Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
31. jan 2009

ahoj janulka. jej super sa tesim z tebou. ta ty uz si stara ebayerka 😀 perfis si to vybidovala. posli foto potom
inak zbalene nemam 😅 lebo este stale rajbem a biglujem 😀 😀 😀

necitala som tu temu ale aj tak sa mi zda dajako malo za kavu 20 😕

dididi30
31. jan 2009

ahote

janulka super si sa vybavila, tak pofot a daj do albumu, ked ti to dojse 🙂
inak to akoze ty budes platit postovne ked ti to dojde??
ja furt neviem pochopit ako to je, ty to posles osobe, ktora to chce a ona zaplati postovne? no ale sak ako to poviem na poste,ze ja to nebudem platit ale ta osoba ktorej to pride?? 😲
janulka hod link toto co si kupila🙂
no hej teraz to bude take, ze nie dole ale hore sa budu eura zaokruhlovat, hm a vraj sa nebude zdravzovat, ale uz je automaticky vsetko zdrazene, kedze je na sk uz mena euro...

inak my teraz bojiujeme na ebay o jednu sedacku, strasne paradnu, co stoji 1000 libier za 120-150libier, otocitelka do roznych smerovu, co by nam trebalo pre thomaska ked pojdeme na cesty, bo to bude balamuta s nim 😒

antoniab
31. jan 2009

ahoj babulky či sko dobre ránko 😉
luxovat a vysavat no ked povysavam vyborne tak som vyluxovala a ked len tak ta zbežne tak som vysavala 😀 😀 😀
janulka tak to maš super tak už pomali nakupuješ tak to ty zavdim v dobrom 😉
ja sa chystam tiež poobede do mesta na nejake nakupi mame ešte vianočne poukažky čo sme podostavali s robot tak to chceme utratit tak uvidime
janka ta čo tolko rajbeš a bigluješ čo si nerajbala mesiac predtím 😀 😀

dididi30
31. jan 2009

janka ta ty co 😀 kedy sa pobalis, sak by uz trebalo nie? 😀

iwanka
31. jan 2009

ahojte

tak ja som vcera kupila tie vaky, uvidime ake budu 😉
Vcera som si urobila ucet na facebook, dalsie lakadlo pre mna 😕 Som tam pochytala spoluziakov este zo strednej, tak sranda.
ja dnes varim rezne a zemiakovy salat.
a este sa vam musim pochvalit, moj maly uz vie sam stat, dnes rano ma prekvapil, taka som z toho hotova 😵 😵 😵

didi, tie cestoviny, co si tu dala recept su super..som robila vo stvrtok, fantaaaaaaaaaaaaziia.dikes

dididi30
31. jan 2009

iwnaka to aky ucet myslis? lebo ja som sa tam poprihlasovala,ved sa tam neplati ci naco myslis 😀
inak som magor ako to fuguje, normalne sa nahlasim a furt po dalsom prihlaseny odomna chcu nieco, ze vraj im nesedi to a to, ale sak viem co som tam dala 😕

iwi, chvalime malickeho 😵
pocuj nas tak stoji pri stole sam uz dlho...ci on akoze bez opory uz? to aj thomasko, par sekund 😀 sak on lozi po celom byt aj na schody sa uz bere ☹ ohradku uz montujeme

som rada,ze chutili 😵

janka196
autor
31. jan 2009

didi ta veru zeby trebalo no ale ta chcem ked uz budem mat vsetko poprate a pozehlene tak potom zacnem balit
s tym ebayom je to easy. ty ked predavas tak si tam udas aj cenu postovneho ktore ti prevedie na ucet kupujuci a ty to posles z toho 😉

mati sak ved rajbala ale ta vies jak s malou. kazdy den jej ciste musim dat

iwanka ake cestoviny aj ja chcem 🙂

iwanka
31. jan 2009

didi, tak sa skus preregistrovat.Mas to v akom jazyku? ja v ceskom...

janka, cibulka a cesnak na oleji pobrazit, smotana a vela syra a ja som dala aj oregano, didi hovorila o talianskom koreni. no a das to na cestoviny. Naozaj velmi chutne 😵

janka196
autor
31. jan 2009

jaj ta to nie premna velmi cibula a cesnak 😀 😀 😀

iwanka
31. jan 2009

tak si asi nepochutis 😉 😉 😉

janka196
autor
31. jan 2009

iwanka no veru moja smola 😀 😀 😀

no uz mam jeden kufor zbaleny. vosli tam vsetky moje a carline veci co som chcela brat a ma akurat 20 kilka
este mam jednu velku cestovnu tasku. tam zbalim topanky aj kozmetiku

antoniab
31. jan 2009

janka šikulka 😉

janka196
autor
31. jan 2009

matka ani nie tak ja jak robo. ja som len vylozila na postel a on pobalil do kufra 😀 😀

dididi30
31. jan 2009

ahojte

janka joj tak uz si pobalena 🙂 joj az som nervna z teba 😀 😀 😀 😀 😀 normalne cestovna horucka 😅

inak jani videla si v meste aka moda?? tote tricka dluhe siroke, take xxl a k tomu leskle leginy, jedny som si kupila v h&m take krasne bledomodre, fajne to vyzera.....len si neviem vybrat tricko bo take skrarede su, tota moda humus a ked sa mi pacilo ta dobre ze nie 30 libry za obycajne tricko 😕

janulka7
31. jan 2009

ahojte kocky. tak ja som uz dala do spalne komodu a MM povedal ze cez tyzden zmontuje posielku aby videl ci nechyba dajak srouba a tak. no tak sa vytesujem. baby ,oni to hadam pouzivali len mesiac lebo je to uplne nove. taka som natesena. 😉 uz som si tam naukladala par veci co mam pre maleho 😉

http://cgi.ebay.es/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ss...

toto je link tak skuste kuknut ci sa to bude dat otvorit
jani ta co ty prosim ta tolko peries? sak doma poperes ,. napraskaj do kufrov a hotovo. ved doma budes musiet vsetko zehlit a znova ten isty kolobeh. 😅

didi ja osm neplatila postovne lebo MM po to isiel osobne. bolo to totis tu blyzko nas. 😉

dididi30
31. jan 2009

janulka ahoj

pekna komoda 🙂 fakt nadherna, paci sa mi 😵 aj sikovne supliky, parada 🙂
janka, tak to je dobre....ani my nemame moc daleko tu autosedacku, ale sak vyde to na rovnako, takze nech nam to poslu a basta 😀

janka196
autor
31. jan 2009

janul krasna je ta komoda, 😵
ta ved ja som taka pipi. ja zboznujem cerstvo vyprate veci 😉 a robo mi to krasne naukladal rovno jak na vojne do kominkou

didi hej som si vsimla. ja by som sa tie leskle leginy neodvazila 😅 ale tie tricka su bohovske. tie zboznuje. to ti fajne zakryje co nechces aby bolo vidies a pritom to fasa vyzera

antoniab
31. jan 2009

janulka krasna komoda 😉
didi no ja som bola v meste a hrozne no uvidm či pridem tomu nachut 😅 ale kupila som si svetrik v primarku čierni no kedže mam mesiac smutok tak nakupujem len čarninu ale čo aspon sa to potom da kombinovat tak je to fajn

dididi30
31. jan 2009

mati, uprimnu sustrast, aby som nezabudla 😔

janka, no sak to mne zakryje fajny zadok a cici nemam tak mne je to na prd 😅 ale leginky to hej....aj z riveru som si kupila take kvietkovane silonky su bohovske 😵

monkula
31. jan 2009

antoni, prečo máš smútok? ☹ ☹ ☹ ☹ 😅

antoniab
31. jan 2009

monku umrel mi dedko 😔 ked som bola doma tak som pisala že je važny stav potom sa to zrovnalo aj sme si začali mysliet že sa stoho dostane no ale nakoniec to dopadlo inak tažko sa mi otom rozprava bola som pritom ked umrel 😢 a bohužial som tentorok vydela umierat človeka dvakrat a zaroven prvikrat a budem rada ked to bude aj naposledy preto som bola doma ja o tyžden dlhšie
ked som bola u svojej lekarky tak v čakarni umrel jeden ujo sedel oproti mne sme mysleli že dostal zachvat lebo sa len triasol ale nie 😔
didi ked som minule pisala aka sme super rodina tak dnes volala mamina a doma sa strhla vojna o majetky takže odteraz mam len rodičou a srodencou ina rodina premna neexistuje 😠 ☹ /ešte tak možno z mamkinej strany/ 😖 peniaze narobia peklo no skor chamtivost ludi 🙄 🙄 😠

janka196
autor
1. feb 2009

ahojte babule

matka svata pravda, ze peniaze narobia peklo v rodine. ked ide o majetky vtedy sa ukaze kto je aky charakter naozaj 😠

didi kupis push up a budu aj cici 😉

antoniab
1. feb 2009

jaj janka ani nehovor to som sa chcela tento rok vratit domov no a teraz sa s jojom rozpravame že si pojdeme žiadat o byt 😅 brat zavažuje či sa nevrati tak keby že hej nemam čo riešit a ešte tu ostavame 🙂
a kde ste všetci ja už aj s prace doma a tu nikto nikde 😲

janka196
autor
1. feb 2009

mati ja tu nakukujem ale nikde nikoho 🙄

antoniab
1. feb 2009

janka aj ja som kukala aj v robote a prazdno 😝 no teraz čumime na jojku docela dobry film a sa tu prehovaram že dosprchy ale som tak lina že sa mi nechce 😅 ale musim šak mam hlavu masnu jak des 😀 😀
a ty ako už maš všetko pobalene a hlavne poprane 😀 😀

janulka7
1. feb 2009

no co zienkY? co porabate? my sme sa prebrali po sieste 😅 ale dobre padla a teraz som taka este teplucka tak sa lepim na MM. ho s Chiarou oskrabkujeme kazde z jednej strany 😀 ale on neprotestuje.viditelne mu to robi dobre. jani hadam si uz zblena nie?
ahoj matka. veru peniaze su svinstvo. o tom by som ti aj ja mohkla rozpravat. ja mam takeho stryka.za jeden halier sinecha koleno prevrtat. ja takych ludi nemusim 😠

dididi30
1. feb 2009

ahojte, co sa deje, nedelujete sa? 😀

janka co zbalena? 🙂

jaj mati jaj mam akurat masku na hlave, idem si tiez zmyt vlasy a prezliect postelne pradlo a este periem 😀

janulka ty sa zas lepis 😀 😀
my sa natahujeme s detmi, jaj ani jedno cez den nespi, no thomasko chvilku ale moc tomu neda, vies aky je to zabijak...

antoniab
1. feb 2009

didi ja už som vyliezla z vane som sa dotlačila konečne 😝
joj janulka ani nehovor no nebudem to rozoberat bo ma ide trafit ked pomyslim 😠

janka196
autor
1. feb 2009

baby est niesom zbalena. je to hroza so mnou. vlastne uz len jednu tasku mi treba ale to topanky a kozmetika a carline hracky

dididi30
1. feb 2009

janka 😀 😀 😀 a kedy to odchadzate

mati, ja mam furt masku, ma;y spi na mne 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre