Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

iwanka
20. feb 2009

Dobre ranko,
Janka, no presne viem , ze o com hovoris, ja nam sa kamarati vratili domov a nemozu si najst pracu. Tazko to....A este na tom svinske je, ze zamestanvatelia zacinaju skrtit rozpocty a tak sa urob a zarobis furt rovnako....Takze o nie je idealne...uz aby bol vrchol tej krizy a potom zlepsenie 😒

Ja som tiez cestovala s malym sama viac krat, sice som sa dost potrapila, ale som tu... 🙂

janka196
autor
20. feb 2009

ahoj iwanka, no presne jak vravis. ale mam super spravu. akurat dosiel robovi mail ze ho pozyvaju na ustny pohovor takze to vyzera nadejne.
inak malu mi nazaockovala lebo ze najprv musi prist na testy to ideme tretieho a potom o tri dni ju zaockuje tak dufam ze neochorie ani nic take nech to uz nemusime odkladat
no s tou cestou je to zabijacka ked ides sama s babom ale da sa to zvladnut. 😉

dididi30
20. feb 2009

ahojte,
janka , no bodaj by vam to vyslo, drzim palce vsade 😀 😉
boze sak doma v novinach co hovoria, sak to je tam nenormalna bieda, cim alej tym horsie, z toho sa slovensko nespamata hadam aj 10 rokov... 🤐

iwanka, vraj vies aky bude vrchol?? 3 svetova vojna, predpovedala, to jedna babizna, ta predpovedala aj smrt diany....inak to vysvetlila logicky: kriza, nezhody v statoch......moslimovia su vsade na uradoch, su premnozeni a oni to zacnu 😕 vraj ma byt 3 svetova vojna v rolku 2010 v oktobri co novembri....hruza 🙄 ja viem,ze je to kec, ale jedno na druhe navazuje, boze ja len na tie moje deti myslim 😢 ...

a predpokladaju,ze kriza bude uz len tento rok, blud, bude este horsie a cim chudobnejsia krajina, tym horsie, som rada,ze som tu...

janulka7
20. feb 2009

ahojte kocky., tak Chiaru sme rano raidne pofotili. tak vecer hadam budem mat este sil pridat foto. urobili sme z nej mysku a peknucku zlatucku na spapanie. ale uz vidiet ze to nie je miminko ale skoro dospelacka ☹ 😉
nerobila som nic komplikovane lebo som nemala ani casu ani sil. teraz z tou rtretou robotu to mam poriadne rusne. utekaju mi dni ze ani neviem aky den je. aj dnes rano mi bolo jasne ze je piatok len preto lebo mala od nervozity pre karneval nemohla spat. 😅
didi moj svokor stale opakoval este ked nebola kriza a kukal spravy z ameriky , tak stale vravel ze nastane velky krach v amerike a rozsiri sa po celom svete. vies on je silne veriaci a niekedy to uz fakt prehana az mi lezie na nervy ale ohladom tohto mal praudu. a co sa tyka tej tretej svetovej. aj sa hrozne bojim. pretoze ak to pojde s krizou este horsie, tak to uz sa budeme medzi sebou zabijat na uliciach kvoli jedlu a nie peniazom. lebo speju vsetci k tomu ze doslova nechaju ludi vyhladovata privedu ich k zufalstvu. najhorsie na to m je ze tie bohate svine, sa maju aj teraz super, lebo pre tnich je vsetko lacne a pre chudaka aj ked daju zlavu, vzdy je to vela ked nema robotu a co do ust polozit. mna to vie tak nasrat. no ale jedine co nam ostava je drzat sa nejako zebami nechtami a hadam prezijeme v stasti toto tazke obdobie. ☹
jani tak ako vidim uz si zabyvana. ale ja ti dobre radim nevybaluj velmi lebo sak co nevidiet sa budes balit zas do spanielska. 😀 😀 😀 😀 😉 tak co ? kedy va s mame cakat?

jankando
20. feb 2009

Caute baby

No tak ja dufam, ze to cestovanie zvladnem.. 😉
autosedacu supnem do kociarka, petka do neho a kufor na chrbat a zvladneme 😉
Len mi teraz mota hlavu ako dam papu malemu v lietadle...nekojim, cize cicu nevytiahnem, a jak ohrejem mlieco?som pocula, ze lepsie dat papu pri vzlietani a zostupovani....kvoli tlaku....nooooo...

Jani, tak to prajeme Robimu nech mu ta praca vyjde, prv ten pohovor.. 😉

Dididi...tak vy ste aspon z vascich miest..a ja som z takeho male zapadakova, kde vdaka jednej firmicke maju dost vela ludi pracu tam a i ta sa postupne zatvara..ta co by som tam ja robila neviem... 😠 😠 😠

dididi30
20. feb 2009

jani a to musis ist aj ty s malym? nestaci , ze pojde len tvoj drahy?? teda my sme to tak riesili, ale my sme manzelia, tak to je asi nieco ine...neviem...

jani, inak ani my niesme moc velke mesto, ale naokolo je roboty dost, teda akurat, lenze problem je,ze napr moj otec a bratranec nemaju robotu a su tu 12 rokov, anglictinu sypu z rukava a maju tu cele tie roky odrobene..otec robotu ma, ale docastne a bratranec furt nic...

mywiel
20. feb 2009

jankando len som sem nakukla papu mu spravis tak ze poprosis letusku nech ti to ohreje v mikrovlnke pripadne ju popros nech ti donesie zohriatu vodu na UM... 😉

kamartina
20. feb 2009

ahoj maminky dlho som tu nebola bola som chorucka bola som na zomretie...najprv som si myslela ze jeto zlcnik nic ine tomu nenasvedcovalo.ale uz ked som nemohla maleho v noci dvihnut z postielky... isla som do nemocnice a tam povedali ze vsetko mam tak zapalene a chytene ze musim ostat tam lenze nejak som ich ukecala ze mam male babanko ze ja nemozem ostat tak ma pustili domov..beriem teraz nejake antibiotika a ked ich vyberiem idem spat normalne mi dali gynekologicku to sa nestava casto ba vobec...asi mam to vazne to maju zato ze po 6 hodinach pustaju mamicky domov po porode tak tak to sa mam vidim ze janka uz je doma na sk drzim prsteky nech sa vam tam dari uz aj ja mam niekedy nervy zeby som najradsej zbalila kufre a isla prec...

iwanka
20. feb 2009

ake mate skusenosti s flasami Tommee Tippee, som dnes kupila, lebo sa mi nedari odstavit, tak ze skusim iny cumel jak moj, mali ich za polku ceny, inac by som asi nekupila 😉 ?????????? 😅

jankando
20. feb 2009

Dididi
ja som myslela , ze na slovensku, ja som z takeho maleho zapadakova....kde prace niet tak neviem co by som tam robila
tuna je praca
Joj, takzo je uz i tuna s pracou dobrou chytit...a hlavne na dlho.. 😠
tak prajem nech si najdu nieco trvale.. 😉

Mywiel
jej, to vazne?tak diky za radu....este som neletela nikdy so skyeurope..su tam slovenske letusky, ci anglanky? 🙄
tak dufam, ze budu ochotne..

Iwanka...my pouzivame len aventky, ale mame i jednu od Tommeeho..pretoze ked som odsavacku kupila tak tam je vlastne flaska...no ale neskusala som ju vobec..myslim, ze todobra znacka a ze i flasky su dobre..som pocula od druhych.. 😉

antoniab
21. feb 2009

halooooo 😲 😲 😲 tu je ale prazdno baby kdeste no janka čo si odišla s uk nejak sa to tu flaka 😅
tak všetkym pekny vikend 😉

janka196
autor
22. feb 2009

ahojte babule. no tak vy to tu vazne zanedbavate, dostanete po holej 😀 😀

janka neboj sa letenia. v skyeurope su letusky slovacky takze v pohode. a su mile a ustretove ze pomozu urcite.

iwanka ja mam pre carlu a su super. teda najprv sme mali avent a z toho vobec nechcela pit. ale z tychto jej to ide dobre. sice islo lebo uz pije z poharika 😉

monkula
22. feb 2009

ahoj Janka...
aj ja mám Avent fľašu a je mi na ...., pretože Chiara pije od roka z pohára 😎

iwanka
22. feb 2009

caute, no ja som s nou spokojna, filip z nej chce pit!!!! 🙂 🙂 🙂
Aj on sa pokusa uz pit z poharika, ale viac rozleje ako vypije, lebo sa s nim hraje a na flasi mam aspon prehlad, ze kolko vypil 😅

iwanka
22. feb 2009

co dnes porabate??,My mame na programe nedelne lenosenie 🙂 🙂 🙂 😝 No a Filip nezbedy 😀 😀 😀

monkula
22. feb 2009

ja som malej chcela kúpiť aj ten čarovný hrnček, ale bol dosť drahý, tak som jej kúpila lacnejšiu verziu a dobre som spravila... vôbec ho nechcela... 😝 😝

janka196
autor
22. feb 2009

mon hej aj my sme vyskusali vselijake somariny. teraz ma taky poharik so slamkou. tiez kuzelne ked sa zavrie vobec nevytecie z toho lebo slamka je silikonova a tak sa fajne ohne 😉

iwanka my sme teraz ziadani vies nove tvare tak len logujeme hore dole po navstevach. boli sme dnes na zmrzke. mnam klasika aida 😀

iwanka
22. feb 2009

ja mam poharik tiez z libraku, takze lacny aj flase sme mali predtym, ale teraz som spokojna, ze som skusila aj tu drahsiu verziu, lebo som s nim tolko bojovala.....

iwanka
22. feb 2009

janka aj ja mam ten poharik, ale filip este nevie z neho pit, ale zda sa mi velmi prakticky, kupila som ho len za 2 poundy

Tak si to uzivate, co???Jooj zmrzka....ty len rob chutky, minule rozky a teraz zase zmrzka 😀 😀 😀

janka196
autor
22. feb 2009

iwanka 😅 joj fajna bola, dali sme si fajne pohare 😉
a ten poharik je super. carla vie pit pekne so slamkou tak preto sme jej ho kupili. akurat ze mi rozkusala trosku ten vrch a neviem ci tu zozeniem na to nahradny. to je znacka nuby

satanka
23. feb 2009

Ahojte, velmi sa do diskusii nezapajam, som skor citatelka, som v 17tt+5d, je to druhe tehu, kedy si pri druhom zacali citit pohyby babatka? Zatial pocitujem take jemne premiestnovanie, ziadne intenzivne pohyby, je to OK? Poobede idem k GP z vlastnej iniciativy, posledne sono bolo zaciatkom januara a dalsie bude az 13.3., je to dost velky casovy odstup, tak sa dozviem viac.
Pekny dnik a dakujem

iwanka
23. feb 2009

ahoj satanka, ja si myslim, ze je to ok, ja este niesom druhykrat tehu, ale co viem, tak mozes citit pohyby od 16tt, ja som pri prvom citila az v 24tt, vtedy my gynekologicka povedala, ze mam placentu vpredu, tak preto.

teraz ma napadlo, ze mam ist na krv dnes, tak idem svihom, diiiiiiiiiik satanka, si mi to nechtiac pripomenula 😀 😀 😀

janka196
autor
23. feb 2009

dobre ranko kocky 🙂 no predstavte si ze sme mali uz styri dni krasne sucho a slnecno a dnes tak nasnezilo ze dovi dopi 😠 nemozme ani autom ist lebo mame letne gumy 😅

satanka ja si tiez myslim ze je to v poriadku. a zas u kazdej je to urcite individualne.

iwanka fuuuj na krv ja mam z toho paniku 😅 inak ja idem v stredu ku gyndakovi som zvedava lebo od porodu ma nikto nepozrel tak dufam ze bude vsetko ok

mikike
23. feb 2009

janka ty si odkial? nie z Lutonu nahodou? tam ake je pocasie ? pytam sa kvoli synovi, ktoreho pribeh je v teme bojim sa...

janulka7
23. feb 2009

dobre ranko tak my mame pod mrakom lae suchucko a nie je ani zima. ja sa vytesujem. duam ze uz tak ostane. lebo mne je uz dlho , a okrem toho vetrovku uz zapnem len s problemami a o cizmach an nehovorim. tie obut a zapnut 😅 no co vam budem hovorit urcite to poznate. maly zase nam vyvadzal cely vikend az ma bolela koza na bruchu a rebra mam omlatene jak zelezny hrncek od babky. 😅 smiala som sa vcer na posteli ked som nemohla pre kopance zaspat ze ked sa narodi tak to asi budem musiet spavat s tym pristrojom co daa take impulzy akoze na svaly lebo mi budu tie kpance chybat. 😀
moja princezna ma zajtra 6 rockov. pani ako to leti a to sa mi zda ze len vcera som ju doniesla z porodnice. inak zabudla som vas upozornit ze som pridala fotky malej ako myska. tak ak ste nekukli tak kuknite. 😉 bola na zozratie. 😉
jani a ty co si na nas zabudla ze uz sem ani nepachnes. zanedbavas. pockaj ked sa vsetky dovalime do kosic a ti dame po holej. takto si neplnit svoje konikovske povinnosti. 😀 😀 😀
didi ty si uz dufam zdrava , lebo nemam ani casu vs citat. ta neviem . hadam dnes kuknem dozadu co ste popisali, aj ked tak zbezne som videla ze ste to flakali.

satanka ja som zacala citim moju malu od 6 mesiaca, teda 24 tt druhe skor uz okolo 15tt a teraz tiez dost skoro. okolo 17tt tusim. ale od konca siesteho mesiaca uz doslova dnu hra futbal. 😀 neboj, je to o.k. urcite. mama kamosku co do plovice osmeho mesiaca necitila vobec nic a bolo to o.k. niektore deticky su lenivejsie na pohyb. hlavne ze ste zdravy a vsetko je o.k... 🙂
no nic kocky idem mam vela prace. a musim sa ponahlat lebo moja princezna ma dnes a zajtra prazdniny tak musim leitet domov lebo som jej slubila ze ak nebude prsat pojdeme do parku. tak dufam ze to pocasie vydrzi. papa

dididi30
23. feb 2009

janulka ahoj, sme uz ok, dufam,ze aj vy ste ok 🙂
inak sa hovor,ze cim skor pocujes dieta, tym skor sa narodi, ja som veru tiez citila maleho skoro a rodila som po termine, takze to nieje furt pravda 😉
janul, krasne fotecky si pridala,dcerka je krasna, urcite bude aj synko 😵

janka196
autor
23. feb 2009

mikike ahoj ja som uz na slovensku. inak tvoj pribeh som citala. boze az zima pomne chodila

janulka no ahojky. chiara uz je velka kocka ja odpadnem. akurat som vcera rozmyslala ze ktoreho to mam presne lebo vedela som ze niekedy po robovi 😉 a co malicke poslucha? som ti minule uz neskoro odpisala na skype lebo sa mi nedalo skorej 😅

dididi30
23. feb 2009

janka a zimu mate co??
my mame teplucko 😵

janka196
autor
23. feb 2009

didi caves? mna sa pytas ci mame zimu? ked hej ta hej strasna kosa je. minus 5. ide ma po... lebo ja som si tu prisla s vestickou a tu kosa jak v prdeli 😀 😀

janulka7
23. feb 2009

didi dakujem. ja viem ze pre kazdu maminu je to jej dieta najkrajsie, ale v piatok na tom karnevale bola najkrajsia 😉 potrdili to aj ostatne maminy. a to sme kostym robili vo stvrtok vecer.
ja si myslim ze pojdem skor ako v termine. lebo maly poriadne vazi, a pri chiare som sa tak citila posledny mesiac ako teraz. ale je mi to jedno ci skor, ci neskor, alebo na cas, len nech je zdrave a vsetko dobre dopadne. dokonca aj MM uznal ze toto v brusku chiara nevystrajala. hybala sa to ano aj kopkala ale takto nie.
som zvedava ci sa bude podobat s chairou. MM mi povedal ze to duhe, bolo ciste ja. vraj malo moj nos aj ustocka. a teraz dost vela na neho myslim. vies ci bude take iste, alebo uplne odlisne. no ved uvidime. len nech je zdrave. ako povedala vcera chiara, mami ak bude mat babetko ritku ako papik tak bude fajnucky. to vies ja stale capnem drahemu na zadok a basnik aky ma fajny zadok a chiara mu uz robi to iste. ideme na nakup a on ide daco pred nami pozera a mala hnes skomentuje, ale ma papi fajnu ritku , sak mami? 😅 no co uz. ma fajnyzadok a to treba uznat. 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre