Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
15. nov 2008

dobruuu eli 😀

sisulik
15. nov 2008

uz idete do hajan?

janka196
autor
16. nov 2008

dobre ranko no vidim ze ste nezalahali vecer 😀 😀 my ideme na trhy vyzera ze bude pekne pocasie tak dufam ze daco dobre kupime.. treba mi zaclonu do opyvacky lebo som roztrhala tu co mame 😅

dididi30
16. nov 2008

ahojte, nepoznate ten recept s cibulou, proti kaslu, lebo uz nemozem [ocuvat akop maly kasle 🙄

halaska22
16. nov 2008

Ahoj, boze to vy teda ozaj nezahalate a pizete a pisete.....clovek ani nestiha citat 🙂

dididi ja neviem presne ale zevraj sa to supy cibulove varia ale neviem presne lebo si pamatam ze naposledy mi to moja babka varila led som bola asi 8 rocna 🙂
vidim ze vsetky uz chystate stromceky a vyzdoby a darceky...ja este ani neviem ze vianoce idu 😀
kedze tu na vianoce nebudeme lebo idemem pozriet tatinkovu rodinu a zostaneme aj cez novy rok tak ani stromcek neobstaram...naco by tu sam stal 🙂

tak damska jazda dopadla ok.....do salonu sme psisli o 11tej a vyliezli sme odtial skoro o pol jednej 🙂 potom pobehali nejake shopy v portsmouthe bolo. nakupy strasne unavuju - teda spom mna - sa citim horsie ako keby som doma cely den upratovala 😀

jankando v primarku som bola vcera aj ja a nic tam poriadne nemali a stym ze pre chlapcov nic moc to je pravda a to som si vsimla aj v inych obchodoch. nex tam bolo vsetko len pre male od 0-3 takze na mojho slona som nic nenasla....

baby mavate aj vy nemecke a francuzke trhy niekedy vo vasich mestach? teraz je akurat nemecky a predavaju pernikove srdiecka, zemiakovu baby a velke nemecke klobasky a aj bravcove rezne neobalovane...mnaaaam

prajem pekny dnik

jankando
16. nov 2008

halaska..
no v primarkuje to na rit s tymi vecami pre chlapcekov..a
ale bola som vcera v nexte a tam uplne namakane vecicky maju.nestacila som kukat na kozenocky malinke..na zjedenie..
ale ja som teraz bola za ucelom vianocneho obliecka...a ucel splnen
kupila som , len nie v nexte ako som mala naplanovane, ale v mothercare....a potom som pozistovala, ze vsade inde to maju..a i lacne maju....
mate vo svojich mestach Homebargains??

halaska22
16. nov 2008

my mame plano poundlandov 😀 😀 😀

monkula
16. nov 2008

dididi, ja som cibuľový sirup robila takto:
Nakrájala som cibuľu nadrobno, a trošku dala do sklenenej fľaše, väčšinou od výživy a zasypala som ju cukrom, potom zase natlačila cibuľu. zase cukor, posledná vrstva by mala byť cukor, zavrela, a dala do chladničky, tak o hodinku by si mala mať šťavu, môžeš aj dopĺňať cibuľu a cukor...
Alebo, čo Jarkovi aj chutilo, cibuľový čaj s karamelom, urobíš si karamel, zaleješ vodou, pozoor, prská a páli a hdíš tam dve tri cibule nakrájané na väčšie mesiačiky, najlepšie červenú, tá má viac vitamínu C a varíš....
Ale Thmas je ešte malý na cukor, tak asi len ten sirup..

janulka7
16. nov 2008

didi moja tak kaslala ked mala asi rok . al to bolo aj tri mesiace v kuse som bola zufala a tak mi starka poradila aby som rozmixovala 1 cibulu k tomu stavu z pol citrona a 2 lyzice medu. vsetko riadne rozmixuj a v chlade nechaj odlezat aspon dva dni. ako nahle ni na povrch zacne vystupovat tak stava tak tu stavu davaj malemu po malej lyzicke dva krat denne. mojej malej to zazracne zabralo dokonca som to potom davala aj dvom maminam v skolke. je to super vyskusaj.
ako vidim vsetky nakupujete vianocne ozdoby ja som si kupila vainocne utierky 🙂 a novy vianocny obrus. este chcem zlate servitky a chcela som kupit aj biely vianocny stromcek lebo my to pripomina ze je zasnezeny. 😅 ale tento rok to uz asi necham tak ostanem pri nasom starom stromceku. inak aj ja soms i pred dvoma rimi kupila svetielka ktore su velmi na kusto su biele a je tam dvanast programov na menenie blikania. takze super. da sa nastavit tak ze sa to strieda samo po niekolkych minutach. co mam tie starsie tak tie vesiam na balkon a do kuchyne naantikorovu tyc kde mam kose s ovocim.
ja by som uz tiez najradsej psotavila stromcek lebo ja milujem vianocnu vyzdobu. na uliciach uz mame krasne vyzdobene ale este to vecedr nezapaluju. ja asi pockam este do konca novembra ale potom uz urcite vyzdobim vsetko.
uz mate nakupene aj vsetky darceky?ja este nie. ale vacsinu ano. este musim daco vymysliet na braskove narodky to fakt nemam ani potuchy ale ma serie ze akurat teraz musim zaplatit poistku zabyt tak sa mi t dost na hovby nazhanalo. no ale co uz. zaplatim a zas budem mat pokojna rok.

jani hned ako dojdes z trhov tak sa ozvi chcem vediet co si nakupila a tiez chcem poprosit robiho aby mi povedal ako to urobit s tym anitivirusom.dik budem cakat.

janka196
autor
16. nov 2008

cafte kocky, no kupili sme carle outfit na vianoce. bude santova kocka 😀 😀 nakoniec v asde sme kupili. boli sme aj v matalane. mali tam krasnu vlocku snehovu ale najmensie na 3 roky a si predstavte ze bolo to carle len trosicku vacsie ale viac sa mi paci ten cerveny kostymcek tak sa vytesuje. 🙂

janka mi mame ten homebargains perfektny je vsetko super veci a za polovicne ceny. tam rada chodim tiez

didi braskova caja robi cibulu s medom. ale to asi este skoro pre maleho medik nie. to robi tak ze cibulu na platky a zaleje medoom a potom tu stavu dava malej pit

halaska no tak super ze si si tu damsku jazdu uzila

janulka7
16. nov 2008

no nic kocky mi ideme obedovat a potom mozno urobim nejaky kolacik . dala by som si veternik ale recept nemam a tu nehrozi kupit. 😢 tak dobru chut vam prajem.

dididi30
16. nov 2008

ahojte baby, neskor si vas precitam ale to vam musim napisat

tak boli sme na bazare a nebol, takze sli do vedlajsieho mesta, baby a ja som tam objavila ten obchod maxx 😅 a ja som stale z neho paf a muz plakal, bo sme tam boli dlhooooo 😀 😀 😀

halaska22
16. nov 2008

dididi myslis T K MAXX?...moj stary prave ze by tam stravil aj den sa hrbat cez veci...ja som zas ta co len pozre vyskusa a von...viem ze mozem ocakavat ze tam pojdeme minimalne na 4 hodini nabuduce ☹

dididi30
16. nov 2008

no a dik za recept, vyskusam aj ked je tam med, bo ja som zufala a tak ho nenecham 😠

dididi30
16. nov 2008

halas, ale muz plakal preto, ze som sa odtial nevedela vymotat 😀 on neznasa nakupovanie 😠 😀

jankando
16. nov 2008

Dididi
tk maxx je super obchod...len skoda, ze tam vsetko maju tak pomiesane...sa mi sem tam nechce prehrabovat tam....ale najlepsie sa mi tam nakupuje pre bracha veci a tiez pre mojho...
halaska, moj by tam tiez vydrzal cely den skusat vsetky vecicky. 😀
no a Jani..ja tiez zboznujem v Homebargains nakupovat.l..vsetko tam nejak lacnejsie maju...suprovo..a najdes tam skooro vsetko..myslim rozne druhy veci...ja tam stale nejake obliecko mojmu psikovi nakupim a take haluze.. 😉

janka196
autor
16. nov 2008

didi hej tk maxx je super, znackove veci a zapolovicne ceny ale je tam toho sstrasne vela. my tu mame dvojposchodovy tak to je tiez na cely den 😀

halaska to aj ja tak. ja mozem chodit cele dni po obchodoch ale nenavidim skusanie 😠

janka presne vsetko tam mas od potravin po hracky

dididi30
16. nov 2008

jani sak co si tam nekupis kabelku 😀

janka196
autor
16. nov 2008

didi ta ved som sa tam este nedostala 😀 😀 vies idem pekne postupne

timinka1984
16. nov 2008

ahojte vsetky, halaska akeho mas krasneho synceka aj sympatickeho muzicka 😀

dididi30
16. nov 2008

jaj jani daj pokoj sak som mala nervy z toho bordelu tam 😀 , ale bomba a tie topanky, wow

janka196
autor
16. nov 2008

didi 😀 😀 ale niektore veci tam maju fakt smiesne. my sme sa s kamoskou strasne narehnili sme si naschval isli skusat take odveci veci aj topanky 😀

timi avoj

dididi30
16. nov 2008

hladam stolicky na papu, co povies jani celkom fajn znacka a aj cena 🙂 http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servle...

dididi30
16. nov 2008

juj pardon, roztiahla som stranu, tak sa ospravedlnujem velmi 😲 😀

timinka1984
16. nov 2008

dididi aj janka, ak sa mozem opytat, kde v uk sa nachadzate?

janka196
autor
16. nov 2008

didi paci sa mi no ale si riadne natiahla su stranu hehe

timinka ja som v mestecku hull

dididi30
16. nov 2008

ja gloucester

jankando
16. nov 2008

dididi..i ja hladam stolicku..na vianoce chcem aby maly s nami sedel za stolom.. 😉

jankando
16. nov 2008

riaden bordel v maxxe je ale oplati sa tam kupovat...no neradda tam chodim, bo mojho z tamade nejde dostat prec..jak zacne vsetko skusat, neprestane.. 😠

sisulik
16. nov 2008

ahojte babenky...

timi..a ty kde sa nachadzas?

ja tk maxx nemam vobec rada...pripada mi to ako smetisko..hehe..nie je to moj styl nakupovania... 😎

didi..ta ty si dala tejto stranke..aj smajlikov tu hladam..hehe

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre