Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

sisulik
18. nov 2008

ahojte bambulky..tak uz som doma...s ivickou a jej bambulkou nam bolo krasne a aj pocasie vyslo... 😉

janka..aj sme sa pofotili..dufam ze sa ti ckalo pritom 😀

ivica2705
18. nov 2008

sisu ty uz aj stihas pisat? 😀 😀 😀 ja som tu len teraz dosla, este som rychlo varila polievku 😉
idem si vas babky precitat....

timinka1984
18. nov 2008

ahojte dievcence 🙂

timinka1984
18. nov 2008

ozaj didi, maleho mas uzaneho, a ked sa modli, o taky maly anjelicek 😉

ivica2705
18. nov 2008

didi to mi ani nehovor ze tak fajne si nakupila, no sakra, normalne ti zavidim 😉 😉 😉 😉 my ked sme dnes so sisuo boli von tak mi ukazala kde aj my mame Maxx, ahhaha mala som ho dom nosom len som nevedela ze to je ono, a este na jeden obchod som dnes natrafila ale uz neviem ao sa vola, ahahah ale tiez ho tu didi dost spomina 😵
inac mne tiez doktorka ponukala nejaky druh antikoncepsie, ale neviem , lebo ja mam strumu a ked berem anti.. tak strasne priberam ☹ no ale keby som teraz zasa ostala tehotna, tak ho zabijem 😀
halaska ako to je tu s antikoncepciou, je to tu moc drahe? kolko si dala za ten cip, ci co ti to dali 😅 😅 😅 😅
ahoj timi co ste dnes podnikali vy?

dididi30
18. nov 2008

ivica , tak vy ste tam boli a nic si nekupila 😲 to sa ti ako podarilo, ja by som sa asi o zem hodila 😀
inak som tam malemu kupila aj kozenne ortopedicke topanocky a dnes ich mal aj obute, bohovske 😀

timka diky, normalne sme nechapali ako si tak pekne rucky poskladal, to som rychlo kricala na muza, fooooooot 😀

a ozaj ty si teraz doma ci kde? timka teba myslim

ivica2705
18. nov 2008

didi ja som bola len za vykladom 😀 😀 😀 😀 😀 to asi preto, ahahah

dididi30
18. nov 2008

ivica no fuj,ze sa nehanbis, takto kazit bandu 😠 😀 😀 😀 😀 😀

sisulik
18. nov 2008

ivi..uz aj tvarohove halusky som urobila..hehe..

sisulik
18. nov 2008

didi...ivi mohla ist aj dnu..ale risknut ten obchod pri mojich detoch....hehe..ved tam je vsetko tak nakopu, aj ked je to velky obchod...hned by mi tam obaja zacali vystrajat od nepohody 😀

ivica2705
18. nov 2008

didi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja sa polepsim...
sisa, tak to vazne, si nevydrzala do zajtra 😀 😀 jo len polievku som robila, a este vecer pizzu 😉 ale to len tak na rychlo, hahaha
malinka teraz spinkala ale uz na mna kukaju tie velke kukace, hahahah

janka196
autor
18. nov 2008

cafte zeny uz aj my sme doma. isli sme sa prejst do mesta 🙂 najlepsie ze bolo krasne slnecno ale kym sem sa vytrepali z domu tak uz sa aj stmievalo ale neva aspon sme sa presli a trosku vymrzli

janulka aj spanielov volajakych sme stretli v H&M ta sme sa smiali ze pridu do uk a rovno do svojich obchodov

didi ta ty si nakupnicka ti poviem. myslim ze vedies na nasej stranke 😀 😀

sisu ivi tesim sa na foto a neckalo sa mi asi ste namna malo mysleli 😝 😀

timi ahoj

mimus
18. nov 2008

juj baby ta ja vas vobec nestiham teraz
mame navstevu...prisli muzikove deti ta plny dom 😀
vcera sme nasli prvy zubok, tak aj misenka je mrzuta, ale taka zlatunka so zubkom 😵
neviem ci dobehnem vymeskane bo vy pisete jak dracice 😀

janka196
autor
18. nov 2008

jej ahoj mimus no ze sa ukazes ale si ospravedlnena 😀 😀 no gratulujeme ku zubocku 😵

mimus
18. nov 2008

jani ta to vazne nie je casu, bo deti len malu natahuju a ja vecne oci na nich bo sa hadaju, kto sa s nou bude hrat, kto ju bude prezliekat..... 😀 a este im navarit, poprat a potom nakupy 😀 tu tema oblubena 😀

dididi30
18. nov 2008

minus gratulujeme aj v junoviatkach maju babatka zubky, my este nie, mozno tak v 10 mesiacoch, aspon nam skoro nepohniju 😀 😀

janka ja viem 😀 😀 😀
inak som malemu prave objednala sedacku na papu a aj kocik 😀

sisulik
18. nov 2008

konecne sa mi podarilo v BHS zohnat dva nohavice pre aishinku do skolky na januar....len ked pride mamina, tak jej dam za ulohu jej ich zuzit v pase...bo to pas jak pre tucne decko..hehe..a aisha je kosticka 😀

dididi30
18. nov 2008

sis no hovor mi o tom, este,ze tam maju tie nohavice gumi tak davame na minimum 😀 nam zas dlzka, my musim na 4 roky aj to dlhe 😀

sisulik
18. nov 2008

ked sme dosli domov, tak nas tu cakal listok ze mame zasielku ulozenu u susedov..tak sme po nu skocili..dosli nam objednane veci z Asdy...este tento tyzden cakam skrinu z Asdy a aj nabytok z wilkinsonu...a ine veci...dnes nam konecne prisli urobit vertikalne zaluzie do celeho domu, takze uz nam z vlaku nemusia tu kyvat 😀

sisulik
18. nov 2008

nam to na 4 roky je dobre na dlzku ale dve aishinky sa zmestia do sirky... 😀 guma tam je ale ta je len vzadu..neda sa nastavovat... 😠

sisulik
18. nov 2008

zajtra ideme zase na dve hodinky do skolky...tak sa tesim..dufam ze nezabudnem jej tasticku co tam dostala a jej domacu..hhehehe....

didi..a to co mam malej kupit na telesnu? ja som uz kupila tie cierne smradose na nohy..ale ake oblecenie?

sisulik
18. nov 2008

mimus..to o akych detoch pises? ved ty mas jedno nie?

dididi30
18. nov 2008

baby tuto stolicku som objednalahttp://shop.babyworld.co.uk/DisplayImage.aspx?i...

sisu, hej telesnu, ale staci ked jej das kratasky a nejake tricko, normalne domace, nemusis original...ja som dala teraz malej na telesnu ruzove tricko a elastaky 😀
inak topanky kupuj kvalitne , oplati sa a pocitaj s tym,ze v tom bude mala cely den, tak odporucam clarks, tak nakupuju vsetky mamicky, su kozenne a vydrzia 😉 a aj pekne 🙂

sisulik
18. nov 2008

didi..a mozes sa mrknut na stranku clarks a hodit mi tu link ktore topanky jej kupit teraz na zimu do skoly?

dididi30
18. nov 2008

sis na jaku zimu, tu na zimu nekupuj, sak sa ti v skole v nich zapari, poltopanky aj v zime, bohu zial, neboj zvykne si a ked bude vidiet ostatne deti ani ine nebude chciet 😉
idem daco kuk

dididi30
18. nov 2008

sisu kukni tu daco 😉 http://www.clarks.co.uk/

janka196
autor
18. nov 2008

didi super je ta stolicka 😉

sisulik
18. nov 2008

ale cestou z domu do skoly..jej maju nohy odmrznut? blbe je tu to, ze sa neprezuvaju...

dididi30
18. nov 2008

my mame tieto sisu 🙂 http://www.clarks.co.uk/Assets/Clarks/products/...
jani dik, ja som do nej zalubena a je taka cestovna, zide sa, vysoke ma kazdy 😀

dididi30
18. nov 2008

sisu aj ja som na to myslela, ale das fajne teple ponozky a bude 😉 dak tu niesu az take hrozne zimy a nebyva tu nasnezene....
no sak to je to blbe,ze sa neprezuvaju 😠
inak nedavaj jej ani pancuchy, jedine ked bude mat suknu, ja som si na to zvykala rok 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre