Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
14. nov 2008

antoni nonono ziadna telka pekne sa nam tu venuj

didi myslis tie kvety? 🙂

janka196
autor
14. nov 2008

alebo snad nakupy??????? 😀 😀 😀

dididi30
14. nov 2008

kvety 😀

janka196
autor
14. nov 2008

didi 😀 😀 😀
no kokso to moje dieta snad dnes nezaspi sak mna porazi 😠 😀

antoniab
14. nov 2008

jani no mala ponocuje už od plienok 😀

dididi30
14. nov 2008

jani uz som prispela aj na nakupy v uk 😀

dididi30
14. nov 2008

janka , no moja zase spava cez noc ale cez den od roka nic 😠 syn ju napodobnuje aj noc je taka vselijaka, spi ale na cici 😒 😀

janka196
autor
14. nov 2008

hehe som si vsimla ty maniacka 😀 😀

antoni no kosko ti poviem kebyze aspon pospi viac ale to uz o pol siedmej ma cape po ksichte 😀

antoniab
14. nov 2008

no vidiš občas by mohlabyt rašej ocova cicka nie a jeho capat po ksichte 😀

janka196
autor
14. nov 2008

tak carla zas musi cez den aspon 2 hodky. no dnes spala len hodinu a pol a teraz za ten svet nechce ist spat. sa tu jasi

janka196
autor
14. nov 2008

jaj antoni sak ona je zlata najprv ide a mu otvara oci a ked nereaguje tak potom pride ku mne. ale musis povedat ze stale da najprv pusinu 😵

janka196
autor
14. nov 2008

teda musim povedat som myslela 😀 😀 😀

antoniab
14. nov 2008

jaj aj ja chcem 🤐 😵

janka196
autor
14. nov 2008

didi kde si zdrhla uz si v teme kvety? 😀

janka196
autor
14. nov 2008

neboj mati sa dockas 🙂

antoniab
14. nov 2008

nie ona v teme nakupy 😀

dididi30
14. nov 2008

nie bola som v teme batolata, rozoberame tam pad na hlavicku a este aj papanie, aka som ja mudra, co?? ale dcere som neporadila do teraz 😠 nechce papat, len to co lubi 😒 😀

dididi30
14. nov 2008

inak riad stale neumyty 😀

janka196
autor
14. nov 2008

no teraz to vyzzera nadejne ze bude spat tak zas sa odmlcim

antoniab
14. nov 2008

ja viem jani alebo v to verim som v poho najhoršie je to pred mrchou 😠 asi sa zavalim pracou 😅

antoniab
14. nov 2008

didi ti sikulka 😀 šak ja tiež pišem v snažilkach ale mam ešte jedno okno na pc aby som nemsela stale preskakovat je to zdlhave 😝

dididi30
14. nov 2008

no ja idem ten riad umyt a spat, dobru nocku 😵

antoniab
14. nov 2008

tak prijemnu pracu a potom krasny spanok a zajtra vela zdaru v meste na nakupoch 😀 😉

antoniab
14. nov 2008

jani mne ta stranka na filmy nejde pišemi že connection problem 😠 takže radost pominula 🙄

elizabethm
14. nov 2008

didi jak ako anglicanka vsak alex bude mat 16 a coskoro odfukne od nas a nechceli sme aby max vyrastal sam ako ona tak sme chceli parik aj ked nie tak skoro ale sa zadarilo vsak ja som stastna jedna tynedzerka a dva prdata

inak baby v utorok sme pozvany na odovzdavanie cien a nasa alex je jednou z nich ako najlepsia z rocnika vo vsetkych predmetoch anglinu fici lepsie jak oni taky sme na nu pysny to len tak sa chcem pochvalit vsak didi ked budu vsetky tri take sikovne ...........

antoniab
14. nov 2008

no asi som tu sama tak idem papapa 😕

dididi30
14. nov 2008

tak riad umyty este som tu kuk

elizabet aj nasa je v skole uspesna, anglinu sype z rukava, same chvali na nu, a to je este len v druhom rocniku, co bude potom? 😀 dam ju za lekarku, tu sa ujme urcite 😀

tak baby ja som zozrala cibulove chipsy a papdam do postele, to budu zase sny 😝 😀 😀

janka196
autor
15. nov 2008

dobre ranko babule, no my uz sme naranajkovany a zachvilocku sa obliekame a vyrazame do mesta. vyzera ze bude slnecno ale tak vezmem preistotu raincover lebo chceme ist peso sa prejst

antoni ta stranka robi problemy niekedy po veceroch ked je vela ludi prihlasenych. to aj mne niekedy nechce spustit tak skusam o chvilu a nakoniec sa nakopne

elizabet no to je super ze mas taku sikovnu kocku doma. no urcite to je radost

didi ked bude tamarka lekarka urcite budem chciet byt jej pacientka 😀 no a co jak sa spalo po tych chipsoch 😉

iwanka
15. nov 2008

caute babulky,

rozhodla som sa ze moj "stary" kociar dam na ebay, chcele by som sa spytat, ze ako zistim postovne????Viem, ze je to podla vahy.Poradte, co mate skusennosti. 😉

Dakujem

My dnes ideme tiez shopping 😀 😀 😀 😀 Sa tesim......

dididi30
15. nov 2008

ahojte aj my ideme dnes shoppingovat, caute 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre