Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
5. dec 2008

jej baby tak teda ok, lebo som sa bala ze musia ist dole lebo uz ich amm dost dlhe a nechem sa ich vzdat, ale ked ma mala chyti za vlasy tak jej aj ostanuv ruke.tak mam nerv., lebo keby som aj pocitala kolko ich amla v ustach, vdeby by som si ich hned oprdlalal 😠 😠 😠
tak idem do mandli, sice ma asi bude boliet brucho ale musim to vydrzat, ahahahahah

ivica2705
5. dec 2008

didi dakujem kranse a krasne snicky aj tebe a vlastne celej rodine, papapapa, cmuuuk

timinka1984
5. dec 2008

dobru didi a aj tebe plnu cizmicku 🙂

antoniab
5. dec 2008

didi mandle no do toho idem aj ja ale ešte je dobri revalid na vlasy ale ten kupiš ivica len na svk 😅 a to aj šampon balzam a vitamini
didi sladke sny 🙂
tak idem ja z buchat to cesto na medovniky že mi postoji do zajtra bo to nikdy nespravim tak zatim baby sladke sny možno ešte nakuknme 🙂

janka196
autor
5. dec 2008

didi dobru nocku

babky idem uz aj ja sa venovat rodinke. tak pekny zvysok vecera a bohateho mikulasa zajtra. ja este pockam kym vsetci zaspia nech porozdavam sladkosti

ivica2705
5. dec 2008

no babky ja tiaz koncim idme nieco kuknut a cakat si chlapa 🙂

kranse snicky vsetkym, a tiez oprajem veeeeeelkeho mikulasa 😀 😀 😀 😀

cmuk cmuk

timinka1984
5. dec 2008

tak sa vsetci majte, ja to tu uz tiez zabalim, bo stary o chvilu z prace pride, tak veceru nachystat 🙂 😉 dobru vsetkym 🙂

dididi30
6. dec 2008

ahojte, tak co uz tlacite cokoladky? 😀

dnes sme mali super cokoladove ranajky 😅

ivica2705
6. dec 2008

KRASNE A VELKEHO MIKULASA PRAJEME aj s Michelle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :

ahoj didi no ja som si dala zatial jedny trubicky, teda som lohla s batozku bobovi, lebo tu nechcem moc sustat ,este spi, ale za to mala to ma na haku a mu tu vykecava 😀 diva sa nane aj ked vidi ze ma zavrete oci a kecaaa, no co musi mu povedat co sa za tie dv dni stalo 😀

co mate v plane dnes????

dididi30
6. dec 2008

ivica aj vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak uz miska vykacava? 😀 😀 😀 nas thomasko uz normalne mama baba a ked sa pokaka tak a a a, no som zvedava ci mu to ostane a bude skor hovorit, ked sa vravi,ze chlapci su lenivi 😀

on tak tiez tatkovi vykecava a potom ho budi, lebo sa k nemu doplazi a sktriabe mu tvar 😅

my budeme konecne staviat stromcek a ja dam doporiadku okna, uz aj idem nato 😀

katarinauk
6. dec 2008

Ivica dakujem velmi pekne.... joooj jaka si zlata, aj karta velmi potesila.. tak by si mohla aj svoju adresu aby som poslala aj ja pre vas.. cmuk

dididi30
6. dec 2008

hehe tak ty ivica poslielas pohladnice a mne nic 😢
daj adresu do ip poslem aj ja, idem dnes nakupit, lebo mala chce pre spoluziakov 😉

dididi30
6. dec 2008

heh a vyzdobila som v kuchyni a obyvacke okna a aj vymenila beznu vyzdobu ,za vyzdobu vianocnu, jaj to je atmoska ....

a vece sa bude staviat stromcek , pustime si vianocne koledy a uvarime nejake vinecko 😝 ja si dam taky stricek 😀

antoniab
6. dec 2008

ahoj či krásne mikulašske ráááánko 😉
tak ja sa dneska chystam na medovniky cesto mam už pripravene tak sa po ranajkach do toho pustim 😝

antoniab
6. dec 2008

baby aj mne pošlite do IP adresi pohladnice už mam tak nech ich mam aj komu poslat 😀

dididi30
6. dec 2008

tonnka a ake robis medovniky?
mate nejaky easy recept?

antoniab
6. dec 2008

no nieje zložiti len sa robi večer aby ti cesto do druheho dna postalo no a na určite ingrediencie som musela do polskeho sklepa 😀 ale zohnala som všetko

dididi30
6. dec 2008

tonka no ja muku vanilkove cukre, skoricu, mam aj praskovi cukor......len ten recept 😀

antoniab
6. dec 2008

tak medovníky :
1kg hladkej muky /ja som použila anglicku/
40dkg praškoveho cukru
6 celé vajcia
1 prašok do pernika
2 lyžičky sody
2 lyžičky škorice
6 lyžic medu
1 smetol alebo maslo
zmiešat do tuheho stavu a nechat stat do druheho dna 🙂

dididi30
6. dec 2008

tonka fiha a ty vies aka je aka? teda anglicka, no je ta self a dalej neviem tak aky je medzi nimi rozdiel 😲

jej diky, idem uz som ho odpisala 😵 😉

a ten prasok do pernika pojdem kupit do ceskeho obchodu 😵

tak vyskusam, ale nieje na to este skoro? 😲

antoniab
6. dec 2008

tak som pridala foto našho bytiku 😉
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

antoniab
6. dec 2008

didi mi sme doma piekli medovniky tak 2 tyždne dopredu a potom ich mamina schovavala aby sme ich nezjedli do vianoc 😀 hlavne mi zavonia celi byt
čo sa tyka muky premna su tu všetky rovnake ale ak pečiem tak taku na ktorej je obrazok kolačou či torty a napisane self a na knedliky davam tam kde je obrazok chleba 🙂

ivka19
6. dec 2008

ahoj babulky,tak krasne mikulasa prajeme,my sme uz nasho vcera zjedli 😝 😀 😀 vidim,ze posielate pohladnice,aj ja chceeeeem 😉

antoni,krasny stromcek a nadherne ozdobky mas 😵

didi,s tou mukou,ked je self,tak obsahuje kvasnice a plain je hladka 😉 skoro,mozno je,ale len preto,ze ich mozno pojete do vianoc 😀 vsetko napecene suche odkladaj do krabic,dobre uzavri a je to 😉

antoniab
6. dec 2008

ivka ahoj no vidiš zase som o niečo mudrejšia s tou mukou 😉 dakujem za pochvalu som sa snažila 😀
tak pošli adresu do IP 🙂
joj ja sa tak tešim na vianoce 😵 😵

ivka19
6. dec 2008

antoni,aj ja sa tesim,len neviem ci nam pri mojej dcere stromcek vydrzi den,tak ho este nezdobim 😀 poslem adresu,tak aj ty posli svoju 😉 a stou mukou,ja tu self nepouzivam,lebo neviem ci kysne dobre,alebo nie,vzdy si vypytam cerstve kvasnice v asde,tam ich v pekarni davaju zadarmo,alebo kupujem susene 😉

a co budete vlastne piect na vianoce 😉

dididi30
6. dec 2008

ivka jej diky 😀 tak konecne mam jasno 😀

ivka my asi nic, kupim anglicke zakusky 😀 ale uz nie, kedze sa mi zadarilo v peceni tak sa bude piect, chcem skusit dobosove rezy 😝 ja furt len take problematicke, take mi idu 😀 😀
no a kupim bebe kekse a to bozliepam plnov a necham do druheho dna, to je zakusok baby, by sa sa zalizovali a na vrch sa dava kokos 😝 😝 😝 😝 😵

fiha pekny mate bytik tonka, aj stromcek 😵 😵

baby aj mna poslite a ja poslem moju obratom 😀 😀

antoniab
6. dec 2008

ivka ved dajte tomček na nejaku skrinku aby nedosiahla no ale pri malich detoch sa može stat že aj skrinka pojde nie len stromček 😀 tak pošlem adresu 😉 ja použivam sušene mam zasobu so svk 😝

ja pešiem medovniky a pred vianocami spravim ešte prevrateni s jablkami milujeme ten kolač a to je vše lebo ideme hned po štedrom dni skoro rano do anglicka k sesternici a chcem ist k janke ta sa tak tešim jak male decko bo konečne vypadnem s toho stereotipu 🙂

ivka19
6. dec 2008

antoni a vy kde zijete,v irsku a co je to ten prevrrateny kolac 😕 tak sa aj ja nieco priucim od teba 😉 a ku ktorej janke,vsak tu ich je az az 😀 a co sa tyka stromceka,my ho mame na podstavci pri sedacke,inde nie je miesto,ale co ked raniya na sedacke ako doma,tak ho bude kmasat jedna radost 😀 😝

ivka19
6. dec 2008

pridala som foto,co sme mali napecne vlani 😝 🙂

antoniab
6. dec 2008

ja som v scotcku 🙂
prevrateni to su nastruhane jablka a na to piškot a my ho mame velmi radi 😉
idem k janke do hullu moj MM tam niekedy robil a mame tam znamich aj moj brat tam byval a pracoval jeden čas
😵
a sesternicu mam pri birghimenne tak keby ivica nešla domov aj ju by som zašla pozriet 😀
nerob mi chutky s kolačikmi ja už pečem medovniky a ide mi to 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre