? 😉 😉 😉 😉

ivica2705
17. nov 2008

eli zabudla som, STROMCEK JE KRAAAAAASSSSNYYYY, mala Elizabeth sa ma na co tesit 😀 😉 😀 😉

dididi30
17. nov 2008

ivica este nie, pockam na zlavu 😀

dididi30
17. nov 2008

eliza ty si ma predbehla 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 sak ja tu basnim o tom mesiac a este nieje postaveny a ty uz mas 😀 ale pekny je, ja budem mat skoricovo zeleny a biele retaze 🙂

janka196
autor
17. nov 2008

jeeej ivi az teraz kukam ze si pridala foto no konec jaka je michelle podarena v tom mnam posli mi ju v balicku vianocom 🙂

janka dakujeme 🙂

janka196
autor
17. nov 2008

eliza ze whaou super stromcek peknucky. taky bohaty je.

baby my mame taku metlu ale nevadi nadzigam nanho ozdoby a bude 😀 😀 😀 😀

dididi30
17. nov 2008

janka coooooo 😲 😲 😕 😕 😕 a to sa nehanbis tak hresit 😲 😲 😀 fuj sak to je take skarede 😅 😅 😀 😀 😀 😀

ale prosim ta fakt staci pekne ozdoby a ideeeees 😀 😀

dididi30
17. nov 2008

ivica uz pisem druhy krat, dnes mi nenormalne vypadava net 😠

malicka je zlata popapam ju 😀

inak ste ma zase nasrali , ja este nemam oblecko a vy uz fotite v nom 😠 hm ja pockam na zlavu 😀

janka196
autor
17. nov 2008

didi 😀 😀 ,

antoniab
17. nov 2008

ahoj tak som vas preluskala ste toho popisali a pofotili 😀
janka mala zlatučka v tych šatičkach 😉
ivi aj tvoja bambulka je roztomila aj mne možeš poslat v baličku domov 😀
ivanka aj tvoj chlapisko je fešak
no proste detičky na spapkanie
eli super stromček aj darčeky už su 😀
didi tak vidiš si myslela že ta predbehnem a kukaj tu ešte aj mna predbehli myslim s tim stromčekom 😲 😀
nak mi sme postavili ten naš čo sme kupili v nedelu len tak ako vyzera a otras musim kupit novy taku metlu nechcem ale ten moj krasni už isiel v metre dole tak si pon o vikende pojdem 😀

elizabethm
17. nov 2008

baby dakujem za pochvalu ste zlate teraz mi prisiel muz od rana od stvrtej z prace tak sa mu idem venovat nenavidim pondelky.................

janka196
autor
17. nov 2008

cavo antoni dakujeme aj tebe za pochvalu.

no nic baby idem sa aj ja venovat drahemu pekny vecer a dobru nocku 😵

ivica2705
17. nov 2008

didi diky 😉
tak ale na vas nemame, bohovsky je pri tom papani 😀 😀 😝 taky krasny smudlosko 😉 😀 😀

dididi30
17. nov 2008

ahojte pridala som foto, take rozmazane, bo sme mali spinavy snimac na fotaku 😠 😀 ale kuknite akeho mam cava 😅

antoniab
17. nov 2008

ja som kukala a je rozkošni hlavne ked sa modli 😀 to bude fararik 😀 a ja že ho pestuješ pre ivicinu michell 😕

ivica2705
17. nov 2008

antoni to bolo dobreeee 😀 😀 😀 didi sa nechce delit 😅 😠 😠

janka196
autor
18. nov 2008

good morning ladies 🙂

didi maly je uzasny joj a tie okale 😵

iwanka
18. nov 2008

Morning 😵

Babulky, eli, jankado a timi, dakujem za rady o hajani, dnesna noc bola ok, maly pekne hajal v ostielke, len rano som si ho zobrala k sebe, normalne som ho zobudila, lebo ma tak strasne bolela cica, ze som ani spat nemohla 🙄

janka, dakujem za IP.

Didi, maly je fesacisko 😵

My stromcek nestavame, lebo ideme na svk a tam sa o nas vsetci postaraju 😀 😝 😔

janka196
autor
18. nov 2008

ahoj iwanka, my sme tak boli minuly rok 🙂 a co neviete hajat? dajako mi to uslo 😅

janulka7
18. nov 2008

babulky dobre ranko. joj ja som vecer mala kustik problem. dajako ma zacalo v podbrusku pichat ale tak ze som ani veceru uz nedorobila musela som si lahnut v obyvacke a nohy hore lebo uz som pri sporaku prestupovala z nohy na nohu. ☹ tak neviem co to bolo. dnes je to uz o.k. no nechapem asi to spomeniem ked pojdem na gindu.
eli stromsek je nadherny, ale ma uz stvete ze ho uz staviate . asi uz postavim aj ja. chcela som cakat do konca novembra ale ked ste take sikulky tak asi postavim aj ja. dnes mam dlhy den a je zamracene tak som taka unavena ci co. celu noc sme riadne nespali ani chiara ani MM ani ja. tak neviem co to zas bolo. ono keby som vecer nemala bolesti bola by som tu nespavost vyuzila 😉 ale som sa bala aby som daco nepobabrala. 😖
joj baby ja mam hormony jak na kolotoci. hruuuuuuuuuuuza. chuda moj muzicek.

sisulik
18. nov 2008

dobre ranko babenky...

ivi si tu? tiez by som chcela skocit do mansfieldu...niekedy po 12tej by som isla na vlak..idem mrknut ako chodia vlaky...

sisulik
18. nov 2008

janulka..skus viac oddychovat...mozno si bola dost v pohybe...tak skus sa setrit...ale na gynde to urcite spomen...

halaska22
18. nov 2008

Dobre ranko, o tom spani - ja som mala maleho v posteli u nas skoro kazdu noc ked mu zubky isli. spaval s nami v spalni v svojej postielke ale odkedy smne sa prestahovali tak som spravila drasticky pohyb a maly bol vo svojej izde este predtym ako mal 11 mesiacov. som myslela ze sa nebude vediet aklimatizovat v novom prostredi aj sam zaspavat ale to bolo tusim najlepsie co som mohla urobit. je tam sam takze ho nic nevyrusuje. ked bol s nami tak sa nudil ked sme my isli do postele lebo nas pocul. tu prespi od 8 vecera do 8 rana. potom ho iba pocujes stebotat ked sa tam hra. este uvidim ako to bude ked pojdeme buducim svokrovcom s tou casovou zmenou a nie vo svojej posteli. ale ved si zvykne 😉

sisulik
18. nov 2008

ahoj halaska
a tvoji buduci svokrovci kde ziju?

janulka7
18. nov 2008

sisu vies pri dvoch robotach a mojej slecne sa niekedy oddychovat ani velmi neda.ked sa da tak oddychujem ale nie vzdy sa da. vcera som sa kus aj ponahlala takym rychlym krokom. nemohlo by to byt aj z toho?dufam ze je vsetko o.k. ☹ mom z toho trosku halusky, aj ked dnes som uz o.k. tak hadam je to o.k. ale spmeniem to pre istotu na ginde. radsej predvidat ako lamentovat no nie?
halaska moja chiara isla do izby ked mala 8 mesiacov a tiez som sa bala co to bude. ale kto blbo spaval som skor bola ja 😅 mala bola uplne v pohode. dokonca vo svojej izbe prespala celu noc a u nas sa budila cez noc.

halaska22
18. nov 2008

Jaaaaaaj sisulik dalekoooo v karibiku - dominikanska republika...je tam 6 hodin spatky tak vlastne ked prideme vecer tak bude este len poludnie a my uz budeme unaveny 😀

janka196
autor
18. nov 2008

janulka moja no vidis to mas z tych stresov, musis sa viac setrit moja

halaska cipana dominikanska republika v tichosti zavidim, ale v dobrom samozrejme 😉

sisu cavik

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre