Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

iwanka
23. jan 2009

ako pokracuju vybavovacky na svk?

janka196
autor
23. jan 2009

caute kocky ja som tu ale nebolo casu zatial. kupujeme letenky a te debilny skyeurope mi vkuse vyhodi inu cenu 😠

ivica ved aj ja 😀 😀 😀

iwanka
23. jan 2009

janka, v poslednom case kazdy moj znamy, co letel, tak neislo skyeurope lietadlo, ale dajake ine 😒
inak cauko 🙂

ivica2705
23. jan 2009

ahooj iwi, dobre, askurat cakam pri nete kym sa stary zobudi, a bioli sme vonku sa prejst, a chvalim sa mala sa pyta na nohy, mam nerv lebo na brucjhu nechce lezat tak len na nohach, a je uz velka, chcem pridat aj fotky len sestra mi ich musi zmensit.
a vy ako? chvalte sa 😀 😀

ivica2705
23. jan 2009

jani az teratz spom si vsiímla ze si tu, prepac
co pporabate?

ivica2705
23. jan 2009

vybavovacky zatial v poho, len teraz cakam na rl lebo bez neho nist uz nevybavim

janka196
autor
23. jan 2009

iwanka presne aj nasi znami vraveli ze dajake prusery robia. nemaju lieetadla tak dufam zze doletime

ivi no saleny dom tuje. rusime vsetko. musime dajak presvedcit landlorda aby nam vratil depozit aj ked tak narychlo odchadzame

iwanka
23. jan 2009

ivi, tak to sa mas na co tesit, ale inac mas dieta v pohode, my sme chodili v sportaku a este nemal ani 3 mesiace, lebo mi nechcel lezat.
A teraz vysiel hore schodmy jak strala, len sa raz kune, zci som za nim a stale na mna krici, lebo chce pozornost.
Velmi je zivy a aktivny, takze som dost vytazena

iwanka
23. jan 2009

ivi,a uz sa snazi aj sediet??

ivica2705
23. jan 2009

iwi tak to mas uz vesele doma, hahahah ja mam malu este vo vanicke lebo ked tu boli tie mrazi tak som nechcela ju dat este do sportaka, ale vies ked je v tako naklone tak uz sa dava do sedu, a ked lezi a idem ju posadit tak si podlozi nohu a hned na nohy, vies co aky to je maly spekulant, hahaha
teraz aj ta sestrina Terezka co mala teraz rok tak uz chodi sama bez drzania tak tu mame veselo, ahah ale neni nuda,,,,
jani tak to verim musis mat riadne fofry, ked nepredas, posli ku mne 😀 😀 😀

ivica2705
23. jan 2009

neuveritelne ale pridala som aspon par fotiek
😉

ivka19
23. jan 2009

ahojte babulky

jani,tak ako pokracutete,dufamz,e tie letenky sa ti podari co najrychlejsie kupit 😉

iwi,tak sa aspon nenudis 😝 😝 ja to poznam tiez 😝 😀 raniya neobsedi ani minutu,ja nechapem odkial tolko energie 🙂

ivi,tak este kolko budete na svk,teda kedy vam uz pride rl? 😔

ivica2705
23. jan 2009

ivka ahoj, no to neviem, stale len cakam, a vies mna to moc nesury, mne je tu dobre 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ako sa mate?

janka196
autor
23. jan 2009

ivi krasne foto.

ahoj ivka uz mame kupene letenky na tretieho nakoniec. boze ja som taka nervozna. neviem co skkorej robit

baby drzte palce nech v nedelu neprsi aby sme mohli ist na carboots

elizabethm
23. jan 2009

ivica krasne foto a ako mala narastla,kuk na nasu eli neviem ci si ju uz videla

janka no to ti nezavidim to balenie a vybavovanie ale nech vam to vyjde

ivka sme nic nevybavili bo dolozka plati len 30dni a ja som myslela ze 3mes.tak sme poslali na sk papiere na rl a o 2,5m pojdeme poziadat o dolozku znova

ivka19
23. jan 2009

eli,tak to ste teda nepochodili,ale aspon ste si uzili trochu londyn 😵

jani,tak na 3-ho ,takze skor ako ste planovali? joooj neavidim to balenie a stres,pod na kafco 🙂

ivi,tak potom je to ok,maju cas aj do leta s tym rl 😀

dididi30
23. jan 2009

ahojte

ivi jej malikna je nadherna, joj ako rychlo rasie 🙂 vidim,ze sa neberies naspat, chuda bobo 😀 😉

jani tak uz skoro letis, ach jaj 😵

ivka19
23. jan 2009

ahoj vestica 😀 😉

iwanka
23. jan 2009

ivica, mala je uz velka kocka 🙂 🙂
Maly mi haja, dnes ma vsetko svoj rezim a ja stihnem aj najest, tak vychadzame dobre 😀 😀 😀 😝

dididi30
23. jan 2009

ivka ahoj 😀 😉

iwanka, ty stale dostavas peniazky z roboty, ci uz nie?..teraz ked chcem ist na jobcentrum mam dat vypoved, alebo to oni mi poslu ked nenastupim? ci ako to je?

iwanka
23. jan 2009

didi, ja uz nedostavam, v decembri som dostala posledne, buduci tyzden idem tam, lebo chcu dajaky list, ci pokracujem alebo nie. tak pojdem, ze nie. A tak by mi mali dat P 45.
TY, myslim, ze by si mala dat vypoved, ja som uz rezignovala.

A co s tym jobcentrom, daju dajake peniaze???od coho to zavisi....???Ja mam v uk odrobene 2 roky aj s materskou, mam na daco narok???

dididi30
23. jan 2009

sak to neviem, ja som stale zaregistrovana, len nerobim a neviem co teraz, chcem ist na ten jobcentrum, tak uvidim...no co ja viem od vselicoho zavisi, ako im padnes do oka.....
myslim,ze mas, staci odrobeny rok 😉 teda tak bolo.....vyskusaj 😉
sak zavolam v pondelok a budem mudrejsia..inak ty si dostavala aj tax kredit? bo ja hej a nemam ho este zruzeny, bo teoreticky este robim, nemam vypoved, tak nemam to zrusene ale v pondelok uvidim, budem sa pytat a porusim vsetko co bude treba porusit..co uz

iwanka
23. jan 2009

ja mam child tax credit. a co mala by som rusit??mam to vyratane na rok a este z minuleho roka. ratali to na danovy rok

dididi30
23. jan 2009

ivanka ja mam aj work tax kredit.....sak to mam vyratane aj ja....ale ten work tak kredit mi treba zrusit

iwanka
23. jan 2009

tak to asi hej, bo to ide ako z platu.
ja to nechapem, ze vsetkym to vychadza a nam to nevyslo, ako keby sme zarabali melony 😎

iwanka
23. jan 2009

😠 😠 😠

dididi30
23. jan 2009

iwka, no ja som robila len 16 hodin na tyzden, preto som to mala 😉
ale no klidanek, neboj pojdes na 16 hodin tyzdenne a budes mat aj ty work tax kredit 🙂 😉

jankando
24. jan 2009

Iwanka,
na jobcentri sa mozes nahlasit na jobseekers allowance...ja som na nom bola cela tehu..
staci mat odpracovany 1 rok ..dostatok platenia NI..a to by si mala mat, ak to mas odrobene....
mozes vypnit online fromular a oni ti zavolaju, trva to cca 45 min. beru si vsetky info o tebe, potom ti poslu tusim do tyzdna cely formular, co s tebou telefonicky urobili, priprav si aj detaily o dome, zvlast ak si chces tiez poziadat aj o housing benefit, ci council tax benefit..ja som hlasila adresu i agentury, od akej sme mali dom..no a pesronalne detaily..bankove tiez..musis prejst to cele a podpisat sa, ak to suhlasi...mne kopec chyb narobili..oni ti daju appoitment na tvoj najblizsi jobecenter..pojdes tam, zase s tebou prejdu tvoje udaje s tym vypisom..a este i take udaje, ze kolko mas na ucte, na sporiacom ak mas nejaky, ci vlastnis nejaky majetok doma a blllaaaa...
no a potom pojdes k pracovnicke, kde nahlasis podmienky a druh prace ake ti vyhovuje..lebo kedze si jobseeker, tak to vlastne hladas pracu..chodi sa podpisovat kazde 2 tt a musis si robit tzv. dennicek..riadna haluz..musis mat 3 prace uvedene na 2 tt, tam budes mat vlastne vysvetlene ako sa to vypisuje a kazde 2 tt s tebou prejde jeden pracovnik nejaku tu pracu vhodnu pre teba a ak vyhovuje, oni cakajau, ze tam zavolas, a tak.....
suma je nejak okolo 40 libier asi..ak si pod 25 r a ak mas viac ako 25 r ,. tak tusim viac....uz si to prense napamatam...to som chodila ko tehu...to ak mas dieta, neviem ci budes mat rovnake podmienky, mozno budes mat nejake vynimky....
no a tusim, ze na ine benefity nebuete mat narok ako su napr., Incomme support vobec nie, to jedine, ze ste neschopne prace co sa tyka zdravotnej stranky a potvrdenie od lekara musi byt..incapacity benefit, to musite mat dostatok platenych NI..to ale zalezi na myslim poslednych 3 danovych rokoch.......
teda takto z mojej vlastnej skusenosti...
no a co sa tyka toho telefonickeho rozhovoru, tak neviem, ci vam s tym poradia na jobcentri..mna odbili tak, ze mi dali do ruky letak a zavolaj si na toto cislo..podla toho , aky benefit chces poziadat....no celkovo riadna haluz....
a co sa tyka working taxu, tak moj bracho musel vracat, co mu preplatili... 😠

janulka7
24. jan 2009

dobre ranko sexice. 😉 akos te stravili noc? my hrozne. je avizo cyklonu a do nedele sa to ma zhorsit. ja som celu noc nemohla spat co tak reval vietor, bol zakaz vychadzanie a priblizovania sa k plazam, lode stahovali do hangarov a proste katastrofa. o stvrtej rano to uplne zatichlo a z neprijemne ani cajky neskriekali ako inokedy, a o piatej znova este silnejsie zacalo fukat. my sme behali na balkon ci tam este vobec MM najde skrinu s naradim. mu skoro dvere otrhlo. a okna tak hrozne pukali ked sa do nich oprel vietor. prosto katastrofa. na juhu spanielka uz hlasili velikanske skody ale zatial som nepocula ze by boli mrtvy tak hadam sa to tentokrat skoci bez obeti. ☹ ale je to hrozny pocit, a obloha nic dobre nevesti vsetko az cierne. 😒 ja nemam rada taketo burky a uz vobec nie ked som blizko mora ja mam strach jak decko z vody. 😅
no nic idem upratat, a neviem co uvarim. babulky dajte typa.
monku ty by si dnes mala robit korytnacku co? 😉 tak drzim paluchy. a zelame super oslavu nech si to Chiarinka uzije. nas to caka na buduci mesiac. este neviem aku tortu budem piect mozno aj ja urobit korytnacku. 😉 uvidime co ma dovtedy napadne.
inak monku daj mi prosim ta adresu tej stranky co tam boli tie orechove rozky. boli tam fajn recepty ale za toho nevie aka bola adresa.diki 😉

dididi30
24. jan 2009

jankando, ja si neviem prestavit ako sa budem registrovat cez telefon, ved to je taka kravina, akoze dam udaje o rente a tak....no sila fakt som zvedava ako to bude...

janulka 😀 moja a sexik ani nebol 😲 😀 😉
inak strasne tam mate, verim ti , joj len dajte na seba baha, bozenko...a este ste pri mori, no je to nadherne, ale ked to takto u vas burcuje, tak veru ziadna sranda.....

ja upeciem rozstvrtene kura a samarila som na to kyslu kapustu, trocha oleja, bobkovy list, rascu a toto das do sklenennej misy a pecies, vies aka je to mnamka?? s tomu zemiaky alebo lokse, napr kupovane, ja to tak budem riesit bo som dnes sama, muz je v praci a ja cely den s detmi, pomoooooooooc 😝 😝 😀

a janka co robi?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre