Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
30. júl 2009

Ahoj Moni, menovkyňa... 😉
Dosť to tu ale viazne, baby nás podvádzajú s facebookom.... 😠 😠 Ešte že sem tam napíšem janke.... 😉
Ako dlhos i v UK?

monika007
30. júl 2009

ahoj menovkyna 🙂
to je skoda, ja mam sice tiez facebook ale tam nemam ziadnu mamicku co je v anglicku 😢 hadam casom sa to zmeni 😅
no my sme tu skoro 4 roky a byvame vo wheathampstead, severne od londyna... ty si tu ako dlho? a kde byvas?

monkula
30. júl 2009

moni, ja som na SK, ja som sa sem len vtírla za janulkou 😀 😀 😀 😅 😅
Ale moja švagriná žije už vyše osem rokov v Londýne 😉

monika007
30. júl 2009

jaaaj to je skoda ☹ dufam ze sa tu objavi aj niekto dalsi 😉 ako inak na slovensku? mate tam urcite krajsie pocasie ako my tu...

monkula
30. júl 2009

moni, neboj, so mnou sa aj cez net zabavíš.... 😀 😀 😀 spýtaj sa janky, 😀
Na Slovensku je nechutné dusno... horúčava, fuj... 😝 😝
nejako sa neviem aklim atizovaž späť, vrátili sme sa v sobotu z talianska, tak teraz predýchavam inú mentalitu, a zapadám do stereotypu....

a vy ostaté kde zase trčíte? 😠

monika007
30. júl 2009

no to verim 😀 😀 😀 len by som este potrebovala nejaku zabavu aj pre mojho certa, lebo tomu sa nepaci ked si co len na minutu sadnem k pocitacu 😠 😠

tak teda horucavu naozaj nezavidim, ja sa musim priznat ze mne viac vyhovuje toto anglicke letne pocasie, nemam rada horucavy... ale v zime by som brala vsetko zasnezene 😉 tazke vybrat si krajinu s takymito narokmi 😀

monika007
30. júl 2009

a aka bola dovolenka? kde ste boli? ja som bola len raz v taliansku v ancone a sa mi tam celkom pacilo... aj ked az tam som pochopila ze "ty si ale talian" je pravdive 😀 😀 😀

monkula
30. júl 2009

mon, boli sme na Bibioen, aj minulý rok sme tam boli, aj tento, je tam dobre.. i keĎ mi trošku chýba história, je to uemlo vybudeované mestečko,a le minulý rok sme boli aj v Benátkach, krásne mesto.... 😉

timinka1984
30. júl 2009

Ahojte!idem tu na chvilu k vam, vidim, ze este mespite....teda...dufam...hm?

katarinauk
1. aug 2009

A to fakt tu uz nikto nie je.. ani Ivica... teeeda.. ste sa nejako rozprchli baby, som vas citavala niekedy, no pozeram ze cim su deturence vacsie tak menej casu na pokec.. 😀 😀 😀

monika007
1. aug 2009

ja som tu 😉 a snad po dovolenkach to bude lepsie 😉
timi uz som ta nestihla isla som spat lebo mavame kazde rano budicek o 6 😝 😝 😝
moni ja by som tiez chcela niekdy pozriet benatky a rim, ale skor mimo sezonu nech to tam nie je natlacene 😉
katka ty sa mas ako? kde byvas a kolko ma vlastne tvoj maly? lebo tych 73tt asi nie je pravdivych 😀 😀

monika007
2. aug 2009

teeeda stale nikto ☹ ☹ ☹

ivica2705
3. aug 2009

ahojte baby, tak ja sa zasa hlassim , cestne priznavam ze som teraz len na facebboku, ale budem sa snazit tu zasa chodit.
ahoj monika, tak vitaj tu u nas, tak ako napisala monkula teraz sme skor tam, ale napisem ti ip, a pridaj sa k nam aj tam , aspon ti ujde cas....
kati ty ma nes.... tak dlho so m cakal kym sa ozves, ved ja som maleho este ani nevidela a na skype vobec nie si, nemozem ta tam zastihnut, som tam len vecer lebo inac sa mi pri malej ani neda, tak prosim ta ja ho chcem uz VIDIEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak baby ake mate pocasicko, ja dnes normalne ze aj slnko rano, tak by som prijala tie horucavi,a tu takak kosa.....
tak koncim, ale dnes to tu isto pridem este ceknut 😉

monika007
3. aug 2009

ahoj ivi, uz som si ta pridala na facebooku 😉 no u nas bolo dnes trosku chladnejsie ale neprsalo co povazujem za uspech 😀 😀

ivica2705
4. aug 2009

ahojte baby, tak u nas cely den leje, ale aj tak som bola s malou vonku, teda len na poste ale aj to sa rata... 😀
co ste dnes dobreho porabali?> 🙂
neskor sa zastavim, teda skor ked dam uz malu spinkat 😉

monika007
4. aug 2009

ahooj ivi, no u nas bolo rovnako, cely den hnusne smoklive pocasie, bleee 😝 a mne sa teda nechcelo vystrcit ani nos tak sme mali doma ako po vybuchu 😀 😀 😀 teba som sa este nepytala kde byvas ze? 😉

katarinauk
5. aug 2009

no ahojte.. tak nejako sa mi net sekal ci co to bolo.. ivica no ja si ta musim na skype najst nanovo.. tak mi posli cele meno a aj na facebook som, a tam mam fotky, tu mi ich nechce stiahnut lebo su asi velke.. alebo co... tak sup sup, aby sme sa videli a boli opat v kontakte, ved to su uz mesiace.. Michelle uz bude mat rok nie....??

katarinauk
5. aug 2009

jeeej monika prepac az teraz som si vsimla ze si sa ma nieco pytala.. tak teda tych 74nie je pravdivych.. haha.... mam 7mesacneho Lawrenca, sidlo jedno.. zijeme v anglicku v northamptone, ale teraz sme na dovci doma na svk...ty si kde?

janka196
autor
5. aug 2009

caute baby, tak som tu zas po dlhom case. pozeram ze tu mame novu kocku. monika vitaj 🙂 🙂 🙂

monika007
5. aug 2009

ahojte 🙂
kati ja byvam vo wheathampstead to je kusok na juh od lutonu...
janka dakujem za privitanie 😉 ty si sa uz vratila spat na slovensko? alebo tie kosice su len na oklamanie nepriatela? 😀 😀

janka196
autor
5. aug 2009

monika ja uz som od februara nastalo doma ale stale tu oxidujem 😀 😀

monika007
5. aug 2009

to je skoda ze uz nie si tu 😉 a kludne oxiduj aspon nas tu bude viac 🙂 a ako sa vam paci doma? musim sa priznat ze ja by som niekedy tiez uz isla spat ale este musime nasetrit na domcek na slovensku 😝 takze asi sa tak skoro nevratime 😒 😖

ivica2705
5. aug 2009

ja toho ankecam, najprv poviem ze tu pridem a potom nist, pardonnnn 😅 😅 😅 😅
tak aky ste maly den? mne rano prsalo, ale potom taky hyc ze dovi , sice bolo pod mrakom ale dusno hrozneee
kat prepac, kym ja tu pridem ty si ma uz najdes aj sama, sikovnica 😀 😀 😀
moni s tym oklamanim nepriatela to bolo super som sa zasmiala...
tak jani, co mate noveho? uzivate si slniecka? 😉

monika007
6. aug 2009

ahojte 😉 ako ste sa dnes mali? my nic moc malemu nejako zacalo tiect z nosa a este aj skoro cely den prsalo tak sme boli vnutri a to bola teda zabava 😀

katarinauk
7. aug 2009

no pozeram ze tu uz fakt nik nechodi.. uz nemam co citat baby..xixixi.. Monika tak nech sa rychlo vyliecite....

ivica2705
7. aug 2009

Kati, ze aj ja som si vsimla, pamatam si aka som bola zavislacka na koniku a teraz nist, ale zasa frcim na facebooku, xixixi
ale tu na tekyto pokec je to lepsie aspon si mylim ked komunikuju viac ludi...
ja akurat pijem s bobom a este jednou kamaratkou, tak si to uzivam, takto som sa neodreagovala ani nepamatam 😀 a zajtra mame malej oslavu tak sa vytesujem, nakupila som par somarin, a krasnu tortu, taku jednoduchu, ale pre mna peknu,potom dam foto, tak to uvidite na face... 😉
akurat sa bobo s Adou hraju na playstation box tak sa tu mozem ukazat, 😀 😀 😀 a musim podotknut ze Ada dava bobovi natret, 4:0 😎 😎 😎 😎
tak pekny vecer baby, pa

monika007
10. aug 2009

ahojte 🙂
no je to skoda ze nas sem tak malo chodi 😖 ☹ ako sa mate? my sme mali cely vikend a este aj dnes pekne pocasie tak sme skoro stale boli v zahrade, maly sa vytesoval 😀
ivi idem pozriet tu fotku torty dufam ze ju tam uz mas 😀 😀 a aka bola oslava? malej torta chutila? nas krpec mal jogurtovo-tvarohovu s piskotami a ovocim a spraskal polovicu a bol spinavy aj za usami 😀 😀 😀

antoniab
13. aug 2009

ahoj baby kde ste 😲
my sa mame fajn brusko rastie foto v albume za tyzden mame scan sa tesim mozno uz budeme vediet co to bude 🙂 🙂 a tesim sa domov este 2,5 mesiaca 😵 a este 4 mesiace az budeme traja 😵 😵

katarinauk
13. aug 2009

jeeeeeej antonia 19tt, super... aj ja by som hned brala ale ked pozrem na realitu tak nie nie.... to je prve babo?

antoniab
14. aug 2009

ahoj katka ano prve vytuzene 😵
a vas drobec ma kolko uprav si to v pase 😉 ako sa inak mate pozeram ze sem nik uz nechodi nejak prazdno a to tu minuli rok tak zilo joj kto vymyslel FB 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked ja tam pridem tak tam aj tak nik neni 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre