Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
20. dec 2008

aj babenky ta vy ste hyperaktivne to len ja taky spachtoško 😝 no dnes budem robit rožteky tak sa tešim ideme dat kavu a ranajky 😀 😀 o pol dvanastej 😀 😀 no a ideme do mesta dneska budeme mat jahodove gule mnm sa tešim tak prajem krasni dnik pekne nakupte stretneme sa podvečer 😀 😀 😀 😀 😀

antoniab
20. dec 2008

joj namiesto aj malo byt ahoj 😀 dobre ranko 😉

janka196
autor
20. dec 2008

cafte koceny my uz sme doma z mesta. carla zaspala v aute tak len som ju preniesla do postele 🙂
boze viete kolko bolo ludi ci pana hororrrr, ale co to sme pokupili 😉

antoni bola som kuk v tom jane normal. brutal zlavyt tam maju. hrozne sa mi zapacili jedne satocky ale nemali moje cislo ☹

ivka19
20. dec 2008

ahoj babulky,tak vy stihate,nakupy,pecenie 😉

didi,vyzeraju dobre tie dobosky 😝 ty co vsetko uz mas napecene 😉

jani,vsak v sobotu to aj u nas je s tymi ludmi nenormalne,ale tu az do 22.00 kym su obchody otvorene,nakupuju aj co nepotrebuju 😅 ja osm zatial nekupila nic 😀 ale v pondelok rozhodim siete 😀

inak dakujem za pochvalu mojej torticky,zas az taka krasna nebola 😀 ale chutilaaaaaaaaa 😝
janulka,ruzicky som robila z marcipanu 😉

antoni,rozky sa podarili? 😉

dididi30
20. dec 2008

janka ja ti o tych ludoch pisem u tyzden 😀 😀 😀

ano maju v norman super zlavy, ja cakam na river 😠

ja som si kupila v oasis cierne elegos nohavice, juj su super, mne tam rifle a nohavice dobre sedia, od kedy som porodila mam taku cudnu postavu a normalne mi take obkaky nejdu, ja skor vyssie , co uz staroba 😢 😀

ivka no vanilkove rozky , linecke a idem skusit ten dobosak, jaj drzte place 😝 😀

inak baby nie len cez vikedn ale cely tyzden je kopec ludi v meste a co bude pred vianocami 😕 😲 😀

jaj a jaka stranda ja idem o 5 vecer v stredu na kontrolu s astmov, no akurat pridem na veceru 😅

tonka pecieme pecieme? 😀

jaj jani a co si kupila 😀

ivka19
20. dec 2008

didi,vsak si sikulka,urcite sa ti podaria 😉

janka196
autor
20. dec 2008

caves didi jaj kupili sme malej novu vetrovku v hm 50 percent off bolo. suprova taka bledo ruzova s hunatou kapuckou. juj taka je v nej cajocka 😉 ja somn si v primarku natelniky pod svetriky a papimu slipaky a gate na doma. joj bola som v maxxe taku mali suprovu koselu len mu nesedelo cislo. skoda
jaj a este dostanem parfem na vianoce 😀 😀 😉
a veru river je total bez zliav som zvedava po vianociach

ivka takze dobre vysla oslava a nebud skromna ta torta bola uzasna fakt

janka196
autor
20. dec 2008

ozaj ivka tka sa pochval co si dostala na narodky 😉

dididi30
20. dec 2008

ivi ja som kuk tu totru 😲 😲 😲 😲 😲 uplne svetova, no ty vole, ten tvoj musi byt happy ,ze ta ma 😀 😉

do prdelky a ja ze mas 19 a tam 30 ta co ste ma dobre ogabali 😀 😀 😀 😀 😀 😅

janka ta paradne ste kupili a ja marosovi toto iste, ale aj koselu ma levis jani v debenhamse maju len za 13 libry, to je bomba cena, tak tam skoc 😉 a krasny vyber

dididi30
20. dec 2008

jaj baby teraz mi maros s tamcou dorobili piskoty baban piskoty a to spojili sparadkom a namocili v cokolade, mozno to poznate ale je to veeeeeelmi fajne 🙂

ivka19
20. dec 2008

jani,tak vy ste dobe pokupili 😉 takze dostanes parfem a aky,vsak sa aj ty pochval 🙂 joooj ja som dostala krasnu retiazku a este krajsie nausnice 😵 😵

didi,si ma rozosmiala s tou 19 😀 😀 ani by som ich nechcela 😀 aj my to robievame,piskoty s bananom alebo s broskynou 😝 tak ty mas akych pomocnikov 😉

dididi30
20. dec 2008

jaj baby, mne uz len 5 cesto treba upiect natriet a mam hotovo 🙂 🙂
ty kokos, ale to je zabijak toto tozvalkavanie, normalne mam dost, az na narodky urobitm 😝 😀 😀

ivus, fiha s broskynou sme neskusali,to moze byt este lepsie stavnate, mnamky, no skoda,ze uz porobili, hned by som si ale 2 broskyne smarila 🙂

janka196
autor
20. dec 2008

didi hej pojdeme aj do debenhamu ale sme sa dohodli ze az na zlavy uz som aj robiho nakazila 😀
mnamka je ta pyskotka s bananom mnam,. my sme si v meste dali super shejk. ja bounty vies jaky bol fajny joj

ivka moju klasiku jennifer lopez life. ja ho milujem. uz od kedy vysiel tak ho dostavam. ale stale mam tak 2-3 a obmienam to. dostala som aj z nextu amor tie vyborne vonia a mam aj jeden z oriflame 😉

ciii vazne s broskynkou to moze byt este lepsie jak s bananom

ja som teraz dopiekla ovocny s posypkou. ten co minule tak uz cakame kym vychladne a ideme donho 😀 😀

nalozila som aj maso do pacu na zajtra lebo chcem robit stroganov 🙂

janka196
autor
20. dec 2008

did som zabudla ti nnapisat tie recepty co si mi na mail poslala som si skoro cvikrla do gati 😀 😀 😀

antoniab
20. dec 2008

ahoj baby tak cesto už odpočiva v chladničke 😀 nakupili sme všetko čo treba hlavne potraviny no ale vyšlo aj na nejake hadričky 😀 😀 v primarku som kupila tak ako janka natelnik pod svetriky a taku slavnostnejšiu košielku na oslavu a 7ks pančuch pre maminu a jej kolegynu 😀 😀 no a v internacionale som mamine ešte kupila sveter taky ako sebe minuli tyžden ale jej som vzala fialovy 😝 😉 potom sme boli v tom worhell či ako sa to vola a tam sme kupili fritak sice tu jeden mame ale toten že budeme mat na slovensko do kuchyne bol s 40 zlacneni na 20 a super lebo sa da celi rozobrat a myt v myčke v riveri som skušala dzini ako furt ale boli fajn len neboli super tak že počkam 😀 😀 😀 a jane norman som nešla to ma muž tahal naokolo bo konec no a b internaciionale malu super koženu vestu len za 8 libier som zavahala joj no ale ide boxing day musim sa krotit tak som to oželela už nemožem ist do mesta bo skrachujeme 😅 😅 😅

janka196
autor
20. dec 2008

antoni no super si aj ty nakupila 😉

antoniab
20. dec 2008

joj janka ani nehovor ja by som aj viac ale mala som brzdu u seba 😀 😀 bo pohlad mojho muža signalizuje kedy dost 😀 😀 😀 😀 no a občas si dam aj povedat
a čo ake šatičky na nete si ich nenašla kuknem ti unas 😉

janka196
autor
20. dec 2008

antoni 😀 😀 to aj robo tak kukne ze mlieko skysne
... a tie saty dakujem si zlata ale ja by som ich musela najprv vyskusat. ale kuknem na nete aby si videla kotre

janka196
autor
20. dec 2008

hladala som teraz ale nenasla som ich tam na stranke ☹

antoniab
20. dec 2008

janka tak to mi je luto no ale so skušanim maš pravdu treba skušat ja som s jane norman mala šatky na prezlečenie na svadbe 😉 a ježiško by mi mal tiež čoto od nej priniest tak dufam že tam bol ale myslim že hej lebo som už špehovala 😀 😀 myslim slovne 😝
a zbytok je kde čo všetko vypeka didi čo dobošky hotove 😉

dididi30
20. dec 2008

jaj baby, ja mam uz dobosove hotove, zitra smarim cokoladku a bude, joj som zvedava, janka moja draha, diky za rady ako piect, normalne tacilo na 2 a pol a krasne sa mi vsetko podarilo, nezhorelo, no bobma, ja som taka happy 😵 😵 😵 😵
maros s tamcou urobili tie piskoty s babanmy a este robia nepeceny z bebekeksov, parada, ja ma hotovo 😵 😵

dididi30
20. dec 2008

janka som rada,ze sa ti pacili emaily 😀 😀 😀

timinka1984
20. dec 2008

ahojte
tak ja som tu len nakukla, idem vas pozdravit, stary ide navarit uz aj na zajtra 🙂 tak konecne nemusim vystavat v kuchynui aspon jeden den 😀 😀
tak vy tu vstky peciete, aj by ma to malo navnadit, no akosi nic, ked ja to tak nemusim a mozno by som aj hej, keby to mal kto jest, no mp nema rad sladke, takze nic, na mna je to vela 🙂 🙂
ste fajne pokupili som citala, my sme tiez boli, som si aspon rifle v dorotke kupila 😀 😀
a didi, ty ze nevies piect?sak len same recepty tu hadzes, ty sibalka jedna, no nech sa ti v tom dari, ked ta to tak nadchlo 😉 😉 😉 super
tak odrazu sa aj lucim s vami
ahojte a dobru nocku vsetkym

dididi30
20. dec 2008

timka ze stary 😀 moj bude varit ked pojdeme spat, rano mame uz na ranajky maskovu polievku 😀

timka no vidis, podarilo sa, konecne ma janka naucila piect na tej anglickej trube, bo to bola hruza 😠
no aj v dorotke maju zlavy, dnes som bola kuk 🙂
dobru nocku 🙂

antoniab
20. dec 2008

a ja už vypekam rošteky a popritom ich aj tlačim doseba bože ja tak naberm cez vianoce 😝

dididi30
20. dec 2008

tonka no sak to sa neda nekostovat 😀 😀

antoniab
20. dec 2008

didi no to sa neda 😀 😀 ale už nepečiem bo to je hrozne to by šli kylečka naviše 😝

dididi30
20. dec 2008

mati ale kto to poje, len vy davaja, takze kila odtanu na mieste alebo pojdu hore a od noveho roka nejest dobre? lebo na plazi musime byt cacane 😀 😀 😀

dididi30
20. dec 2008

pre vsetky baby a ich deticky 😵

http://www.fototrix.com/photocards/globe.aspx?t...

antoniab
20. dec 2008

joj ta ja zoberem k sestrenke ked nepoje MM dovtedy 😀 šak som zvedava jak urobim šalat boja furt tak vela spravim a nezjeme to ked som rbila na predminulu velku noc ta jojo nosil 3 dni do roboty na desiatu a rano obet a večera ista 😀 😀 😀 😀
tak ja ako sa chystam na stretko na plaž do birghinhemu ta neže ma tu šalite a nič len treba dopredu dat vediet že si to zariadim s prasou a tak 😉 😉 😉
a janka sa prida ne 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre