Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
28. nov 2008

no tak, uz som si to pzmensovala, no aj tak nemozem pridat, bo som ala straaaaaaaaaaaasne velke subory 😅 , no nic, idem kuknut na fotak, ako to tam nastavit, nech mi to tolko neberie, mam novy fotak, tak sa len ucim ovladat 😀 😀
monkula, tak to mate super postacku 😀 😀 sikulu 😀 😀

monkula
28. nov 2008

timinka, fotky si zmenšíč v Skicári (paint) otvoríš fotku, ktorú chceš zmenšiť, dáš obrázok, voľbu roztiahnuť aleb oskosiť a tam by Ti maal vybehnúť tabuľka, kde ej napísané 100%., ta ktie prepíšeš na 50%, uložíš, ja mám vytvorený folder MK a tam to ukladám, potom len hádžem do albumu... Skús... 😉

timinka1984
28. nov 2008

dakujem skusim, isla som teda uknut do toho fotaku, a sikovnica zo mna velka, vsetky fotky som si vymazala 😠 😠 😠 ....no ja a technika 😒 😲 😖

janka196
autor
28. nov 2008

ejha ste sa rozpisali ta kto to ma citat 😠 😀 😀 my uz sme naobedovany, mali sme polievku od vcera a pizzu

monku po sako, no konecne uz bolo na case. no a postarka vybita jak poistka

timi tak vy uz zajtra letite tak to prajeme stastnu cestu, potom daj vediet ked dorazite

iwanka coo filipko sa uz stavia. ta on je jaky sikovny 😵

janka196
autor
28. nov 2008

jej na ivicu som zabudla 😅 ty provokaterka ze ste nedavno vstali. carla uz od siedmej buntosi ale ta ma aspon to navnadilo na pratanie. joj normalne mam dobry pocit zo seba. som aj zvonku umyla ta brat s drahym si tukali na celo ci som normalna ked kazdu chvilu prsi 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

timi ja mam na zmensovanie fotiek infraview

timinka1984
28. nov 2008

ozvem sa vam, ked dorazime, jasne, teraz vam uz pokoj nedam len tak lahko, ked som nasla tuto temu 😀 😀 😔 ale nie, ja zartujem 🙂 🙂
mala tiez uz napapna, babka vcera vaila, hraskovu polievku, tak chutilo, no ale ona by aj "slona" 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

timi to mas super ze ti mala pekne papa. moja jak macka ona by vkuse len mlieko cicala 😀

timinka1984
28. nov 2008

no moja iba sunar, vobec nechce normalne ani kakao, a pritom cokolady by aj za tonu 😀

timinka1984
28. nov 2008

a masom sa jej tez nezavdacim, ona poliveocky, omacky , ovocie aj zeleninu sa ide zblazit 🙂 😉

janka196
autor
28. nov 2008

timi to aj moja tak, ale zas kuracie nugetky z mekaca a hranolky t0 by aj po polnoci 😀 😀

monkula
28. nov 2008

no ,sačko už mám doma, je pekné.... a strašne mi pristane 😎 😎 😎
Moaj krpat ása napcháva údenými korbáčikmi a pozerá jetix 😀 ja varím mäsko so zeleninkou, ale prišla som sem na jednu kávu 😀

janka196
autor
28. nov 2008

caves monku, no super ze sa ti paci a ze ti pristane , chceme foto 😀
...carla spi ale asi ju budem musiet zobudit lebo idem po bratovu malu do skoly

monkula
28. nov 2008

jani, ešte so mnenašla tú nabíjačku ,bo aj Tonka včera chcela foto, nech vidí moje škuty 😀 a MM to slovo pozná... 😀 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

monku ta to je hroza s tebou 😀 😀

monkula
28. nov 2008

to mi vraví aj MM, prečo? 😕 😕 😕 😕 😀

janka196
autor
28. nov 2008

no lebo nevies najst nabijacku 😀 😀

monkula
28. nov 2008

jaaaaj 😀
No ,Chiara sa mi dobíja pod tričko a skuvíňa, ceci hamam 😀 a teraz stojí s cicíkuje 😀

janka196
autor
28. nov 2008

jaj monku to aj carla robi. minule som sa spchovala a papino za mnou prisiel do kupelne aj snou na rukach a ako ma holu zbadala ta hned sa prisala na cecku 😀 😀

monkula
28. nov 2008

no jani, ona to robial aj v lete na dovolenke 😀 😀 😀 zozadu ju ošplechovalo more, proste mala relax 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

monku 😀 😀 ja sa rada opalujem hore bez ale toto leto som mala proste smolu to jak som dala dole plavky ta hned mi tienila potvora 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

no monku idem obliect malu lebo doraz mi treba ist. papa zatial

dididi30
28. nov 2008

ahojte

dnes bol tazky shopping v tescu 😀

a vy co doma porabate 😀

inak riadna maniakovina vsade po meste 😕 😕 😀

janka196
autor
28. nov 2008

jaj babule si predstavte ze ja som zase piekla 😲 normalne ma to zacina chytat presne ako janka predpokladala. ale este som ten vytvor neochutnala lebo sa chladi 😀 😀

didi aj ja som bola v tescu ale iba v malom na orechy a malinky 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

fuuu baby kolacik je super na moj vkus trosku viac sladky ale neva nabuduce dam menej cukru

monkula
28. nov 2008

ahojte 😎
janka, na opaľovanie hore bez, aj nemám odvahu 😅 😅 a ani postavu 😝

janka196
autor
28. nov 2008

monku ved ani ja ale serem nato sak tam ma aj tak nikto nepozna 😀 😀

monkula
28. nov 2008

no....
MM mal v robote kolegu a boli aj s priateľkou v Chorvátsku, ona boal taká hanblivá, trošku taká nafúkaná 😅 a jej priateľ ju presvedčil asi na posledný deň dovolenky ,nech sa opaľuje hore bez, ta ksa teda odhodlala a zraz u... jeeej janka, ahoooj, susedia z piateho poschodia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

monku ta ja zdochnem 😀 😀 😀 inak nam sa ties stalo ze sme natrafili na znamych ale iba takych z videnia co boli z nasho sidliska 😀 😀 a v spanielsku tam ma janulka pozna ale to mi nevadilo 😀 😀

monkula
28. nov 2008

Ty si v Španielsku aj žila? A ako si sa tam zoznámila s janulkou by ma zaujímalo...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre