Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka07
25. nov 2008

ahojte....jani, to voditko sme kupili v BOOTS asi 5 libier....super pomocka.....
co budete dnes robkat? pozerali ste vcera na markize Dvaja v tom? 😀

janulka7
25. nov 2008

dobre ranko. tak ja uz rezko pracujem. teda nie moc resko lebo mi je hrozne. liecim sa ale mam pocit ze nic nezabere. vo stvrtok idem na gyndu.joj som zvedava , dufam ze je vsetko o.k. minuly rok o takom case mi presne 27.11. mi dali zlu spravu tak teraz sa toho datumu bojim jak ohna ☹ ale tak snad teraz to bude naopak a ma potesia. ja uz hladam nejaku peknu neutralnu latku, aby som si posila do postielky protektory , baldachinik a volaniky a vsetko. 😀 joj uz mi hrabe. keby bolo na mne aj izbu by som uz pripravovala ale mam este strach, aby som ju nepripravila a potom bude prazdna. 🤐
vcera ma omoj ocino volal domov vraj co tu budem nech pridem domov kopec snehu zima a riadne vianoce ako sa patri. joj dvakrat mi nemusel hovorit hned by som letela jak diva. ale neda sa. ☹ dufam ze nabuduci rok sa podari.
inak babulky mne savzdy pacil biely nabytok a teraz sami hrozne zacal pacit z dreva ceresne taky tmavy a k tomu jemnucke farby a je to uzasne. MM len oci prevracia lebo jakeby som mala peniaze tak uz vyhadzujem nabytky a menim. 😅 uvidim ako sa mi h podari presvedcit a male mozno budemat nabytok z ceresnoveho dreva. 😅
inak ked sa mi bude dat tak vam pridam este viac fotiek ale vcera som len narychlo pofotila daco. spalnu som vobec nepridala ani malej izbu a tak somrala jak stara zena ze aj ona chce ukazat akuma izbicku tak potom este pridam.
no ten stromcek som tento rok chcela mat modro strieborny ale moja mala ma sfukla ze ona chce mat cerveno zlaty tak bude ZAS cerveno zlaty. ale na buduci rok uz bude urcite biely. to si neneham ujst. a mozno ze ho kupim uz tento rok po vianociach lebo vtedy su velmi lacne. tak uvidime. mne sa tak hrozne paci biely. 😅 no nic idemrobkat potom este kuknem kym mi bude schnut pradlo a dlazky.ach jaj dnes dlhy den.

janulka7
25. nov 2008

kde ste vsetky?to je u vas pekne alebo nakupujete uz na vianoce? 😀 😀 😀

ivica2705
25. nov 2008

dobre ranko babky..... 😉
janulka ahoj, tak ja som teraz doranajkovala, este si tu dam kavicku, a sup do kuchyne idem robit fasirky, moc sa mi s tym nechce prplat ale uz mam rozmrazene maso 😖 😅
tak ta chyta nova nakupna maniera nabytku, tak to hej, viem co to obnasa, este prehovorit MM 😉 ale ta kombinacia sa aj mne moc paci, dokonca zboznujem ked je izba cierno biela, tak ja uplne padam na rit, ahahha

jani ja som tu bola, teda som vas len citala 😅 😅 ale vsak ste akj tak boli fajne rozbehnute, no co by som zavadzala 😀 😀 😝 😝

babky mozno uz budem dnes kupovat letenky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎

janka196
autor
25. nov 2008

no uz som tu. dnes robim zapekane rybie file so zemiakmi tak som zvedava ci to nerutim do kosa 😀

janulka veru krasny je biely stromcek jak zasnezeny. mne sa nepacia zive stromceky, minuly rok sme mali u nasich.akoze vonia krasne ale otrasny bol kazda strana ina joj ja to tak nemam rada, u mna musi byt vsetko vycentrovane 😀 😀

ivica hej ta ty len tak citas, mas to jak povinne citanie co hehe

janka ja som za 1,50 na ebay a tu z hullu tak este komunikujeme ci si mozem dojst po tom lebo aj dvd barney fialovy dinosaur som od nej kupila. to ked pustim carle ta ani nedycha 😀 😀

janulka7
25. nov 2008

jani zivi ani ja nemam rada a ked chcem aby vonal tak to staci kupit si vonu borovice a na vianoce ju suchnut do vonnej lampy a mas to original. mna slo porazit ked ako vravis z kadej strany bol iny a len som to skrucala a aj tak bol jak po porazke, chyteny na jednu stranu. umey mas najlepsie. joj tumaju teraz take nadherne bile, aj velkosti ake chces a daktore maju uz ziarovky v sebwe. ked ho zapnes tak sa cely trbliece, no nadhera.uvidis ze ja ho po sviatkoch kkupim len co pojde dole. a skryjem lebo marek ma uz asi prizabije. 😀

janka196
autor
25. nov 2008

janulka 😀 😀 no hej presne das sviecky a ides 😉

baby obed je fajny, mam dalsie jedlo ktore mozem vyvarat 😀 lebo uz mi sibe stale to iste dookola

dididi30
25. nov 2008

caute baby 😉 😉

no ja som taka nasrata , dnes 5 den a mne stale neposlali moje objednane veci!!! 😠 co mam robit, pisem tam a oni mi ani len neracia odpovedat a peniaze stiahli z uctu 😠

poradte

timinka1984
25. nov 2008

ahojte, zdravim vsetky 😀
didi, ja ti neviem poradit, ja skusenost z objednavanim nemam ☹ ale su svine ked ti ani neodpisuju... 😠
ivica:tak nech uz kupis letenky a prajem stastny let, nech sa vam navsteva vydari a vsetko povybavujete v klude 🙂
janulka:som si tiez kukla na tvoje fotos, no dcerenku mas riadnu kocku 🙂 aj brusko je nadherne, nech len pekne rastie do krasy 😀
janka:tak ty si takto vyvaras, no ja som robila segedinsky a malej iba polievku

boli sme kuknut v meste a v tescu postavili detsky kutik, tak konecne som kavu vypila bez obtazovania mojej ratolesti 🙂
janka :ti tak zavidim ten klud tvojej malej ze az 🙂 no v dobrom, hlavne ze su vsetky zdrave, moja rada kuka na oopsy daisy, no musim sediet v obyvke s nou, akonahle sa vzdialim, tak je mi v patach 😠 😖 😀

dididi30
25. nov 2008

jej ivica super, tak uz poletis domenkov 😵

janka ja tiez tak, ked nevyde hodim do kosa a mam pokoj, ale hadam chutilo 😉

timka dobry napad, detsky kutik 😀

jankulka no konecne vidim bruseno

dvojicky
25. nov 2008

ahojte

timinka1984
25. nov 2008

didi:a to cakas na tu stoicku?lebo ozaj, uz akosi dlho 😒
dneska si domka?ako sa maju deticky?a tamarka ti uz chodi do skoly?
inak ta tvoja sestra, ta to dobre zvlada, ze 12 rokov, fiha, ta uz ako anglicanka ma rec, co? 🙂 😉
vy sa tu ako dlho chystate byt? 🙂

janka196
autor
25. nov 2008

didi no kokso ta to su svine ta este tam skus zavolat ked tam mat cislo a zje...t ich priamo , joj a rybka chutila vyborne. ostalo aj na zajtra lebo som velky pekac zrobila tak super zajtra mam pokoj

timi ja jej stale pustam ked idem varit aspon sa mi nemota po kuchyni 😉

dvojicky ahojte 🙂

timinka1984
25. nov 2008

jani, ved ja by som jej tiez zapla, no aj zapnem a ona hned mamaaaaaaaaaaa a uz ju to nezaujima 🙂 ona mi radsej pomoze zachod umyt, taka gazdina 😀
dvojicky ahoj 😉

janka196
autor
25. nov 2008

timinka 😀 to aj carla tak ked ma vidi s handrou musim jej dat vlhky obrusok a uz lesti vsetko

monkula
25. nov 2008

aj Chiarka je strašná gazdinká....
keď tata vypije kávu a nechá na stole, tak mu začne nadávať a s frflaním odnáša pohár 😀 😀

dididi30
25. nov 2008

no tak som tam volala a vra tento tyzden, no a mozno aj zatra, teraz to kvoli vianociam maju spomalene, sivne 😠

janka tak vravis,ze chutilo, no ja idem urobit kuraciu pecienku a hodim to do lokse a bude 😀

timinka, dlho tu budeme deti tu chcem nechad to studovat 😉 😉 veru mlaa spikuje jedna radost 🙂 sme tu spokojni 😉

jej dvojicky ahojte 😀 ake krasne deticky 😵

iwanka
25. nov 2008

caute,
tak moj maly zatial este nepomaha 🙂 , skor robi nezbedu 😀 😀 😀

ja si peciem rybie prsty, taku rychlovku 😉

maly hajka, uz je viac vo svojej kozi, len chce viac hajat 🙂

janka196
autor
25. nov 2008

didi my pravidelne karfiol a vy lokse 😀 😀 😀

iwanka ahoj

janka196
autor
25. nov 2008

monku ta gazdina je chiarinka jak sa patri 😀 😀

iwanka
25. nov 2008

dnes mi doslo, ze som v parenting club v boots, zaregistrovala som sa, lebo som chcela tu tasku, co dostanes ked kupis pampers, inac tam velmi nenakupujem 😉

jooj , vam dobre, dcerusky vam budu pomahat v kuchyni a moj dahde bude kukat futbal s ocom na sedacke, a ja ich budem obskakovat 😀 😀 😀 dufam, ze druhe bude dievca, ale mame vyvestene podla ihly, ze chlapec 😉

iwanka
25. nov 2008

cauko janka 🙂

janka196
autor
25. nov 2008

iwanka a uz ti dosla aj ta taska? aj sisu ju chcela 😀

dididi30
25. nov 2008

iwnaka, ja mam kartu uz 3 rok 😉 tiez sm dostala tazku a kopec vzoriek, aj ty to dostanes, plus nejake zlavy 😉
ja boots milujem, je tam super a oblecko pre deti, ked su zlavy 🙂

janka ale ja mam aj karfiol , otec mi poslal 3 hlavky nechces? 😀 😀 obvarim a dam do mrazaku, do vary a uz si urobim aj vybrazany a na vianoce si dam kapustnicu 😝 😀 dufam,ze to thomasko zlvadne 😀 tak ako doteraz 😅
no a lokse milujeme ,sak to je naj papa 😝
chcem si kupit senvicovac, lebo aj plnene senvice lubime, no cisty anglicania 😀

dnes som bola v asde, kupila som malemu take super lyzicky co sa na konci ohnu a su tam postavicky,no parada a aj taky poharik co tam mozes dac hocico a dietatku to nevypadne a moze tam aj rucicku strcit v poho upne genialne napady 😉 znacka munchkin, kuknite ja mam aj sosacik co tam date ovocie a nedrobi sa, super veci tam maju 😉
v asde maju 2 za 4 libry, parada 🙂

dididi30
25. nov 2008

jani a tebe taska dosla? lebo ja som si bola po nu v boots 😕

dididi30
25. nov 2008

kunite tie lyzicky a je tam kopec fajn veci 😉 http://www.munchkin.com/products/detail.html?se...

janka196
autor
25. nov 2008

didi my mame zeleno zlte tie dinosauriky 😀 ale nerada ju s tym krmim lebo ju to potom zaujima viac ako jedlo. to ma len na take bavkanie
... s tu tasku nemam, som nechcella

dididi30
25. nov 2008

janka sak to zadarmo, hod do boots a kup malej plienky a ku yomu yaska, sak to dakomu das
no som zvedava co to bode robit maly ci jet ci sa bavit. jaj pisem jenou tukou 😀 😀 😀

janka196
autor
25. nov 2008

didi vidno 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre