Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
25. jan 2009

dobre ranko babky, ja len vas chcem pozdravit, a troskýu precitat co mate noveho 😀 😀

janka196
autor
25. jan 2009

no iwanka ty si sikulka. ja uz mam tiez navarene. dnes som robila stroganov s ryzou a hranolkami. ideme este do mothercaru aj do nextu nieco popozerat carlinke. musim teraz porobit zasoby 😀

ivica ahoj 🙂

dididi30
25. jan 2009

caute, ivi caf 🙂

janka, treba zasoby 😀

iwanka, aj me mame navarene od 7 rama, tatko varil 🙂

dididi30
25. jan 2009

monku, pekna torticka 😉

zuzana, yi verim tu to je o drzku, sami indovia vybavuju, ble 😠 , treba ist na sk, alebo sa tu stazovat, inak to nejde

3558
25. jan 2009

a cim natierate vy vase deticky? johnson&johnson je uplne na nic a midwife mi povedala olivovym olejom, no ale tu niekde som citala ze po olivovom oleji babetku nedycha koza a ze sa nema pouzivat. no ja uz teda neviem cim ho mam natierat.
musim nas objednat na kozne u nas doma, lebo toto asi nema vyznam. este sa opytam doktora ci ma nemoze objednat na kozne tu v UK.inak uz som stratena ☹ ☹

janka kam si chcela ist predavat vecicky? ja chodim na trh v sobotu u nas predavaju uplne vsetko co kto nechce aj vycaptane topanky. teraz tam nahanam autosedacku od roka do troch rokov. nechce sa mi kupovat uplne novu ked su pekne aj po jednom dietati. moja co mam teraz od 0-12 mesiacov je ako nova, tak dufam ze natrafim na podobnu.

janulka7
25. jan 2009

zuzana a co mas s miminkom? mne johnson tiez nerobil dobre teda mojej malej . tak som presla na telove mliecko od chico, a to bolo super.lebo po johnsone sa mi cela vysypala. take cervene fliaciky mala. olivovy olej na telo sa nema davat to som aj ja pocula. tak akurat mozes pouzit na vlasky vtreit do pokozky takych 20 min. pre kupanim. ja som to robila mojej. tu to spanielky robia bezne a maje krasne huste a tvrde vlasy. moja ma pekne vlasy tak mozno pomohol aj ten olej. 😉
iwanka poslem ti ho len teraz robim obed tak nestiham. ale poslem neboj. 😉

janulka7
25. jan 2009

jani vidis keby si bola v spanieslku veci by odneisli kamiony a nebol by preoblem. no bolo ti treba sa odfajat tak daleko? 😉 😀

janulka7
25. jan 2009

iwanka ak sa nenahnevas tak kukkni stranu 134 a tam je ten recept. som ho tam pisala. lebo som si nebola ista co som ho poslala premonku IP alebo som napisala rovno. je skoro uplne dole. a ak nieco nebudes mat jasne kludne napis a ti poslem este raz cez IP. 😉

monkula
25. jan 2009

Ahoj janulka.... 😉
Pri mojej fotke s korytnačkou máš aj poďakovanie....
čo ten cyklón? už je preč? dúfam, že áno...

janulka7
25. jan 2009

videla som. dakujem ale robila si ju ty takze podakovanie ide pre teba. 😉 🙂
no aj tuto noc bolo rusno aj ked nie tak. v barcelone v skole zabilo neviem kolko deti co vietor zhodil cely mur. 😔 a tu boli povytrhavane balkony a nam pred auto padol stlp a z druhe strany strom. oskrelo nam sice auto ale hlavne ze nepadlo nan,. lebo tu vedla padol strom na dve auto a tie pojdu rovno do srotu.
ale to najhorsie vraj cakaju tuto noc. ☹ tak uvidime hadam to nejak prejde. ale to ako huci ten vieto baby to by som vam priala pocut. to az husia koza naskakuje. jeto strasne. a vsade nastane tma a hned nato vetrisko. MM s braskom vcera isli aj na plaz kuknut ale ich nepustili vsetko bolo zatvarane a strazili policajti a videli prvy raz v zivote gulove blesky vraj to bol zazitok. a hned na to leteli hasici tak asi udrel niekdo do domu alebo co. no proste toto som este nezazila.

monkula
25. jan 2009

juuj, janulka, budem na vás veľmi myslieť, nech už je to preč... ☹ ☹

monkula
25. jan 2009

A takúto tortu som piekla jarkovi v októbri.
pôvoden mala byť potiahnutá hmotou z marshmallow, ael sa mi nevydarial ,tak som to vyšmarial a natrela polevou, tak pret onie je taká, akú som cchela, ale malý mal veeeľkú radosť, že má Bleska mcquinna 😀

monkula
25. jan 2009

samozrejme, som zabudla na link, že... 😅 😅 😅
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=429624

antoniab
25. jan 2009

ahoj baby popraila by som krasnu nedelu ale vonku to tak nevyzera 😒 joj včera som vybalovala a zaroven balila lebo my sme mali ešte stromček tak som musela všetko zlikvydovat a upratat sa tu nahromadilo prachu prezliec periny a teraz periem a periem no a zajtra hajde do prace joj sa mi nechce dufam že to už nepotrva dlho 😝

monkula
25. jan 2009

Ahoj antoni.. U nás je pekne ,svieti slniečko... A ty si boal zase na SVK? 😅

janka196
autor
25. jan 2009

no my uz sme doma 😉 nechala som mailand v nexte aj v motherace ale carla bude kocka 😀 😀

zuzka ano na trhy chodime aj my. vidis ja mam na predaj autosedacku po carle ale to az po tretom 😉 skoda kebyze byvas skor by som ti ju dala keby si si ponu dosla
a kozmetiku sme tiez pouzivali johnson lebo tu v uk nemali seba med. ale uz som nasla tak teraz pouzivame to

janulka boze no isto by som sa pokakala. nam raz udrel gulovy blesk do dvora

mon aj ta jarkova torta je uzasna ta ty si jaka sikovnica

mati uz zajtra ides do prace? no ale sak zas treba peniazky co

monkula
25. jan 2009

janka, ďakujem.. 😉
Aj mne treba sedačku pre Chiarku ,zlomila tam zatváranie a nedá sa to opraviť a jaaj ,aj práčka sa mi pokazila 🙄 🙄

janka196
autor
25. jan 2009

mon ta vidis ked sa sere ta sa sere 🙄

janka196
autor
25. jan 2009

akurat pridavam foto na azet som sa vcera bola dat otrihat. tak som jak kurka osklbana 😀 😀 😀 ale nie dobre ma ostrihala len kratucko 😅

lucia.zv
25. jan 2009

ahojte prepacte ze rusim len by sompotrebovala vediet nejake blizsie informacie o Brightone!!neviem ci je tu niekto prave z tohto mesta!

3558
25. jan 2009

monkula aj ja som mala pokazenu pracku a kupili sme novu beko aa trieda a je naprd. zajtra tam skusim zavolat ci ju nemozem vratit. 😝 mame ju z tesca.

janka a kde si zohnala ten sebamed kozmetiku?

monkula
25. jan 2009

janka, tak teraz už úúplne vyzeráš ako Posh 😀
Ale Ti t osekne... 😉 😉 😉

antoniab
25. jan 2009

monku no ja som bola doma mala som sa vratit 16 ale zrušli mi let tak som prebukla na 19 no a smutne okolnosti to zariadili tak že som letela až 23 takže asi tak
joj janka peniažky treba ale makat sa mi aj tak nechce 😅
boli sme v meste na nakupi tak som bola normalne zdesena kolko malo ludi 😲 no idem kuknut na azet na jankine foto 😉

dididi30
25. jan 2009

janka fiha , no veru tie kratke vlasy ti idu, vies to mat stale tak dobre urpravene, hm ti moje oskary len do copu a mam pokoj 😀

my mame kozicku ako babatko, midwife sa nas stale pyta ,ze co pouzivame , ked ma maly taku peknu hladku pokozku a ja ze nic 😀 ale vazne, nic je naj a este olivovy olej aj ked sa to nezda, nam pomohol pri suchej pokozke 😉 tiez ho nieje dobre pouzivat vzdy...
my pouzivame znacku botanic pre deti z boots, je super🙂

zuzana podla mna by si mala vysadit veskeru kozmetiku , maximalne nieco na ritinu, skus 😉

lucia.zv
25. jan 2009

Prosim vas je tu niekto z Brightonu alebo viete kolko stupnov tam je v lete??da sa tam aj kupat v mori??

janka196
autor
25. jan 2009

baby dakujem vam 😵 😵

didi veru to je vyhoda kratkych vlasov. umyjem vyfenujem a tri dni mam pokoj. 😉 ved preto som si dala zase ostrihat. uz som bola rozhodnuta ze necham dorast ale som rozmyslala ze potom budem robit presne to ty. udrem dogumicky a dovi dopi 😀 😀 😀

mati ti verim ze sa ti nechce 😅

lucia ja som na opacnom konci takze neporadim. aj sa mi zda ze tuna z tejto temy ziadna kocka nieje odtamadial

janka196
autor
25. jan 2009

zuzka seba med som nasla v takom zastrcenom beuty boxe 😉 inak ju nikde nemaju. a predtym som si nosila zo slovenska. mne ten johnson velmi nevonal a seba med je suprovy
ozaj a nemoze to mat z prasku alebo avivaze? ci to si uz vylucila

janka196
autor
25. jan 2009

didi nice foto. thomasko je krasnucky a sikovny 😉

dididi30
25. jan 2009

janika, no sak to, ale mne toto dovi dopi vyhovuje, no nemam cas, uz ani nezehlim tolko 😲 😉

a dakujeme za pochvalu, no co narobim sak to je taky lozec, cez den jednou rukou pisem a druho davam bacha aby sa nezrubal, on totiz stoji pri mne a kuk ako tukam 😀 😀 😀 som zvedava , kedy do mna zacne hadzat hracky 😉 😀 😀 😀 😀 ako carlinka 😀

janka196
autor
25. jan 2009

didi uz coskoro to pride 😀 teraz po novom stale vypina notebook. presne to jedine sviti kde sa ma vypnut a ona rovno tak tukne bestia mala 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre