Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
28. nov 2008

no veru monku ved stamadial poznam janulku, n oa zoznamili sme sa tak ze sme sa stretli na ulici teda ani nie priamo my ale nasi znami a takto sme sa dali dokopy. dokonca sme byvali aj na jednej ulici len par blokov od seba sranda ne hehe

janka196
autor
28. nov 2008

vlastne som mesiac aj s janulkou byvala a bolo super 😉

dididi30
28. nov 2008

janka ja ta zabijem ty zase pecies? 😀 😀 😀 mnamky odfot a daj na chvilu do albumu 😀 😀 😀

pocuvaj ja som dnes bola na nakup a kupila sm 4 kusy nesladeneho masla , vies co ja ani neviem preco, no podvedome a muz sa ma doma pyta, ze naco som tolko masla kupila a ja ze sak idu vianoc na zakusky a on ze cooooooooooooooooooooooo 😅 take oci na man vyvalil,ze ja od kedy peciem 😀 😀 😀 jaj sak ja som cisto salena, proste na vianoce sme chodili domov a vzdy sme isli do tesca na nakup a kupili sme jej masla na zakusky a mne to normalen podvedome ostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
28. nov 2008

janka a co ste robili v spanielsku naco sta tam boli? a to si tam bola aj s robom? a ako dlho si s robom spolu? 😀

janka196
autor
28. nov 2008

didi no vidis aj s teba sa stava zienka domaca, zachvilu sa nebudee o nicom inom bavit len o peceni 😀 😀 😀 idem skusit odfotit a dam na azet tam nebude nikomu vadit 😀

dididi30
28. nov 2008

janka preco sak to daj pred malu a odfot 😀

janka196
autor
28. nov 2008

uz pridavam na azet kolac 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

hehe to ma nenapadlo bazmek. t anic uz su na azete ta chod tam kuknut ked chces

janka196
autor
28. nov 2008

baby jankando pridala foto nasej malej krasnej cokoladky, no nadherny je cmuk cmuk

dididi30
28. nov 2008

janka uz som kuk, fajne vyzera 🙂

idem kuk foto 😀

janka196
autor
28. nov 2008

didi pod aj kavicku ti uvarim k nemu 😉

jankando
28. nov 2008

jani,ja chcem vidiet tiez ten kolac.... 😉
a dakujem... 🙂

janka196
autor
28. nov 2008

jaj janka kokso teraz som zmazala ten almum na azete. joj tak pridam na chvilu sem snad ma neukamenuju

dididi30
28. nov 2008

veru petko je krasny 😵 nasa cokoladova hviezdicka 😉

jankando
28. nov 2008

didi, dakujeme.. 🙂
jani, ked kolac vyzera chutno....mnaaamm...

janulka7
28. nov 2008

jani kde v prdeli je ten kolac.? 😀 ja hladam na zete ako debil a nic nemozem najst.

jankando
28. nov 2008

janulka7
uz je i tuna na koniku v albe.. 😉

janka196
autor
28. nov 2008

janulka uz som ho dala aj sem na kona bo na azete som uz zmazala album 😀 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

jankando pod aj ty ti dam kustik vlastne vsetky moje krasne ste u mna vitane 😵 😵 😵 😵 😵

janulka7
28. nov 2008

no konecne som videla ten tvoj vytvor mas jednodtku s hviezdickou 😉 , vidis stacilo len zacat.
ja ho inak poznam to je ten s tou posipkou. ja som ho robila s cucoriedkami pred dvoma tyzdnami.
a zajtra idem robit tie tvoje pizzove kolaciky, tak uvidime ako to vypali. ci sa podaria. lebo chlapi uz slintaju. 😀
inak ste toho popisali ja cesky poldove,. 😀
na zajtra mam naplanovane aj celodenne upratovanie. uz som chlapom rozdelila ulohy tak uvidime ako ich splnia 😀 , velmi nadseny neboli ale musia makat .

janka196
autor
28. nov 2008

hej janulka presne ten to je. tam pisalo ze hocijake male ovocie tak som kupila cerstve malinky mnam
... ja som si popratala dnes lebo zajtra idem na nechty tak by somurcite takze oddzubala dajaky 😀 😀

jankando
28. nov 2008

jani, keby si bola blisie, tak sadame do vlaku a sme tam...a hlavne na tie tvoje mufiny.. 😀 😝
a jani, taky fajny kolac, co si upiekla som uz nejedla roky rokuce..s posypkou..mnaaaaaaaaam 😝

dididi30
28. nov 2008

janka zeres nervy?? sak to mam teraz jak ku tebe ist 😀 😀 😀 😀 😀

janulka, jaj zeres mi aj ty nervy, ja neviem piest 😢 , ja len kysnute, salena som 😀
ja nepochopim ale mne jednoduche kolace nejdu, ani zakusky 😠

janka196
autor
28. nov 2008

janka 4 plechy by som vam napiekla 😀 😀 az by vam z usi islo. by sme podebatili deticky by sa pohrali jaj super by nam bolo

didi jasne hned teraz sadaj do auta a hajde 😀 😀

baby si viete predstavit zeby sme spolu boli na silvestra 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

didi a mne kysnute malokedy vykysne. ja aj tie pizzove ked robim tak normalne z nevykynuteho a dobre su svine jedny 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

baby ale keby ste vedeli jak janulka pecie, mnaaam

janka196
autor
28. nov 2008

no akoze uz ma to prestava bavit si tu sama so sebou pisat 😠 😠 😠 😀 😀

dididi30
28. nov 2008

janka ja zas kysnute jedna radost, krasne mi vykysne, jaj som to ja asi sibnuta 😀 😀 , no a robievam aj taky marhulovy s posypkov mnam 😀

januka taka kucharka? fuha zavidim v dobrom 🙂

janka196
autor
28. nov 2008

didi no tak ja ti budem robit take kolace a ty mne z kysnuteho cesta dohodnute 😀 😀

janka196
autor
28. nov 2008

jaj ide film s jude lawom boze on je taky krasny 😵 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre