Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
1. jan 2009

ahoj jani včera to bolo fajn popili sme pokecali boli sme v poprade s bratom a jeho priatelkou u nej až na ten ranny záver
a vy ako musim kuknut na azet na foto ale som konečne na nete tak nestiham všetko 😅 joj som mohla tiež nejake foto porobit no čo porobim v sobotu na žurke 😀 aj s detmi a dam na konika 😀 😀

janka196
autor
1. jan 2009

mati ta co za ranny zaver hmmm? 😕

janulka7
1. jan 2009

didi tak co to s tebou ze ta boli zaludok. mozno ta treba riadne zohrait , povedz MM. 😀 ale vazne nech sa z toho rychlo dostanes.
no jani ja neviem co ju to tentoraz tak drzi. kasel ma priserny to ma stve najviac. al ked to je tu jak zacarovany kruh. nakazime jeden druheho. lebo vzdy je dakto nachcipany. 😠
inak lubos este nerobi to len mu volali ako brigadu z ETT na vypomoc z jedneho hotela. ale ta dobre aj tad. 10 euro na hodinu bol 6 hodin. tak aj to je daco. no uvidime, joj drz palce aby marek rchlo daco nasiel.ja som uz gulatuckam, ako povedal marek konecne riadna zena. a myslim ze ti je jasne na co myslel. 😀 😉
antony tak si to uzi poriadne na slovensku.prajeme stastny novy rok aj vam. a aj mna by zaujimal ten zaver. 😕

antoniab
1. jan 2009

tak zaver bol taky troška neštastny bo brat sa opil tak že som ho potom dorana ratovala takže som šla spat o piatej zničena po lete no čo zajtra budem spat cele doobedu 😉 😀

antoniab
1. jan 2009

janka pekne foto nerobila si modelku 🙂 🙂 joj a mala perfektna tanečnica 😀
janulka dakujem a aj vam krasny novy rok a male nech rastie do krásy 😉 a MM len nech tak napreduje a najde si super job 🙂 🙂
didi dufam že ti to prejde aj mna včera nafukovalo ale to preto že som sa prežierala 😀
a aj všetkym ostatnym všetko naj ivica ivka ivanka a timka a všetkych čo som zabudla 😅

mimus
2. jan 2009

ahojte baby
ja zase len tak narychlo a trosku neskor 😅 zelam vsetko len to NAJ v tom novom rocku 😵

janka196
autor
2. jan 2009

good morning ladies

mimus aj tebe vsetko dobre do noveho roku. 🙂

mati ze modelku 😀 😀 😀 😀

janulka no ved aspon nieco. doma tolko nevysedi.

janka196
autor
2. jan 2009

co robite baby? 😲

timinka1984
2. jan 2009

ahojte 🙂
ahoj janka 🙂
dnes tu nejako prazdno 😅 😕 😕
rada by som si kukla tvoje foto na tom azete ak mozem, ako sa tam prosim ta dostanem? 🙂 dakujem 😅 😅
antonia dakujeme, aj my vam zelame vsetko krasne a hlavne nech uz babo vyjde 🙂

janka196
autor
2. jan 2009

ahoj timi poslala som ti ip 😉

timinka1984
2. jan 2009

dakujem janka 🙂
uz som kukla, ale ste zlati, velmi pekna rodinka, tak stastne vyzerate, nech vam to vydrzi 😉 😉
mala je strasne zlatunka, take ksichtiky hadze, pekna 🙂 🙂 no ved ma byt po kom 🙂

janka196
autor
2. jan 2009

timi dakujeme 😵

janulka7
2. jan 2009

dobry vecer. tak dnes ste toho vela nepopisali. didi sa neukazala tak asi ju to este nepreslo. chuda. no hadam sa jej polepsi. my sme dnes boli v obchode lebo zacalai velke vypredaje a som nakupila chiare kopec oblecenia a vsetko za polovicne ceny tak sa teraz vytesujem . zajtra ak bude chciet betarka jedna ju poobleikam a pofotim. ja som po tolkom chodeni tak aunavena ze ledva sedim. 😅 a vraj plany na vecer. no zas bude prd. 😀 lebo urcite zaspim. tak sa majte krasne a uzivajte si v novom roku rodinky.papa

dididi30
2. jan 2009

janulka tu som, tulam sa po nete 😀

inak ahojte 😀

janulka7
2. jan 2009

ahoj. a uz ti je lepsie.????

janulka7
2. jan 2009

ja som dnes dosla z roboty a nemohla som uz z auta vystupit. maly mi musel na pravej strane brucha zacviknut nejaky nerv alebo co a nemohla som ani vystupit a ked ma MM vytiahol von na rukach tak ani postavit nanohy som sa nemohla, a urobit krok to ma uplne vykrucalo od bolesti. aj som sa bala ci je maly v poriadku. a ked som do neho zacala stuchat aby presiel na druhu stranu tak ma zacal kopac, krpec jeden 😖 a nie a nie sa odtial pohnut. ale asi po 40 minutach presiel na druhu stranu a uz bolo dobre. ale mne uz bolo do revu. uz teraz vytrca svoj charakter. asi sa mame na co tesit. 😀

dididi30
2. jan 2009

janul ani nie, ked som si precitala totohttp://www.drnatura.sk/ tak som mala dost, co mame v zaludku 😝 tak zacinam s ocistami, dnes som si kupila aloe vera a nemozem to, lebo kojim 😠 tak aspon nieco ovocne , doobeda len vodu 😉 fakt sa bojim, hruza....

juj janulka to sa stava, neboj bude aj hrosie, ked bude stlacit 😀 😀 😉 ale budes mat rychlovku druhe babo tak

janulka7
3. jan 2009

didi ja som pila aloe amozem len chvalit. dokonca aj pocas tehu som pila. je to super. mne to zlepsilo stitnu zlazu, plet, traviaci system, to potom zacal aj MM pit, aj ked som mala co robit aby som ho presvedcila. a chiara jedava detske vitaminy z aloe, a tiez super, lebo predtym sme mali sopliky a kasel kazde dva tyzdne. viac bola doma ako v skolke.
vies mi sme taka rodina aloe 😀 moja mamina to objavila ked ocino ochorel na rakovinu pluc a ta k sme to zacali pit vsetci. aj braska. ten mal najviac problemy so zaludokom, a ked pije aloe je uplne v pohode. a na nimutu si dovolim tvrdit ze je to najlepsie. ja som aj predajca, ale nevyuzivam to lebo je to dost drahe, ale zas radsej minut na zdravie ako na nieco ine. a okrem toho ako predajca to mam za super ceny. takze tak dohadzujem aj tu susedkam bez provizie pre mna. inak mne sa vidi ze to co som ja pila predtym co je na zenske veci a tak sa moze pit aj pocas kojenia. ak by si chcela mozem ti zistit. vies mam o tom kopec veci. uz som p0restudovala hadam vsetko co som nasla o aloe. aj doma pestujem . mne sa ten kaktus tak paci. pozri si www.foreverliving.com je to o vsetkych tych produktoch. mam to osvedcene takze viem o com ti hovorim. mozno daco najdes.

janulka7
3. jan 2009

inak som vam zabudla zapriat dobre ranko. moji chlapi uz upratuju vo velkom. jak dobre. 😀 ja som nalozila dopracky, mam horu zehlenia, a uz som zacala varit. chaira uz sklada puzzle, ona je hotovy maniak do toho. baby ja som asi vadna lebo ja som si dnes uz dva krat prezerala veci pre chiaru co sme vcera kuili. ked mne sa tak pacia. vyzera uzasne , teda aspon mne sa v tom velmi paci a MM tiez pochvalil. chiara raidne pozovala v obchodaku a papi s lubosom robili porotu. co schvalili to sme kupili . a veru ze dobra porota boli.

dididi30
3. jan 2009

janulka preboha nepi aloe ked si tehu 😲 prekvuje maternicu a to moze vyvoalat skory porod, ani pocas mendzesu sa nesmie a ani kojacie nesmu 😉 fakt sa stran aloe 😉
ja viem,ze je aloe dobre, ale nie teraz v nasich pripadoch

dididi30
3. jan 2009

janul a preco si mi o tom aloe nenapisala skor a ja tu vypisujem ako sme furt chori a ty vies o tych ucinkoch, teda aj ja uz, lebo som si precitala....
ked dokojim nemozem, tak az po dokojeni si urobim ocistnu kuru, no a verim,ze minimu 5 kil pojde dole, narychlo 😉

janulka7
3. jan 2009

didi teraz ho nepijem. ja uz teraz nechcem rizkovat nic. ale zo zaciatku som pila a lekarka na sk mi povedala ze ten druh mozem. vraj to pomaha a je to super hlavne u zien ktore maju problemy s pocatim. ja som s tym sice nemala problemy ale kedze mi miminko zomrelo tak mi to ona osobne odporucila. neboj na vlasten riziko by som to nerobila. ale teraz neberem. . MM mal velke problemy teda on aj ma. jemu zle travi a vzdy ma problem ist na WC ale ako to zacal pit. tak siel aj tri krat za den. zozaciatku mu to vadilo ale potom asi po mesiaci uz choidl iba raz denne a super. chvalil si. teraz momelntalne je talbletky na artrozu, ktore posilnuju kosti a spomaluju tu artrozu lebo on ju ma na kolene. a tiez super. ved uz mu dva krat hrozila operacia. teda plastika, lebo ho ma operovane uz asi 5 krat.
a vidis keby ani ma nenapadlo, ked si pisala aka si stale chora. tak ale radsej neskorsie sa dozvediet ako o tom nevediet vobec. na tej stranke by to malo byt vsetko popisane. ale ak budes chcciet tak ti preskenujem veci co o tom mam a ti poslem. je to fakt dobre. ja pouzivam velmi vela aloe aj kozmetiku aj sprej na popaleniny len halvne v lete je suprovy. len to ze je to dost drahe. su aj lacnejsie pripravnkyale maju velmi malo aloe. toto su 100.
iank ma napadlo ze ked ocino ochorel tak mu mamina zohnala neveim presne odkial nejake kvapky. vidi sami ze to bola litrova flasa a vola sa to ALVEO a obsaku asi 500 byliniek a je specialne urcene na posilnenie imunity. on to pil spolu s aloe a fakt pomohlo. zvladal chemoterapie ako nikto. vobec nic mu nebolo. ono ta litrova flasa stala tusim 1000sk.neviem presne. ale bolo to dobre. mozno by si mala vyskusat aj neico take ked mas problemy s imunitou. ale ja myslim ze tebe by mozno stacilo aj to aloe co som ti dala stranku . je tam jedno specialne na posilnenie imunity. ja to dnes kuknem v katalogu co mam doma a dam ti vediet. a je tam aj detske. lchiara mi ho pila ked byvala casto chora a teraz uz len tie vitaminky berie. a su super. aj chutovo su dobre a su v tvaroch zvierat. nieco elektronkovia na sk ale toto je cisto prirodne a aloe.sak ak budes chcciet daco viac vediet, ti popisem.

janka196
autor
3. jan 2009

ahojte kocky 🙂

janulka7
3. jan 2009

no nazdar jani. ako sa mate? nam je uz lepsie tak hadam tot ak vydrzi uz az do leta.co sa stalo ze nesopingujes ty zavislacka. 😀

dididi30
3. jan 2009

janul ja mam toto a tam pise, ze sa nemoze v tych pripadoch co som napisala.....aloe prekvuje maternicu, skodlive latky idu do mlieka.....
no ja niesom az taka zasadita, ale ked to tak priamo ovplivnuje, tak neriskujem, pije to tatko 😉
ja viem ,ze je to super, volakedy mi to pomohlo na zaludkok, tak sa tesim ako si po kojeni nahodim aloe a budem kocka 😵 😵 😵

janulka7
3. jan 2009

no vidis.ono to zalezi aj od zlozenia. ale teraz som kukala do toho mojho a tam na jednom s tych co sa piju pise je vyborne pre ludi ktory maju problem s hsutotou krvi. takze vlastne to iste co si ty povedala.ono je to o tom ze si musis podla svojho zdravotneho stavu a potrieb najst to prave pre seba. ale vrele odporucam. lebo mam to odskusane. ja sa tiez chystam nanovo zacat pit ked sa male narodi. aby som sa trosku pozbierala. tak uvidime.,ale mozno ani nebude treba. lebo teraz som v pohode. tak hadam tak budem aj nadalej.

janka196
autor
3. jan 2009

didi akoze nie. vcera sme boli som si kupila tricko a carlinke dvoje papucky aj topanocky v clarks 😉

janulka7
3. jan 2009

didi ved ty si kocka aj bez aloe.
jani ale didi je strateny pripad co sa tyka nakupovania. 😀 didi nic v zlom.
ale ty uz si didi2.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
3. jan 2009

janulka 😀 😀 😀 ta ved to je tu strasna nuda nikde sa neda ist len po obchodoch 😠

janulka7
3. jan 2009

no vidis. tak pridte sem a tu budes mat kam ist. akurat idem piect cheeskeak ci ako sa to pise. tak ak chces postavim na kavu a ta pockam.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre