Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
25. nov 2008

ivica a pre všetkych čo chcu ak mi napišete do poštu na azete tak si vas pridam k priatelom a možete lukat všetky fotky 😉
iank všetkych zdravim
babenky poradte ste si kremovali bruško tu niečim aby nebolo take popraskane ? lebo som sa dnes bavila s kolegynou je tehotna a nevie čim si to natierat tak poradte 🙂
ok idem dalej makat 😉

dididi30
25. nov 2008

no maly dnes haja ale je aj urevany a kaka jak vydas 😀 jani obvaram karfiol 😀

janka196
autor
25. nov 2008

antoni cavik, ja som mala teda este aj mam krem od aventu na strie. v obchodoch je toho vela vselijake znacky

didi ta co thomasko je uplackany, nema dobry den asi 😖 hehe karfiol

dididi30
25. nov 2008

tonka caf 😀 daj nick 😉

tonka ja som si davala niveu a stacilo 😉 vraj destsky olej je naj a zalezi ake ma geny, lebo napr ja na bruchu nemam nic a setra ma hrozne brucho 😒
a ozaj nieje to nahodu pre teba? 😀

jani, hm asi mu vadi ta sosovica vo vyzive, tak mu ju uz nedam 😒

janka196
autor
25. nov 2008

didi myslim ze taku vec by pred nami antoni netajila 🙂
... no a moze byt ze mu vadi sosovica to je asi trosku skoro na to.

janulka7
25. nov 2008

antoni ja mam s lekarne zancku ISDIN. bola som spokojna ani jedna trhlinka alebo stria. ale ako vravi didi to alezi aj od genov. poznam jednu babu co sa natierala fakt vsetkym a dotrhala sa strasne cela. ☹ tak neviem.ale mas toho vsade velaq, v obchodoch , v lekarnach staci ked tam zajde a nieco si vypyta ved jej uz poradia.

babule dakujem za pachvalu za brusko. joj sak MM ho hladka a ja si to uzivam lebo ja tak zboznujem ked mi niekto hladka brucho. uz len kvoli tomu by som bola tehotna kazdy rok. 😀

janka196
autor
25. nov 2008

janulka ty by si chcela byt jak ceresna 😀 😀 😀

janulka7
25. nov 2008

ja by som ti to brala ale to by osm musela byt milionarka. lebo ono tonestaci len porodit ale aj vychovat. 😅 a to uz juuuuuuuuuuuuuuuuj vydavky . ale uz len kvoli tomu haldkaniu a obskakovaniu by stalo za uvazovanie nemyslis???? 😀

janka196
autor
25. nov 2008

janulka tak to hej 🙂

dididi30
25. nov 2008

janka no, ale kupila som mu hippku a tam pise od 4 mesiacov tak neviem 😒 ale sak on reve furt, tak to je jedno 😀
a ozaj ty mas zase novu foto 😀

janulka, ja by som chcela byt tehu kvoli tym kopancekom a aj pre to,ze ked uz je von z bruska a ty to babo vidis prvy krat a ten prvy tyzden kedy len haja a papa aty na neho len kukas a kukas 😵 😵

janka196
autor
25. nov 2008

didi hej ja viem tu su tie jedla pre male deticky uplne inak ako doma. sak tu aj jahody od 4 mesiacov. ja som napr. carle dala strukoviny az po roku aj to hraskovu polievku tak najemno rozmihovanu, alebo v rizote tu zelenu fazulku
hej novu ale pritom staru 😀 😀

janka196
autor
25. nov 2008

baby ja vam poviem ze ked vidim tehulku tak sa mi zacnie po brusku presne tak jak pise didi

janulka7
25. nov 2008

jani tak neviem na co sa tak triznis , ze varaj sa cnie. hor sa do prace a prestane sa ti cniet. 😀

janka196
autor
25. nov 2008

ale no no janulka este je skoro, ta jak by som 2 deti kojila 😀 😀

dididi30
25. nov 2008

janka to sa volat tandemove ci ake kojenie 😀 tak to by som nechcela a tiez je riziko,ze ak sa malicka nebude chcieti odnaucit, tak mozes sa zacat skor otvarat, lebo budes mat kotrakcie o nieco skor no a potom by si asi nic nerobila len kojila 😀 veru mas cas 😉

janka196
autor
25. nov 2008

didi no kokso este to by mi chybalo. mne sa to tak paci jak mate s janulkou zhruba. tak 5 rocny rozdiel

dididi30
25. nov 2008

jani, sak to, ja neviem hrasok mu nevadil a ani karfiol mu nevadi ani brokolica len asi ta sosovica ale ja som ju nejedla to on 😒 no nic to vynecham, asi je to silne pre neho
boze on dnes tolko je a este aj cici my taha, kakat nenormalne, asi ho to brusko fakt boli, chuda a normalne si take mastne odgrne ☹

janka196
autor
25. nov 2008

didi ta co je taky hladosko? 🙂 ale dobre ze papa pekne aspon bude silny jak sa na chlapa patri

monkula
25. nov 2008

janka, krásne foto... 😉
Idem upratať, tak s snáĎ večer ešte stavím.,... 😉

dididi30
25. nov 2008

janka ja si skor myslim,ze ho nieco boli a on to nevie povedat, tak to riesi cici, chutiatko moje 😒
no snad zajtra bude lepsie 🙂
monkula 😀 😀 tak tomu verime 😀 😀

janka196
autor
25. nov 2008

no uz som tu. davala som carle veceru aj som ju uz okupala, si predstavte potvora normalne ma opisala jak som ju niesla hore do izby 😠 😀 😀

monku jaaaa???? 😅

dididi30
25. nov 2008

janka 😀 😀
ja som tiez maleho okupkala a uz haja, boze rano bude skoro hore 😒 no ani som mu nedala ryzovu kasu, sak grgal ako stary dedko 😀

janka196
autor
25. nov 2008

didi 😀 😀 ta ja pocitam ze carla az okolo desiatej zaspi. teraz sa dobiala, normalne mi vytiahne tricko stiahne podprdu a ideeee

timinka1984
25. nov 2008

ahojte!jani ja pred te´bou skladam klobuk dole 🙂
ja som kojila 5 mesiacov a mala som toho veru dost a bola som stastna, ked uz nechcela 😀 😝 , som hnusna 😝

monkula
25. nov 2008

janka, jasné že ty, a kto má ešte novú fotku? 😀 😀
No, to ta Tvoja Carla, to čisto moja Chiarka, ona si príde, sadne mi na kolená, ak pijem ,alebo jem vytrhne mi jedenie/pitie z ruky, položí na stôl, vytiahne tričko, vydoluje kozu a povie, mamii, ceci hamam, lala 😀 😀
Aj zo spania, ceci hamam 😀

janka196
autor
25. nov 2008

timi ahoj, vobec niesi hnusna, ja si vies kolkokrat poviem ze uz by som stym sekla najradsej 😖

janka196
autor
25. nov 2008

monku 😀 😀 lebo janulka pridala foto do albumu 😀 ta moja zatial povie len cici 😀

monkula
25. nov 2008

timinka ,presne ako vraví janka, aj ja má mtoho už dosť, bo už kúše, potvora krpatá a potom sa ma spýta ľútostivým halsom, mamii, bolelo? 😕 😕 😕 😀

janka196
autor
25. nov 2008

monku o tom kusani mi ani nehovor, ja by som ju vtedy grrrr 😠 😀

timinka1984
25. nov 2008

ja som rada, fakt, bo ja bola nervozna, no samo ze som bola zo zaciatk rada, ze mozem kojit, a to som mala mlieka jak krava 🙂 este aj zapal stihol prist a ja som sa zlakla ze co to, som myslela ze uz rakovinu idem mat z tolkej hrce 😀 😀 😀
mam kamosku ktorej mala mala 4 roky a stale na cici a ona je plochaaaaaaaaaaaa ako doska 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre