Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
30. nov 2008

babky tak vy tu uz povarene aj popapane, a ja este len zemiaky mam spravene, ale idem urobit vyprazany syr tak to bude rychlovecka 😉
didi idem ceknut aky film to myslis, ja cakam na Divoke kocky na Nove, mam ten film rada,a uz dlho som ho nevidela, tak dufam ze to budem stihat....
zatim babky 😝

antoniab
30. nov 2008

didi aj ja kukam ten film super je ale ten chlap je riadna svina 🙄 😠
ivica ahoj už balime 🙂

janulka7
30. nov 2008

didi ten Halibut to je taka ryba bez kosti, ma uplne bielunke masko a hladucke a velmi stavnate. ja ju robievam tak ze ju obalim len vo vajicku a na horuci olej a hotovo, je fakt perfektna,. je sice kus drahsia ako ostatna co tu maju ale stoji za to. ja vemi rybova nie som ale tuto si vzdy kupim lebo uuuuuuuuuuzasna.
ivica co su tie divoke kocky za film.
inak chcela som sa spytat. ci ako tehotna si mozem urobit gelove nechty. viete niektora nieco o tom. viem ze akryl sa neodporuca lebo prechadza do placenty a je velke riziko ze male umrie. takze by som chcela vedit ci gelove si mozem urobit. lebo na viancoe by som chcela byt caja aj ked ako taka kus prejedena caja. 😀

antoniab
30. nov 2008

janka sa tu napchavam mufinkami a kukam telku som sama doma moji chlapi šli nakupovat no ale sa obavam že ked sa vratia tak im nič neostane 😀

klaudis
30. nov 2008

ahojte maminy a buduce maminy viem ze to nepatri do temy, ale odchadzame nacisto z Anglicka a chcem predam par veci ako autosedacku, postielku, gym mat. Viete mi poradit nejaku stranku prosim. Alebo ak by ste niektora z vas mala sama zaujem o tieto veci.Som z Coventry.Dakujem

antoniab
30. nov 2008

didi normalne že koniec a pokračovanie nabuduce ta ma nasrali ale hned som kuk na teletext a ide hned aj druha čast no preto
klaudis baby predavaju cez ebaj ale ako to funguje ja neviem 😖

ivica2705
30. nov 2008

janulik, je to nieco ako aj romantika, tam sa spieva, a je to aj ako komedia, proste taky veget pri ktorom sa zasmejes 😉 len kukni...
antoni tak ty teraz isto nozky na stole a vegetis cooooooooooo, dobreeeeee , len oddychuj si to zasluzis 😀 😀
klaudis skus ebay, myslim ze tam vsetko predas 😉 😉

klaudis
30. nov 2008

Dakujem vam, skor som hladala nejaku stranku kde sa neplati za inzeraty ebay si dost uctuje. Ja tie veci predavam za par libier tak neviem ci sa to oplati.Ale aj tak diky za odpoved.Majte sa fajn

elizabethm
30. nov 2008

ahojte kocky...

ivica mali sme totalny vyrus tak vsetko komplet co som mala vybavit ked sa mala narodi je fuc prosim ta mozem sa potom na teba obratit o pomoc?ty si rodila posledna a nevedela si dobre po ang.da sa to zvladnut?moj MM o chvilu odlieta na sk na 4dni tak som sa pre istotu zbalila keby daco

inak ste tu riadne popisali za tych par dni idem si vas precitat......

antoni jak ze balite?aj ty zdrhas domov?

janka196
autor
30. nov 2008

antoni takze sa podarili mufinky?

janulka ja pamatam tu rybku. tu si robila aj pred dvoma rokmi nie na vianoce? taka v cesticku ci ako si to robila. ta bola fajna mnam

ivica joj hej to je pekny filmik ja este furt kukam toho slavika 😀

dididi30
30. nov 2008

jaj baby to je film ja normalne hresim a muz ma namna nervy, bo ja akych idiotov neznasam ja by som im toto medzi nohami rezala 😠 😠 😠 😀 take mam nervy na ten film 😠

antoniab
30. nov 2008

janka podarili a už som ich aj zožrala par ešte za horuca tak dufam že ma nenafukne a nebude mi zle ale ja milujem teple kolačiky 😝
joj kukam stale ten film a ona zomrela taky magor 😠

dididi30
30. nov 2008

hej my robime len pstruha alebo kapra ostatne nam nechuti, no este moze byt aj ta rybka, co predavaju fish and chips 😀 😝 😀

dididi30
30. nov 2008

elizabet, heh sak ti staci rozmumiet,ze push a ides 😀

janulka7
30. nov 2008

jani pesne ta. ved vies ze ja ju milujem.
didi nezur ved si zbytocne pohnes nervy.takych chu....neznasam ani ja. jaby som to vesla za ......do prievanu.
baby nerobte chute s tymi mufinami lebo este aj tie pojdem robit. a teraz som si namalovala nechty.

janka196
autor
30. nov 2008

eliza tak jak didi hovori. neboj urcite im budes rozumiet.

antoni aj my ich tak za tepla jeme a brucha nas zatial neboleli 😉

didi no ta este dobre ze to enkukam bo by som pc z okna hodila co mna take veci tak vedia nasrat ze az

janulka hej pazuriky si si lakovala. ja som bola vcera. urobila mi klasiku biele spicky a pod to biele take fialkove trblietky

antoniab
30. nov 2008

janka ešte pošli ten recept na pizzove kolačiky 😉
eizabet ja idem domov 31.12 ake sim myslela ivici že či už bali 😀

dididi30
30. nov 2008

hej janka to len mi tu ostaneme??

sakra, ty vole, tomu debilovi to preslo, ja nechapem 😠 dufam,ze daco s tym porobia, hajzel 😠 pardon 😀

no zase peciete?? ja uz nebudem kaslem na to 😀 deda mozno 😅

jaj bozeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

dididi30
30. nov 2008

ach jaj nie mi ale my 😀 jani, sak kazdy ide na vianoce domov 😲

janka196
autor
30. nov 2008

ta veru didi len my skalne anglicanky tu ostaneme 😀 😀 😀 😀

antoniab
30. nov 2008

didi ja idem na silvestra a 6.januara ma mamina 50 tak bude žurka doma 😀 😀

janka196
autor
30. nov 2008

antoni aj ja mam kopec oslavenkov na januar, mam tam brata, dve super kamosky a sesternice trojicky

janka196
autor
30. nov 2008

babule idem aj ja robit mufiny lebo sa nudim a mam chut na daco fajne 😀 som chcela skusit ten od antoni ale nemam skoricu ani cokoladu na varenie tak ten urobim cez tyzden

antoniab
30. nov 2008

janka dakujem uvidim či budem mat čas v tyždni alebo v sobotu 😀
no ja mam len maminu a tetu ale mame party v reštike hudba a tak tak sa tešim aj zatancujeme lebo som včera jak sme kukali svadbu chytila taky šmak na disco no ale tu nemam s kym a doma neviem či to stihnem tolko mi treba vybavit ☹

ivica2705
30. nov 2008

jani tak hod ku mne tiez nejake mufinky, mne sa nist nechce dnes robit, dokonca som nesla ani s malou vonku, som nejak passs, a mam chut na sladkeee 😝 😝 😝 asi si potom aspon urobim krupicovu kasu...
antoni tka vy budete mat tak party no pekneeeeee
my akurat budeme oslavovat moja a mamcine meniny, a mala Terezka v january bude mat 1rok 😀 tak samo ze sa potom napijem aj na didi, to uz nezabudnem, ahahahahaha

janka196
autor
30. nov 2008

ivi uz su v trube 😀 😀

antoni sak mozno daco poriesime ked prides do hullu hmmmm???? 😀

dididi30
30. nov 2008

tonka este kukas ten film

dididi30
30. nov 2008

fiha same oslavy 😀

jabudem oslavovat 15 na ivicu 😀 😀 😀 😀 😀

jani ty zase pecies 😀 , hej ja mam mufinky ale kupovane , ja ich lubim mnam mnam 😵 sak za libru jedny a druhe zadarmo, boze sak to sa neoplati ani piect 😀
no a idem si urobit z nervov kapucinko 😀

dididi30
30. nov 2008

joj opice ani sa neozvete 😠 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
30. nov 2008

didi ale oplati domace su este lepsie mnam a este teplucke 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre