Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

jankando
12. dec 2008

Ahojte zienky

Jani..jej, diky za pohled...je krasny.. 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

janka ahoj, tak uz ti dosiel jej sa tesim. aj mne dnes prisiel od vas. krasny dakujem 🙂

iwanka
12. dec 2008

caute babule 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

iwanka ahoj, no co ako cesta?

dididi30
12. dec 2008

caute, jaj nakupujete 😀

ja tiez furt daco, dnes nakup, jaj to islo lovov sak to poznate 😀

dididi30
12. dec 2008

ozah iwka, ty vole ako ste dosli domov? vsetko ok?

iwanka
12. dec 2008

no tak my sa uz hlasime zo svk.Maly haja, este dospava nase vcerajsie trapenie 😀 . Inac let v pohode. Ani neplakal, ale obaja sme uz toho mali dost.....
Ked vstane, ideme na navstevu k svokrovcom.

iwanka
12. dec 2008

caves didi, dnes sme boli v meste, chcela som si dokupit veci pre maleho, co mi treba, a taaaaaaaaaaaaaaak nechcel sediet v kociari a vcera v autosedacke tak isto 🙄

Takze vy nakupy, obchody musia byt plne, coooo????

iwanka
12. dec 2008

baby davali ste si uy robit fotky v tescu v uk???Ja so taka z toho paf 😀 , lebo som davala a vysli ma na 5 pence ta vacsia, taka super cena a ja blba som predtym doma tlacila a kupovala farbu do tlaciarne 😒

janka196
autor
12. dec 2008

iwanka no veru je to riadne unavne to cestovanie, ale hlavne ze ste dobre dosli

ozaj aj ivica by uz mala byt doma. ci nie?

iwanka
12. dec 2008

didi, vsetko krasne malemu k 6mesaciu.... 🙂 🙂 🙂

iwanka
12. dec 2008

cauko, asi ano, alebo este letiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

iwanka si predstav ze mi sme kupili teraz nedavno na trhoch tlaciaren za 5 libier a normalne funguje a super fotky tlaci. na ebay stale kupime cartrige a to nas vyjde 20 libier plus je ktomu 100 foto papierov takze teraz robime doma foto

iwanka
12. dec 2008

my sme kupovali farbu v tescu, super cena ya tlaciaren, mz mame za 25 a este 15 za kabel 😠 , ale pojdeme ju reklamovat po novom roku, lebo netaha papier

iwanka
12. dec 2008

inac vam poviem baby, dnes my tu tak bolo horuco a myslim ze aj filipovi, sme boli v meste a vsetci tak naobliekaní, no ja som len zirala, asi sme zvyknutí uz na iný vzduch 😀

janka196
autor
12. dec 2008

iwanka vies bola pouzita ta reku za 5 libier ani ma srat nebude ked nepojde a slape jak hodinky

timinka1984
12. dec 2008

jani, neviem, ci si si vyssie precitala, ze aj nam uz dosla od vas, ja len aby si videla a daaaaaaaaaaakujeme veeeeeeeeeeeelmi pekne 😉 😉 😉
iwanka ahoj 🙂
kde ze ste to vy na slovensku?

dididi30
12. dec 2008

iwnaka diky za gratulaciu 😉

tak potom pis ako doma 😀

janka196
autor
12. dec 2008

timi hej som si nevsimla 😅 tak super sa tesim ze ti uz dosla

janka196
autor
12. dec 2008

didi krasne fotecky, riadnych fesakov mas doma, aj stromcek je super

dididi30
12. dec 2008

timi a ty si kde? ja som teraz mimo 😅

janka diky 😉 vidala si tu vianocnu naladu v albume? 😀

janka196
autor
12. dec 2008

videla super si to uzivate 😀 😀

dididi30
12. dec 2008

janka sak tak jak vy, ty mas zas pekne foto tuna 😀 😉

janka196
autor
12. dec 2008

dakujem 😵

dididi30
12. dec 2008

jani a uz nic nepecies na vianoce?? ja musim zajtra nejaky kolacik zbuchnut, aj uz idem kuk recept, bo pridu gratulovat 🙂

janka196
autor
12. dec 2008

didi este daco zbucham asi
zajtra urobim zas ten obrateny jablckovy ten nam velmo chutil

antoniab
12. dec 2008

jej didi krasny stromček 🙂
janka šak niečo poriešime my chceme ist pozriet do toho velkeho nakupneho centra pri vlakovej stananici ked som tam bola naposledy tak ho stavali a teraz tam budem nakupovat 😀
joj mm dostal 100librovi poukaz na nakup do M&S 😠 každy rok dostanu jak odmeni s prace no ja len neviem čo tam zas kupim minuli rok si jojo kupil svadobne topanky a ja nejake trička tam je všetko tak drahe a nič moc 😒

janka196
autor
12. dec 2008

antoni super je to . mame tam zaru aj h&m a vsetky ostatne potrebne obchoidy 😀 😀 jedina nevyhoda ze je tam kosa jak svina. ako v obchodoch nie ale ked prechadzas tou hlavnou chodbou

dididi30
12. dec 2008

tonka diky.....boze sak potraviny tAM su super, mas zadara nakup

antoniab
12. dec 2008

tak to som zvedava to je parada mam rada ked je všetko pokope a nemusim chodit jak tela po celom meste 🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre