Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
13. jan 2009

nie, pre zmenu na druhú, enc h jej nie je ľúto ,ež nebolí..
Ale baby, kríže ma začínajú bolieť straaašne 😕 😅 😅

elizabethm
13. jan 2009

ahojte kocky.....
janka aj my rozmyslame nad byvanim co prideluju neviete nieco blizsie,aj tak neviem ci by nam ho priznali lebo ziadame o rezidenta ale skusit mozme ved ked nic tak nic,inak mala eliza ma uz 4kg mam dobre mliecko,no a o tych padoch ja som mala maxika na rukach ked som este bola tehu a odpadla som na medziposchodi a dost si udrel hlavicku este ze som sa skoro prebrala a vyskintala sa k mobilu a volala som MM no este ze to nebolo horsie

monkula
13. jan 2009

Elizabeth ,a dúfam, že mu nič vážne nebolo... ☹
a malinká sa Ti narodila na Vianoce, že je tam napsíane Christmas baby? iank , je veeľmi kráásna 😵

janka196
autor
13. jan 2009

ivka dakujem 😵

janka196
autor
13. jan 2009

eliza ahoj, joj neviem nic blizsie k tomu. robi tam len zasiel a na vratnici zobral papiere. ale ked pojdeme ich odniest tak to uz pojdeme ku pracovnikovy tak ti potom napisem
boze to muselo byt hrozne kedd si tak odpadla a sama s detmi ☹

janka196
autor
13. jan 2009

ozaj odfotila som sa s new kocikom. pridam foto 😉

elizabethm
13. jan 2009

dobre jani diky

monku no na anglicke vianoce 25.12to sme mali take vymozenosti a tolko pozornosti a starostlivosti az ma to niekedy otravovalo hlavne ked sme si s mm chceli pospat,stale nam nosili darceky,obcerstvenie,menu a sladkosti a kavu a ........my sme len chceli ist domou ale koli mne nas na vlastnu ziadost pustili aj tak az po 20h

jani idem kuk kociarik

janka196
autor
13. jan 2009

eliza uz som ju dala aj to pasu 😀

ivica2705
13. jan 2009

ahojte krasky 😀 😀 😀
tak ako sa mi tam nazivate?
mne sa mala drzi, stale je umrncana, ale aj to patri k tomu 😉 😠 😀
eli ahojkaj, tak babulky nase krasne male tak ako sa mate, vsetko v poriadku? malinka rastie ako z vody co? joj vystiskaj ju aj za mna a posielam pusinkuuuuuu 🙂 🙂
jani krasny kocik, no co ti poviem mas dobry vkus, a Carlinka ake ma uz dlhe vlasky, no zachvilku uz aj sponky budes davat 😝 😀 😀
a ta rolada co? hahaha to malej sa podarilo ju pokazit ci tebe sa tak spravila, lebo ja ani neviem ako sa to robi, ci to len zatocis, ci si to piekla a sa to pokazilo 😅 😅

tak chvliku tu pobudnem, hadam sa niekdo prihlasi, kde steeeeeeeeeeee

janka196
autor
13. jan 2009

ivica no servus, ja som tu a mam dnes piatok 13-teho 😀 😀 😀
jaj na tie sponky sa tesim uz nech to bude. a kocik je super,. chcela som sice cierny ale nebol len tento navy. ale ujde celkom aj tato farba. len footmuf mam este zo stareho ale uz bidujem na ebay taku farbu ako je kocik 😉
a vy jak doma?

janka196
autor
13. jan 2009

ivi a rolada to ja som ju tak dojebkala 😀 😀 😀 ale robila som este raz a uz mi vysla super. len som nestihla odfotit co hned sa zjedla

ivica2705
13. jan 2009

a co ze +šteho, co sa ti podarilo 😀 😀
ale doma je super, sice nemame zachvilu plyn a tu mrzne, tak aj tak super. s neterou starsou sa chodime stale sankovat, ale teraz maju horucky tak som tu zavitala len sama, nech to mala nedostane 😖
a ten kocik je fakt parada, ja uz sa tesim kedy skoncia mrazi a dam uz aj sportovu cast 😀

janka196
autor
13. jan 2009

ta ivica praveze nic, len som bola v tom ze je piatok a isla som aj baby salit 😀 😀 😀 😀
kokso s tym plynom este stale ho nepusstili. ja to sem tam sledujem ale najnovsie infosky nemam zatial
a kocik je suprovy. vazi len 5 kil. uplne lahunka buginka. carle uplne staci. aj tak v nom nespi a maximalne hodinu mi tam vydrzi sediet

ivica2705
13. jan 2009

no jasne, take su najlepise, vies co aj ten moj je lahky a teray to aj ocenim ked ho musim niest do panelaku, tak sa tiez vyskieram 😀
ale aj ja si myslim ze potom ked tie deticky tak chodia tak staci len nieco take lahke, aj tak clovek beha len za dietatom...
no ten plyn celkom aj sranda 😀
a s tou roladou to dobre, ahahah no to keby si videla niekedy tie moje vytvory, haha to normlane niekedy az do placu, haha

janka196
autor
13. jan 2009

ivi sak aj ja som bola v stave hodit ju do kosa. ale ako som nanu nadzabala choko tak ked stuhla celkom dobre vyzerala. ale druha uz bola super 😉 a vyborna chutovo. to monkula dala rodinny recept 😉
no a tym kocikom presne jak vravis. velakrat ju nesiem na rukach no a tlac este kocit pred sebou ta makacka jak svina

ivica2705
13. jan 2009

no to hej , pockaj ake budes mat s nej ruky, my budeme taky maly rambovia 😀 😀
my uz mame nieco cez 7kg, ale neviem to presne, to uz tiez nie len take babtko...
ale triadne rychlo to uchodi,ten cas, ved tot som len porodila a mala ma uz 5 mesiacov, a tvoja Carla uz rok a pol, pockaj zachvilu ti uz aj papulovat bude 😀 😀

janka196
autor
13. jan 2009

ivi ta ved ja uz aj mam take ruciska 😀 😀 tak pekne pribera michellka len tak dalej carla ma nejakych 12 ale riadny zaberat ked je este naobliekana
a carla ta uz aj pyskuje. ked nanu kricim ta sa ma opyta que? alebo cooo? to que je po spanielsky 😉

janka196
autor
13. jan 2009

no ivica moja krasna ja sa lucim. ideme si pozriet filmik. joj to ked je robo na rannych ta musime skorej lebo v polke filmu zaspi 😀 😀 😀
tak len si uzivajte slovensko. a ozaj vybavujete rl ci ako?

ivica2705
13. jan 2009

😀 😀 tak vy uz takto, haha no pekne, no teraz chapes, uz velka baba no hadam si nenecha skakat po hlave 😵 😀 😀 zlaticko tak vybozkavaj malu odo mna, a zasa sa tu neskor zastavim, asi aj zajtra poobede 😉 papap cmuk cmuk cmuk cmuk

dididi30
13. jan 2009

jej a tu bola ivica a nestihla som ju ☹ no nic maj sa krasne, cmucik vam 🙂

dobru nocku jani 🙂 aj ostatne baby, lebo aj tak sa tu uz nik neukaze 😀

dididi30
13. jan 2009

jani pekny kocik, sak to taky podobny, teda taky stil co mam ja 🙂

monkula
13. jan 2009

jani, pekný kočík, aj ja chcem také dačo na leto... 😉
takže na 2x sa roláda vydarila? Čo Ti na ňu povedali doma? Si m aspoň spomenula? 😀 😀 😀

janulka7
14. jan 2009

dobre ranko. ja zas len tak na skok. z prace. dnes mam dlhy den, ☹ takze makacka. no ale MM pojde po malu do skolky tak sa nemusim hnat jak besna. v klude si porobim a potom domov.inak baby vy robite take chute s tou roladou. a ktorej strane je ten recept? aj ja chcem skusit.uvidime ako to pojde.
ivica ako vidim ja osm ta uz des nestihla ale posielame ti pusinky , ako vidim uzivas si to a to je hlavne. dlho sa nam ale matka neozvala tak hadam je vsetko o.k.
ja osm vcera kupila malej KONECNE cizmy.take cierne kozenne.a maju trosku opatok tak sa Chiara vytesovala ani keby sme vyhrali miliony. len jej tak oci ziarlili. samzrejme doma sa kazdemu chvalila ze ona uz ma cizmy ako velka aj s opatkom. 😀 no bola bohovska. co k tomu dodat. 😀 ma byt po kom. 😉
jani fajnovy ocik a vyzera byt velmi lahunky co sa oceni. lebo ja ked som mala ten prvy to bolo jak tank. a ked som vazila 38kg tak dakedy som mala pocit ze ten kocik vazi viac jak ja. bazmek to bola fuska ho vytlacit do opca. takze ak je lahunky zabila si dve muchy jednou ranou.lahky a pekny. 🙂 🙂
baby co budete dnes varit. ja somvecer uvarila hrniec paradajkovej polievky a neviem co zbucham potom ako druhe. ale mozno ma chlapi prekvapia a uvaria oni kedze dnes robia kratsie ako ja.
inak si predstavte ze byvaly marekov sef zaprel ze tam robil a preto mu nedali minuly rok robotu pri oknach. lebo mal v zivotopise tu svoju firmu a ked si to chceli overit tak sef povedal ze ho nepozna a mm pre neho nerobil. 😨 😠 😠 😠 ja osm mala take nervy. co to za bazmeka.

janka196
autor
14. jan 2009

good morning ladies

janulka boze sponminas prvy kocik no tej moj to bola hroza a des 😀 😀 😀 teraz nechapem ako som si ho mohla kupit. 😀 😀 robo ssa smeje ze stale mensi a mensi kupujem a ze do leta pocita ze kupim dajaky pre babiky 😀 😀 😀 ale carla ma mecleren pre babiku a stale donho sada nech ju vozime po izbe ta hadam aj ten vyuzijem 😀 😀 😀 jaj a chiaru si viem predstavit jak sa tesila. no a k tomu sefovi sa ani nevyjadrujem svina spanielska 😠

tusim chiarinkam sa pacia opatky vsak monkula 😉 🙂
joj a doma dakovali za konika 😀 😀 ale fakt je uzasna mnam

didi hej moze byt. ale ty mas tusim inu znacku, nepamatam presne a foto si uz zmazala

janulka7
14. jan 2009

jani co ides dnes porabat. ja kukan z okna ze ked nadabim na toho debila spanieslkeho tak pojdem akoze yhodidt smeti a to on sa stale pyta ako sa mame a kde robi marek a ci sa mu paci a tak. tak sa chystam zemupoviem ze sa zachoval ako chrapun len aby marek nesiel roibt ku konkurencii tak radsej povie ze ho nepozna. no povedz ma to logiku. bazmek ja by som daco take nemohla uroibt.

janka196
autor
14. jan 2009

janulka idem na postu treba mi poslat jeden balicek a potom neviem. treba mi pratat kupelnu ale sa mi nechce popratam az poobede. obed mam zo vcera tak budem len s carlou sa hrat

janulka7
14. jan 2009

jak ti fajne az ti zavidim. vidis keby si bola blizsie uz si mohla dobehnut na kafe a by sme jazyky drali. 😀 😉

janka196
autor
14. jan 2009

janulka 😀 😀 😀 ale sak neboj mozno daco pospekulujeme 😉

janulka7
14. jan 2009

no to aby si sa uz pustila do prace s tym spekulovanim 😀 😀 😀 jak by nam bolo fajn. no ne???????? 😉

janka196
autor
14. jan 2009

tak ani ti nevravim ze suprovo. ved tak jak nam bolo predtym a mozno ze aj lepsie 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre