Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
1. dec 2008

n oooo dobre je ti odpustene 😀 😀 😀

ivica2705
1. dec 2008

hmm zasa nam didi beha kade tade? ahahhahahaha 😀 😀 😀
uz mam salat urobeny tak veget babenky, 😉
dufam inac ze segra sa uz pusta do pecenia, lebo ja ani moja mama nepecieme ,len ona moja krsna, hmm tak chodim kazdy rok vyjedat, dobra taktika nie? 😀

janka196
autor
1. dec 2008

ivica ta ti poviem ze to mas dobru taktiku 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

martina jednoucho, pojdes na jobcentrum a opytas si na to formu, vypises a posles, ja som dostala este pred narodenim 😉

ivica2705
1. dec 2008

dakujem 😀 😀 to vies bud rada ze nebyvam blizko teba, lebo kazdy den by som tam bola nasackovana a len by som ti kolaciky vyjedala 😉 😉
teraz to musim robit tak ze si za libru kupim v acelande tortu, ahahah

kamartina
1. dec 2008

dididi dakujem .joj aj ja chcem tortu z acelandu

ivica2705
1. dec 2008

didi to mi ani nehovor, mna porazi, ja som tu este nist nedoatal, a prplen sa s tym ako kon 😠 no hadam konecne doma sa niecoho dockam 😉

janka196
autor
1. dec 2008

ivi ja by som len rada bola 😉

mati presne jak didi vravi. pojdes na job center a zober vsetky papiere a vypis. uvidis co ti uznaju za pokus stoji ziadat o vsetko 😉

ivica2705
1. dec 2008

mati a taka fajna cokoladovaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅

dididi30
1. dec 2008

mati hej my tam kupujeme taku malicku torticku karamelovu a maju aj citronovu, jablkovu, vselijake, boze tie milujeme, najma tu karamelovu 😝 😝 😝 😀

dididi30
1. dec 2008

boze baby ja od kedy prikmujem maleho tak som spinava ako male decko a on tiez, boze sak to sa sto krat prezliekame a pracka uz zase plna 😠 😀

inak fajnu zimu mame co, boze a na sk maju 10 stuponov 😲

ivica2705
1. dec 2008

cooo didi to nemyslis vazne , a ja som sa tesila na sneh 😠 sakra a je po srande...... ☹

didi ja najviac periem malej veci a to este ani neprikrmujem, to ta len zvraca a zvraca, sa napapa a tri krat ju prezliekam, co ani plienka nestihn e zachytit, ani podbradniky., joooj, niekedy mam s toho stranse nervy 😖

monkula
1. dec 2008

deti vyzliecť do plienky a nakŕmiť, u nás to takto fungovalo 😀 a malá neche absolútne podbraddníček a to je milé, najmä, ak papá nejakú mäsovú omáčku 😠 😠

dididi30
1. dec 2008

ivica, hm sak este nieje neskoro a snezi pri otepleni a nie mraze 😉

ivica a to ti fakt tak vraca, ci len trosilinka ci furt? 😲
my zase slinime a gebirme boze to podbradniky iduuuuuu
pri tamakre zas tiez kopec podbradnikov bo ona mala reflux, ta grcala a grcala furt..

monkula, tak papa moja dcera, ale zas doma tak teplo nemame, sak maly by zamrzol 😀 no a este, ake ma on nervy ked sa oblieka a vyzlieka no zbohom 😠 😀

ivica2705
1. dec 2008

didi no mala zvracia vela a furt 😉 doktorka povedala ze to je ok, ale mne sa to nezda
som zvedava co na to povedia doma 😒
a co je to reflux ak sa mozem pytat?

janka196
autor
1. dec 2008

ivi tak ked ti takmalicka zvracia tak to vobec nieje ok. aj kamoskina mala tak zvracala a noramlne jej musela davat take zahustene mliecko pred kojenim a potom uz nezvrackala

dididi30
1. dec 2008

ivica sak tu je vsetko ok, inak sak ani s nasou na sk nic nerobili pozri ked budete mat nieco pred 5 mesiackom a bude ti stale vrackat, tak mozes skusit ryzovu kasu aspon na noc...je to huste a nevygrcka to...tak ako ja, ja som malej dokonca krupicu robila ked mala 2 mesiacky do umelacu bo som ju pre to grckanie ani kojit nemohla a on ani nehccela.....jaj ale salena som bola rovno krupicu , no ale sak ja som nevedela, svokra mi to poradila a mne bolo jedno, len nech ma daco v zaludku

a pocuvaj tebe fajne priebera tak si fakt z toho hlavu nerob, lebo nasa mala 7 mesiacov a 6 kilov, ale zas ona je drobunka, aj drobec nieje najvacsi ale ani najmansie 😉

dididi30
1. dec 2008

janka aj ja som take davala tamakre.....tu neviem ako sa to vola , ale jani ak jej ak pekne pribera tak to nevadi, len treba ju mat pri kojeni stale na vankusi aby jej to neslo hore

a reflux je,ze babo ma kyseliny alebo ze ma este nedobre vyvynuty zaludocek, no tak laicky som ti to....to mavaju deti.......aj skryty byva a ten je vraj horsi

chod na temu babatka a tam najdi tu temu a precitaj si

janka196
autor
1. dec 2008

didi ano presne ak malicka pekne pribera tak je to ok. vies ta kamoskina potom az krv trosku zvracala co uz mala tak podrazdene vsetko z toho zvracania. vtedy to je uz fakt nebezbecne

dididi30
1. dec 2008

janka jasne, sak aj nasa tak mala a nic jej nezistil a to vracala aj po zahustenom mlieku, trocha sa to ukludnilo ked som zacala davat papu, ale zas toho moc nechcela, vlastne ona to ma po muzovi, on ked bol maly tiez vracaval , nejedol, moja tamarka je cely tatino, uplna kopia

synator je na mna, ale reve ako jeho tatko no a sak blizenci su....sak vies janka... 😀 😀 😀 😀 sibali nasi 😀 no aj muz je a aj ty nie 😀

janka196
autor
1. dec 2008

veru didi aj carla 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

janka 😀 😀 😀 😀

ked kojis malu a ked bola mensia tak pekne ti celu cicu vytiahla? lebo nas nie, on je lenivec 😒 😀

janka196
autor
1. dec 2008

didi hej ona je cicoska, cicala aj ked uz jej nic neslo 😀 😀

janka196
autor
1. dec 2008

baby vidim ze predchadzajuce strany necitate alebo mi nechcete dat adresy 😖 teda az na monkulu

dididi30
1. dec 2008

janka jaj 😀

no idem ti ju hodit a aj ty mne hod 😀

janka196
autor
1. dec 2008

didi 😀 😀 😀

dididi30
1. dec 2008

janka 😀

no a co kupila si si daco 😀

janka196
autor
1. dec 2008

no ved som aj pisala ale vidim ze dnes ma tu nikto necita 😠 😠 😀

dididi30
1. dec 2008

janka , ej ha tak v slovenskom obchode 😀 no sak aj tam fajne, ja som davno nebola, ale zajtra ideme objednat kapra, bo muz chce..
no a kupim si aj nejaku tresocku 😀 a horalku 😵

ivica2705
1. dec 2008

babky diky hned sa citim lepsie, ven ze kym prebira je to v pohode, ale ked ju vidim ona dopapa, pozre na mna,m a drb taka sajba ze hrom, a idme ju prezliest, to hodi dalsiu, a strasne jej to je smiesne, more a ja si uz vlasy trham ze nemam jej co obliest 😠 😠 😠
ten maly bazmek tu vedla mna lezi a za toho svet zaspinkat..... blee
ale nejde mi zasa telka tak mi az tak nevadi, ahahahhhaha to som ale za matku cooooo 😅 😅
jani ja by som ti dala adresu ale ja tu aj tak nebudem, ale dakujem, hlavne ze na nas budes mysliet 😉 😉 😀
inac baby ja som sa modlila aby to moje dieta nebolo blizenec, a chvala bohu sa podarilo, Jani vy dve budete mat doma veselo co s Carlinkou, ahahahahhahaha
mne sa lubi moja segra sa vzdy zmiala ze sa konecne zbavi jedneho blizenca , a dalsieho si vzala 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre