Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
2. dec 2008

caute babiky 😀 idem aj ja kuk foto 😀

ivka19
2. dec 2008

este som nepridala,bazmek 😀 😀 😀

janka196
autor
2. dec 2008

ivka 😀 😀 😀

dididi30
2. dec 2008

ivka 😠 😀 😀 😀 😀 😀

co dnes porabate? ja som isla vyplatit nejake veci a lialo ako z krhli ,, esteze maly spal....inak dnes som kupila noviny , akurat idem kuk ci tam je thomask, 😀 😵

ivka19
2. dec 2008

uz som pridala 😉

didi,my by sme tiez mali ist kupit elektrinu 😀 mame ju na kartu,ale kedze cesty su des,tak musime cakat 😀 maly ma byt v novinach? 😵

janka196
autor
2. dec 2008

jej uz su tam, ivka raniya je ina caja cipana cim vacsia tym krajsia, no a mali ste o hodne viac snehu ako my

didi caves

ivka19
2. dec 2008

jani,dakujema,vsak aj vy ste kocandy 😵 😵 vcera sme sa boli fotit,teda len raniya,ale poviem ti katastrofa,zbadala tam hracky a ne a ne sa fotit,potom na nu vysypali nejake lupene,tak nasla metlu a zacala im to tam zametat 😀 😀 vsak vtaky bordel a oni ma chcu fotit 😀 😀

janka196
autor
2. dec 2008

ivka 😀 😀 😀 ja umrem z nej. joj tak pridaj aj te fotecky. my sa tiez chystame nejake vianocne urobit v ateliery a poslem nasim v pohladnici 😉 inak do obchodaku nam dali veklu gulu a dnu akoze snezi a tiez sa v nej da odfotit tak aj to sa mi celkom pozdava

ivka19
2. dec 2008

jejej,tak to musite mat pekne v obchodnom 😵 ja som dala cez jessop vytlaci,este neprisli pohladnice s fotkou,tak uvidim,co to bude zac,a tie z atelieru este nemame az 19-teho,ale mam len take nascanovane co boli zabery,tak na chvilku hodim,ale nie je to nic moc kvalita 😒

dididi30
2. dec 2008

hej baby v citizene, a uz som ho kuk, moje zlaticko, ako nadelik je, potom odfotim a hodim to tu 😵

ivka,veru strasne tie vase deti rastu, chvala bohu, ale je zlatucka a ten sneeeech 😀

janka196
autor
2. dec 2008

okik ivka tesim sa. tiez sme rozmyslali dat urobit take pohladnice ale nakoniec sme sa rozhodli ze len takto vlozime fotky nech maju nasi radost 🙂

janka196
autor
2. dec 2008

didi no super, aj carla bola v novinach raz.ale to bola sutaz a bolo tam milion deticiek ze to dali len tvare. panecku ale ona tak plakala jak ju fotili ze take zaslzene ocka mala 😅

janka196
autor
2. dec 2008

ivka ozaj medzi sviatkami bude mat robi volno tak rozmyslame ze by sme isli do toho trafford centra 😉

janka196
autor
2. dec 2008

teraz neviem ci som to dobre napisala 😅 😀 😀

ivka19
2. dec 2008

jani,super,mozeme sa stretnut,teda konecne by sa nam to podarilo 😵

didi,dik,tka ja ty rychlo pofot a pridaj 😵 a o tom rasteni,my ani nehovor,vsak teraz som len bola tehu 😅

janka196
autor
2. dec 2008

ivka no ved to by som sa velmi tesila

janka196
autor
2. dec 2008

idem dat carlu spat lebo taka je uplakana a len na cici sa mi vesa 😖

ivka19
2. dec 2008

pridala som tu fotku 😒

jani,len to nezakriknime 😉

janka196
autor
2. dec 2008

ivka veru nezarieknimi bo my stale tak 😀 😀
... pocuj a raniya rodena modelka 😵

ivka19
2. dec 2008

ze modelka a po kom? urcite po mamine hahahahahahahahahaahahahahaah 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
2. dec 2008

ivka ale no 😀 😀 😀

carla uz spi normalne zalomila. tak sa naobeduje az ja vstane. ja papam polievku a tiez si poojdem zdriemnut lebo tato noc stala za ho... 😖 😀 😀

ivka19
2. dec 2008

tak si jani oddychnite 😉
mne raniya spinka,ale davam jej este chvilku a bude hore,tak sa zatial majte 🙂

janka196
autor
2. dec 2008

ivka tak si predstav ze mi spala len pol hodinu 😖

timinka1984
2. dec 2008

ahojte vsetky 😀 😀
ivka:som kukla fotky teraz a malicka je kraaaasna, a tie okale 🙂 kocka z nej, naozaj
a tolko snehum hmmmmm, my tu ani naznak nemame.... 😠
ale sme si ho uzili na sk, to asi preto 😉 😅 😕

monkula
2. dec 2008

baby, mňa z toho môjho jarka porazí... 😅
Dnes sa hral, že je pilot a že padá lietadl oa on rýýchlo potrebuje kyslík, tak si na ústa pricucol použitá škatuľku od Marťankov a tak lietal, a teraz má okolo úst podliatinu, ako keby bol špinavý, som ho najprv utierala, lebo som si myslela, že niečo papal a pozerám, a ono podliatina, ma skoro šľahlooo a to zajtra idem s ním k logopedičke a potom k pediatričke na kontrolu 🙄 🙄 🙄

timinka1984
2. dec 2008

tak ty mas naozaj o zabavu postarane kazdy den 😀 no co narobime, deti su vynaliezave 🙂
ty si kde v uk?ci na sk?

janka196
autor
2. dec 2008

monku 😀 pekne este si dr pomysli ze ho bijes po ustach 😖

timi ahoj

timinka1984
2. dec 2008

tak uz ste sa vyspinkali?mne mala denes pospala vyse dvoch hodin, co nie je tak casto 😉 😉

janka196
autor
2. dec 2008

timka to mas fajne moja dneska strajkuje. inokedy aj tri hodinky pospi a dnes len pol hodinu. ale uz si sucha ocka tak uvidime

janka196
autor
2. dec 2008

jej timi pozeram ze si pridala nove fotecky, juj tak tvoja tiez tak rada pozuje. krasna je 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre