Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
16. dec 2008

mon 😀 😀 😀 jaj az sa hanbim 😅

oki moje krasne idem ja sa venovat rodinke 😵 dobru nocku a nepiste vela kto to ma za vami potom rano citat 😀 😀 😀

monkula
16. dec 2008

dobrú Janka, pusinku Carle, dúfam, že už jej je lepšie... 😉 😉

antoniab
16. dec 2008

a somnou do solarka chodil manžel no my sme chodili všetci braško aj jeho čaja 😀 len oco ne 😀 😀 je to super a ja som v solarku robila joj ešte po škole to bolo už tak daaaaaaaaaaaaaaavno 😝 no ale bola som vtedy jak ciganka ta ked zadara ta každy den ne 😀 čom to nevyužit 😀 😀 no slovaka nezaprem 😀 😀

monkula
16. dec 2008

jasné antoni, čo je zadara, ber.. ako správna Slovenka.... 😀

antoniab
16. dec 2008

monku 😀 😀 😀 len robotu nie 😀 😀 😀
janka dobru nocku
a tehulkam prajem aby už mali svoje vytužena babatka doma 😉
a ja hajde do perin spat a rano makat treba many many boxing day sa bliži 😀 😀 😀

janulka7
16. dec 2008

ahjte. tak ako vidim zajtra uz bude jedno babo asi von. tak drzime palceky.
a antoni co sa tyka to sexiku , ze ci chuti. joooooooj a ako 😀 teda aspon mne. ked som cakala chiaru tak som vyvolavala MM do prace aby povedal ze mu je zle a nech ide domov leba ja uz aj klucky pretiahnem a sem tam aj prisiel 😅 ale kazdy den sa nedalo z roboty zduchnut. ale sexikovali sme cele tehotenstvo a kazdy den aj ked on sa uz ku koncu bal. ja som pretahovala tyzden ale to som este v tu noc sexovala ked som rodila. ale bol to porod za 15 min aj s cistenim. super a ziadna bolest. uzas. teraz mi sexovat az tak nechutilo ale uz ma to zacina zase brat. takze je mozne ze mojho draheho usezujem kym sa maly narodi. lebo uz mam take tahy. 😅 😀
baby a o solarku an nevravte ja som teraz cela smotanova. len nech vyleze prve slnko sa uz budemm prazit. 😉 inak hovori sa ze ak chodis do solarka tak potom vraj nrmalne slnko dobre nechyta.
inak k tomu porodu. mne radili schody, sexcik a vraj treba brucho sprchovat takou teplouv vodiu aku len znesiete. tak neviem ja som robila vsetko tak asi vsetko pomohlo.
a didi ru materska nie je, takze je to jedno. ale dufam ze vydrzim do konca pracovat lebo si to neviem predstavit ze by som o pracu prisla. ☹
no nic kocice. dobru nocku prajem idem dotlacit tie flambovane palacinky. joj take fajnove braska urobil. ked ich zozerem tak sa aj okotim z nich. 😅

monkula
16. dec 2008

janulak ,aj so mamal obe tehu rizikové, atkže cchuť na sex boal a nemohli sme... 🙄 🙄 🙄 😅

ivka19
16. dec 2008

ahoj babulky,nestiham vas citat,co tolko pisete a ani som moc cas na pc nemala.

len som chcela oneskorene zablahozelat didi k narodeninkam,vsetko len to naj a vela splnenych tuzob a snov 😵
tiez ivici k meninkam,vsetko naj.naj.naj 😵 a dakujeme za pohladnicu 😉

a jankinej carlinke,k rok a pol 😵 😵 vela lasky a zdravicka carli 😵 😵

inak dufam,ze ste vsetci ok a deticky posluchaju a su zdravucke 🙂

dobruuu

janka196
autor
17. dec 2008

dobre ranko babenky 🙂 no dnes mi spala carla do pol deviatej 😲 normalne som ja skorej vstala jak ona 😀 😀 😀

ivka dakujeme ved aj tvoja herecka mala 15-teho. tak je posielame pusinky. joj ale nam vyrastli co. uz mame velke dievcatka doma. len ja skor chlapca lebo robi nic nerobi len s loptou ju uci. ta ta chodii teraz a len goool chce 😀 😀

janulka tak to s tym solarkom a normalnym slnkkom neviem lebo tu som akosi nemala moznost porovnat. sak tu dovidenia jake leto bolo. ale na buduci rok sa chystame, teda by sme chceli ked dobre pojde ist na dovcu tak potom ti poviem 😉

mon ja som tiez nechcela sama chodit. tak som zlanarila bratovu caju a potom som tu mala v lete aj kamosku a ta somnou chodila. a teraz som robiho nahovorila. 😀

janulka7
17. dec 2008

dobre ranko. jani a to dufam ze do spanielska. inak ak by si chcela tak si mozte urobit a roanticku dovolenku, ak by sme sli na sk tak ti necham kluce a budete si gazdovat. ale to samozrejme nie v juni jak minule co vam prsalo ale riadne jul alebo august. co ty na to?
monku. ja viem ze rizikove je to o hovne, ale ja osm taky maniak na mojho chlapa ze ja musim aj ked nemozem 😀 a ti hovorim tie hormony to je hruza co dokazu s clovekom. 😀
jani neviem ci je to prauda s tym solarkom len som to pocula. mozno su to keci.
joj baby nam dnes leje ako z krhle. ale ja sa vytesujem. ked mne je tak fajn ked prsi. ja viem ze mi siska ale teraz si to mozem dovolit ved som tehu. no nie?
no nic idem robkat. joj dens mi treba utierat prach v celom byte a malemu sa to nepaci lebo sa musim vela zohynat tak si to viem zivo predstavit co bude dokazovt 🙂 ale ked ja sa tak fajne citim ked sa vo mne mrvi. 😅

ivica2705
17. dec 2008

ahojte
tak hlasime sa zo Slovenka, pardon ze pisem az teraz ale nemam sa ako dostat na net, teda mam ale este neni ani kedy...
akurat ma svagor malu na rukach lebo sme obedovali tak som sem rzchlo vtrhla, ahahahha
babky dakujem krasne za zelania k menina, velmi ma to potesilo a mryi ma yxe som tu nebola v ten den
didusik, prepac ze nja tak oneskorene, ale vsetko najjj k narodenina vela lasky zdravicka, stasticka nech ti deturence rastu do krasz, tz nech si stale krasne a nech ti manzel stale pomaha, cmuk cmuk cmuk cmuk

no my sa fajne aklimaticzujeme, mala ma sopliky ale ja som zatim zdrava...
pak sa zasa ozvem, pozdravujem deturence a posielam im milion boztekov cmuk....

kati a ty ako? este si 2v1? ci uz mas malikeho vedla seba? 😀

opatrujte sa babky

jaj a bobo hlasil ze prisli nove pohladnice tak dakujeme krasne 😉 😉 😉

janka196
autor
17. dec 2008

nene janulka asi skor rozmyslame nad nejakou exotikou no uvidime 😉

janka196
autor
17. dec 2008

ivica no ahoj, tak je ti odpustene len sa venuj rodinke, sak potom budes musiet vsetko referovat ako bolo. posielame pusinky michelle a uzivajte si to doma

janulka7
17. dec 2008

a ako ta poznam uz mas aj konkretne nejaku exotiku vo vyhlade. ze?
ivica tak si to tam uzi aj za nas. a malinkej posielame velku pusinku.
inak jani dakujem zapohladnicu. chiara sa vytesovala ako miminko. ako sa tesila lebo jej niekto napisal k vianociam. 🙂 ma v kuchyni v roku a rano ju pir ranajkach obzerala , otvarala zatvarala a sa jej rata ze sa tot trblieta. tak este raz dakujeme a samozrejme uz pytala povolenie odlepit nalepky a dat si ich do albumu tak som jej povedala ze po vianociach. a uz ju vidim ako hned po otvoreni darcekov na stedry den bude chciet lepit nalepky. 😉

janka196
autor
17. dec 2008

janulka hej mam tunis 😉 jej tak som rada ze sa chiarinke paci pohladnica super. aj celkom rychlo prisla

janulka7
17. dec 2008

to len ja som taka bestai som vam ani jednej neposlala ale tento rok mi fakt nane nedsli peniazky 😔 ale ja vam aj tak poprajem vsetym vsetko najlepsie. 😉 na buduci rok uz hadam budem posielat aj ja a vsetkym . tetnto rok ani len domov nie. a to som tak rada vzdy vypisovala a posielala pohladnice. ☹ no co uz. raz si hore a zas dole. ja ako si dlho tam dole ale mozno potom to uz bude veeeelmi vysoko. 😉 aspon tak sa utesujem ja.

janka196
autor
17. dec 2008

janulka cosi pipi ved to vobec nevadi, hlavne ze sa mame radi no nie 😵

janulka7
17. dec 2008

a to ako KONE. 😀 😀 😀
ja vam to vynahradim ked ma pridete po porode kuknut. 😉 co ty na to? ved vies ze marek povedal robimu ze gratulacie az po porode a osobne.tak setri. aby ste prisli. lebo ja sa tesim uz teraz.

janka196
autor
17. dec 2008

janulka ty prestan planovat 😀 😀 bo to zle dopadne teda dobre 😀 😀 😀

dididi30
17. dec 2008

ahojte babky, no nie len tamca ale aj thomasko je uz chory, jaj mna fakt drbne....teploty ma od vecera nenormalne ☹ ani som ho v noci neprikryvala aby sa neprehrieval 😒

inak na inu temu, moja maniakovina, no totalne zlavy maju a co bude po vianociach 😵 😅

janka196
autor
17. dec 2008

didi ahoj, bozinku tak to mi je luto cipana obe deticky chore. tak len nech sa rychlo vyzdravia

inak to je dobre ze si ho neprikrila. ja som carlu tak babusila jak nenormalna a nedaj boze jej zist teplota. potom som niekde citala ze to sa nesiem lebo take male babo sa nevie vypotit

dididi30
17. dec 2008

juj ivica som rada,ze ste ok 🙂 a dik, aj ja tebe som gratuliren 😵

janulka7
17. dec 2008

didi to mije velmi luto ze ste taky choory aj ked moja chiara hrozne kasle uz druhy tyzden a berue to uz aj mna.
inak ak ma take teploty natri mu citronom dlane a chodidla. to zraza teplotu. hadam pomoze.joj budeme a vas mysliet.
jani a co ved za palnovanie ma nik nezabije. ale ako plan by to bolo supet co? 😉

janka196
autor
17. dec 2008

janulka no plan by to bol skvely ja by som hned balila joj aj kocikovat by sme s carlou chodili 😉
ozaj dakto spominal ze aj platky zemiakov sa davaju a ze to zbije teplotu

dididi30
17. dec 2008

juj baby dakujeme ☹

janulka vyskusam, som zvedava, fakt na ten citron 😉
jani a zemiaky ake surove ci varene? ale asi surove, nie?

janka196
autor
17. dec 2008

hej didus surove, neze vyberes tie z francuzkych 😀 😀 😀

janulka7
17. dec 2008

jani ja som pocula ze zemiaky su dobre ked mas zapal dakde tak prilozit a vytaha tu infekciu a zapal. ale je mozne ze aj proti teplote. neviem. vidis iny kraj iny mrav.
baby praves som dojedla flambovane palacinky. este sme mali urobene zo vcera tak mi ich braska flamboval teraz, tak uz sa ani hybat nemozem a to doslovne lebo dost to brucho a este som don vrezala 4 kamionisticke palacinky a uz fucim jak lokomotiva. inak mi tam trpak vlial 1dcl borovicky tak sa mi aj sopel pustil 😀 co ma tak prehrialo. a maly cusi, to bude tiez dobry clen, lebo cusi a nestucha len vtedy ked sa je alebo pije. 😀 😀 😀
inak dnes MM poslali s firmy kde robil zas kus penazi joj tak sa tesim. si idem splatit dlh co mam a chiare kupim uz hadam dajake cizmicky lebo vcera sa jej uz nacisto pokazili tie co jej boli este ako tak dobre a druhe ju tlacia a dnes chuda moje musela ist aj v tych do skoly. ☹ ale som jej dala teku ponozku tak hadam ju nebudu tlacit rano hovorila ze je dobre . tak dufam ze tak bolo cely den. normalne sa potim z tej borovicky. ci pana to ani kurenie netreba. kurnik sak takto sa da uzsetrit na plyne. 😀 😀

antoniab
17. dec 2008

ahoj babenky
didi to mi je luto že su deturence chore ja ked som mala vysoku teplotu tak mi do ruk davali vajička normalen nevarene s chladničky 😅 no len malim detom neviem neviem a ani si nepamatam či to zabralo 😝
janulka tunis 😅 no kukni moje fotky na azete ale nikdy viac 😝 moja spolužiačka vychvaluje kubu a mna laka florida ked sa už da lietat do ameriky 😀
janulka a to solarko no praveže je dobre predtym než pojdeš na normalne slnko a tiež ked maš problemi s opalovanim moju sesterku opalovalo na červeno a solarko vytahuje pigment no a teraz ju už opaluje jemne na červeno a hned shnedne a pred dovčou je to uplne super 😉

janka196
autor
17. dec 2008

janulka ta to potvora ten lubos 😀 😀 ta fajne aspon ti vypali ked na teba daco lezie

antoni nasi boli vv tunise a velmi si pochvalovali. robo by zas chcel do egypta ale tam sa uz nebudem trepat s malou. a na kubu to je dost daleko to zas prezit ten let. na floride mam kamosku tak tam by to aj slo. ved ona ma aj stale vola nech prideme tak uvidime 🙂

antoniab
17. dec 2008

tak to bude zaležat od lokality my sme mali pekny hotel a bazeny ale more oničom ☹ vidiš a umna v byvalej robote si každy egypt chvalil no a pan Plžik na toho nezabudnem my vždy odporučal Krétu no my uvidime ale jedno viem určite už nechcem ist na dovolenku sama 😝 🙂 /myslim ako ja a MM/

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre