Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
23. nov 2008

baby my zase mame za domom obrovsky ohnostroj asi im sibe a na novy rok nic 😠

janka196
autor
23. nov 2008

jejj didi krasny je thomasko, nech mi donesie darceky 😀 😀

jankado kamoske blazelame nech sa kludne prida

antoni aj my tu mame ten jane normad ale este som tam nikdy nebola 😅

janka196
autor
23. nov 2008

hehe som zabudla ze ho blahozelame 😀 😀 😀

antoniab
23. nov 2008

janka 😀 😀 a ja som dnes dala Y na miesto I 😝

janka196
autor
23. nov 2008

didi preco fajnova, sak ked sa ti to paci a mas na to tak preco by si sa mala obliekat inak 😉

janka196
autor
23. nov 2008

antoni to neva sak chybicka se vloudi 😀 😀 ze manzelikovi odkazujem nech bude rad ze to je len z primarku 😀 😀

antoniab
23. nov 2008

janka no to hej šak som mu hovorila že keby sme byvali v hulle alebo niekde pri didi tak to by zbankrotoval 😀 😀

dididi30
23. nov 2008

baby diky 😵

janka ,ze mam na to 😀 no vzdy robim tak aby som mala a mam aj dni, kedy nekupujem nic tak nasetrim viac 😀

dididi30
23. nov 2008

tonka, nie neboj nezbankrotovali, ja by som sa krotila, mozno 😀

janka196
autor
23. nov 2008

didi sak aj ja tak, stale sa dajaka libra najde ked sa chce 😉 😀 😀

antoni ale by nam bolo veselo 😀

dididi30
23. nov 2008

janka tonka veru bolo by nam veselo a mozno by sme sa tolko po meste neflakali, chodili by sme si vysavat a tak 😀 😀 😀 😀 aj zakusky piect, mneeeeee 😀

janka196
autor
23. nov 2008

didi hehe ze zakusky, ja jedine mufiny 😀 😀

janka196
autor
23. nov 2008

no babenky moje ja sa lucim idem pozerat slovensko ma talent. tak cafte zajtra a nevyvadzajte v noci 😀 😀 😀

antoniab
23. nov 2008

no veselo by bolo to hej joj baby dufam že raz nejake stretko dame take že baby s volnej diskusie a domov pojdeme po štiroch 😀 😀 a je jedno či na svk alebo tu ja pricestujem kvam aj na kraj sveta 😀 😀 možno aj preto vybral MM take miesto tak vysoko v uk je tu malo slovakou a ja mam obmedzene možnosti niekoho spoznat a tolko neutratim 😀 😝
jani ja možem vyvadzat ne 😀 😅

antoniab
23. nov 2008

dobru 😉

janka196
autor
24. nov 2008

dobre ranko ladies 🙂

antoni ty musis 😀

sisulik
24. nov 2008

breeeeeeeeee ranko 😀

janka196
autor
24. nov 2008

no servus sisu ta kde si sa skryvala cez vikend?

janulka7
24. nov 2008

dobre ranko. baby co mi to robite ved ja nestiham citat co ste cez vikend popisali. joj ja uz dnes odfotim celu vyzdobu v byte aj so stromcekom a potom vam to pridam a jasne ze aj s bruskom. aj ked len od krku sa necham odfotit lebo nos mam ako olkoholik. cern¡veny ze az.
didid ja ti kludne napeciem to asi to co ma ajviac bavi. vzdy ovorim ze som si pomylila povolanie.
a neprovokujte s tymi nakupmi ja si nic teraz nemozem kupit lebo neviem aka ostqanem po porode tak naco minat. a moj milacik sa vytesuje ze teraz je radost so mnou chodit po obchodoch lebo len kukam a nic neminam. sak ani niet z coho minat ☹
ale hadam za polepsi teraz v novej praci a bude lepsie. a kedze idu vianeoce a ja urcite dostanem plat extra tak si nieco kupim. mozno aspon ROMU alebo LAURU. lebo uz sa mi minulo.
tu mame dnes hroznu burku ale ja sa tak vytesujem. prsi od vcera vecera, ale hrmo blesky su v kuse. tak sa tesim lebo ja to zacinam milovat. este minuy rok by som zaliezla po pivnice co som sa tak bala ale teraz dokonca kukam cez okno. 😅
didi a vobec nie si fajnova. ja ked osm sem dosla tak najprv som nic nechcela minat ze setrit a potom to uz islo, tricka znackove, ryfle znackove topanky, bundy ale zas teraz ked na to nie je tak si kupim ocico. teda nie hocico, lebo mne sa to musi pacit. a kedze ja mam tak trosku iny styl obliekania ako vcsina ludi tak si to asi viete predstavit.proste ja mozem ist jeden den elegantne a nenapadne, potom zas sportovo ale mam dni a to vacsinou ze idem ako zingara oblecena. ale mne sa to paci a citim sa v tom super. ved aj moja sefka hovori ze ja som sa mala narodit niekde v arabii, maroku alebo u ciganou. a sushlasim. 😀 no co zastretlim sa preto. ved janka by vam mohla rozpravat ako sa ja obliekam sak jani? 😀

iwanka
24. nov 2008

caute babulky,

ste toho napisali...
Tonka, mne tiez staci tu citat a uz viem, ze kde nakupovat 😀 😀 😀

Baby, no moj maly je stale taky uplakaný. Vcera sme s nim boli na pohotovost, lebo sa mu vyhodili cervene flaky. Zlakla som sa, lebo nikdy predtym nic nemal a teraz prvykrat chory, prve atb a tie flaky a asi viete, ze ako to tu funguje cez vikend, volala som GP practice a potom ma hned prepojili na ambulance, ze co to za flaky, ze mam pritlacit a ked nemiznu, tak mi posli sanitku, tak ja ze miznu, tak ma spojili s nurse a ona opat mi kazala so sklom a potom uz nemizli, tak ze posielaju ambulance, no a ja vystrasena. tak prisla jedna biedna teta, co ani Dr., nebola a ona najpv, ze to nic, ale zacalo sa to zvacsovat, kym to bola a tak nas poslali do nemocnice, no a tam sme prisli a DR. ze je to ok, ze to nie je ta meningitida ci co, lebo by flaky ostavali, ked pritlacim a normalne sa nam smial do ksichtu 😠 No a vecer sa mi opat vyhadzal, teraz uz lepsie, len jemne flaky na brusku a chrbtiku. A tak dnes idem ku GP opat, prestala som mu davat atb. Furt je ale umravcaný, v noci sa hadze a tak mu tazko zaspat.

Ja si mysli, ze to moze byt dajaka reakcia na lieky na atb alebo cal pol, ta neviem, a mozno ci aj hrozno, co som ja jedla nebolo s dajakym svinstvom postriekane.Alebo zuby!

Stalo sa vasim detickam daco take????

iwanka
24. nov 2008

didi a janka, videla som fotky, super..... 🙂 😵

janulka7
24. nov 2008

iwanka mne sa tak chiara vyhadzala ked som jej prvy raz dala ntibiotika. tak to moze byt aj reakcia na ne. ak si dobre spominam si vravela ze maly ma problem s uskom ze?Pozri ak chces vyskusaj toto , moj bracha ked bol maly tak mal velke problemy s uskami a nas lekar detsky vzdy povedall mame ze ked ma zapal v usku aleboinfekciu musi to ist von. a tak jej kazal obvez nastryhat na tenke pasiky dost dlhe a namocit do alpi alebo do alkoholu bieleho a dat mu to do uska. ono mu to tam rozohreje a potom ten hnis vytecie von. moj brasko vzdy ked mu mamina dala ten strasik sa to volalo tak zaspal ako zabity lebo to teplo mu to v usku tak rozohrialo ze mu stlmilo bolest. ak chces vyskusaj. ja som to malej tiez raz davala. a preso. myslim ze to treba menit tak kazdu hodinu ale ak chces spytam sa presne mami lebo uz si to dobre nepametam ako casto to treba menit.
joj dufam ze savam polepsi.

dididi30
24. nov 2008

iwanka ach jaj to je trapenica, joj viem pochopit ako sa trapis, lebo darmo,ze sa super dohovoris, tu su taki lekari,ze nic nevecia, uplne slahnuti, sami nevedia co robit a co ty mamicka, co fakt nevies co s tym, na slovensku by urcite nieco robili, mozno aspon vyzivu by mu dali, ale tu,vsetko cez paracetamol a ked to nefunguje tak atb a ked ani to, tak su sami mimo, boze to je humus,ani nemam slov

nas sa tiez raz vyhadzal,ale to do 2 dni preslo, nevyvadzal v noci, iba bol vyhadzany, len fakt to daj do poriadku a ked to nebude prechadzat utekaj domov na nic nekukaj, lebo aj mojej kamoske mala mala chore uska a nic s tym nerobili len atb a tak s nou utekala do ciech a tam jej hned prefukli uska taky mala zapal ☹

ozaj nemozu to byt uska 😲 to je najhorsie a v tedy deti nespia a vsetko ich boli

janulka presne podla mna to mozu byt uska, janulka utekaj domov, lebo tu ti s tym nic nenarobia, fakt

janulka7
24. nov 2008

didi kukla som foto jej maly je na uhryznutie, taky je chutny. ako vianocny bombonik. 😝

dididi30
24. nov 2008

hej iwka, janulka diky 😵
inak ste vydeli ako sa bere lozit? 😕 sak to je s nim katasrofa, ja som zvedava ci nebude uz stromcek tahat 😅 lebo on kazdym dnom sa v lozeni lepsi a lepsi 😒

dididi30
24. nov 2008

jujj taka hrubka, nie vydeli ale videli, boze 😠 😀

janulka7
24. nov 2008

kasli na hrubky, ja po 7 rokoch pisem niekedy jak tatar. 😀
a co sa tyka maleho lozenia, len nekupuj sklenene gule. ja osm sahned poistila este pred narodenim kedze ja aj moj braska sme stiahli stromcek na seba 2krat. a dobre som urobila hned prvy rok ako lozila ho vykotila. 😀
inak baby to stretko taha aj mna. co takto v lete v spanielsku?tak by ste si uzili aj plaz aj teplucke more a ku tomu stretko, ja napeciem. co vy na to?alebo snad chcete aby som sa nasackoval ku janke ked bude to stretko? 😀 😅
jani a ty ma prizabijes. ja bez opytania a rypem sa ti rovno domov. 😀 😀 😀

janka07
24. nov 2008

Ahojte kocky...ja som tu nova, mozem sa k vam pridat? 😉 pozdravujem janku s carlou 😵

dididi30
24. nov 2008

janka , boze zase janka 😅 no ahoj, takze sa poznas s jankou coooooooo 😀 😀
vitaje 😉

janulka 😀 😀

veru dajma niekedy ked bude teplo stretko 😀

janka196
autor
24. nov 2008

cafte baby, sme si odskocili do poundlandu este kupit dajake cacky na stromcek 😀 noo idem si precitat co ste popisali

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre