Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
24. jún 2009

ahojte babule. tak hlasim ze carli je uz trochu lepsie ale sopli stale. ☹ este to debilne pocasie nam na radosti vobec nepridava. inak ked pojde vsetko dobre tak na buduci tyzden ideme do grecka drzte paluchy nech najdeme dajaky super last minute. dala som si robit pas za 132 eur tak nech to uz stoji zato.

matulka mas dajake nove foto? musis fotit brusko nech sa pokochame

janulka dala som foto aj na azet zo svadby tak mozes kuk vlastne aj matka lebo vy nieste na fb.

antoniab
24. jún 2009

ahoj
janka tak to som rada ze je malej lepsie 😉 a drzim palce nech vam vide dovolenka mne moc pocasie nevislo ale dnes sme hodili grila kedze sa trocha vycasilo 🙂

ja som si foto zabudla pytat a brusko hodim ked sa vratim spat 😉
idek kuk foto tyzden doma je tak malo nestiham 😝 😀 😀

ivica2705
26. jún 2009

ahojte dievcata, konecne sa hlasim, uz mam aj u mami net, aj ked za dva tt ideme uz do anglicka 🙄 🙂
Antoni ja ti gratulujem, ved ja ani neviem ze cakate babatko, taka som rada, ja viem asi dost neskoro na to reagujem, ale nehnevaj sa nemala som net. 😉 😉 😉 ako sa vam dari?

Jani, tak ako je na slovnesku, lubi sa ti? my ideme zajtra na dovolenku do Sturova tak dufam ze nam vide pocasie , a dufam ye vide pocasie aj vam, a kde idete do Grecka? j asom tam bola na ostrove Tasos a bolo super. a hm svadba? koho svadba? baby musite mat so mnou trpezlivost, ved mne tu unika tolko podstatnych veciii 😉 😉 😀 😀 😀 😀
tak vecer sa ozvem, pekny den prajem 🙂

antoniab
26. jún 2009

ivica janka sa nam vydala 😉
a dakujem to je v poho tak sa mozem pytat na ten tvoj kocik uz kde si kupila aka znacka 😀 😀 😀 😉

janulka7
29. jún 2009

baby vy to tu flakate 🙂 😠 co to ma znamenat?
tak my rastieme ako z vody a 26.7 letim s detmi na sk a manzel s braskom pridu o tyzden neskor autom. joj aj sa tesim aj sa bojim. ja som posera co sa tyka lietanie. tak mi potom drzte palce. 😅
ivica vitaj. no konecne si online. 😀 😉
hadam popises ako bolo doma a kus sa to tu pohne. baby my mame 37 stupnov je horuco uz tyzden , zadok mam spaleny ako varic. joj ale ma boli. 😖 😖 ale aj dnes chcem ist. 😅
nonic idem letim. som cela rozlietana. potom pridam dalsie foto mojho pokladu. teda uz tretieho pokladu lebo chiara s mm by sa hned urazili. 😀

dididi30
29. jún 2009

caute, veru tu sa to flaka 😀

janulka pridaj to foto, ved to moze byt chlapisko 😵 , a stihni to do toho 26 alebo pod na facebook, tam sme skoro vsetky 😵

elizabethm
29. jún 2009

didi no vsetky ale teba tam nejak neviem vymaknut.....xixi

janulka7
29. jún 2009

baby nestvite ma ja som sa tam prihlasila ale neivm to tam nejako nakopnut. som z toho paf.
😅
joj som taka unavena z toho tepla ze mi je nanic uz. teraz sa trosku ochladilo a vyzera to ze aj sprchne. jaj normalne sa tesim na dazd.
zajtra mam kontrolu v nemocnici, dnes som bola na gynde a vsetko o.k. mame zelenu. 😀 😉 a v septembri si idem dat zalozit mirenu tak som zvedava ako to bude. zajtra mam este aj pracovny den, pomedzi to musim ukoncit drahemu uctovnictvo.konci nam totiz druhy trimester no a este mam aj princeznu doma lebo uz ma prazdniny tak si to asi viete predstavit. musim vymyslat programy kazdy den lebo inak je to s nou na nevydrzanie. neobsedi tak ju musim nejako unavit. no nic idem ja , plnit si manzelske povinnosti. drzte paluchy aby som matku nedobehla a nesvietili mi zase tt na koniku 😀 no dufam ze nie. chcem si maleho uzit a potom sa mozno dam nahovorit aj na dalsie. 😀 😉
prajem sladke snicky.

monkula
29. jún 2009

janulka, nezastihla som Ťa ☹

janka196
autor
30. jún 2009

caute babule. hlasim ze zajtra odchadzame na dovolenku tak neviem ani ze kde mam hlavu 😀 😀 bozinku tolko veci chcem brat ze asi budu musiet poslat samostatny autobus len pre nas 😀 😀

janul sak to za chvilu si doma sa tesim. dufam ze ta chata stale plati. vies ze chcem spapat marca 😉 joj tesim sa velmi. sak uz to je rok co sme sa videli naposledy

no tak sa majte vsetky krasne a drzte paluchy nech cesta dobre dopadne. posielame pusinky vsetkym detickam aj tym este v brusku (matka 😉 )

janulka7
30. jún 2009

ahojte.tak my sme akuratdorazili z plaze.joj mame hrozne horucavy. 😝
monku my sastale nahaname. 😀
jani tak vam prajeme stastnu cestru, a ta chata jasne zela plati. uz sa vas nevieme dockat. 🙂

antoniab
30. jún 2009

janka aj ja prajem stastnu cestu a hlavne krasne pocasie 😉

dnes sme mali kontrolu vsetko ok foto v albume 🙂
od zajtra nemame net tak sem dlhsiu dobu nenakuknem 😅 tak sa opatrujte a hlavne deturence 😉

ivica2705
4. júl 2009

ahojte babyyyyyyyyyyyyyy
tak uz mate smolu, zasa som tu a uz na stalo 😀 😀 😀 😀
tak este sme tu tyzden, a potom autom do UK, aj ked si to neviem predstavit lebo mala nezvlada cestu dlho, to sme isli len dve hodky na dolniaky na dovolenku ☹ mate nejaku fintu?
inac nove mame to ze som malej dala prepichnut konecne uska, tak asi najvacsiu radost s toho mam ja, chudiatko ale si poplaka chudiatko moje 😒
janulik, neboj letu vsetko bude ok, a isto to aj maly zvladne 😉 a idem rychlo kuknut este foto, nech sa pokocham malinkym. a princezna ako? neziarli na braceka? a tie horucavi mate strasne, ale asi si si zvykla co? pockaj tu ti bude aj zima 😀
janka tak gratulujem k svadbe 😀 😀 😀 😀 😀 pojdem kuknut foto na azet ak nevadi 😎
didi a ty co to tu zanedbavas, nestvi 😠 😠 😠

dididi30
4. júl 2009

caute

janulka, ty si si este nevymazala predosle tt 😅 😀 😀 a uz chces dalsie? 😀 😀 😀 vymaz si to konecne, xixi

ivicka ahoj 😉 😵

janka uz sa slnite? 😀 😵

ivica2705
4. júl 2009

didi ahoj, ako sa mate? chval sa a prehanaj 😉

monkula
4. júl 2009

ahojte...

my sme dnes boli v ZOO, pridala som nejaké fotky do albumu... 😉

elizabethm
4. júl 2009

monku konecne aj teba vidno na foto,ahoj ivi konecne

monkula
4. júl 2009

eli, ale o nič ste neprišli, keď ste ma nevideli, že? 😀 😀

aké mala alexandra vysvedčenie? 🙂

ivica2705
5. júl 2009

ahojte baby 🙂
eli ahoooooooooj, tak ako s amalinka? strasne dlho som tu nebola tak som hned kukla foto, no je nadherna, a isto rastie ako z vody, pravda? tak popis co mate noveho 😉

my sme dnes zaspavali vysse dvoch hodin, tak mam aj po nalade, hlavne ze mi idu krimosky 😀
pekny vecer

elizabethm
5. júl 2009

monku ved si caja s velkym C,neviem kde je mekcen...ha ha
alex robila testy GCES a vysledky budu az o mesiac tu je to inak ale cakame ze super jej skola reze,mali prom k ukonceniu skoly tak kuk foto ale sem nepridavam lebo treba zmensovat tak stale do AZET a na FCB tam mam aj deticky nove foto,citam temu kde chodis zmensovacky ale nemam odvahu prispievat ale vysledky su supis....moje

ivi ahoj moja bozenku ta co si tak dlho na tom sk bola?tu mam len stare foto pozri na azet tam je Eliuka joj uz v chodulke chodi,uz dokrmujem na noc mliecko z flase tak spime celuuuuuuuuuuuuu noc a vy ako malicka?

ivica2705
6. júl 2009

Eli, ahoj no ja tiez dokrmujem , sice od 6mesiaca az ale cez noc kojim, a tak kojim stale kazde dve hodky, a to sa jej tu aj pohorsilo, pyta viac ☹ tak aj ked som tu na slovensku, neni sanca aby som vybehla niekde vonku si aspon na chvilu posediet s kamaratmi. ale asi ked pridem do Uk tak jej dam aj umele, len ked ja sa bojim ze ked jej ho zacnem davat tak aj tak bude pytat kazde dve hodky a prd sa vysim 😒
rada kuknem foto, len mi do ip posli prihlasovacie meno na azet 😉 😉 😉
tak s ami opatrujte babulky, my teplotujeme a Roba mi chcu zobrat do nemocnice, lebo ma taku silnu anginu ze ani nerozprava ☹

kivec
7. júl 2009

Ahojte zienky, ozyvam sa po straaasne dlhom case, neviem, ci si ma este pamatate. Ja som vas celu dobu citala ale nebol cas na pisanie. Zacala som totiz chodit do prace a volneho casu je ozaj malo. Ale uz si pomaly zvykam.
Sice oneskorene, ale predsa, blahozelam Janulke k nadhernemu syncekovi a Janka, tebe k svadbe! Nech ste stastni!
Ivi, tak ty si mala riadne dlhe prazdniny na SK. Aj ti veru zavidim. Chce sa ti vobec vracat do Anglicka? Inak ten tvoj Robo musi byt riadne chory, chudak, ked ho chcu hospitalizovat. Nech sa len rychlo vylieci. A kedy to chcete cestovat naspat?
Vsetky vas pozdravujem.

ivica2705
7. júl 2009

Evi ahooj 🙂 🙂
ako sa mate aj s Esterkou, uz musi byt velka baba co? ved mi nieco o nej porozpravaj, a kde ju mas ked si v praci? a dufam ze ste zdravucky 😉
my cestuje uz teraz v piatok autom, tak sa ani moc netesim, a na druhej strane aj hej, asi zasa potrebujem zmenu, mamu som mala choru tak som sa starala aj o nu, tak musim vypnut, boli sme aj na dovolenke tak aj to mi pomohlo 😉
musim povedat ze Robovi je uz lepsie, uz aj rozprava, tak dufam ze cesta bude ok, a nie ze to niekde oprieme 😅
Evi ak vecer budem na skype posles mi foto malej? strasne som na nu zvedava 😉

pekny dnik prajem babky, my tu mame zasa upeky 😝 😀 😀

elizabethm
7. júl 2009

ivi prihlasovacie mam elizabethM

ivica2705
7. júl 2009

stale nik ☹ ☹ ☹

kivec
8. júl 2009

Ivi, napisala som ti do IP. 😉

elizabethm
8. júl 2009

ivi uz mozes kuk fotky si tam

denisocka
8. júl 2009

baby,chcem sa opýtať,či neviete o nejakej internetovej stranke z anglicka, kde by sa dali obj, nejake veci pre maleho,nejake teplaky a boty,alebo aj pre mne ...a aby poštovne bolo nejake normálne . Prosím dajte mi vedieť,najlepšie cez IP

ivica2705
8. júl 2009

eli dakujem, uz idem na to 😉 😉

janulka7
9. júl 2009

ahojte krasky. ja sa hlasim po dlhsej dobe. no nestiham vsetko co by som chcela. lebo chodim do prace s malym, a chiara ma prazdniny tak ked sa vratime z prace musim vymyslat nejaky program lebo sa doma unudi chuda moje. ale 26.7. uz cestujeme na sk. sa bojim lietat tak si to asi viete predstavit. idem sama s detmi MM a bracha idu autom. no a ja s detvakmi, kocik kufre no hruza. a ktomu ten moj strach. 😝 ale satesim ze budeme doma. caka ma totiz oslava mojich nardiek s celou rodinou tak sa velmi tesim.
vcera ma moji chlapi pozvali do azijskej restauracie na obed a v posteli som potom este dostala od MM anhrdelnik od swarovskeho. joj baby taky je krasny. musim ho poprosit aby ma vecer s nim odfotil a pridam foto.
kivec dakujem za blahozelanie.no nic idem sa ja naranajkovat a popratat kym mi este obaja spia. majte sa pekne a piste nech mam co citat. 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre