Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
10. dec 2008

didi inak ako sa ti kocikuje?v novom?a maly papka v stolicke?
🙂 🙂 🙂 😉 😉

monkula
10. dec 2008

didi, Janka, IP
ja som to hneď aj lepila, a už ich mám aj pobalené v krabici... 😅

monkula
10. dec 2008

Didi, Janka, ďakujem vám... vy viete za čo... 😉

janka196
autor
10. dec 2008

monku 🙂

didi ta ty si taka podvodnica

ivi aj my pozdravujeme bobka

ivica2705
10. dec 2008

baby ja poznam jediny vyraz a to medovniky inac tie ostatne kolace vobec neviem o ktorych sa bavite, ale isto s toho mate velku radost pravda 😉 no ja vam moc fandim , len pekne vypekajte 🙂 🙂 🙂
didi alica je moja starsia sestra 😅
monkula nevypekas toho pre cely kraj 😀 😀 😀 aby si to vsetko aj spapala potom , ahahaha ci deti spapaju co???

ivka19
10. dec 2008

didi,tak ty 15-teho aj ivi meniny 😉 super,to fakt budeme oslavovat spolu 😵 a moja dcera bude mat 15 teho rok a pol 😵 joooj keby sme boli blizsie jedna k druhej,hned vas pozven na oslavu 😉

didi,a ty co chces pit,ked kojis,nealko 😀 to ja mam tento rok vyhodu,ale davam tomu tak pohar vina a ko 😀 😀 kolko budes mat rokov,ked sa smiem spytat 😉

ivi,tak uz sa vam to krati,mas uz cestovnu horucku 😵

ivica2705
10. dec 2008

ahoj Ivka tak to hej ale ak ti mam pravdu povedat tak mam horucku uz tak tyzden, to asi preto ze sa neviem dockat 😀
no to budu teda oslav teraz 😀 😀 no to hej to skor mi teraz s didi si dame len jeden poharik a tot vse 😕 😅
no inac mi malinka zaspala asi pred 15inutami , tak asi aj ona ma cestovnu horucku, lebo inokedy spin ka najneskor o osmej 😠
no vidim ze tu teraz asi uz nik, tak to tu est popozeram a musim porozmyslat co kupim susedovcom na viance 😝 😀

ozi Iwanka prijemny let vam prajem,a domka si poriadne oddychni ano? vystiskaj maleho za mna, a ozvite sa pak, apapapa

janka196
autor
11. dec 2008

helou ladies 🙂

iwanka
11. dec 2008

morning, tak mi uz sme ready, o hodku a pol ideme....
ivica, dakujem, budem sa snazit......

majte sa krasne a ozvem sa zo svk.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkula
11. dec 2008

šťastnú cestu iwanka
ivica, ale veď až tak veľa toho nie je.... a ešt aj mužova mamina k nám príde na Vianoce, tak aj ona vypeká 😀 😀

janka196
autor
11. dec 2008

iwanka jej stastnu cestu prajeme a davajte na seba pozor 🙂

janka196
autor
11. dec 2008

jaj do frasa tak pohladnica vas uz nezastihne doma 😠 tak nevadi bude vas cakat ked pridete 😀 😀

janulka7
11. dec 2008

dobre ranko. iwanka prijemny let a stastnu cestu.
baby mne je dnes nejako divne., sedim pered pc a mi zacalo byt velmi zle neviem co to je , ako nejaka nevolnost. som sa aj vyplasila ale uz je to kus lepsie. zeby preto lebo som odtlacala postele? 😕
male ma stucha. tak hadam je to signal ze je o.k.
monku ved ty uz mozes aj predavat tie kolace. inak ak ta mozem poprosit. napis mi recept na linecke.ja som mala jeden ale epacil sami. mozno tvoj bude lepsi a vyskusam v sobotu. dakujem. a hlavu hore pri tej krize je to tazke ale hadam sa vam polepsi. my sme na to tiez tak ako sme este nikdy neboli. 😖 ale ja dufam ze to nejako prezijeme. a potom prides do espani aj s ostatnymi babmi a urobime letne stretko vsetky spolu. 😉 uvidis.
no nic idem skusit daco robit ci mi zas nebude zle. dufam ze nie este mi chyba par mesiacov do porodu 😅 a to musim vydrzat pracovat. tak potom vas este kuknem.

monkula
11. dec 2008

janulka, IP 😉

janulka7
11. dec 2008

monku 😉

janulka7
11. dec 2008

baby prave mi volal MM ze vraj volala sef ze ta schodza bude o bezpecnosti prace. BAZMEK ale mi odlahlo. juj pocujem balvany padat z mojho srdiecka. ale lepsie mi nie je. ja neviem co sa mi robi. kurnik dufam ze nic zle. ze je vsetko ako ma byt.

ivka19
11. dec 2008

ahoj babulky

janulka,hlavne nic neposuvaj a nepemiestnuj a urcite je vsetko ok,len nejaka nevolnost,troschu si polez s nohami vyssie a bude dobre 😉

iwanka,stastnu cestu a uzite si to 😵

janulka7
11. dec 2008

uz to trosku preslo. dala osm si cerealnu tycinku tak asi mi klesol cukor alebo co.
ivka ja viem ze by som nemala nic premiestnovat ale v robote musim. snazim sa namahat co najmenej ale niekedy sa neda. ak chcem mat pracu musim. 😔
ale hlavne ze uz je lepsie.

ivka19
11. dec 2008

janulka,viem,ze je to tazke,ked nechces prist o robotu,ale mysli viac na seba a babatko 😉 ale hlavne,ze je uz lepsie 🙂

ivka19
11. dec 2008

tak dnes tu nikto nie je ☹
jani,kde steeeeee 😀

janka196
autor
11. dec 2008

tu som tu som len se boli na nakupe aj sa najest v mekaci 😉

janka196
autor
11. dec 2008

janulka kokso no super b o uz si ma rano naplasila 😀 pocuj a si ty normalna postele odtahovat. asi potrebujes dostat po holej 😠

janka196
autor
11. dec 2008

ivka moja akurat nam dosla pohladnica, ddakujeme krasne. 😵 😵 😵 pusinky

antoniab
11. dec 2008

ivka dakujem za pohladnicu 😉
monkula 😵 😵
idem končne doupratovat skrinu a potom sem ešte nakuknem kym pojdem do druhej roboty 😠

dididi30
11. dec 2008

ahojte

ivi ja som este nedostala pohladnicu 😕 tak mozno zajtra a moju dostanete mozno po vianociach, kedze isla druhou triedou 😅

ivka19
11. dec 2008

jeej,to vam uz pohladnice 😕
didi,vsak aj tebe som ju vcera poslala,vsetkym na raz,posielala som 23 obalok,tak si viete predstavit aku radost mali ludkovia za mnou 😀 nieco tu,nieco na sr,nieco doporucene 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

jani,co ste uz nakupovali vianocne darceky 😉

ivka19
11. dec 2008

ozaj ,ake darceky kupujete pre deticky na vianoce,ja neviem co kupit,lebo hraciek,kniziek a oblecka mame aj na rozdavanie 😅

ivka19
11. dec 2008

tak dnes pre zmenu si tu pisem ja sama so sebou 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre