Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
15. nov 2008

ahojte babky 😀 😀
tak vcera sme to zvladli, mala bola uzasna, v Londyne skoro cely den prespinkala , ani om nevedela ze ju mam keby som netlacila kocik 😀 😅
no hadam vseto bude ok, a coskoro nam pride papier ze moze mala vycestovat, do pol hodiny om pobalen a valim 😀 😎
inac tam by som nevedala byvat, strasne hekticky zivot 😝
no dnes sice beham ako fredka od rana, lebo mam na tri krat pranie, a este varenie,a le potom si lahnem a sa ani nepohnem , leno ma tak nohy bolia zo vcera ze hroha, ak tomu aj bobo je chory tak dufam ze mala neochorie 😖
tak zatim babky, a dobre nakupte 😉

aneta82
15. nov 2008

No tak baby uz zacnite hadzat nejake napady na vianocne darceky 🙂
Ja som pre muzicka kupovala naposledy kozenu penazenku, kozeny opasok, tieto veci predavaju vzdy v peknych ozdobnych skatulkach, takze to dobre vyzera a muzik tie veci vzdy vyuzie. Ale teraz neviem ani pre detska uz neviem, asi hracky ako vzdy

ivica2705
15. nov 2008

ahopj anet, no ja vzdy opytam ,lebo asi to je pre neho naj, aon si nieco vzdy vypyta na pc, lebp je nejaky pocitacovy maniak, hahahah
a ked som kupovla pre kolegov tak to bola vzdy nejak vtipna somarina, .... 😎

antoniab
15. nov 2008

ahoj baby vy nenakupujete 😀
jani mas pravdu rano mi to uz slo no a teraz zas nie 😠
tak idem aj ja kuk do mesta tak papa zatim a pisneite co ste pokupili 😉

janka196
autor
15. nov 2008

cafte babeny no mi uz sme doma. dajako som si nic nevybrala tak som len braskovej kupila na meniny pyzamo. ale este asi skocime do matalanu pozriet dajake oblecko pre carlinku na vianoce

timinka1984
15. nov 2008

Ahojte!Vy sa tu uz asi aj poznate tak trosku, hm?Ja som sa prednedavnom iba zaregistrovala.Tiez sme v Anglii, konkrektne v Northamptone, tak ak mozem sem tam sa k Vam pripojim 🙂 😎

janka196
autor
15. nov 2008

ahoj timi vitaj medzi nami 🙂

timinka1984
15. nov 2008

jeeeeeeeeeeej, dakujem 😀

dididi30
15. nov 2008

ahojte uz sme doma 😀

no tak dnes sme prvy krat boli nakupovat v morrisone a sme nad mieru spokojny , plny kosik a platili sme o 30 libier menej ako platime v tescu 😲 som nechapala,takze nase vone nakovanie potravin bude v morrisone 😀 😀

aj som bola v meste, tak som kupila detom aj tatinovi 😀 dalsie puzzle na zem, tak ideme skladat 😀
este sme boli aj v mekaci a sme si tam opat pochutili ,tentoraz s tamarkou 😀 vcera s tatkom 😀

inak kukam same nove osobky, tak vitam vas 😀

idem si vas precitat 😀

monkula
15. nov 2008

no caf.... ja s hrôzou pozerám ,an téme zámka a potom som zbadala dvojku... 😀 😀
janka, neviem, čo mi bolo ,trvalo to jeden deň, včera mi už bolo o poznanie lepšie, len som si dala Panadol, lebo ma bolela hlava, ale dnes už dobreee 😵
Ďakujem za recepty v IP-kach... vyskúšame.... 😉 😉 😉
ahoj Timinka 🙂

dididi30
15. nov 2008

jani ani ja som si nic nenasla, iba jednu suknu, taku po kolena bo mam znicene nohy 😝 bozre sak ja mam tych sukien uz zo 10, maniakujem 😠 😀

aneta82
15. nov 2008

ahoj timika
my byvame v corby co je asi 30 mil od northamptonu
Ako dlho ste v uk?

dididi30
15. nov 2008

hallo 😲 tu su uz len nove baby 😲 😲 😀

aneta cau, a ty si kedy prisla 😀 ci ja som tu v tedy nebola ci co
inak zlate deti 😉 aj teba uvidime? myslim foto 😀 😀

ivica, takze ste sa pekne v londyne vybavili? 😉 veru ja by som tiez nechcela byvat v londyne, fuj vsetko na daleko a obrovske obchody, to na nebavi 😀 😝

janka196
autor
15. nov 2008

didi ty maniacka. ja zas sukne velmi nie. ja skor som maniak na rifle. sukne ma 2 a to mi staci 😀 joj mi robis chute s tym mekacom. prehovaram draheho zeby sme isli teraz na veceru bo nenormalnu chut mam

monku no super som rada zze uz ti je lepsie

janka196
autor
15. nov 2008

jaj na ivicu som zabudla 😅 a teraz kukam ze uz pisala. no super ze to mala tak prespinkala

dididi30
15. nov 2008

janka ale sak to som rifle nepocitala 😀 inak som uz vyradila 10tky bo su mi volne 😀 davam do mechu a vraj tatino pojde v jary na bazar a popreda aspon po 2 libry, no som zvedava 😀

jani sak co chodte, raz za tyzden nezabije 😉 ja som si dala to beef pound meal a bol super, mnamky a zachutila mi aj cibulka, minule som si v meste kupila hod dog ale oni miesto parky sosic, to vies a jake fajne to bolo mnam a tota cibulka tam mnaaaaam, aj lubim tie ich pasters, ja sa neviem toho ozrat, uz som pomaly vsetky vyskusala 😝 ja som uz cisto maniak, zachutilo mi anglicke jedlo 😀 😝 este aj na nakupe som si kupila sosice roly 😀

dididi30
15. nov 2008

jani ale co sa tyka sukni ta ja uz mini vyradujem, mam take vies co sa nosia jak naskladane a pod kolena, jak stara zena, ale paci sa mi to velmi a k tomu take obtiahnute tricko, sak ja hore niesom tucna 😀 a este k tomu tie teple cizmy ci kozacky,no bomba 😀
inak som si kupila pred mesiacom suknu a nezapla som a teraz mi je uz dobra 😲 boze ja chudnem ja nic, ma porazi, sak ja tolko zeram aj v noci 😠

monkula
15. nov 2008

dididi a aja som nová? či čoo, 😀 😀
janka, ďakujem... 😉

timinka1984
15. nov 2008

ahojte vsetci
aneta82 jasne, ze poznam corby, mam tam bratranca, uz som tam aj bola, no nebolo vybudovane take ako dnes, v UK som uz 5 rok, no ako mamina 1, 5 🙂

timinka1984
15. nov 2008

tak ako pozeram, tak si vsetci kratite vikendy nakupmi? 🙂 ale ved sak treba pred vianocami.....

aneta82
15. nov 2008

Didi ja nie som nova ja som tam uz foto mala len som ho zmenila za foto deti ale dam spolocne onedlho. Uz som pisala aj v 1 ale to nic. Paci sa mi aku mas energiu ty musis mat zo zivota velku radost aspon s tvojho pisania to tak citit
Timinka a kde pracuje bratranec ale ak nechces nenapis
😉

aneta82
15. nov 2008

Dievcata ja mam kopu fotiek nafotenych ale neviem ako ich zmensit takze si neviem spravit album ak mozete poradte. Ja nie som poc. maniak takze vela toho o poc neviem

timinka1984
15. nov 2008

hm, ja by som aj napisala, lenze neviem ako sa to vola, viem ze je to warehouse so suciastkami do auta
a ty?si na materskej, ci?

timinka1984
15. nov 2008

aneta82:ako dlho si uz v UK?planujete ostat dlhsie?manzel je slovak?ak sa teda mozem pytat 🙂

ivica2705
15. nov 2008

babky ahojte, tak teraz som sa s malou zobudila, nejak dospavame 😀
jani ty si na nas zabudla!!!!! 😠 😀 😀
tak fajne ste baby pokupili, ja som dnes mala poblem sa z pyzama prezliest 😀
didi tak vravis ze uz valite puzzle, no pekna zabavka, ja mam rada take mensie, lebo nie som moc trpezliva a ked mi to nejde tak uz to nedokazem dokoncit, ahahha 😅 😅 😒
anetka na to potrebujes program, ktory si lahko stiahnes, a potom si tam zmensis, ak ti baby nenapisu odkaz na niejaku stranku tak ti to pozriem, aby si ich nemala vela 😉
timi ahoj, aj ja ta zdravim, inac aj ja som zi Ziliny 😉 😉 mas krasnu dcerku 🙂 tak ty si tu teda dlhoooo, aj tu chces s rodinkou ostat?

aneta82
15. nov 2008

my sme tu s mojim manzelom slovakom 2 roky, on 3.
Som na materskej ale neviem ako sa to berie tu u nas som na materskej do 3 rokov dietatka a to bude v auguste.
Ani mi dievcata nehovorte o stahovani programu, teraz som jeden program stiahla a poprinom este nejaky a cely pocitac mi zblbol, musela som volat brata a ten bol zo mna nestastny a povedal mi ze okrem internetu nech sa nicoho nedotykam.Ja som na pocitace strasne lava och moj boze 😝 😖 😢 ☹

ivica2705
15. nov 2008

anet aj ja som taka s toho nist nerob 😀 ja nieco sice ovladam, ale ked mozem vzdy nieco pose.... 😅 😅
ja ti najdem tu stranku , a dam ti to do ip, a brat nech urobi zbytok 😉

timinka1984
15. nov 2008

no zatial ano, buduci manzel(snad 😉)je z afriky, tekze na navrat na Slovensko zatial nevidim dovod, ved co by tam chudak robil?ved ja som tiez na materskej na slovensku, inak strasne vybavovacky som mala, bo timea sa nam narodila v UK.

aneta82
15. nov 2008

Ja tiez nieco ovladam. Dokonca ma to brat ucil, najhorsie vsak je ze vsetko viem len zacat ale na konci vzdy spravim nieco a vsetko poserem, pretoze som si nevedela zapamatat ako mi to brat ukazoval na konci potom sa zlaknem ze som pokazila pocitac a je to 😖 🙄

timinka1984
15. nov 2008

vsetky tu mate krasne deticky, tiez ma niekto manzela z cudziny? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre