Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
15. nov 2008

ivica ked ti tu nechvalili tych 500 libier tak doma ti musia vyplatit tych 20 000 ci kolko to je teraz. to mas zo zakona. len nato potrebujes tlaciva dat vyplnit tu lekarovi. pocuj uz sa to zmenilo ale nech sa ti doma popytaju na socialne co ti treba nato. lebo to sa da ziadat len do pol roka dietata

dididi30
15. nov 2008

moj thomasko uz haja
tamarka kuka minimax 😀

janka196
autor
15. nov 2008

didi no super deti mas. moja sa tu zlosti bo ju papino kupal a nechce sa krmovat

dididi30
15. nov 2008

jani ako krmovat 😀

ivica2705
15. nov 2008

no didi ved prave ja by som aj priplatila, ale len sa dovola ta, alebo niekoho zohnat kdo tma ma znameho, tak este len pekne drz palce, a dakujeeeem krasne za podporu 😉
jani to mas tak ked nas flakas 😀 😀 Carlinka ti uz spinka? mne mala teraz odpadla, ale urcite sa este prebere a nebude chciet uz spinkat 😉
baby ja som stale s tych benefitov pas, inac ten child ani mne nist neprislo 😠

ivica2705
15. nov 2008

timi dobruuu 😉

dididi30
15. nov 2008

ivica poslem ti IP

ivica2705
15. nov 2008

jani ja viem ze do polroka, laen ako som pisala potrebujem rl slovensky, a ja som o to poziadala az vcera 😖 a papiere mi dokonca poslala mima, mi takto pekne pomohla tak pojdem za midwife nech mi to potvrdi....
baby inac naaahodou neviete ako sa zistuje doma kolko mam odrobene na zmluvu? asi na socialke co? 😖 😅

janka196
autor
15. nov 2008

joj didi kremovaat 😀 😀 😀

ivi ta vidis bolo mi to treba. ale mekac bol super mnam. a kdeze spi este lenteraz sa kupala a pozeraju sreka

janka196
autor
15. nov 2008

jaj ivi tak super potom a to ohladom tej robotky co mas odrobene to len na socke zistis aj ja si myslim

janka196
autor
15. nov 2008

no vidim ze ste sa vsetky vytratili tak idem si skuknut dajaky filmik. pekny vecer 🙂

dididi30
15. nov 2008

janka jaj, no ta nasa by sa najradcej ani nekupala a ani do pyzama nedavala, ona sa tak vytrati,ze ani nevieme a lahne si oblecena neumyta spat, no a zobud ju, kozana jedna 😅

dididi30
15. nov 2008

jaj ta ste uz odisli, ta dobre no 😀

ivica2705
15. nov 2008

didi tak pekne, no vidis a ona ti chce len robotu usetrit 😀 😀 😀
a ty sa stazujes 🙂 😉
jani tebe sa diva, mne nejde telka ☹ a je tam segal ☹
didi kd eby som isla, teraz sa mala zasa zobudila idem jej dat papat, hadam bude spat dalej lebo si pisem este so segrou...

janka196
autor
15. nov 2008

jej baby ide titanic no romantikus dneska bude 😀 😀

ivica2705
15. nov 2008

jani 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
15. nov 2008

Titanic 😝 😝 😝

janka196
autor
15. nov 2008

didi pocuj ta mala je inak vybita ti poviem 😀 😀

ivi ta co ze ti nejde? ale my euro?

antoniab
15. nov 2008

ahoj baby aj mi sme už spet no a taktiež som si nič nekupila 😠 ale nakupila som ešte nejake ozdobky na stromček tak sa vytešujem
jani my sme boli v matalane a pojdeme asi aj zajtra kolegina bude mat babo čo somnou robi tak jej chcem kupit taky set do postielky a nejake veci a tam sa mi to najviac pačilo
no didi bola som dnes v riveri 😅 a MM ta nema rad 😀 či vlastne janku ta dala link 😀 jaj tolko rifli sa mi tam pačilo že MM vlasy dupkom stavaju dnes som nekupila nič ale sama si tam zajdem a nakupim ale ja mam už tolko rifli že fruza no som maniak sukne mam tiež 2 ale dzini su moja smrt 😝

dididi30
15. nov 2008

no baby moj muz chysta na zajtra obed, klepe rizky 😀 a budu spanielske vtaciky s ryzou a kura zapecene zo zemiakmy 😝 😀 😀

janka fuj nemas dost toho titaniku?? radsej daj saturday sex 😀 😀 😕 😀 si saturnight 😀 😅

dididi30
15. nov 2008

tonka no konecne niesom sama co ma uz ozdoby nachystane 😀 a nove 😅

dididi30
15. nov 2008

jaj baby sak mne s vami lepsie ako v bare 😀 skoda ,ze si nemozem dat nic alkoholicke, hned by som si dala 😅

dididi30
15. nov 2008

babyy muz mi dal 2 glgy z piva, kozel 😀

janka196
autor
15. nov 2008

antoni 😀 😀 😀 no som rada ze sa ti to tam pacilo

didi 😀 😀 inak sak ja uz mam tiez ozdoby 😀 ale to este spred dvoch rokov. mame len taky mrnavy stromcek a par masli na nom. minule som na trhu kupila take krasne ozdobky co das dnu fotku zlatucke. len skoda ze iba tri 😖

antoniab
15. nov 2008

didi ja chcem ešte nejake furt dokupujem že malo a nakoniec ich bude až až a asi budeme zajtra staviat stromček 😀 niesom si ista či sa mi pači tak postavime a ked nebude ok idem kupit novy chcem taky hunati a to inak vyzera ked postaviš než na obrazku joj keby ten moj krasny v makre zlacnel 😅

dididi30
15. nov 2008

janka jej, aj ja ake chcem 😀 ale uz nemozem, bo neviem ci sa toto co som nakupila pomesti na stromcek 😅 ale najviac sa tesim z rucne vyrabanych malinkych sklenenych anielikov 😵 a zelenych a bordovych guli,ale tie bordove su semisove a na nich vysita cervena kvetina a este z nej visi strapec 😀 no svetove 😀 a este mam aj take ligoatve hviezdy a ligotane stromceky, ale nemam ziarovky 😕 drahe su jak svina 😠

antoniab
15. nov 2008

jani tak tak no len ako potom na slovensko s tim všetkym 😀

janka196
autor
15. nov 2008

didi co to chce ta opit 😀 😀

dididi30
15. nov 2008

tonka neopovaz zajtra staviat, ja prva hej 😀 😀

tonka my tu mame aj novy nabytok ale chcem tu ostat minimalne 14 rokov, tak neberieme nic naspat, sak naco stare chrapace 😀

antoniab
15. nov 2008

ja žiarovky mam menia farby sa da nastavovat intenzita svetla a aj tempo ale ešte chcem take modre vločky 😀 a potom ešte niečo a ešte niečo joj a vlasy nemam ešte 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre