Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
21. dec 2008

ivka pozerame harryho potera. carle sa dnes vobec nechce spat ta neviem co sa to deje 😖

antoni ten stroganov je super lahky a rychlo mas hotove. ti pisnem ip

janulka ta odfot topanky som zvedava ja som na boty zatazena sak vies, aj tebe som jedny odcudzila 😀 😀 😀

ivka19
21. dec 2008

janka,tak to my sme mali vcera taky den,ze sme nespali po obede a ani vecer sa jej nechcelo,zaspala okolo 22.30 😝 tak prijemne pozeranie 😉

janka196
autor
21. dec 2008

ivka ta to co. no dufam ze ich to uz neprestava bavit to spanie poobede bo ma porazi 😖

antoniab
21. dec 2008

janka aj ja kukam potra joj konečne pohoda 😵 😵

janulka7
21. dec 2008

jani aj ja kukam potera a chiara robi uz druhu krabicu puzzle. pani ju to tak bavi a bez pomoci urobi take tazke obrazky ze ja az zasnem. no ale aspn ma necha oddychnut.este nech podkusne kus to cesto a idem robit otie opekance.
ved odfotim a potom pridam. aj teikolace musim pofotit ale zatial som nemala casu. 😉

antoniab
21. dec 2008

jaj baby moj MM bali už hodinu darčeky ta neviem teraz či som bola taka dobra abo je taky nešikovny 😀 😀 fuj som sa prežrata 😝 mandarinky kolače sladkosti no hrozne 😅

janka196
autor
21. dec 2008

antoni 😀 😀 😀 to s muzikom dobreee 😀 😀
....pocuj to aj ja tak kokso kolkokrat prejdem okolo kuchyne furt daco zujem. teraz som v izbe ta som s kabelky hippa vytiahla 😀 😀

janulka pofot tie tvoje uzasne vytvory. aj ked ja by som radsej ochutnala

janka196
autor
21. dec 2008

janulka ked o puzzle hovoris ja pamatam jak som bola strazit chiaru a asi 2 hodiny sme dookola skladali to penove, tusim take zelene s dinosaurami bolo, nepamatam presne. a to este jaka krpata bola a uz vtedy jej to islo 🙂

ivica2705
21. dec 2008

ahojte kuriatka, ja vas chcem len pozdravit, a posielam detickam bozteky, hned ako budem mat cas vam viac popisem, papapa

janulka7
21. dec 2008

babulky ja uz to vzdavam ako antony hovori ja tie rozky zzerem sama. a to saom sa vyhraszala ze ich odoch pozabijam ak sa ich dotknu a vyieram ich ja. MM sa smeje ze je ich kazdou minutou menej. tak uz som ich aj spratala z oci a teraz peciem tie opekance a idem miesat metrovy, a uz slintam. ved ja priberem 30kg takymto stylom. boze podte daktora ku mne a budet mi jest kolace a ja tak aspon nepriberem. sak uz teraz mam co robit ked sa hybem.
jani dobre si pametas tei puzzle. este stale ich ma ale vravi ze to su uz prekrpanov. 😀 ma asi 6krabic kadejakych a dost tazke obrazky a za chvilku to ma hotove. ja som uplne mimo. a taka je ze to nevzda kym to nedorobi. to ma po mne. lebo MM by to davno dakde smaril. 😀

antoniab
21. dec 2008

janulka aj ja som puzzlovy maniak 😀 😀
joj prave som nam bukla cez net listky na muzikal do košic tak sa tešim na Pribeh ulice chceli sme ist na fontanu pre zuzanu ale je len v blave a to je dost daleko 😝 tak sa tešim joj 🙂

antoniab
21. dec 2008

didi kolač vyzera chutne pošleš mi 😝 🙂 🙂

dididi30
21. dec 2008

ahojte

tonka juj si ma predbehla 😀 😀 😀 dakujem, posielam ti , rovno aj hned bo uz sa s nim prave naduvame 😝 😀 tak chytaj smarim ti cez monitor 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

jezis ja si neviem zvyknut na tu moju foto 😀 😀

antoniab
21. dec 2008

joj didi oči by jedli ale žaludok už nevlace sa prežieram čo som zroboty došla a teraz som poslala MM nech mi nareže zeleninu bo mam chut na niečo slane už mam sladkeho dost 😝 😀 😀 😀 len nič slane nemame tak zelenina musi stačit a bude to aj zdrave 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

mati 😀 😀 😀 😀 dobru chut 😀

vidis nemam nic slane napecene 😲 😀 😀 😀

antoniab
21. dec 2008

didi 😀 😀 😀 ne už ne ani slane bože šak budem jak sud šak všetko čo kupim na boxing day mi potom bude velke 😀 😀 si to užijem len tak cez vianoce ked budem jak sud 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

mati velke ci male 😕 😀 😀 😀 😀 skor male nie 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
21. dec 2008

didi ten kolacik je krasny este krajsi jak v tom recepte 😉

janka196
autor
21. dec 2008

didi antoni asi myslela ze na boxing day si bude musiet vsetko kupovat vacsie a potom ked to zhodi po vianociach je to bude velke 😀 😀 😀

antoniab
21. dec 2008

didi presne ako janka piše 😀 😀

janka196
autor
21. dec 2008

didi to aj ja som si tak nevedela zvyknut furt som kukala kto to pise 😀 😀 😀 ale je super ta foto

mati a co jojo uz dobalil?

antoniab
21. dec 2008

janka hej dobali ale nedoniesol to ešte že by som to nevydržala furt oxidovala okolo toho no tak dobre ma pravdu určite by som to nenechala tak 😅 😀 😀 😀

janka196
autor
21. dec 2008

😀 😀 😀

no som si nafarbila vlasy tak idem sa vyfukat.. boze strasne mi zase zacali padat 😠

antoniab
21. dec 2008

hej vlasy si farbyla no aj mne by trebalo ale asi hodim nejaky melir doma potom a halvne nejaky strih bo teraz je to hrozne ale konečne rastu sa v kratkych neznesiem 😅

janka196
autor
21. dec 2008

jaj aj ja ich mam teraz otrasne. chcem nechat tak pod usi takze teraz dlzka odveci. kotlety jak elvis 😀 😀 len to pcham za usi zachvilu ich budem mat odstavajuce 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

jaj tak dobre no 😀 😀 😀 😀

jani aj mne padaju, to je ake obdobie na to a my este kojime a hlavne ty by si nemala uz, lebo uz to berie vela z teba, no som zvedava do kedy budem ja kojit 😒 ja chcem presne ked bude mat rok prestat, len sa bojim co s naliatymi cicami ☹

aj ja by som mala farbit ale nechce sa mi 😲 😀 😀 😀 a co mam tmavu farbu, tak ani nemusim , bo mi az tak nevidno odrastnute

janka196
autor
21. dec 2008

didi ved ja viem som citala ze po roku je to uz len zlo pre zenu ale co zrobim ked som ju tak naucila. ved ona mi bez cici ani nezaspi. len to ju dokaze ukludnit. len dufam ked trosku podrastie tak jej to dajako vyhovorim no uvidime
a s tymi cicami je to fakt hrozne, ale vies co uz ked bude maly menej cickat tak sa ti aj mliecko prestane tolko tvorit. a inak ked zastavit uplne tak zevraj studene obklady treba davat

dididi30
21. dec 2008

janka, no ale ja mam opacny efekt cim menej papa tym mam viac naliate ☹ ja nechapem, napr dnes fakt malo papal mozno 3 krat si cucol a moje cici ako kamene ☹
nas chvala bohu na cice nezaspava ale cez noc hlada, no v poslednom case ani cicu ani dudu nechce a pisti, no len ho otocim na bok a spi dalej 🙂 este ze tak,

janka196
autor
21. dec 2008

didi hej len je este malicky uvidis casom fakt to je tak. mne tiez jak som zacala carle davat tuhu stravu ta nenormalne ma cici boleli tak sa hrozne nalievali ale postupne menej a menej
... ta mne carla este dakedy aj celu noc ma cici v ustach co taka som dolamana. najhorsie ze ona je potvora ona cumlik nechce. a to som vsetky mozne druhy kupila co sme skusali a ani za toho. ani usta neotvori

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre