Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
25. nov 2008

tak tovam prajem uzite si poriadne.....aj na vianoce ostavate? 🙂
Kde v uk sa nachadzas?asi som sa uz aj pytala, no nepamatam ☹ 🙂

ivica2705
25. nov 2008

my budeme doma cca 3mesiace, lebo budem doma cakat na vybavenie rl malej, takze si to tam uzijemeeeee 😀 😀
ja byvam v Mansfielde, patri to pod Nottingham ☹ a pri mne byva sisulik, tak sme sice maly len jedno stretko, neviem kolko sa este podary kym oddydem, ale az tak dobre ze tu este niekoho mam, myslim slovaka...
ked som bola na tej ambasade az taka lahoda, ze vsade hovorili po nasom 😀 😀 😀

timinka1984
25. nov 2008

a manzel je odkial ak sa mozem opytat?
Hej to je super, ze mozes aj s niekym inym skecnut..... 🙂
Tak to si teda riadne uzijete 🙂

timinka1984
25. nov 2008

Idem uz aj ja ivi, tak sa majte zatial krasne.... 😀 😀 😀 😀 dobru noc

ivica2705
25. nov 2008

no priatel 😀 je zo slovenka, sme aj s toho isteho mesta, aj sidliska, a byva oproti mne, ahahahahha
no inac to ti poviem, ja sa uz neviem dockat, keby bolo na mne tak uz som pobalena acakam na odvoz na letisko, ahahahhaha
akurat sa pozeral co pisem a sa smeje co budem doma tak dlho robit, ale jemu stale nedochadza ze na to sa fakt tak dlho caka 😀 😀 sa tu sam zblazni 😒 😀

ivica2705
25. nov 2008

timi jasne krasne snicky 😉
teda babky vsetkym 😀 a deturencom pusinky na sladke snicky 😉

janulka7
26. nov 2008

ahojte. jej ja osm tu dnes prva. co ste vsetky pospali?alebo uz smirujete po obchodoch. ja som vcera vecer este kukala pstielky a tak osm si vybrala jednu uzasnu . teda postielka normal ale to ako bola vyzdobena joj. aj mi srdiecko posdskocilo. tak som vcera nainfikovala aj moju maminu a ta hned vraj idem merat postielku a v piiatok letim kupit latku . s mojou tetou to vraj posiju. tak som sa aj zasmiala. a to mi ona vravela nech sa na mimco velmi netesim , ze keby sa daco stalo tak aby som to tak zle naznalsala akonapostledy. a ona uz teraz perie vsetky veci co mam po chiare a aj kocikuz poskladala. 😀 😀 sikovnica.
my sme dnes mali 3 stupne. zima ako rusku. 😀 Princezna mi bola rano unesena z ruziciek co nam namaloval mraz na okna auta. 😀 bola uplne hotova.
no nic neviem kde ste idem pracovat.
ivica prajem stastnu cestu a v kutiku srdca zavidim. ja som videla sneh len jeden den minuly rok a to po 6 rokoch,. takze vianoce na lade ti uprimne zavidim. uzi si to aj za nas. papa

monkula
26. nov 2008

ahojte..
Jeej kvety na oknách som už dávno nevidela 😵

janulka7
26. nov 2008

no vidis a ja s CHiarou sme dnes rano boloi hotove. mne aj srdiecko podskocilo. a este keby k tomu zacalo snezit tak ja sa zjasim z toho. 😀

ivica2705
26. nov 2008

ahojte babky 😉 😉
jani tka to verim, aj ja sa uz neviem dockat, pekne na tom je ze aj takato malickost aku radost urobi, ze?
ja od rana pocuvam vianocne pesnicky, a bobo sa na mne smeje ze sa uz neviem dockat, ale ja fakt zboznujem tu vianocnu atmosku, joooooooooooooooooojjjjj 😀

monkula
26. nov 2008

ivicaaa, ty si ako jaaa 😀 😀 U nás ped chvíľkou začal osnežiť, juuj, Chiarka a tak tešila, ešte aj mačku ťahala k oknu ,že cicaa, ahaaa, džečí 😀 😀

monkula
26. nov 2008

Moje deti sú z oštvrtiny Poliačikovia 😀

iwanka
26. nov 2008

Dobre ranko,

tak mi uz hajame, uz sa to normalizuje, maly je ok, aj uz tak neplace, tak som rada.....

ste toho popisali...Ivica a ty kedy ides na svk???

Ja letim o dva tyzdne na jeden mesiac, potom nazad az v januari 😉

Didi, ja som sa dala len do parenting club, advatage card nemam, chcela som tu tasku, som vcera po nu bola, sak nic moc, ale zadara a som dajaka slovacka, nie 😀 😀 😀 A mozno sa mi zide......

Vcera som mala stresy, stratila som penazenku( ale uz som ju aj nasla). Bola som s malym v meste a nechce sediet v kociku a ja mu zvycajne davam ju do fusaka vo vnutry, stale sa kopal a tak som myslela , ze mi je vykopol, tak som zostresovala, lebo som tam mala vsetko, karty, vodicak ID a len kus money. Tak som ychlo utekala na policiu, ci im dakto nepriniesol a do banky, ze zablokovat karty a aj som jednu stihla 😠 To ma najviac mrzi, pretoze som ju zabudla v polskom obchode. Maly opat nechcel sediet, polozila som ju do regala a tam aj ostala.
Vite, co vam poviem,ja sa dost spolieham na vnutornu intuiciu a vcera, hoc sa stalo, ze vazna vec, ja som vo vnutry citila pokoj, no a nakoniec sa nasla 🙂 Tak som rada.

Co sa tyka tych poliakov, ja som tiez furt polka a ja im nastavne odpovedam, ze nie. Uz sa nam stalo. ze sme boli aj zo slovinska a najlepsi gong nastal, ked sa manzela v robote pytali, ze ako po vojne a on ze po jakej, sak ste maly nedavno, urcite tvoji rodicia ziju v dajakych dierach. manzel furt nechapal a on ze v roku 1945????Ne sa teraz nedavno a az potom pochopil, ze si pomylil s juhoslaviou.

No tak co, ked dakto sprostý a nevidi dalej od britskych ostrovov, tak im za to nemozem.
Ja si myslim, ze keby nemali tolko pristahovalcov, tak to tu mozu ....No a este penazi z koloniiii.....

ivica2705
26. nov 2008

monkula tak to ti verim, ja si pamatam ako decko kes sa blizil mikulas a este nebol shne tak som plakavala ze ani nebude 😀 😀 no co deti 😅 😅 😅
s tou mackou to bolo dobreeeeee 😀 😀 😀 😀
iwi ahoj, tak som moc rada ze Filipko sa uz uzdravuje a hlavne ze mu je uz lepsie 😉 vystiskaj ho aj za mna 🙂 no s tou penazenkou, to ja by som asi hystericila , a ako sa poznam by som strasne ocervenala a spotila sa az na nitku 😎 ale dobre ze si ju nasla 😉
no inac s tymi dreptami, mojho priatela sa raz anglan pytal ci u nas rastu jahody! 😠 proste gooolll!!!!!!!!!! 😀

iwanka
26. nov 2008

ahoj ivus, sak jasne, my ani elektriku nemame 😠 😀 😀 😀 A na konoch a kravach chodime....( aj s takym dacim som sa stretla, no smutne)

iwanka
26. nov 2008

My sme dnes mame 7 mesiacikov 😵 😵 😵 . Joooj, akeho velkeho chlapa uz mam....zase mozme o nieco viac a ine papat.
Vcera som mu varila spagety s vajickom, celkom mu chutilo, dnes chcem varit halusky s tvarohom , tak aj jemu dam ochutnat. 🙂

iwanka
26. nov 2008

Tak teraz, co by som si pokecala, tak tu nikto.... ☹ Idem si teda strihat nechty 😀 😀 😀 🙄

janka196
autor
26. nov 2008

cafte babule nouz to tu fici vo velkom

iwanka vsetko najlepsie filipkovi k vymesaciu 🙂

janulka7
26. nov 2008

jani ahoj. kde si bola ty stratena? mi bolo az cudne ze si tu rano nebola. 😨
iwanka tak gratulujeme ku dalsiemu mesiaciku.
monkula to s tou mackou bolo super. 😀 😀 😀
ja ani neviem co by som dnes varila. ale kedze su dnes ciganske trhy asi sa na to vykaslem nech avari bracha a ja zdrhnem len tak uknut co maju.sto pro super veci kedze ja si nic na seba teraz kupit nemozem 😖 😀
no nic padim . na dnes padla . uf, konecne. dnes som sanamakala. a doma chce pratat skrine tak uvidime ci mimco dovoli. 😅

janka196
autor
26. nov 2008

janulka caves, boli sme na nakup tak sa mi nechcelo ani pisat 😅

ivica2705
26. nov 2008

iwanka tak malemu posiele s michelle pusinku k 7 mesiacikom 😀 😀
tak babky ja som obed zasa odbila z fasirkami 😅 a idem kuknut nejaky serial kym mala spinka potom sa s nou pojdem prejst, normalne tu nie je teraz kosa,ale ked potom pojdem do tesca isto bude, 😠
janulka tak len dobre nakup, nieco fajnoveho 😉

janulka7
26. nov 2008

nakoniec som sal radsej domov. lebo ak pojdem miniem aj tych 5uero co mam este v penazenke. 😅
jani tak sa pochval co si kupila.

janka196
autor
26. nov 2008

ivi ja som nevarila este bola ryba zo vcera 😉

janulka len napotraviny sme boli

ivica2705
26. nov 2008

fiha kde ste dnes vsetky? 🙂 🙂

dididi30
26. nov 2008

ahojte 😀

filipkovi posielame pusinku k 7 mesiacom 😀

joj baby bola som v riveri a som bola na 100% odhodlanan si kupit rifle a viete co, ziadne mi nesedeli a ked sedeli tak pol riti som mala von 😠 😀 hm tak aspon mam dovod cakat na zlavy 😖 😝

janka my sme mali pecienku a lokse od vcera a este aj mcdonald, bo mala bola doma, boli sme na ocnom, tak sme tam zazli 😀

ivica no co, uz sa balis? 😀

janka196
autor
26. nov 2008

cafte babule,ja som odbehla do lidlu a kym som dosla domov tak uz tma jak v rohu 😲

sisulik
26. nov 2008

janka..ty si nemala svetlejsie vlasy? 😅

ivica2705
26. nov 2008

didi ako vies? 😀 😀 😀 nie na ostro ale v hlave uz premyslam co berem a kde to dam, dnes si musim hadam napisat aj zoznam, hahahah
jani, no presne aj som bola v tescu, a videme von a tma ako v ...., 😀 no ale aspon ze su tie vianocne ozdobi, ze to tak uhra trosku, inac by som sa po-toto 😉
sisi kde sa flakas? ked ani nepises 😠 😀

janka196
autor
26. nov 2008

sisu mala 😀 😀

ivi veru ja som tiez palila domov jak sa zacalo stmievat lebo tu sami asocial 😠

sisulik
26. nov 2008

vcera sme rezervovali hotel na tri dni pocas vianoc..jaaaj..kde? v londyne..hhe...vtedy tu bude aj moja mamina tak nech si prezrie aj ten londyn...

ivi.ty aky zoznam pises?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre