Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

elizabethm
10. jan 2009

amee nam prave vcera prisla apostila po piatich dnoch musis rodny list poslat postou a zaplatit poplatky zajtra ti to poslem aj adresu na ktoru to zasielas pa

dididi30
10. jan 2009

hehe baby nebudem brat aj nejake tie love za infosky 😀 😀 😀

sisu, dobre ro riesis, stranka a hotovo 😉 a preco si sa pytala na tu moju robotu?

sisulik
10. jan 2009

didi.uz nepamatam preco...hehe...

amee
10. jan 2009

elizabeth ja nepotrebujem rodný list preložit, sobášny list, ale dakujem si zlatá 🙂

sisulik
10. jan 2009

amee..ale apostila na sobasny sa dava tam kde aj na rodny....

amee
10. jan 2009

Aha, no vidíš, ja neviem takže ďakujem ti veľmi pekne za radu 🙂 Si mi pomohla 🙂 🙂 🙂

monkula
10. jan 2009

ktorá z vás tu ešte straší? 😀

janulka7
11. jan 2009

dobre ranko. tak ja sa hlasim vyspinkana do ruzova. maly ma nechal celu noc spat, aj som sa obavala ci je o.k. ale je to o.k. lebouz bubdnuje. 😉
chlapi sli hrat pinpong, tak konikujem. dnes chceme ist na sneh a potom po obede na plaz. aspon sa prejst. joj uz sa mi ziada mora a nie zimi. 😖
ja mam dnes cinu co som zbuchala vcera. este urobim ryzu a hotovo.
inak baby vy ste sa tu riadne rozpisalai sak to tu musim hodinu sediet aby som bola v obraze o com debatujete. didi a teba co zas rapel chytil bazmek prid aj mne navarit. akoze ja varim rada ale ak sa mi ponuknes nepoviem nie. 😀 😉
no nic idem urobit tu ryzu a asi kuknem tu roladu, kde je ten recept a potom urobim aj ja. ale ma zakaz lebo mojichlapi chudnu. 😀 no neva sak ja si sravim ja si zjem. 😀

dididi30
11. jan 2009

ahojte,
janulka ty co, ze na sneh a potom plaz 😀 sak ty sa domov netrep, tam mas omnoho lepsie 😉
tak my mame obed slavnostnejsi, ako kazdu nedelu, to som sa naucila od svokry,ale zas do stredy mam pokoj, muz podojeda vsetko 😀
jaj pridem ti navarit, alebo dojdi k nam 😀 aj malu zober a chlapov nechaj doma, sak ked chudnu 😀 😉

janulka7
11. jan 2009

didi vbed ja som v spanielsku ale ked je tu taka zima ze na kopcoch mame sneh a dole plaz. tak dnes si asi uzijeme vsetko naraz. 😉 sa vytesujem lebo konecne si aj ja sahnem na sneh. 😉
jaj didi nelakaj ma hned ti stojim pred dverami. 😀 ja by som tak dakde vypadla. ja uz potrebujem dakde zrelaxovat sa. 😉

dididi30
11. jan 2009

janulka no aj ja sadnem ale akurat tak na zachodovu misu 😀 😀 😉
jani sak pohoda, ked budeme mat vacsi domcek tak preco nie 😉 aj teraz by sme vas smarili niekam, na sedacku, moze byt? 😀 😀 😀

janulka7
11. jan 2009

didi my aj na zemi. nam lje to fuk. ved dobrych ludi sa vsade vela zmesti. 😉 no nie?

janka196
autor
11. jan 2009

cafte kocky

janlka aj ja varim dnes chinu s ryzou 😉 vlastne uz oto skoro je

didi inak aj moja mamca vari v nedelu taky slavnostnejsi obed. stale je polievka kuracia a potom nejake masko. ja som si to dajako neosvojila tento zvyk. a robovy je to uplne jedno hlavne ze nieco je 😉

dididi30
11. jan 2009

janulka, jasne aj moj tatik tak hovori 😉

janka, hm to ze ti robo zje vsetko ti zavidim, v dobrom 😉

janka196
autor
11. jan 2009

didi hej niesi sama 😉 😀 😀

janulka7
11. jan 2009

didi aj ten moj je taky ze nicim nepohrdne. ale co ma sere ze on zje aj pre dterminom, a vzdy povie ze to preto aby sa nepokazilo. no preoste u nas nema sancu sa jedlo pokazit.

monkula
11. jan 2009

ahoj...
jaso mdnes varila kuraciu polievočku a ryžu s mäaskom z polievočky...
Dám vám link na album s mojimi detičkami ,ktorý urobil švagor na MMb....
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...
a zase som, sa porezala... 😖 😖 😠

janka196
autor
11. jan 2009

cav mon, idem kuk foto 😉

janka196
autor
11. jan 2009

zlatucki su obaja 🙂 a ty co sa tolko rezes? 😲

elizabethm
11. jan 2009

janka mas IP

monkula
11. jan 2009

janka, Ježiško mi doniesol nové nože, ostré sú ako fras,, tak ja som zvyknutá ,že ak cchem niečo odrezať, musím potlačiť a tak tlačím aj na tie ostré a potom stačí, ak sa len dotknem prsta a už zarezané 😠
Ďakuej mza pochvalu detičiek... 😵

sisulik
11. jan 2009

ahojte lasky moje 😀

dididi30
11. jan 2009

caute zeny moje 😀 😀

sisu ideeeeeeees 😀

janka196
autor
11. jan 2009

caute krasavice moje milovane 😀 😀 😀

teraz sme dosli domov. boli sme s carlou v play centre. no fajne sme sa vyjasili 🙂

dididi30
11. jan 2009

jani a za ten play centrum sa plati? ako si s k tomu dostala? my dostavame vselijake letaky aj zo skoly, ale este sme neboli

sisulik
11. jan 2009

janka..a ked davas nieco na ebay na predaj, tak za to musis platit aj nejaky poplatok? a ako to predavas? cez aukciu ci buy it now, ci ako?

janka196
autor
11. jan 2009

didi plati. carla bola za 3.90 a dospeli po libre 😉 a vies co jedna polka vravela ze tam a tam je dobre tak sme sa boli kuk. super bolo az nato ze ja by somniektore deti tam povesala dole hlavami. vies do casti kde su deti do 4 rokov ta sa dzubu a tam sa mlatia a nahanaju a tak mi carlu vyvratili ze keby nezdrhol ta ho tam asi vyplieskam 😠

janka196
autor
11. jan 2009

sisu hej platia sa poplatky ebayu podla toho za kolko vec predavas. to je rozne. a davam aj aj. podla toho co. teraz som predala mobil. ale som dala na aukciu. takisto carline veci. napriklad rifle som za startovnu cenu za 0.99 a postovne som dala 1.99. aj za tolko sa predali lebo iba jeden bidol

dididi30
11. jan 2009

janka, jaj to su svine, to uz nemohli po libre, sak na detoch zarabaju..ale sak raz za cas..no my mame doma zabavu, staci zatim 🙂
no sak to mohli by to predelit, joj carluska malicka, tie jej ocenka si viem predstavit 🙂

pridala som foto 🙂

janka196
autor
11. jan 2009

didi ved to je natom najhorsie ze to je predelene a vsade velkym napisane ze pre deti under 4 a aj tak tam lezu kotnaci bazmek jake som mala nervy 😠

krasne foto, si kocka nezapries sa a thomasko je na zjedenie tiie okale.

aj ja mam nove foto potom pridam ked bude casu lebo zehlim teraz

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre