Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
13. jan 2009

didi aj jasom vcera robila mufiny. len sa zanimi zaprasilo 😀 😀

monkula
13. jan 2009

janulka 😠 😠 😠 😠
ani ja nemám rada ,keĎ niekde nakupuje ma stále mi je niekt oza pätami....
Takt otu funguje u nás v DM .ke... ja nakupujem a dedo SBS-kár za mnou... a jarko trošklu skákjal a pobehoval hore - dolu a dedo mu hovorí, CHlapček, choĎ si za maminkou, to sa nesmie.. ta ksom mu povedala ,nech si robí svoju robotu ,teda nech stráži zlodejov a nech nechjodí za mnou a nenadáva môjmu synovi a išla som preč...

janka196
autor
13. jan 2009

mon 😠 no cista sila. ako chapem ze musia strazit lebo co sa pokradne im asi strhnu z vyplaty ale mna to fakt neskutocne uraza 😠

monkula
13. jan 2009

janka, aj mňa to uráža... pretože ak tam idem sama, bez kočíka ,tak si ma ani nevšimnú a ak ide maj s kočíkom, hneDˇpri mne stoja... a minule ma smradľavá pani SBS upozornila ,že nákup patrí do košíka, tak som je jpovedala ,že nakupujenm do košíka pod kočíkom... 😀

janka196
autor
13. jan 2009

mon hej lebo asi do kocika si pchas co nakradnes bazmek. ja ked idem s kocikom nikdy neberem kosik. si mala tej krave povedat nech si skusi tlacit kocik aj mat nakupny kosik v obchode kde je kooec ludi a ako je v ke dmko tak take ulicky co ledva prejdem ja ked priberem

monkula
13. jan 2009

presne.... pod kočík sa kradne... ael netrápi ma ,mala som sto chutí jej poedať, nech sa nestará a radšej sa ide umyť pod pazuchami, lebo to keĎ prejde okolo Teba, tak to je smrad, že amen tma... 😝 😝

janka196
autor
13. jan 2009

mon 😀 😀 😀 fuuuuj 😝

janka196
autor
13. jan 2009

ozaj baby ja som si az teraz vsimla ze dnes je piatok 13-teho 😲

dididi30
13. jan 2009

monku, ale kdeze thomas je anglicke meno original 😀 😉 inak aj v biblii je spominany svaty thomas, tak je aj pokrsteny 😵

janka uz som urobila, ale iny recept, su fajnove, len som nechapala,ze cely balik kypriaceho a veru je ho aj v mufinkach riadne citit,ale mi ich zbastime aj tak , uz 4 sli 🙂 mnam fajne su, na buduce dam len lyzicku, asi sa v recepte pomylili a ja tapa som posluchla 😅 ale krasne su vysoke a chutne, mnam 😝

janulka, boze ta si ju mala aj do p..i poslat, sak by ti aj ak nerozumela 😀 aj ja tak minule jednej anglicanke, bo ona naobliekana a deti bez ponoziek hole nohy a ona usmev 😅

janka196
autor
13. jan 2009

didi cely balik je vela. ja davam len 2 cajove lyzicky 🙂

dididi30
13. jan 2009

janka sak aj mne doslo, len v recepte je cely, tak vies no, zacinam, uz budem vediet 🙂 ale furt do nich dobkame, uz doraz nebudu, tak zajtra urobim nove 😀

monkula
13. jan 2009

janka, aký piatok 13-ho? VeĎ dnes je utorok... 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
13. jan 2009

mon 😀 😀 😀 boze ja som truba. sak mne sa zdalo ze je piatok 😀 😀 😀 😀 ja zdochnem 😀 😀

janka196
autor
13. jan 2009

didi a ake si robila?

monkula
13. jan 2009

nevadí.... a ja so mdnes rozmýšľala, či je pondelok, či utorok... 😀

janka196
autor
13. jan 2009

ty kokos dobre pondelok utorok ale rovno piatok, sak to cisto vykojeny mozog 😀 😀

monkula
13. jan 2009

jaaj ,ale si ma rozosmialaaaa 😀
a mne sa tá hlúpa knedľa neche rozmraziť 😖 😖 😠 😀

janka196
autor
13. jan 2009

mon sak aj ja sa tu rehnim jak koza 😀 😀 😀
a co s tou knedlou dajako som prekukla 😅

ivka19
13. jan 2009

jani,tak piatok 13-teho 😀 😀 vsak som az zostala mimo,ze ci ja zas mam mix v dnoch 😀

monku,tak ty mas tie dni pestre,ale hlavne,ze sa nic nestalo vazne,ale ludia su teda ignoranti 😠 a o tej dm-ke 😠

didi,ty si ma zas rozosmiala s tymi opaskami na postel 😀 😀 vies si predstavit seba ,tak zapnutu spat 😀 dufam,ze je thomasko v poriadku,aj nam raniya sreskla priblizne v rovnakom veku,to bolo strachu ☹

janka196
autor
13. jan 2009

ivka 😀 😀 no vidis len mon mi nato nesadla 😀 😀 😀

ivka19
13. jan 2009

jani,ty jedna,taketo tahy tu na nas skusas 😀

janka196
autor
13. jan 2009

ivka 😀 😀 ale ja som bola vazne v tom ze je piatok 13-teho . este som si povedala ze radsej nikam nejde dneska 😀 😀

ivka19
13. jan 2009

tak kludne niekam chod je utorok,teda myslim 😀 😀

monkula
13. jan 2009

janka, vytiahal som si z mrazničky knedlu k tomu gulášu a nestačí ,ež mi padla na nohu, ale ešte sa mi ani rozmraziť necche.. ael už som ju dala na radiátor.... 😀 😀

ivka19
13. jan 2009

monku,tak ty co mas za den ☹ 😀

monkula
13. jan 2009

ivka, no deň blbec.... 😀 😀

ivka19
13. jan 2009

monku,tak opatrne,to ti janka asi fakt pricarovala piatok 13-teho 😀

monkula
13. jan 2009

asi áno... 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
13. jan 2009

no este aj bosorku zo mna spravite 😠 😀 😀 😀 😀
mon odpadnem. a to na tu nohu na ktoru si spadla

ivka19
13. jan 2009

janka,ved ja zo zartu 😀 😀 to by si bola moc pekna na bosorku 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre