Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

klaudis
19. dec 2008

ahojte maminy mozno ze by mi niektora z vas mohla poradit. Po 4 rokoch odrobenych v UK odchadzame koncom decembra nastalo na slovensko. Mame 5 mesacne dievcatko. Materska mi konci koncom januara tu v Uk. A potom viem ze mam na Sk mam narok na rodicovsky prispevok a prispevok na dieta.
Volala som na urady tu v UK a nahlasila som ze obaja rodicia aj dieta odchadzame na SK definitivne. Poslali formulare ktore treba vyplnit po odchode z UK. Moja otazka je ci potom tie benefity ako Child benefits a Tax Credit definitivne zanikaju ked uz budeme doma? Riesi niektora z vas podobny problem, dakujem za odpovede.Klaudia

dididi30
19. dec 2008

klaudis neviem ale skus sa opytat baby, co tiez bola v uk a je teraz na stalo na sk....zaza-na

klaudis
19. dec 2008

dakujem dididi30 za opdoved snad bude vediet poradit cosi aj ona.
Inak vsetkym maminkam a ich ratolestiam prajem Stastne a Vesele prezitie Vianocnych sviatkov plnych lasky, stastia, rodinnej pohody a dobreho jedla. 😀

ivka19
19. dec 2008

didi,dakujem 😵

jani,oslavim,po jednom pohariku budem ko 😀 pridam foto na chvilku,kym ho nezmazu 😉

janka196
autor
19. dec 2008

ahoj klaudis tak v tom ani ja neporadim 😅 ja len viem ze na rodicovsky mas narok aj ked si v uk

didi hej uz aj druhe sa mu chytilo ☹
...no a zas som tie rozky uz mam plnu dozu tak som schovala a uz nepecem 😀 😀 teda este cez vikend ten ovocny s posypkou 😀 😀

ivka ta sa ti ani necudujem ze po jednom. ja si dam strik a uz ma mota 😀 😀 idempozriet foto

janka196
autor
19. dec 2008

whaou ivka ta torta je uzasna. az sa hanbim ze tu pridavam foto s jednym rozkom 😀 😀

ivka19
19. dec 2008

janka,vdaka,ale vsak tvoje rozky su krasne 😵

janka196
autor
19. dec 2008

jej ivka ty si zlata dakujem 😵

timinka1984
19. dec 2008

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau 🙂 🙂 ivka, to je cosi nadherne 🙂 ty si riadna sikulka, to ako keby si si objednala 😀 😀 😀 naozaj krasna, a to takle okruhle ty oslavujes, no mladucko velmi vyzeras, kocka... 🙂 🙂 🙂
janka, dakujem, timea uz lepsie, vlastne uz super, ani som jej nezacala davat tie antibiotika, bo sak ona uz vcera bez teploty, sibalka jedna, tak asi to len tie zuby boli alebo neviem, no uz zasa vymysla 🙂
a rozteky vyzeraju super a veeelmi chutne 🙂

dididi30
19. dec 2008

jaj ja upratane, dite spi, bo je ako zlota.....tato ma nasral, nebavim sa snim 😠 😝 jaj ti chlapi, poslad ich niekde aj s detmi a my zeny na stretko 😀 😀 😀 😀
inak ma napadlo,ze mohli by sme dat stretko v birghinheme ci ako sa to pise pri mori v lete co vy na to? fakt by to bolo super a ja sa nebudem hanbit, aj ked mam celutitidu a brucho ako v 4 mesiaci 😎 😀 😀 😀 😀

timinka1984
19. dec 2008

ahoj didi, veru veru ti chlapi, mna tiez minule nasral, predvcerom, tiez som hrala urazenu, no aj som bola 😠 😠
som citala ze malicky uz aj druhe ocko, nech mu to coskoro prejde 🙂
ak ty si ako vo 4 mesiaci, tak ja som potom velryba 🙂 🙂 🙂 😀

janka196
autor
19. dec 2008

didi hej aj mna robi nasral 😠 veru poslime ich a stretnime sa aspon vypneme kusa
..ja som za stretko super napad

timi no moze byt ze to len zubatka boli. to aj carla tak strasi dakedy

elizabethm
19. dec 2008

ahojte kocky............
tak este nic 31pride midwaif mi aplikovat gel som na nu kukla ze hadam si nemysli ze este vtedy nebude nic tak sa smiala no vcera mi pricestoval otec no neohlasene navstevy nemam rada aj ked je to otec a to sme na vianoce chceli byt sami

didi no a co ze nemas postavu modelky ved sme maminy.......

timinka1984
19. dec 2008

elizabeth, takze este nic, no hadam to fakt nebude cakat az do 31 😉
nech to je cim skor 😉

janka196
autor
19. dec 2008

elizabet ahoj moja, tak este stale nic, juj a ja ze napises ze uz to mas za sebou

dididi30
19. dec 2008

timinka dakujeme dufam,ze to prejde, ach jaj ☹

timi ale no, tak sak sa uvidme pri mori 😀 😀 😀 😀 tesim sa 😀

inak sila ti nasi chlapi, mna sere,ze dokaze len jednu vec robit, ja vsetko.....ked idem do mesta a necham mu maleho , tak uz za pol hodky vola,ze maly place, ze cche cicu, ale on chce baby som prisla bo to jednoducho nezvlada 😠 😝
no skoda reci 😒

elizabet, juj az 31 ta to je kozana? mne dali hned na druhy den po termine, ale zas ja som mala vyssi tlak a isla som do nemocky bo som daco citila a oni ,ze som len na jeden palec, ale kontrakcie kazdych 5 minut....a na druhy den som sla rodit, teda po aplikacii gelom 🙂
inak my sme vela sexovali, nech mi aspon ta hlienova zatka oddite a odisla 😉
juj sak otec je fajn, aspon sa ti z detmi zabavi 🙂

no janka tebe sa pise, ked si isla pred terminom 😠 😎 😀

janka196
autor
19. dec 2008

didi joj daco mi hovor. 😠
... no veru 2 tyzdne pred tak ja nevime jake to je

dididi30
19. dec 2008

janka ta vidis, ty tak rodis, my neskorej, teda tamca bola na termin ale thomasko po 😀

janka196
autor
19. dec 2008

didi 😀 😀 😀 ta ale ti poviem ze ja som mala citak ze pojdem skorej. a v ted den deee som to uz vedela na stopro. to jak som vstala a to brucho mi tak divne stalo

antoniab
19. dec 2008

ahoj baby tak some sa dovalili s roboty MM mi bol dnes pomoc ta sme sa namakali aspon ocenil že je to des 😅 😝 no čo ale všetko mi povysaval radost nanho pozerat 😀 😀 😀 tak ja dnes nemožem nan krive slovko povedat ale ked ma naserka ta konec a nerozpravam s nim musi začat on 😀 😀 😀 😀
didi ja stretko berem joj odychnem si bola by sranda ešte že nemame deti bo ten moj by skolaboval ale ja ho cvičim už odteraz bo jeho brat je taky sam neurobi ani meke f a maleho tiež ked reve ta ta to isto mamu chce 🙄 ta už teraz mojmu vytmavujem že tak to sa mi hrat nebudeme 😀 😀

janka196
autor
19. dec 2008

antoni 😀 😀 tak to asi vsetci chlapi. to aj moj. ked bola carla mensia tak len co zamrncala tak hned cici chce mami kde siiiii 😠 😀

antoniab
19. dec 2008

joj janka ale jojov brat ma problem maleho aj prebalit to ked take male urobi tak pohoda ale ked velek ta to kriči julinka mali sa pototo a ona šak prebal a on no ale to take velke 😀 😀

janulka7
19. dec 2008

ahojte. tak ja soms i dala cesto na rozteky do chadnicky ale ako kukam robit ich budem uz az rano. uvarila som cinu na zajtra aby som sa nemusela zdrzovat s obedom. popratala som , vyprala dve pracky. fu a mam dost. a to som este chcela robit opekance tak az zajtra. a este do obchodu musim skocit ale asi poslem chlapov a hotovo. no nic idem kuknut dajaky filmik a potom ....... 😉 mozno aj to bude ak nezaspime. 😀 😀 prajem sladke snicky vsetkym.papa

dididi30
19. dec 2008

janka aj ja som mala citak a nic 😠
jaj a jak ti brucho divne stalo 😕 😅

ja len bolesti, ale dalo sa to zniest 🙂

janka196
autor
19. dec 2008

hehehe no dakujem pekne. robi zas co sa toho tyka tak to bez slov

ja som raz videla na youtube videa ako isli muzi prebalovat deti ta ja som sa skoro pototo. co normalne plynove masky si dali a tak a jak ich napinalo no dovidenia 😀 😀 😀

dididi30
19. dec 2008

jani a pri malej mi len zatka odisla a uz som sla, ani bolesti nic, rodila som takmer bezbolestne 🙂

janka196
autor
19. dec 2008

fiha didus ta to super, to ja som si trosku vytrpela ale dalo sa prezit a potom mi dali epi tak to uz bola prechadza ruzovym sadom. ja som sa na malu tak tesila ze domna taka sila vosla a chut tlacit ze ja som noramlne radost mala z toho. este midwife mi hovori nech kuknem a to uz som mala hlavicku vonku bolo to krasne uzasne joj uz len kvoli tomu pocitu by som bola znova tehu. 😵

dididi30
19. dec 2008

tonka 😀 😀 😀 😀
ni moj muz neprebaloval, ale prebalil az v tedy ked som bola chora, tak od vtedy prebaluje 😀 😀
inak aj moj maros v poho, posluchne , postara sa, ale dlho nevydrzi, no ale sa snazi 🙂 lenze problem je v tom,ze maly je straaasne upistany a on to nevie nejako zvladnut 😀 😀 😀

antoniab
19. dec 2008

tak on prebali ale ked je tam viac naložene tak račej vola ženu no ale ja by som to nazvala lenivostou bo ked je sam ta aj to urobi ale ked ma ženu doma ta čo sa ja budem s tim hrat ne takže ne lenivost ale vychcnost 😀
tak v našom vztahu som vychcanejšia ja 😀 😀 abo moj MM pod papučou bo vysava riady umyva 😀 😀 😀 no ale nie na povel natom musim ešte zapracovat 😀 😀 😀 😀
janulka ta ty isto maš vrtulu ale aj ja chcem zajtra robit rošteky 😀 😀 😝

dididi30
19. dec 2008

jani aj ja som to videla, to tako keby reklama ci co 😀 😀 😀 😀 jane si mala supis porod🙂

inak fajne, bo mne prisli tie zlavnenky na pampersky, chodia kazdy mesiac parada, teraz sme presli na fialove fitky a su supeeeeeeeeeer 😎

jani a co este si nebola v meste pokukat oblecko? a co vy ostatne baby? 😀
boze ja mam tolko handier co nenosim, som zvedava ci pojde majo na bazar predat 😠 bo mi to je luto vyhodit ☹ normalne mam 2 mechy prisaham

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre