Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
5. dec 2008

no mne uz mala lezi, ci spi, este neviem, no je ticho...
jani a malickej uz je lepsie?
snad sa aj vy uz trosku vyspite... 😉

antoniab
5. dec 2008

didi sladkosti aby som priprala 😀 ale v takej krasnej papuči 😀 s oslikom ja ho milujem 😵 😵

ivica2705
5. dec 2008

timi to ti verim ze si toho mala vela 😒 vsak si stale niecim vytazena..
ja som akurat mame pisala ci uz obila s trocek ze dufamz ena mna pockala, ale ako ju poznam tak isto na mna caka aj upratovanie, lebo ja budem doma aona v robote 😖 sakra, ale haam to nejak zvladnem, bleee,
hahahaha
este ze mame dvojizbak, ahahahaha
no ianc aj ja uz chcem robit vyzdobu, neviem sa dockat 🙂 🙂

didi povedz MM ze bohuzial na smolu ale maly je cela mama, s neho ma mozno len pindura 😀 no dcerka mu musi stacit, ahahaha

dididi30
5. dec 2008

timka jasne, do obchodakov a minat kreditku 😀 😀 😀 😀

janka co vikendujes, ked si tu, kuk foto 😀

janka196
autor
5. dec 2008

ozaj didi maly je uzasny a tie okale a cisto je na teba 😉

baby a vy uz akoze mate mikulasa. ved to az rano malo byt nie???? 😖

dididi30
5. dec 2008

tonka 😀 😀 😀 veru pridaj, treba cukor na mozog 😀 😀 😀

ivica, ja viem, sa co zabijem sa 😀 😀 ano dcera je presna jeho kopia vo vsetkom 😎

timinka1984
5. dec 2008

didi, ty velmi lubis nakupovanie, cooooooooo? 😀 😀 😀
ja som taka ista 😝 , no ked som nemala malu, ma to bavilo viac, teraz ked zacne ziapat, tak ma nervy chytaju 😖

antoniab
5. dec 2008

jani mikulaša až rano dam ja ale ja som dostala už teraz 🙂 asi si pomylil dvere 😀

dididi30
5. dec 2008

timka hej, sak anlicanky mi zavidia,ze ty si bola zase na nakupy? 😀 tak uz tasky nechavam doma a idem po malu 😀 no ja za to nemozem ,ze oni ich v krcme prepijaju 😝 😀

ivica2705
5. dec 2008

jani mi zme vzdy dostavala noc pred mikulasom mikulasa, 😀 😀 😀 tak to mam tak zauzivane, aj aj susedla ze oni davali v den mikulasa, no kazdy to ma ine, ahhaha
no ked sa ti mala vybrala hrat znamena ze je aj lepsie co?

dididi30
5. dec 2008

tonak aj my teraz, ale aj zajtra dam malej a muzovi, nech sa potesia 😀

ivica2705
5. dec 2008

didid presneeee, moj nazor, to len ciga v hube a valia 😠 😠 😠

dididi30
5. dec 2008

janka diky 😵

inak aj my mame zauzivane rano, teda moja rodina, ale muz noc pred mikulasom,tak robime tak aj tak 😅

janka196
autor
5. dec 2008

antoni 😀 😀 aj ja cakam ked vsetci zaspia tak pojdem jak zlodej po dome a naplnim papuce 😀 😀 😀 ci ponozky kokso

didi ta ty si 😀 😀 ale mas pravdu oni to prechlastaju a predroguju

dididi30
5. dec 2008

ivica heh, to mas pravdu, kazda jedna

inak sa priznavam aj ja som pred tehu hulila, ale len tak 2 na den 😔 😖 ale uz nebudeeeem 😀

antoniab
5. dec 2008

ja tiež davam až rano a od MM som už dostala to asi preto že minuli rok mi nič nedal a potom večer behal dačo kupit bo mu to bolo hlupe 🙄 tak toho roku s predstihom 😀

timinka1984
5. dec 2008

didi, presne, v kociku jedno, v bruchu dalsie a v ustach ciga a ked vidim ako poobliekaju tie deti, brrrrrrr 😒

janka196
autor
5. dec 2008

didi ja som fajcila tak 10 denne a ked bola diska tak aj cela krabicka posla. prestala som dva tyzdne potom ako som si urobila test

ivica2705
5. dec 2008

didi ja som hulila moc, hahaha ale ako som zistila ze som tehu hned som skoncila , dobre coooooo 😀 😀 😀 😀

toni ja som minuly rok tiez nist nedostala,a ako poznam boba tak ani tento nedostanem, ahahha neva... hlavne ze sa som si urobila rzdost a kupila im 😀

timinka1984
5. dec 2008

jani, mala este beha?ci ju to uz unavilo? 😉

janka196
autor
5. dec 2008

timinka mne sa najviac rata ked ide matka naobliekana jak na sibir a decko bez ciapky a v najlepsom bose nohy to je tu u nas bezne. 😠 😠 😠

timinka1984
5. dec 2008

to aj tu, je to hrozne, ja na to pozerat nemozem a ked male 2 tyzdnove babo bez ciapky na hlave, a presne nejaka deka prehodena a spod nej bose labky 🙄

antoniab
5. dec 2008

didi aj aj som hulila a dodnes si občas zapalim pri dobrej parte v nalade a bare no ato sa mi podari raz za pol roka doma ale bola som aj tuhy fajčiar ale taky že ked som byvala s niekym kto hulil ta aj ja a ked ne ta ani ja 😀 no ale už som stoho vyrastla 😝

timinka1984
5. dec 2008

a najlepsie, ze ked das jednu po ruke, tak dobre ze uz policajti za tebou nebudu sirenovat, bo sak to sa nwesmie, no ako sa spravaju a ako chodia tie ich deti, na to uz nik nepozrie

dididi30
5. dec 2008

veru toto obliekanie , sila, ale mam aj kamosku anglicanku,ta normalne len domaca strava a pekne sa obliekaju 😉

no a janka a ivica fuj, vy ste ale hulicky 😀 😀 😀 ale ja som tiez na disce lubila, dufam,ze uz na discu nepojdem aby ma to nelakalo....ale kto vie 😀 😀

janka196
autor
5. dec 2008

timi este stale beha, tatino ju nahana a utiera sopliky

janka196
autor
5. dec 2008

didi ta ty netaka si a mne si vravela ze by sme isli spolu na disku 😠 😀 😀 😀

dididi30
5. dec 2008

tonka vysad cigy a otehotnies, uvidis, garantujem 😉

timka, prosim ta, vonku nikto neudrie ale doma vies co robia? trieskaju deti, ja radsej revem, to mi aj otec povedal,ze preco radsej neudrem,bo ze revem ako bujak 😅 ale on vie,ze neudrem 😀

tak jannka, uz si urobila ten cibulovi sirup? 😠 😀

timinka1984
5. dec 2008

tak ty mas v tom mlieku akasi redbull, ci co? 😀
a ja som fajcila z frajeriny, sak ked aj ini, tak preco nie ja? 😀
no ale ma to drzalo 2 mesiace a to diskotekovo, cize piatok, sobota 🙂

antoniab
5. dec 2008

a ja som bola dnes vino vianočne kupit v lidli bo zajtra čakam navštevu a on ma normalne pytal že občanku ta som nan kukla jak na debila ja vydata stara koza ta neni to namne vidno 😅 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre