Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
22. máj 2009

monku to nie ale martin 😀 😀

janulka7
22. máj 2009

ahojte krasky. maly mi zaspal tak som si dala kus pauzu ze vam napisem. lebo od rana som pratala a lestila kuchynu a prala . este mi treba pozehlit co mi dnes vyschlo a bude. zajtra este chcem umyt okna a na noc dam dalsiu varku prat.
jaj baby ja som mala hroznu noc. nie kvoli malemu ten spinkal ako anjelik ale mna tak tie stychy boleli co som vela chodila ze mi aj do placu bolo. ani sadnut som si nevedela.
didi mna ti maternica neboli. bolela ma v nemocnici lebo ako som vam pisala mi ju rucne cistili a stlacali tak som myslela ze odpadnem od bolesti ale ako som doma je to o.k. sere ma ze mam brucho. musim to zhodit. aj ked musim sa pochvalit ze od kedy som dosla domov stratila som 3kg. 🙂 to do vcera , dnes som sa este nestihla odvazit.
MM sa zlosti ze v kuse to brucho obzeram. ale ked ja ma z tej mlandravej kozky take nervy. aj ked bracha ostal v prdeli ked osm mu brucho ukazala. on si myslel ze mi ostane brucho ako tehotnej. jaj ako vidiet ze je to este decko. 😀

no nic idem ja. este chcem daco ukuchtit. aj kolaze som chcela upiect ale som nestihla pri to luxovani bytu. takze aj zajtra. teda aj stihnem. este mam par veci co chcem dorobit a zajtra vecer tu uz mam maminu aj ocina. jaj uz sa tak tesim. no nic krasky, opusitm vas ale budem sa chodit hlasit pravidelne vramci mocnosti. prajem pekny romanticky vecer. ja si nan este budem musiet pockat. alebo ze by sme tym stycho pomohli odpadnut?????? 😀 😀 😀
no uvidim este porozmyslam. 😀 😀 😀

dididi30
22. máj 2009

janul, jaj ja odpadnem z teba, ty rovno na sex a v takych bolestiach,bozej to ja som v tedy ani maja v trenkach nechela vidiet, xixi
inak sak dockaj ono to na teba pride tie poporodne stahovanie,, ono to byva po viacerych detoch, pri prvom ani nie, skor nie.....ajked ti ju stlacili, ono sa bude stahovat aj sama, sak uvidis, mozno budes vynimka, ale zatim to kazda baba mala co malla 2, 3 dieta 😉
a neupratuj, pipina vylihuj 😀
a brasko este hlupucky , sak on na to pride a co ta sere to brucho, sak ja mam brucho este furt, to by uz trebalo ne posilnit ale nechce sa mi, kaslem na to 😀 😝
ze romanticky vecer, heh, muz v robote a maly na cicke 😀 😀 😀

pancake
22. máj 2009

ahojte mamicky.chcela by som sa spytat ci niektora nepoznate odpoved na moju otazku. skoncila mi tu v uk materska a musela som nastupit do prace. ale zatvaraju nam firmu a ja by som chcela zostat doma s malym. kolko budem poberat child tax credit ked teraz ho mam 40 mesacne? mam tu jednu kamosku ktora mi tvrdi ze pobera 490 libier mesacne. mne sa to nezda, preto sa pytam. lebo ak mi zdvihnu o 20 libier tak to bude tak malo, ze sa budeme musiet vratit na sk, pretoze neutiahneme platit najom. dakujem velmi pekne. ak niektora viete odpoved prosim napiste mi ip. este raz vdaka.

janulka7
23. máj 2009

ahojte krasky.
didi ja stale tvrdim ze som ina. 😉 😉 ja by toho mojho len v posteli drzala. 😉 no cou z ked mi chuti tak mi chuti 😀
a co sa tyka vylihovanie. ja ti to neviem. to uz musim byt fakt grogi aby som ostala lezat. ja si vzdy daco najdem. tu je dnes pod mrakom a ja som chcela umyvat okna. ale sak umyjem a stiahnem zaluzie. a este chcem tie skoricove keksy robit. vzdy ked spravim do pol hodiny je po nich. viditelne nikomu nechutia 😀
co sa tyka tiej maternice. viem na co muslis. v nemocnici sa mi to robilo vzdy ked som zacala kojit tak som myslela ze sa budem po stenach skrabat. to bolest jak kontrakcie. ale nastastie teraz uz nie. dost som lmala co ma bolela maternica od stlacania a este tie stahy no dakujem pekne. ale stoji to za to. ja sa neviem vinadivat na toho mojho synacika. a chiara vcera pri nom presedela 2 hodiny. mu spievala a hladkala ho a on si tak chutne spal. no radost pozriet na tie moje deti. keby ze sme na sk ja by som chcela aj tretie ale MM povedal ze tu uz nehrozi. vraj mi to nemoze urobit ze budeme mat tretie a budem sama na 3 deti, domacnost a este ja robotu. no je zlaty. musim uznat ze mam vynimocneho manzela. no ved ale ja osm to vedela , ze ked som si ho brala nebrala som macku vo vreci.hihihi 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
23. máj 2009

janulka furt kukam do toho albumu na toho tvojho fesaka 😵 cmuuuuk mu,jaky je zlaty, ze je to krasny pocit mat dve deti a este dievcatko a chlapceka?? ja hovorim, splnila som povinnost zeny, mat dievca a chlapca 😵 ved to sa malo komu podari, som na to hrda a taka pysna chodim 😀 😀 😀
a co hovoris na toho maleho pindurka?? krasne,ze? 😵 😀
joj prehanas ako ja, ja som tiez vsetko robila, no ale co uz, sak ked nam nema kto pomoct, no 😉

janulka7
23. máj 2009

didi presne jak vravis. sme v cdzine same a musime si vystacit na to vsetko same. ale nestazujem si. zatial zvladam a dufam ze aj budem.
ja som do toho mojho synatora zamilovana. som z neho na mraky. len ho cmagam a olizujem. 😀ale ked je taky fajny. a ten malinky pindurik. no to je hotovy zazrak. uz ma dva krat pokrstil 😀lebo som nevedela ako mu ho dat v plienke a tak kym som na to ako tak dosla tak sme mali vsetko ocurane. ale ja sa smejem ze ved to je panensky moc tak nevadi. 😀 😉
je to krasny pocit mat dve deti. aj ked ja by som hned pristala aj na dalsie. ale moja mamina mi povedala ze som blazon po takom porode aky som mala teraz. no bol to brutal. asi nikdy nezabudnem ale stalo to zato. a ten vysledok je na zjedenie. joj za pol hodinky by mali dojst nasi sa vytesujem jak mala. chiara aj chcela pockat ale zaspala v mojej posteli tak som ju preniesla do jej izby. chuda nedockala. ale zas rano bude urcite prva hore. 😉
potom pridam dalsie fotky. konecne sa nam podarilo zachytit ako sa usmieva. stastne to dieta. vzdy ked spi sa usmieva a ja sa vznasam v inej dimenzii. 😀no nic dobru nocku. idem do hajan aj ja. papa

dididi30
25. máj 2009

pre pana jana co sa to tu deje, ani noha 😀

janulka moja, len si uzivaj chlapcatko, zmena je zmena a vies keby si druhy krat kukala na susurku, to nieje ono, teda pre mna by nebolo, hrozna som co 😅 tak som rada,ze sa to tak podarilo a nech su tie nase deti zdravucke 😵
a pridaj fotos, ale sak mne aj tie stacia, taky je zlaty 😵 😵

a co prabate babulky?? janka nas podvadza, uz chodi len na fcb 😝 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
25. máj 2009

ahojte babule

didi ty bonzacka haha 😝 😀 😀 😀

antoniab
25. máj 2009

ahoj ako sa mame nejak poprazdno tu je 😝 hej vy co nas tak podvadzate to aj didi tam bude chodit ked ma prehlad 😀 😀 😀
ja v pohode dnes mi bolo trocha zle tak som nesla do prace ale inak vse poriadku
janulka didi ma pravu mali je na spapkanie aj ja som zvedava na nove foto 😉 😉 😉

dididi30
25. máj 2009

janka 😀 😀 😀 😀 cmuuk 😅
no veru mati chodim , spehujem 😀
matka a ty ako? co ti najviac chuti ci nechuti?🙂

monkula
25. máj 2009

zradkyne..... 🙄 🙄 🙄 🙄 😀

janka196
autor
26. máj 2009

dobre ranko

matka no kym je zle len trosku tak ze sa to da prezit to je v pohodicke. ja mam taku radost ked vidim tie tt pri tvojom mene 😵

mon pod tam, tam je vacsia ssranda. mna uz konik tak velmi nebavi 😖

didi 🙂 🙂

dididi30
26. máj 2009

bre ranko 😵

monku 😀 sak dojdi aj ty 😀 ale toto je lepsie, pokecas hnes s viacerymi babami a aj sa zasmejes , vymenis nazory a tak, xixi, sak to poznas, najme ked niekto vytvori straaaasne zaujimavu temu 😀 😀 😀

janka, vegetacky na bukovci 😀 😀

janka196
autor
26. máj 2009

didi 😉

mon no hovor bola si vcera na tu kerku? ci sa mi marilo ze 25 mas ist joj zvedava som

dididi30
27. máj 2009

caute a zas na tretej strane 😀 😀 😀

janulka co porabate?? a fotecky su kde??

janka 😀 ja sa z teba pototo 😅 😀 😀 😀

janka196
autor
27. máj 2009

caves didus, janulka ma tusim rodicov na navsteve 😉

dididi30
27. máj 2009

janka hej?? joj to musi byt radosti, len nech tam dlhsie pobudnu 😵 😵 😵

janka196
autor
27. máj 2009

no zda sa mi. ozaj kde si mi zdrhla z fb. som ti odpisala a teba nikde

janulka7
28. máj 2009

ahojte krasky. zdravim tak na rychlo.
mam tu rodicov tak sa venujem teda oni mne 😉 .
jaj tak nam je fajn a hlavne tie vecerne debaty co sa vzdy pretiahnu az do rana. ale je to fajn. ani len unavena nie som.
maly je uzasny. didi mala si praudu je to ine mat dievca a chlapca. ja sa na neho neviem vynadivat. v kuse ho olizujem . 😀 ale ked je taky chutnucky. fotecky su len sme museli kupit novy fotak lebo v den porodu sa nam dosral 😠 takze este neviem s nim robit. musim pockat na MM ked dorazi z prace.
inak vcera som cely den chodila po centre vybavovala papiere a porodne a tak. joj som sa nachodila jak blazon a vecer som si to uz odsrala . chytili ma take bolesti ze som sa na nohach ledva drzala. a maternica bolela jak svina. to jak druhy porod. Mama sa aj zlostila ze ma nechali chodit. Lebo boli so mnou no ale trebalo to vybavit. a ja uz ked som tam bola tak som chcela vvsetko naraz aby som sa tam nemusela trepat znova. ☹ takze mi vecer bolo aj do placu. ale uz je dobre.
co to tu pocuvam o nejkom kb? co to je aj ja chcem.
mati ak je ti len troska zle tak je to o.k. ja osm pri malej bola fit cely cas a pri malom som umierala do 5 mesiaca . ale stalo to za to.tak nech ta drobec velmi netrapi.papa

dididi30
28. máj 2009

janulka nie kb ale fcb 😀 😀 😀 😀 no neboj budes mat cas, zajdes tam 🙂 ale aj tu je dobre, neboj kukame vsade 😵 😀

tak vidich chlacek je ina vec, dievcatko na oblienie, ale chlapec je chlace, ja stale olizujem aj pindurka mu pobozkam 😵 moje milovane...
tak vidis, doslo na tie vztahy, vravela som, len oddychuj a uzivaj si rodicov, cmuk 😵

janka 😀 😀 😀

monkula
28. máj 2009

jani, mala som ísť dnes, ale nebola som....

Bola som už včeraaa 😀 😀 Bolelo to, najmä, keď am tetoval cez rebrá, to som si myslela, že ma chce rozpíliť, či čo... 😀 😀 😀
Ale je to krásne, a ja poctivo umývam antibakteriálnym mydlom a mažem smradľavým krémom na tetovanie 😝 😝 😀
ale ma to bolí, ani nohavice cez to nem§žem mať, tak chodím na pol žrde 😀 😅

antoniab
28. máj 2009

ahoj baby

janka dakujem aj mna moje tt tesia troska obavy ale potom 3 mesiaci sa zacnem tesit naplno teraz mam v sebe taky mix 😅

dakujem za rady musim klop klop ja som este negrcala len take mdlobi a ked mi je tak nijak na zaludku rychlo nieco vtlacim doseba a je ok len to pomali kazdu polhodku musim nieco jest 😝 ale este som nepribrala tak je to fajn ani neschudla som strasne unavena tak namiesto konika chodim dopostele a spavam ako batola 😀 😀 😀
v utorok idem k midwife tak som zvedava co to bude

monku tak to potom vyfot ja som zvedava mne sa tetovacky pacia ale ja by som tu bolest neustala s ihlou sa nekamaratim 🙄 😀 😀 😀

janka196
autor
28. máj 2009

mon a to len tak pises rychlo daj foto sak ma roztarhne od zvedavosti

matka ja som tiez vkuse musela jest ale aspon mi zle nebyvalo takze super.

didi 😀 😉

monkula
28. máj 2009

janka 😀 😀 😀 😀 😀

no, musíš počkať, Jari mi to musí odfotiť a potom pošlem, ale dajte e-maily, tu mi to vymažú, jasné, že do IP 😉

iwanka
29. máj 2009

ahojte, chcem sa poradit, ked ste detom otvarali ten Child trust fund, tak aky typ ste zvolili, do akcii ale savings.....?????????????????????diki

Ja uz to , ze idem otvorit, ale zrazu neviem, ktory si vybrat.

dididi30
29. máj 2009

ivanka, moje deti to maju otvorene, ale ja som otvorila a tym to haslo, ja ani neviem,ze sa tam da daco vybrat 😅 vidis, dam to otcovi precitat, lebo ja som do toho dili 😀

iwanka
29. máj 2009

didi, vybrat asi nie, ale mozes preniest do inej banky a tak, vybrat si to moze len dieta, ked dovrsi 18.

dididi30
29. máj 2009

iwvanka ale ja nemyslim na vyber 😀 ...no myslela som na vyber banky, ale my aj tak mame loyds, takze v pohod 🙂
no a sak si daj to dej banky kde mas ucet nie? ci chces akoze inu banku vyskusat , hej?

monkula
29. máj 2009

zvedavky, už máte poslané fotky, antoni, pošli e-mail... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre