Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
2. feb 2009

eli ahoj, boze ani ma nestras. my ideme zajtra tak dufam ze sa dovtedy vyjasni maporazi jojjjjjjjjjjjjjjjjjj

inak som bola u gp tak on si mysli ze to nic nieje. akoze pozeral jej do ust a uz som si vsimla ze aj na hlasivke ma malu bielu bodku a kym sme dosli domov aj na pere sa jej urobilo jedno zvnutra. a hlavna vec ze mi daj antibiotika 😠 to jej ani nedam. uz vydrzim a v stredu s nou pojdem domov ku nasej dr.

elizabethm
2. feb 2009

jani no ked papa a ju to neboli tak je dobre ale ja si myslim ze to budu afty aj doma by jej dali antibiotika a taku vodicku a ked je to to tak to za par dni umizne,my o druhej ideme koli tej ziadosti na dom nas volali ze mame doniest este nejake doklady tak sa tesim ze sa to tak skoro pohlo,keby som sa sem uz nedostala zajtra tak stastnu cestu a dufam ze sa doma stretneme v aprily.........a nedas typ na antikoncepciu?ja neviem aka je u nich dobra,porad daco....pa 😉

janka196
autor
2. feb 2009

eli a nevies nahodou ako sa ta vodicka povie po anglicky zeby som kupila v lekarni alebo nievco na

a drzim vam palce nech vam to dobre dopadne. inak ja beriem cerazzete lebo este kojim 😉

elizabethm
2. feb 2009

aj ja kojim jani a dufam ze aspon do roka to vydrzi,no ale neviem ako sa ta voda vola prepac

prave dosla zo skoly alex ze ich rozvazali krizovymi busmy bo kalamita dosla taky snezisko a vietor ze by sa potom o piatej nedostali domov a nepojdu asi cely tyzden,no dufam ze tie lety neporusia som nervy za teba

janka196
autor
2. feb 2009

eli to nevadi, boze s tou kalamitou je to hroza ma porazi vazne

marika80
2. feb 2009

ahojte, prepacte,ze sa Vam tu zamiesam 😅 Ja som tiez v UK a chcela by som sa opytat, ked teraz sa nechodi do prace koli kalamite, bude to zaplatene?
Janka a nema to nahodou thrush? Ked sa jej to rozsiruje? Lebo ak ano, tak treba tie antibiotika, nasa mala mala taky zlty sirup. Inac mala stale biely jazyk, ale thrush to nebol. Takze ich brala na darmo. Ale jej sa to nerozsirovalo. A ak je to thrush, tak treba ak kojis,aby si si bradavky natierala.
Dufam, ze sa nehnevate, ze som sa sem votrela.

janka196
autor
2. feb 2009

ahoj marika, fuha to s tou pracou neporadim 😅
inak doktor vravel zeby to mohol byt ten trush ale ze to sa tvori vacsinou na bokoch v ustockach tak nevedel sam 😠 dal mi amoxicilin a to je zlty sirup. zacala som jej ho davat tak uvidime. uz v stredu s nou zajdem doma nasvk k doktorke. ale tak ma to vyplasilo ze az ☹

iwanka
2. feb 2009

ahoj janka, aj ja si myslim to, co marika. Filip to par krat mal, ale az tie vyrazky nie. Myslim, ze ten sirup zaberia. Viem, ze na svk davaju na to take fialove.

jooj aj u vas taka kosa....???? 😒 😒

janka196
autor
2. feb 2009

ahoj iwanka, no pevne verim ze to zaberie. joj to jak naschval sa zacne pred cestou srat. zimu mame taku ze dovidenia. snehuje od rana. teraz sice zacalo prsat
dufam ze vobec poletime

antoniab
2. feb 2009

ahoj babenky aj unas kosa a sneži a fuka no otras nestrašte z letmi všera som si bukla letenky na marec letim do košic 😀 /keby že chcem ist do popradu musim v londyne spat a to sa mi nechce 😠 / ale potom už z popradu naspat
no idem ja ešte makat ☹

iwanka
2. feb 2009

jani a odkial letite?

dididi30
2. feb 2009

caute

boze ja u nas celu noc a cely den snezi, sila coooo 😅

my ideme v aprili domov, hm na velku noc, joj ake mam nervy, neznasam velku noc 😠

dididi30
2. feb 2009

janka, pane boze vy zas ste chori? jaj nechces ukoncit to kojenie? 😉 akoze parada,ze tak dlho kojis, ale ta vies, mozno by ani mala taka chora nebola.....no kto vie...

monkula
2. feb 2009

didi, kojením to určite nie je, naopak ,janka jej dáva protilátky ,veď aj ja Chiarku ešt edojčím a krpaňa bola chodá asi len dvakrát, a ATB ani nepoznáme, okrem ATB kvapiek do nosa 😉

janka196
autor
2. feb 2009

iwanka letime z manchestru

didi niesme chori. to len carle daco vyslo na jazyku. dostali sme nato atb. hovoril gp ze moze to byt aj z toho ze sopli co sa jej zubky rezu

monkula
2. feb 2009

jaaj a testík negatívny 😉

janka196
autor
2. feb 2009

mon tak potom super 😉

ozaj carle to uz mizne z toho jazycka tak sa vytesujem 🙂
uz som aj pobalena ale nervozita sa uz stupnuje. boze len nech odletime. co tak snezi tak hlasia ze rusia lety aj skoly pozatvarali no uvidime snad sa umudri pocasie.

zajtra uz okolo desiatej pojdeme tak neviem ci mi este da casu napisat. potom sa vam ozvem zo slovenska 😉

monkula
2. feb 2009

janka, u nás dnes hovorili, že zatvorili jeden terminál Hethrow-u a že počasie sa nemá nejako veľm ilepšiť 😅

janka196
autor
2. feb 2009

fasa uz len to chybalo. my letime z manchestru a tam zevraj zatial nic nehlasili

iwanka
3. feb 2009

ahojte, stastný let prajeme a bude nam tu za tebou smutno 😔

janka196
autor
3. feb 2009

dobre ranko

iwanka dakujeme, aj mne bude smutno ale sak ja ku vam budem chodit 😵 😵 😵

dididi30
3. feb 2009

janka aj ja ti zelam stastny let, joj mam cestovnu horucku a uz nebudeme mat stretko pri mori 😢

a nie len teba ale celej rodinke zelaju vaskovi 😵

monkula
3. feb 2009

šťastný let a šťastný návrat domov 😉

antoniab
3. feb 2009

ahoj
janka tak neviem či mam priat ete štastny let no ale skor dufam že ste už doma a všetko je ok 😉

lenkaajarek
3. feb 2009

Ahojte baby chcela som sa spytat ci niektora z vas sa chysta rodit na SK alebo na CZ .My sa totiz uz stahujeme spat do CZ a neviem ci mi k tomu nieco treba od lekara alebo MAternity notes su dostacujuce??Dakujem uz vopred za rady.

janulka7
3. feb 2009

dobry vecera krasky. tak ako vidim falkate to tu. vidiet ze janka odisla. 😉
jani tak dufam ze si stastne doletela domov a uz oddychujes a uzivas si rodinku. ja som tu len tak na skok, mala som dnes tazky den a idem si hned lahnut lebo sa ledva drzim na nohach. tak vam prajem dobru nocku a sladke snicky. 🙂

janka196
autor
3. feb 2009

ahojte moje krasavice, hlasim sa zo svk. vsetko v poho aj let aj cesta autom. carla vkuse spala takze super

antoniab
3. feb 2009

janka super tak sa pekne aklimatizujte a malej pusinku 😉

iwanka
4. feb 2009

ahojte, kde ste sa stratili?????????? 😉 😉 😉 😉

iwanka
4. feb 2009

janka, som rada, ze ste dosli ok..a leteli ste skyeurope lietadlom?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre