Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivka19
27. jan 2009

alebo teda sportdirect 😉

ivka19
27. jan 2009

ivi,aj my balime,ideme na svk,na dovolenku 🙂

iwanka
27. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
takze balime, balime a balime, ale len vy, ja nie 😉
my sme boli vonku, fajna kosa, ale uz sme v teplom.
No tie vrecia boli daledy v teleshoppingu. Kde ich bezne predavaju????a kolko asi stoja?

janka196
autor
27. jan 2009

iwanka maju tu aj va argose ale my sme kupili cez ebay. 6 za 8 libier

ivi v nedelu sme tam boli ale blocek som nenechala 😅

halaska22
27. jan 2009

Caute baby,

tak sme doma - teda uz sme boli 3 tyzdne ale akosi som sa sem nevedela dostat 😒

nahodila som fotky do albumu ako som slubila tak behnite pozriet.
mali sme sa super a dufam ze tam skoro pojdeme spat.

idem volaco urobit na obed.
paaaaaaaaaaaa

monkula
27. jan 2009

halaska, už som pozerala, máš nádherného syna 😉

janka196
autor
27. jan 2009

halaska ahoj, novitajte naspat 😉
fotky su perfis, v tichosti zavidime, ale v dobrom samozrejme 😉 urcite ste si to tam uzili. maly riadne vyrastol, fesak je jak sa patri 😵

dididi30
27. jan 2009

caute

ivka uz aj ty palis na sk? ja az v aprili, jaj autom bojim bojim, za maleho ☹ 😒

halas, krasne fotecky 🙂 maly je fesak 🙂

iwanka
27. jan 2009

cauko didi, my si vobec netrufame ist s malym s autom, on tak vydrzi pokojne sediet 5 min, mame problem, ked ideme s letiska.Dufam, ze z toho vyraste 😉
janka ako sa volaju tie sacky v anglictine???

iwanka
27. jan 2009

z letiska 🙂

janka196
autor
27. jan 2009

didi cau

iwanka vacuum storage bags 😉

iwanka
27. jan 2009

diki jani, aj nam by sa to zislo, tiez kopa bordelu pod postelou a vsetko v mechoch

dididi30
27. jan 2009

caute

iwi, no thomasko uz bol autom 2x, tam a spat...dalo sa , bo sa cicoval, teraz uz sa tolko necicuje a tiez neobsedi a najhorsie je ,ze on uz ani toho cez den moc nenaspi, sak od pol 10 rana do pol 2 poobede nespal teraz pospal 20 minut..cez noc sa cicuje ale spi 😉 tak toto ma trapi inak nic....mala ta je pohoda, ako my 😀

janka ja som tie sacky videla v libraci, inak ako to funguje? nalozim a z klasickym vysavacom odsajem? bo tiez bordelu mame ako iwi pise....

janka196
autor
27. jan 2009

iwanka za malicko 😉

did zalezi aky typ sacku mas. tu na vysavac a su sacky ktore len stacas ze musis ruzne ten vzduch vytlacat

janulka7
27. jan 2009

ahojte baby. tak my tu mame pohotovost. rano sme sli odviest chiaru do skoly a potom siel MM so mnou donemocnice nakontrolu a cestou som uz vydela ako z kanalov vyteka voda a aj som nechcela dat malu do skoly ale bola dlho doma pre chorobu tak som ju dala. a o dve hodiny na to uz voklali aby sme prisli po nu do skoly lebo je pohotovost vylieva sa rieka. tak sme tam letely, chuda moje ked ma zbadala sa aj rozplakala co sa tak bala. vsade kpec vody. ja osm teraz dosla z roboty, vsetky cesty su uzavrete a vylieva sa ajdruha rieka. este ze prestalo prsat. no neviem ako to bude do rana. lebo je stale zatahane tak uvidime. keby ze uz nezacne nanovo tak to hadam opadne ale aksa rozprsi znova tak to bude brutal. joj ja to nemam rada. ja sa vody bojim.
inak dnes mi maleho odfotili tak krasne ze je vidiet tvaricku. doktorka zasla ako sa v kuse hybe, ani kuknut ho riadne nemohla. ale povedla ze je o.k.
ked mi bude as tvrdnut brucho treba rychlo lahnut a nohy hore a povedala ze pokial sa maly hybe je to o.k. ak by sm citila ze mi tvrdne brucho a maly sa nechybe okamzite bez pockania do nemocnice. no ale zatial sme o.k. tak sa vytesujem.
inak v cakarni odpadla jedna tehulka. boze bolo to strasne. lebo odpadla a oci mala otvorene a uplne vypulene. ja som sa hrozne zlakla ju chceli zdvyhnut zo sedacky a im padla tak nabehol marek a ju polozili na zem a dvihli nohy. chuda moje celeho ho ovracala. ale aspn ze bola o.k. lebo sa prebrala. ☹ no dnes sam stres.
halaska vitaj. 😉
jani aj ja chcem recept na tu kuracinku,. vies ze ja brokolicu milujem.

monkula
27. jan 2009

janulak ,bože ,to je strašné... ☹ ☹ ☹ chudenka Chiarka... pošli jej pusinku ☹
a som rada, že ste v pohode... 😵 😵 😵

janka196
autor
27. jan 2009

janulka ahoj, boze zase zaplavy, ta co sa deje zase tam uv as. ☹
recept na cestovinky je na predchadzajucej strane tusim link hodeny
posli mi fotku maleho ked das do pc 😉

monkula
27. jan 2009

aj ja chcem fotku malého 😵 😵
a janulka sestre s veľmi páčilo meno, čo máte predbežne vybraté marco Antonio, bola z toho úplne vedľa 😵

dididi30
27. jan 2009

janka ja som dnes robila tie cestovinky, mnaaaaaaaaaaaaaaam, aj tamca s majom jedia brokolicu 😲 inak vobec 😅

janulka strasne 😕 aj s malinkou aj tou tehu aj s muzom 😒 😅 ale je vsetko ok 🙂 a aj malicky 😵
janka pamatas tie zaplavy tuna, tak my sme tiez pri rieke a nasa ulica total zatopena, ltt nie do bytu
🤐

janka196
autor
27. jan 2009

didi hej som rada ze vam chutili 🙂 inak tie zaplavy boli aj tu. to som akurat tusim carlu porodila. mohla mat tak tyzden. to sme ju isli zapisatna matriku a ked sme sa vratili do hodiny boli ulice zaplavane

elizabethm
27. jan 2009

didi my chodime autom od kedy sme tu je to pohodlnejsie s detmi bo zastanes kedy chces aj ked je pravda ze mne max vydrzi bez problemou vela hodin sediet hlavne ked mu pustime dvd a v noci spinka teraz sice pribudla elizka ale ked su nauceni od narodenia som rada ze neni problem,a nemas ditiaden?ked mas skus dat stvrtinku potom bude ti maly aj pokojnejsi

jani ta to super napad tie vrecia kupim hned na cestu bo my v aprili pojdeme a my aj truhlu mame aj tak stale natrepane auto

halaska krasne foto aj baby

ivka ta aj ty zdrhas?na ako dlho?

janka196
autor
27. jan 2009

eli ahoj, veru tie vrecia ti plno miesta usetria takze do auta aj do kufra je to super 😉
inak my sme tak dlho este s carlou necestovali. do londyna 4 hodiny a to mi uz rohy rastli.

dididi30
27. jan 2009

janka tak malicka sa ti narodila do zaplav co 😀 😉

eli, ved aj my len autom od kedy sme tu , inac sme ani neboli no mozno do kopy 2 krat lietadlom 😉 inak chodime autom 2-3 krat do roka.......
no vies, malicky ti ma uz vyse roka, to je ine ako take mesacne, co uz vsade lozi, neposedi....ditiden nemam, ale ani by som mu nedala, bojim sa 😅 neko to vydrzime, mozno bude zlaty 🙂
a v aprili ideme aj my domov 😀

janka196
autor
27. jan 2009

didi 😀 😀 , mne carla aby sedela kludne jej musim dat cosi chrumat alebo pit

janka196
autor
28. jan 2009

caute kocky

ivka19
28. jan 2009

ahojte babulky,tak co este spite 😀

iwanka
28. jan 2009

caute 🙂

janka, tak co nepredavas ani dnes???

janka196
autor
28. jan 2009

ahoj ivka no vidis baby na nas kaslu 😠

iwanka vies co od rana prsalo ale prestalo tak som robiho aj brata vyhodila nech sa idu aspon kuknut ci dakto predava. tak malo ludi bolo ale uz tam ostalo tak bol este teraz po dalsie veci bo naraz ani nevedeli vsetko nalozit ta ze vsetci len prinich stoja. ze im aj asi pokradli dajake veci kym vybalovali ta nevadi aspon daco nech popredaju

monkula
28. jan 2009

janka, aj ja si prosím recept.§Ja budem robiť kurací Stroganov 😉

janka196
autor
28. jan 2009

monku aky recept? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre