Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
14. nov 2008

inak ahooooooooooooooj som doma 😀

antoniab
14. nov 2008

jani no my sme ale nakupčičky no čo ked je tu všetko tak krasne 😅

janka196
autor
14. nov 2008

antoni tak tak no co zabijem sa ked rada nakupujem 😀 😀

antoniab
14. nov 2008

už som išla pisat že pridem ja a nikto nikde a skočila si mi tu ti no to žeby som nechodila či čo 🙄 😀

dididi30
14. nov 2008

janka, no odfot sa v tych novych cizmach 😀 ja som si kupila kabelku v rivery, kozennu tmavo hnedu zo 60 na 30 libier, iba jedna bola, tak som nevahala......k tomu som si kupila vo faith cizmy kozenne samozrjeme tmavo hnede zo 70 libier na 20 no nekup to 😀 😀

malemu som kupila kopec oblecka mali v boots pozlacnovane,take ked pojdeme v aprili domov, ale sak ja som dilino, do vtedy bude mat aj 20 triciek a svetrkov a mikiniek a vselicoho
boze ja neviem ale ja som tolko malej nekupovala, ale malemu kupujem jak besna a to som sa bala,ze nebudem vediet chlapca obliekat a to je jednoduchsie ako babu 😀

tonka ale ved to nieje az tak vela za kabelku, sak urcite ju vynosis 😀

inak co som dala maleho odfotit jedna fotka 14 libier, tak som vzala dve tak 36 libier za 2 fotky no dost, ale sak nech mame pamiatku 🙂

dididi30
14. nov 2008

no hej ste nakupcicky tu za pc s ritou na sedacke 😀 😀 😀

dididi30
14. nov 2008

ale jani sak jasne, sak tu sa neda nenakupovat, muz hovori,ze sme prisli do raju ale mojho 😀

no ale aj on sa nejako chytil nakupovat, ake drahe veci si nakupil aj budnu teplu nepremokavu , drahu jak slak a este k tomu take boty chce, tenisky latosce, rifle levisky a mikiny animal a oneil..ale zas on si kupy a mam s nim 10 rokov pokoj 😀

dididi30
14. nov 2008

jaj baze a zase pisem sama 😠

janka196
autor
14. nov 2008

didi to mas pravdu ja som sa teraz v nexte akurat zlostila ze pre dievcatka 3 bundicky a pre chlapcov 10 😠 . ja som tu len sa natahujem s carlou bo som jej lieky davala

janka196
autor
14. nov 2008

jaj to si fasa nakupila lacno.a j ja chcem isto do riveru kuknut kabelku no uvidime.

janka196
autor
14. nov 2008
jankando
14. nov 2008

janka196..
ja som sa tak v primarku rozculila..bo hladam na petka obycajne dupky po doma, lebo na neho vsetko uz mlaicke, ona ma velku nozku...chodidlo a veci na 3-6 mes. su mu male na chodilo..chudacek moj...a tak som sa tu rozculila..idem kuknut a ziadne dupacky na chlapcov..len vsetko na dievcatka... 😖 😖 😖 😖 😖
zajtra chcem ist i ja do nextu..mam zalusk na to obliecko vianocne..pre Petika.. 😝 😎

antoniab
14. nov 2008

ja tu river nemam no musim ešte kuknut po meste vy tak dobre tam nakupite ja milujem značku puma a som našla internetovu adresu a dasatam nakupovat no je tam draho ale čo už a tam je ta kabelka a kopa inych dobrych veci tak som už MM informovala tak uvidim som ako naražala že ježisko nie 😀

janka196
autor
14. nov 2008

janka no vidis ta to naopak ked hladas pre cajocku ta maju na chlapcov a opacne. ozi a ked ma maly vacsiu nozicku tak mu daj teplacky a papucky alebo ponozky

jaj a to oblecko aj ja uz pozzeram pre carlu. minuly rok mala santa klausa a tento chcem sobika alebo snehuliacika uvidime 😉

janka196
autor
14. nov 2008

antoni tak tak na chlapov treba pomalicky. ja uz si na vianoce kupujem od narodenin 😀 😀 😀 vies na vsetko poviem ze to na vianoce 😀

janka196
autor
14. nov 2008

jaj bazmek ta to co za link som dala ved to hodilo naprvu stranu no nic ale tam je pri kabelkach 😀 😀

antoniab
14. nov 2008

jani dik za link našla som tam adresu kde je ten shop v aberdeene 😀 😉

janka196
autor
14. nov 2008

no aspon ze to tebe pomohlo 😉

dididi30
14. nov 2008

janka kuka som to, ja tiez chodievam na tuto stranku 😀

no ked som kukla tu kabelku kozennu za 180 libier ,tak mi zabehla buchta 😀

no a pacia sa mi vsetky kabelky no mas navyber ale strasne sa mi pacila ta z just arrived taka vycackana , vysivana s koralkami 😀 kvietocky su tam na nej 😀
a este zo sale taka bluzka kvietinkovana za 15 libry 😀
to som nekuk vsetko 😀
a napis co sa tebe lubi 😀

inak ja som si tam minule kupila za 34 libry svetrik zeleny taky hore siroky a na bokoch uzky s opaskom a cierne slimky rifle, ale to uz predtym
plus som si tam kupila dva saly taky bezovo strieborny a orandzovo vselijaky , krasne, teraz mam nalady na farebne veci 😀

dididi30
14. nov 2008

jankando, inak je dobre nakupovat v asde georege , lebo vsade inde tu maju dobre veci ale tie nozky nejake male 😖 ja som musela malemu na slovensku kupit pancuchy bo tu take male nozky mali,ze az, este som mu aj v h&m kupila puncochy a normalne mu toto na nozke bolo male ale dlzka dobra

treba kupit na sk puncosky bo tu su take nijake aspon pre chlapcov, na sk som mu kupila krasne obrazkove 😵

janka196
autor
14. nov 2008

didi ja z riveru vsetko 🙂 perfekne veci maju fakt a rifle suprove sedia jak ric na serbeli 😀

antoniab
14. nov 2008

jani ti si mi tu dala drogu ešte som ani tlko nezarobila kolko som už v danej minute minula 😀 😀 😀

dididi30
14. nov 2008

janka hej to pravda, ale ja vsetko nie, niektore veci su otrasne, tak ako aj v topshope, neviem im prist na chut 😕
ale bundicky a rifle a topanky a kabelky a svetriky to odtial milujem, najma tie rifle, lebo fakt sedia aj na bokoch na pase na riti 😀 aj dlzku si najdes 😀

jankando
14. nov 2008

Dididi..
no minieco hovor..akoze vecicky su na neho 3-6 mesacne, ale na nozku nic...chudacek.. ☹ tak ma skrivenu nozku v nich..tak som sa nasrala a kupial na 6- 9 mesiacov a i tak mu su take no..lepsie..ale take akurat...a moja mamca len ze dupky nech nsi po doma, ze by sme nedavali estek nohavice, aby ho netlacili na brusko..
no tak som sa napajedlia v primarku, jak nic na chlapcov nemali, len na dievcatka..myslim dupky...lebo ostatne mali.tak aspon taky pekny cerveny svetrik obsiahol..mne sa tak cervena lubi..a taky mily je ten sverik..
no a h&m tu nemam , samozrejme, a asdu amm teiz dost daleko..ale asi budem musiet presvedcit bracha nech ma tam niekedy hodi..tam som si i dobru podprdu minule kupila a okuliare lacne.. 😀
chcem ist do nextu pokukat..
cakam kym tam budu zlavy..pamatam minuly rok a to asi kazdy rok, ako bol jeden den aleb otyzden brutalne zlavovy v nexte, to ludia uz pred otvorenim cakali jak svihnuti....a brutal to bolo v obchode...ale myslim ze tie zlavy su asi po vianociach az.. 😖
inak dididi, som citala , ze si kupila uz vianocny stromcek..i ja akurat vyberam..neviem kde ho kupit..kukala som do argosu - vianocneho letaka....no ale vsetky take male su tam.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

antoniab
14. nov 2008

no a ja furt rifle zhanam užaj zajtra tam nabehnem 😀 a to som chcela ist kamoške na babo veci nakupit no počka šak rodi až v marci 😅 😝 😀

janka196
autor
14. nov 2008

jaj didi jasne dajake gyce ani ja nemusim mne hlavne ide o rifle a o tu dlzku 😉 lebo inak ostatne obchody to na dvojmetrove caje siju 😠 inak mame tu zaru krasne rifle ma a dlzka taka ze by som musela polku odstrihnut

dididi30
14. nov 2008

tonka, sak sa treba potesit a nieco si kupit 😉

no nebola som tu chvilu maly pytal cicu 😀

antoniab
14. nov 2008

jankado ten den je 26 decembra a vola sa to boxin day neviem či som to napisala spravne ale tak sa to čita a všade su zlavi minuli rok som to prepasla bola som na svk tentorok sa už tešim 😀

janka196
autor
14. nov 2008

didus ja mam carlu teraz na cici tak odpisujem len sem tam

antoni ano ja som o tom nevedela no uz sa tesim

dididi30
14. nov 2008

jani my nemam zeru 😕 vraj je dobra , co tam je takeho dobreho? a ake su tam ceny?

jankando, no h&m je fajn ja tam rada nakupujem, aj v boots, ked maju zlavy a este v asde tam to george je super, dobre ceny a pekne veci tam maju 😉 no a next mame ale v dalsom meste, tiez az ked su zlavy radsej nakupujem v tedy sa to oplati....a veru kup mu vacsie, sak co na tom🙂
my sme vybrali taky slim stromcek bo tu nemam v obyvacke placu tolko, ale som spokojna paci sa nam, je pekny 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre