Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janulka7
14. jan 2009

ti poviem. joj ani nespominaj. ci pana to bol zivot. ale nam bola fasa. normalne sa mi cnie.

iwanka
14. jan 2009

caute babulky, vsimla som si , ze aj ivica tu bola.... 🙂 🙂 🙂

No baby, tak to ten plyn....Na svk fajna kosa, ked som bola a tu fajne teplucko. Som sama zvedava, ze co to bude...financna kriza a este aj toto.....

Janka, pekny kocik, kde si splasila???Na ebay?moja je este ok, ale planujem kupit dajaky neskor na car boots za lacny peniaz.

My sa uz dostavame do naseho normalu.

janulka7
14. jan 2009

ahoj iwanka. tak si uzsla zo zimi do tepla co? 😀 😀
ale je to svinstvo s tym plynom

iwanka
14. jan 2009

ta ne, fajne svinstvo....
Janulka, ale poviem ti fajny rozdiel, zo zimy do tepla...Tu mi je malokedy kosa, som si myslela,ze uz som taka otuzila a na svk mi bola skoro stale....

Malinky pocuva???Kopka???

janulka7
14. jan 2009

ci kopka ten si tam prestavuje svoje bydielko. sa smejem ze prestavuje nabytok ako mamina ked ju to chyti. ale nech radsej kope tak aspon viem ze je o.k. inak uz tri noci po sebe ma nechal krasne sa vyspinkat. 🙂

janka196
autor
14. jan 2009

iwanka ahoj. hej kocik som a ebay kupila za 49.99 a si predstav ked sme ho kupili na druhy den sme isli do tesca tam ho maju za 39.99 ta ma skoro jeb.. ae iba cerveny maju. my mame stale takusmolu ze ked nieco kupime vzapeti to niekde najdeme lacnejsie takze uz sa ani nevyjadrujem

no a stym plynom no je riadna sila

monkula
14. jan 2009

ahoj...
janka, krásne fotky si pridala.. a to Robert s Carlou tak posediačky zaspali? 😀 😀 a máš krásne nechty, to máš svoje, alebo gelové...
janulka, k tomu chrapúňovi nemám slov... A ty si vážila 38 kg? 😲 😅 a ako vás napadlo dať meno Chiara? 🙂

janulka7
14. jan 2009

jani ta tebe sa oplati ist aj nakupovat. ta tymas ale statie. no ale ber tot tak ze dakto im musi robit trzbu. 😉
inak mne sa to stalo par krat a tak som sa naucila ukludnovat samu seba tym e ten urcite sa hned pokazi lebo nemoze byt lacnejsi ak je to ten isty. alebo ze neni taky fesny jak moj a take volovinky. skus mozno sa ukludnis . 😀 😀 😅

janka196
autor
14. jan 2009

mon ahoj, dakujeme za pochvalu tak pekne po poradku. vies co carla normalne zaspala ked mi sme pozerali film. a naraz sa prebrala a pokukala a tak si sadla ku robovi a zaspala na nom,. no a samozrejme o chvilu uz aj robo spal 😀 joj taki zlati boli ze som ich musela odfotit 😵
a nechtiky mam gelove.ono vlastne svoje a na tie mi urobila gelom francuzsku manikuru. len uz mi treba opravit lebo mi odrastaju. uz v piatok pride radka co mi robi nechty tak musim ist zanou.

janulka no vedaz tak ma to nesere lebo ta cervena nebola az taka pekna. a asi by mi aj dost vybledla ked pojdeme v lete domov 😉

iwanka
14. jan 2009

jani, tak to je smola 😉

Jani a ty tie nechty robis???pamatam sa, ze si si chcela privyrobit?

Janulka, jane nech kope, aspon vies, ze je v poriadku.

Vite, moj maly je strasne na hudbu, este ked som bola tehu, tak kopal, ked hrala hudba a teraz ked ho uspavam, tak mu spievam a dakedy aj robim havka 😀 😀 😀

Chcem sa vas spytat, ked uz mate vacsie deti a kojite, to sa z vaseho mlieka este nasytia, lebo ja uz mam pocit , ze moj filipko ani nie. Skopr to sluzi ako zapijadlo a uspavadlo, no a nozný drink.....

iwanka
14. jan 2009

nočný drink

janulka7
14. jan 2009

monku . veru 38kg. bola som hrozna. nevladala som ani chodit. sa mi stale tocila hlava a tak som ani von s amlou nemohla chodit sama lebo som sa bala ze odpadnem ami ukradnu malu. 😖 ja osm totiz po porode ochorela na stitnu zlazu a nik si to nevsimol. lebo lekari mi hovorili ze ked kojis je normalne ze schudnes. ale ja som sa branila ze aj ked to je normalne nie je romalne aby som za par mesiacov doslova vyschla a cela sa klepala. potom som sa musela liecit asi rok a pol.na tazkych hormonalnych tabletkach 9ks denne. jak babicka. 😅
a ako som sa dostala k menu Chiara? videla som raz taky film o jednej detskej lekarke ktora potratila vzdy ked otehotnela ale nidky sa nevzdavala a skusala dalje aj manzel ju opustil . a bola neskutocne pekna ta herecka. tak sa mi to meno vrylo do pamete a som si povedala ze chcem dcerku S TAKYM MENOM. a mam. 🙂

janka196
autor
14. jan 2009

iwanka nerobi, ale dobre si pamatas. vies ja som cez ebay nakupila vsetko co mi trebalo. len tie gely tam boli asi stare lebo som aj sebe robila aj bratovej caji a normalne do dvoch hodin zisli dole 😠 tak ja s mojou trpezlivostou som sa nato vy... 😀 😀 😀 a vies ta polka co tu robi je fakt dobra. to by bola velmi silna konkurencia
a s tym mlieckom co ja viem. ja jej davam cicu uz iba ked ide spat. naobed a vnoci. ale naobed az ked uz je najedena tak fakt neviem 😅

monkula
14. jan 2009

janulka, nebola tá herečka náhodouBarbara de Rossi? Lebo ja som s ňoutiež raz videla film, starala sa o cudzie dieťa, ktoré otec týral a film sa volal La storia de la Chiara (príbeh Chiary) a podľa nej som dala meno Chiara aj ja... 😀 😀 😀
to je teda silaaaaaaaaaaaaa

janulka7
14. jan 2009

baby neviete ci sa mozu dat gelove nechty v tehotenstve. lebo iem ze akrylove sa nesmu.

janulka7
14. jan 2009

monku to je ona. hrala tam lekarku a stale chudina potretila a potom liecila dcerku svojho ex manzela lebo nechcela rozpravat. ja soms a do toho filmu aj mena zamilovala.to je nahoda co?

janka196
autor
14. jan 2009

baby ja z vas odpadnem jaka nahodda ze ste podla rovnakeho pribehu dali meno pre svoje kocice 😵

janka196
autor
14. jan 2009

janulka a to ci sa mozu teda neviem,. opytam sa radky ked pojdem k nej ok 😉

janulka7
14. jan 2009

dobre zlatko zisti mi to. lebo akrylove sa nesmu lebo vraj akryl prechadza pokozkou az do placenty a je velmi nebezpecny lebo moze plod aj zabit. vraj sa vtedy vela deti rodi mrtvych. neviem ci to je prauda. ale ja osm pri druhom mala tie akrylove nechty a pozri co sa stalo a nic nezistili .tak mozno daco praudy na tom bude.
jani tak to ti poviem ze obidnve podla toho filme . sranda co? 😉 monku tak mi porad aj dajake chlapcenske. lebo sa mi to krati a ja nemam meno. 😅

janka196
autor
14. jan 2009

janulka a ty uz vies na stopro ze to bude chlapcek?

janka196
autor
14. jan 2009

inak robova srdcovka je david. mne sa pacil zachary ale monkula mi minule povedala za tak sa volal vodca kukuricnych deti 😲 😀 😀

dididi30
14. jan 2009

caute

janka jasne ,ze to bude chlapec ja som jej to vyvestila 😀 😀 😀

inak baby, vam je dobre, ja som doobeda taka busy, nestiham nic

jani aj ja som cela dat thomaskovi davit, ale takto sa volaju vsetci magori, teda bud fetak, alebo nejaky dili, tak ma to preslo..
inak niesi ty zaubena to monku, ja ked citam pozadu, tak len o nej pises
😅 jaj no este mi napise monku,ze ziarlim 😀 😀 😀 sak si to uzite 😀 😉 😀 😀 😀 😀

dididi30
14. jan 2009

no janulka ako sa bude volat chlapcurik?

janka196
autor
14. jan 2009

didi 😲

dididi30
14. jan 2009

janul, ked mas chiaru na ch, tak co tak nejake meno na ch, nech ladia 😉 jaj teraz ma nieco napadlo, fuj 😅 😀 😀

dididi30
14. jan 2009

janka co 😲 😀 😀 😀 😀 si ok? 😅 sak zartujem 😀 😉

janka196
autor
14. jan 2009

didi no nedalo mi a kukla som dozadu no nezda sa mi zeby som len o monku pisala 😅 asi ty citas medzi riadkami 😝 😀 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

didi ja som uplne ok a ty? 😉 😀 😀 😀

dididi30
14. jan 2009

janka, ako kedy, nepoznas ma 😉 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre